Profile Builder - en to no translation catalogue (539 entries)

en: Download Now
no: Last ned nå

en: If you enjoy using <strong> %1$s </strong> please <a href="%2$s" target="_blank">rate us on WordPress.org</a>. More happy users means more features, less bugs and better support for everyone.
no: Liker du <strong> %1$s </strong>? I så fall: spre ordet og gi oss en <a href="%2$s" target="_blank">rating  WordPress.org</a>. Jo flere fornøyde brukere vi har, jo flere features kan vi utvikle, flere bugs kan utraderes og alle får bedre support.

en: Choose one of the supported field types
no: Velg en type felt

en: . Extra Field Types are available in <a href="%s">Hobbyist or PRO versions</a>.
no: . Flere typer felt finnes i <a href="%s">Hobbyist og PRO versjonen</a>.

en: The site key from Google, <a href="http://www.google.com/recaptcha" target="_blank">www.google.com/recaptcha</a>
no: "Site Key" fra Google, <a href="http://www.google.com/recaptcha" target="_blank">www.google.com/recaptcha</a>

en: You must enter the site key
no: Du må legge inn "site key"

en: You must enter the secret key
no: Du må legge inn "Secret Key"

en: Add-Ons
no: Tillegg

en: Activate
no: Aktiver

en: Downloading and installing...
no: Nedlasting og installering...

en: Installation complete
no: Nedlasting og installering...

en: Add-On is Active
no: Add-On er aktiv

en: Add-On has been activated
no: Tillegg er akivert

en: Retry Install
no: Gjenta installering

en: Add-On is <strong>active</strong>
no: Tillegg er <strong>aktiv</strong>

en: Add-On is <strong>inactive</strong>
no: Add-On er <strong>innaktiv</strong>

en: Deactivate
no: Deaktivert

en: Add-On has been deactivated.
no: Add-On er blitt deaktivert.

en: Something went wrong, we could not connect to the server. Please try again later.
no: Noe gikk galt, vi kunne ikke koble til serveren. Vennligst forsøk igjen senere.

en: Install Now
no: Installer nå

en: Compatible with your version of Profile Builder.
no: Kompatibel med din versjon av Profile Builder.

en: Upgrade Profile Builder
no: Oppgrader Profile Builder

en: Not compatible with Profile Builder
no: Ikke kompatibel med Profile Builder

en: Not compatible with your version of Profile Builder.
no: Ikke kompatibel med din versjon av Profile Builder

en: Minimum required Profile Builder version:
no: Minimum påkrevd versjon av Profile Builder:

en: Could not install add-on. Retry or <a href="%s" target="_blank">install manually</a>.
no: Kunne ikke installere add-on. Prøv igjen eller <a href="%s" target="_blank">installer manuelt</a>.

en: You must enter a valid email address.
no: Du må oppgi en gyldig epost adresse.

en: This username is invalid because it uses illegal characters.
no: Dette brukernavnet er ugyldig fordi det inneholder ugyldige tegn.

en: Please enter a valid username.
no: Vennligst oppgi med ett gyldig brukernavn

en: Only administrators can see this field on edit profile forms.
no: Kun administratorer kan se dette feltet på rediger profil skjema.

en: As an administrator you cannot change your role.
no: Som en administrator kan du ikke endre din rolle.

en: 
    <p>{{username}} has requested a password change via the password reset feature.</p>
    <p>His/her new password is: {{password}}</p>
no: 
    <p>{{username}} har forespurt ett passord bytte via passord resett funksjonen.</p>
    <p>Hans/hennes nye passord er: {{password}}</p>

en: Admin Notification for User Password Reset
no: Admin forespørsel for bruker passord resett

en: Reset Key
no: Resett nøkkel

en: Reset Url
no: Resett Url

en: Reset Link
no: Tilbakestill link

en: 
    <p>Someone requested that the password be reset for the following account: {{site_name}}<br/>
    Username: {{username}}</p>
    <p>If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.</p>
    <p>To reset your password, visit the following address:<br/>
    {{{reset_link}}}</p>
no: 
    <p>Noen har forespurt resetting av passord for følgende bruker konto: {{site_name}}<br/>
    Brukernavn: {{username}}</p>
    <p>Hvis dette ikke er tilfelle, vennligst overse denne meldingen og ingenting vil endre seg.</p>
    <p>For å resette ditt passord, besøk følgende adresse:<br/>
    {{{reset_link}}}</p>

en: [{{site_name}}] Password Reset
no: [{{site_name}}] Passord Resett

en: Password Reset Email
no: Mail om gjenoppretting av passord

en: 
    <p>You have successfully reset your password to: {{password}}</p>
no: 
    <p>Du har resatt ditt passord med suksess til: {{password}}</p>

en: [{{site_name}}] Password Reset Successfully
no: [{{site_name}}] Passord resatt med suksess

en: Password Reset Success Email
no: Suksessfull tilbakestilling av passord mail

en: None
no: Ingen

en: <strong>ERROR</strong>: The password must have the minimum length of %s characters
no: <strong>FEIL</strong>: Passordet må minimum inneholde %s tegn.

en: <strong>ERROR</strong>: The password must have a minimum strength of %s
no: <strong>FEIL</strong>: Passordet må minimum ha en styrke på %s

en: Username and Email
no: Brukernavn og Epost

en: "Username and Email" - users can Log In with both Username and Email.
no: "Brukernavn og E-post" - brukere kan logge inn med både brukernavn og e-post.

en: "Username" - users can Log In only with Username.
no: "Brukernavn" - brukere kan kun logge inn med brukernavn

en: "Email" - users can Log In only with Email.
no: "E-post" - brukere kan kun logge inn med e-post.

en: Specify the extension(s) you want to limit to upload<br/>Example: .ext1,.ext2,.ext3<br/>If not specified, defaults to all WordPress allowed file extensions (.*)
no: Angi tillegg(et) du vil begrense for opplasting<br/>Eksempel: .ext1,.ext2,.ext3<br/>Hvis ikke spesifisert, settes standard til alle WordPress tillatte fil endelser(.*)

en: User Roles
no: Bruker roller

en: Select which user roles to show to the user ( drag and drop to re-order )
no: Velg hvilken bruker rolle å vise til bruker ( dra og slipp for å sortere )

en: User Roles Order
no: Bruker rolle rekkefølge

en: Save the user role order from the user roles checkboxes
no: Lagre bruker rolle rekkefølgen fra bruker rolle valgene

en: Please select at least one user role
no: Vennligst velg minst en bruker rolle

en: Profile Builder Register
no: Profile Builder Registrer

en: The serial number is about to expire soon!
no: Serie nummeret vil snart utløpe!

en:  Your serial number is about to expire, please %1$s Renew Your License%2$s.
no:  Ditt serie nummer vil snart utløpe, vennligst %1$s forny din lisens%2$s.

en:  Your serial number is expired, please %1$s Renew Your License%2$s.
no:  Ditt serie nummer er utgått, vennligst %1$s forny din lisens%2$s.

en: Add Entry
no: Legg til

en: show
no: Vis

en: To allow users to register for your website via Profile Builder, you first must enable user registration. Go to %1$sNetwork Settings%2$s, and under Registration Settings make sure to check “User accounts may be registered”. %3$sDismiss%4$s
no: For å gi brukere mulighet til å registrere seg til ditt websted via Profile Builder, må du først aktivere bruker registering. Gå til %1$sNettverk Instillinger%2$s, og under Registrerings Instillinger sjekk “Bruker konto kan registreres”. %3$sAvvis%4$s

en: User to edit:
no: Bruker å endre:

en: The password must have the minimum length of %s characters
no: Passordet må minimum ha en lengde på %s tegn

en: The password must have a minimum strength of %s
no: Passordet må ha en minimum styrke på %s

en: You cannot register this user role
no: Du kan ikke registrere denne bruker rollen

en: username or email
no: brukernavn eller epost

en: Username or Email
no: Brukernavn eller Epost

en: You are currently logged in as %s.
no: Du er nå innlogget som %s.

en: Log out &raquo;
no: Logg ut &raquo;

en: User Role
no: Bruker Rolle

en: View all extra shortcode parameters
no: Vis alle ekstra shortcode parametre

en: displays only the users that you specified the user_id for
no: vis kun brukere som du spesifiserte user_id for

en: displays all users except the ones you specified the user_id for
no: vis alle brukere unntatt de du spesifiserte user_id for

en: Minimum length of %d characters
no: Minimum lengde på %d tegn

en: This message is only visible by administrators
no: Denne meldingen er kun synlig for administratorer

en: User not found
no: Bruker ikke funnet

en: Valid tags {{reply_to}} and {{site_name}}
no: Gyldige tagger {{reply_to}} og {{site_name}}

en: Choose which user roles view the admin bar in the front-end of the website.
no: Velg hvilken brukerrolle som skal vises i admin panelet i front-end på nettsiden.

en: The meta-name cannot be empty
no: Meta-Navnet kan ikke være tomt

en: <p>Your <strong>Profile Builder</strong> license is about to expire on %5$s. <br/>Please %1$sRenew Your Licence%2$s to continue receiving access to product downloads, automatic updates and support. %3$sRenew now and get 50&#37; off %4$s %6$sDismiss%7$s</p>
no: <p>Din<strong>Profile Builder</strong> lisens vil utløpe den %5$s. <br/>Vennligst%1$sForny din lisens%2$s for å motta fortsatt tilgang op nedlastinger, automatisk oppdatering og support. %3$sForny nå og motta 50&#37; i avslag%4$s %6$sNei takk%7$s</p>

en: ...Choose
no: ...velg

en: Very Weak
no: Veldig svakt

en: This field is required
no: Dette feltet er obligatorisk

en: Cancel
no: Avbryt

en: Invalid username.
no: Ugyldig brukernavn

en: username
no: brukernavn

en: email
no: e-post

en: Lost your password?
no: Mistet ditt passord?

en:  is also activated. You need to deactivate it before activating this version of the plugin.
no: aktiveres også. Må du deaktivere den før du aktiverer denne versjonen av plugin.

en: Must be a valid email address or the tag {{reply_to}} which defaults to the administrator email
no: Må være en gyldig e-postadresse eller taggen {{reply_to}} som mislighold av administrator epost

en: This form is empty.
no: Denne skjemaet er tomt.

en: Delete all items
no: Slett alt

en: Delete all
no: Slett alle

en: Choose...
no: Velg...

en: Show/Hide the Admin Bar on the Front-End
no: Vis/Skjul admin bar

en: Admin Bar Settings
no: Admin bar instillinger

en: User-Role
no: Bruker-Rolle

en: Visibility
no: Synlighet

en: Default
no: Standard

en: Show
no: Vis

en: Hide
no: Skjul

en: Save Changes
no: Langre endringer

en: Login is set to be done using the E-mail. This field will NOT appear in the front-end! ( you can change these settings under the "%s" tab )
no: Pålogging er satt til å gjøres ved hjelp av e - post . Dette feltet vil ikke vises i front-end ! (Du kan endre disse innstillingene under "%s" tab )

en: General Settings
no: Generelle innstillinger

en: Very weak
no: Veldig Svakt

en: Weak
no: Svakt

en: Strong
no: Sterk

en: Add Field
no: Legg til felt

en: Save Settings
no: Lagre innstillinger

en: Basic Information
no: Grunnleggende informasjon

en: The best way to add front-end registration, edit profile and login forms.
no: Den beste måten å legge til front-end registrering , redigere profil og login skjemaer.

en: For Modern User Interaction
no: For Moderne brukermedvirkning

en: Login
no: innlogging

en: Registration
no: Registrering

en: Edit Profile
no: Rediger profil

en: Extra Features
no: Ekstra Funksjoner

en: Features that give you more control over your users, increased security and help you fight user registration spam.
no: Funksjoner som gir deg mer kontroll over brukerne, økt sikkerhet og hjelpe deg å bekjempe brukerregistrerings spam.

en: Enable extra features
no: Aktiver ekstra funksjoner

en: Recover Password
no: Gjenopprett passord (*)

en: Admin Approval (*)
no: Administratorgodkjenning (*)

en: You decide who is a user on your website. Get notified via email or approve multiple users at once from the WordPress UI.
no: Du bestemmer hvem som er en bruker på nettstedet ditt. Bli varslet via e-post eller godkjenn flere brukere på en gang via WordPress UI.

en: Email Confirmation
no: e-post bekreftelse

en: Make sure users sign up with genuine emails. On registration users will receive a notification to confirm their email address.
no: Sørg for at brukerne registrere seg med gyldig e-postadresse. Ved registrering vil brukere motta en melding for å bekrefte sin e-postadresse.

en: Minimum Password Length and Strength Meter
no: Minimum Password Lengde og styrkemåler

en: Eliminate weak passwords altogether by setting a minimum password length and enforcing a certain password strength.
no: Eliminere svake passord helt ved å sette en minimum passordlengde og håndhev en viss passord styrke.

en: Login with Email or Username
no: Logg inn med e-post eller brukernavn

en: Allow users to log in with their email or username when accessing your site.
no: Tillat brukere å logge inn med sin e-post eller brukernavn for tilgang til nettstedet.

en: Customize Your Forms The Way You Want (*)
no: Tilpass skjemaene slik du ønsker (*)

en: With Extra Profile Fields you can create the exact registration form your project needs.
no: Med ekstra profilfelter kan du opprette nøyaktig det registreringsskjemaet prosjektet ditt behøver.

en: Extra Profile Fields are available in Hobbyist or PRO versions
no: Ekstra profilfelter er tilgjengelige i Hobbyist eller PRO-versjonene

en: Avatar Upload
no: Avatar Last opp

en: Generic Uploads
no: Generiske opplastninger

en: Agree To Terms Checkbox
no: Du må godta vilkårene.

en: Datepicker
no: Datovelger

en: Country Select
no: Velg Land

en: Timezone Select
no: Velg Tidssone

en: Input / Hidden Input
no: Input / Skjult Input

en: Checkbox
no: Avkryssingsboks

en: Select
no: Velg

en: Radio Buttons
no: Radio-knapper

en: Textarea
no: Tekstfelt

en: Powerful Modules (**)
no: Kraftige Moduler (**)

en: Everything you will need to manage your users is probably already available using the Pro Modules.
no: Alt du trenger for å administrere dine brukere er sannsynligvis allerede tilgjengelig ved hjelp av Pro moduler.

en: Enable your modules
no: Aktiver moduler

en: Find out more about PRO Modules
no: Finn ut mer om PRO moduler

en: User Listing
no: Brukerliste

en: Easy to edit templates for listing your website users as well as creating single user pages. Shortcode based, offering many options to customize your listings.
no: Enkelt å redigere maler for å liste nettstedets brukere samt å skape enkle brukersider. Shortcode-basert, og tilbyr mange muligheter til å tilpasse dine oppføringer.

en: Email Customizer
no: Tilpass E-postmeldinger

en: Personalize all emails sent to your users or admins. On registration, email confirmation, admin approval / un-approval.
no: Tilpasse alle e-poster som sendes til brukere eller administratorer. Ved registrering, e-postbekreftelse, admin-godkjenning / ikke-godkjenning.

en: Custom Redirects
no: Tilpassede Omdirigeringer

en: Keep your users out of the WordPress dashboard, redirect them to the front-page after login or registration, everything is just a few clicks away.
no: Hold brukerne ut av WordPress-dashbordet, omdiriger dem til forsiden etter innlogging eller registrering, alt er bare et par klikk unna.

en: Multiple Registration Forms
no: Flere Registreringsskjemaer

en: Set up multiple registration forms with different fields for certain user roles. Capture different information from different types of users.
no: Sette opp flere registreringsskjemaer med ulike felt for visse brukerroller. Fange opp ulik informasjon fra forskjellige typer brukere.

en: Multiple Edit-profile Forms
no: Flere Rediger profil-skjemaer

en: Allow different user roles to edit their specific information. Set up multiple edit-profile forms with different fields for certain user roles.
no: Tillate ulike brukerroller å redigere sin informasjon. Sett opp flere redigering profil-skjemaer med ulike felt for bestemte brukerroller.

en:  * only available in the %1$sHobbyist and Pro versions%2$s.
no: * Bare tilgjengelig i %1$sHobbyist og Pro versjoner%2$s.

en: ** only available in the %1$sPro version%2$s.
no: ** Kun tilgjengelig i %1$spro versjon%2$s.

en: Load Profile Builder's own CSS file in the front-end:
no: Laste Profile Builders egen CSS-fil i front-end:

en: Yes
no: Ja

en: You can find the default file here: %1$s
no: Du kan finne standard fil her: %1$s

en: "Email Confirmation" Activated:
no: "Epost bekreftelse" Aktivert:

en: No
no: Nei

en: You can find a list of unconfirmed email addresses %1$sUsers > All Users > Email Confirmation%2$s.
no: Du kan finne en liste over brukere på %1$sUsers > All Users > Email Confirmation%2$s.

en: "Email Confirmation" Landing Page:
no: "Epost bekreftelse" Landings-side:

en: Existing Pages
no: Eksisterende Sider

en: Specify the page where the users will be directed when confirming the email account. This page can differ from the register page(s) and can be changed at any time. If none selected, a simple confirmation page will be displayed for the user.
no: Spesifisere siden brukerne vil bli sendt til når de bekrefter e-postadressen. Denne siden kan avvike fra registrér-siden(e) og kan endres når som helst. Hvis ikke spesifisert, vil en enkel bekreftelsesside vises for brukeren.

en: "Admin Approval" Activated:
no: "Administrator godkjennelse" Aktivert:

en: You can find a list of users at %1$sUsers > All Users > Admin Approval%2$s.
no: Du kan finne en liste med brukere i %1$sUsers > All Users > Admin Approval%2$s.

en: "Admin Approval" Feature:
no: "Administrator godkjennelse" Funksjon:

en: You decide who is a user on your website. Get notified via email or approve multiple users at once from the WordPress UI. Enable Admin Approval by upgrading to %1$sHobbyist or PRO versions%2$s.
no: Du bestemmer hvem som er en bruker på nettstedet ditt. Bli varslet via e-post eller godkjenn flere brukere på én gang via WordPress UI. Aktiver administratorgodkjenning ved å oppgradere til  %1$sHobbyist or PRO versions%2$s.

en: Allow Users to Log in With:
no: Tillat brukere å logge inn med:

en: Username
no: Brukernavn

en: Email
no: Epost

en: Minimum Password Length:
no: Minimum passord lengde:

en: Enter the minimum characters the password should have. Leave empty for no minimum limit
no: Skriv inn minimums tegn passordet bør ha. La stå tomt for ingen minimumsgrense

en: Minimum Password Strength:
no: Minimum passord styrke

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Manage Fields
no: Administrer felt

en: Manage Default and Extra Fields
no: Administrere standard og ekstra felt

en: Field Title
no: Felttittel

en: Title of the field
no: Tittel på feltet

en: Field
no: Felt

en: Meta-name
no: Meta-navn

en: A unique, auto-generated ID for this particular field<br/>You can use this in conjuction with filters to target this element if needed<br/>Can't be edited
no: En unik, automatisk generert ID for dette feltet <br/> Du kan bruke dette i sammen med filtre for å målrette dette elementet hvis nødvendig <br/> Kan ikke redigeres

en: Description
no: Beskrivelse

en: Enter a (detailed) description of the option for end users to read<br/>Optional
no: Skriv inn en (detaljert) beskrivelse av alternativene for sluttbrukerne å lese <br/>Valgfritt

en: Row Count
no: Antall rader

en: Specify the number of rows for a 'Textarea' field<br/>If not specified, defaults to 5
no: Spesifiser antal linjer for 'Tekst' felt<br/>Hvis ikke spesifisert , settes standard til 5

en: Allowed Image Extensions
no: Tillatte bildefiler

en: Allowed Upload Extensions
no: Tillatt Last opp utvidelser

en: Avatar Size
no: Avatarstørrelse

en: Enter a value (between 20 and 200) for the size of the 'Avatar'<br/>If not specified, defaults to 100
no: Skriv inn en verdi (mellom 20 og 200) for størrelsen på 'Avatar'<br/>Hvis ingenting er spesifisert, settes standard til 100

en: Date-format
no: Dato-format

en: Specify the format of the date when using Datepicker<br/>Valid options: mm/dd/yy, mm/yy/dd, dd/yy/mm, dd/mm/yy, yy/dd/mm, yy/mm/dd<br/>If not specified, defaults to mm/dd/yy
no: Angi datoformat ved bruk av Datepicker<br/>Gyldige alternativer: mm/dd/yy, mm/yy/dd, dd/yy/mm, dd/mm/yy, yy/dd/mm, yy/mm/dd<br/>Hvis det ikke er spesifisert noe, standard satt til mm/dd/yy

en: Terms of Agreement
no: Avtalebetingelser

en: Enter a detailed description of the temrs of agreement for the user to read.<br/>Links can be inserted by using standard HTML syntax: &lt;a href="custom_url"&gt;custom_text&lt;/a&gt;
no: Angi en detaljert beskrivelse av temrs i avtalen for brukeren å lese.<br/>Koblinger kan settes ved hjelp av standard HTML syntaks:  &lt;a href="custom_url"&gt;custom_text&lt;/a&gt;

en: Options
no: Innstillinger

en: Labels
no: Etiketter

en: Enter a comma separated list of labels<br/>Visible for the user
no: Angi en kommadelt liste over etiketter<br/>Synlig for brukeren

en: Default Value
no: Standardverdi

en: Default value of the field
no: Standardverdi for feltet

en: Default Option
no: Standard alternativ

en: Specify the option which should be selected by default
no: Angi alternativet som bør være valgt som standard

en: Default Option(s)
no: Standard alternativ(er)

en: Specify the option which should be checked by default<br/>If there are multiple values, separate them with a ',' (comma)
no: Angi alternativet som bør kontrolleres som standard<br/>Hvis det er flere verdier, skiller du dem med en ',' (komma)

en: Default Content
no: Standardinnhold

en: Default value of the textarea
no: Standardverdien for tekstområdet

en: Required
no: Påkrevd

en: Whether the field is required or not
no: Om feltet er påkrevd eller ikke

en: Overwrite Existing
no: Overskriv eksisterende

en: Selecting 'Yes' will add the field to the list, but will overwrite any other field in the database that has the same meta-name<br/>Use this at your own risk
no: Velge 'Ja' vil legge til feltet i listen, men overskriver alle andre felt i databasen som har samme meta navn<br/>Bruk dette på eget ansvar

en: Field Properties
no: Feltegenskaper

en: Registration & Edit Profile
no: Registrering & Rediger profil

en: Name
no: Navn

en: Usernames cannot be changed.
no: Brukernavn kan ikke forandres

en: First Name
no: Fornavn

en: Last Name
no: Etternavn

en: Nickname
no: Kallenavn

en: Display name publicly as
no: Visningsnavn offentlig som

en: Contact Info
no: Kontaktinfo

en: E-mail
no: E-post

en: Website
no: Nettsted

en: About Yourself
no: Om deg selv!

en: Password
no: Passord

en: Type your password.
no: Skriv inn passordet ditt .

en: Repeat Password
no: Gjenta Passord

en: Type your password again.
no: Skriv inn passordet på nytt

en: You must select a field
no: Du må velge et felt

en: Please choose a different field type as this one already exists in your form (must be unique)
no: Velg en annen felttype som denne finnes allerede i skjemaet (må være unikt)

en: Edit
no: Rediger

en: Delete
no: Slett

en: Use these shortcodes on the pages you want the forms to be displayed:
no: Bruk disse koder på sidene du vil skjemaene vises:

en: If you're interested in displaying different fields in the registration and edit profile forms, please use the Multiple Registration & Edit Profile Forms Addon.
no: Hvis du er interessert i å vise ulike felt i registrering og redigere profilen skjemaer, kan du bruke flere registrering & Rediger profil skjemaer Addon.

en: Register Your Version
no: Registrer Deg

en: Register Version
no: Registrer versjon

en: If you register this version of Profile Builder, you'll receive information regarding upgrades, patches, and technical support.
no: Hvis du registrerer denne versjonen av profil Builder, får du informasjon om oppgraderinger, oppdateringer og teknisk støtte.

en:  Serial Number:
no: Maskinens serienummer

en: The serial number was successfully validated!
no: Serienummeret ble validert!

en: The serial number entered couldn't be validated!
no: Serienummeret oppga kunne ikke valideres!

en: The serial number couldn't be validated because it expired!
no: Serienummeret kunne ikke valideres fordi den opphøre!

en: The serial number couldn't be validated because process timed out. This is possible due to the server being down. Please try again later!
no: Serienummeret kunne ikke valideres fordi prosessen ble tidsavbrutt. Dette er mulig fordi serveren er nede. Prøv igjen senere!

en: (e.g. RMPB-15-SN-253a55baa4fbe7bf595b2aabb8d72985)
no: (f.eks RMPB-15-SN-253a55baa4fbe7bf595b2aabb8d72985)

en: Content
no: Innhold

en: Edit this item
no: Rediger dette elementet

en: Delete this item
no: Slett dette elementet

en: Please enter a value for the required field
no: Angi en verdi for feltet nødvendig

en: Remove
no: Fjern

en: Syncronize WCK
no: Synkroniser WCK

en: Syncronize WCK Translation
no: Synkroniser WCK oversettelse

en: You can add the information for the %s after you add a entry
no: Du kan legge til informasjon for %s når du legger til en oppføring

en: Upload
no: Last opp

en: No items found.
no: Ingen element funnet.

en: Bulk Actions
no: Massehandlinger

en: Apply
no: Bruk

en: Show all dates
no: Vis alle datoer

en: List View
no: Listevisning

en: Excerpt View
no: Utdrag

en: %s pending
no: %s venter

en: %1$s of %2$s
no: %1$s de %2$s

en: Select All
no: Merk alle

en: The user-validation has failed - the avatar was not deleted!
no: Bruker-valideringen mislyktes - avatar ble ikke slettet!

en: The user-validation has failed - the attachment was not deleted!
no: Bruker-valideringen mislyktes - vedlegget ble ikke slettet!

en: Strength indicator
no: Styrke indikator

en: Admin Approval
no: Admin Approval (*)

en: Do you want to
no: Ønsker du å

en: Your session has expired! Please refresh the page and try again
no: Økten er utløpt! Oppdater siden og prøv igjen

en: User successfully approved!
no: Brukeren er godkjent!

en: User successfully unapproved!
no: Bruker ble utestengt

en: User successfully deleted!
no: Bruker slettet!

en: You either don't have permission for that action or there was an error!
no: Du enten ikke har tillatelse for handlingen, eller det var en feil!

en: Your session has expired! Please refresh the page and try again.
no: Økten er utløpt! Oppdater siden og prøv på nytt.

en: Users successfully approved!
no: Brukere er godkjent!

en: Users successfully unapproved!
no: Bruker ble utestengt

en: Users successfully deleted!
no: Bruker slettet!

en: Your account on %1$s has been approved!
no: Kontoen %1$s har blitt godkjent!

en: approved
no: Godkjent

en: An administrator has just approved your account on %1$s (%2$s).
no: En administrator har nettopp godkjent kontoen %1$s (%2$s).

en: Your account on %1$s has been unapproved!
no: Kontoen%1$s er blokkert.

en: unapproved
no: Ikke godkjent

en: An administrator has just unapproved your account on %1$s (%2$s).
no: En administrator har akkuratt blokkert din konto %1$s (%2$s).

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has to be confirmed by an administrator before you can log in.
no: <strong>FEIL:</strong> Kontoen må være bekreftet av en administrator før du kan logge inn.

en: Your account has to be confirmed by an administrator before you can use the "Password Recovery" feature.
no: Kontoen din må bekreftes av en administrator før du kan bruke &quot;Password Recovery&quot; -funksjonen.

en: delete this user?
no: slette denne brukeren?

en: unapprove this user?
no: Blokkere denne brukeren?

en: Unapprove
no: Blokkere

en: approve this user?
no: godkjenne denne brukeren?

en: Approve
no: Godkjenne

en: Firstname
no: Fornavn

en: Lastname
no: Etternavn

en: Role
no: Rolle

en: Registered
no: Registrert

en: User-status
no: Bruker-status

en: Do you want to bulk approve the selected users?
no: Vil du godkjenne valgte brukere?

en: Do you want to bulk unapprove the selected users?
no: Vil du blokkere valgte brukere?

en: Do you want to bulk delete the selected users?
no: Vil du slette valgte brukere?

en: Sorry, but you don't have permission to do that!
no: Beklager, men du har ikke tillatelse til å gjøre det!

en: Approved
no: Godkjent

en: Unapproved
no: Ikke godkjent

en: All Users
no: Alle Brukere

en: delete this user from the _signups table?
no: slette denne brukeren fra tabellen _signups?

en: confirm this email yourself?
no: Bekrefte denne epost selv?

en: Confirm Email
no: Bekreft epost

en: resend the activation link?
no: Sende aktiverings lenke på ny?

en: Resend Activation Email
no: Sende aktivering e-post på ny

en: %s couldn't be deleted
no: %s kunne ikke slettes

en: All users have been successfully deleted
no: Alle brukere ble slettet

en: The selected users have been activated
no: Valgte brukere er aktivert

en: The selected users have had their activation emails resent
no: Valgte brukere har fått aktiveringsepost på nytt

en: Users with Unconfirmed Email Address
no: Brukere med Ubekreftet e-postadresse

en: There was an error performing that action!
no: Det oppsto en feil da denne handlingen ble utført!

en: The selected user couldn't be deleted
no: Den valgte brukeren kunne ikke slettes

en: Email notification resent to user
no: E-postvarsling sendt på nytt til brukeren

en: [%1$s] Activate %2$s
no: [%1$s] Aktivere %2$s

en: Could not create user!
no: Kan ikke opprette brukeren.

en: That username is already activated!
no: Brukernavnet er allerede aktivert.

en: There was an error while trying to activate the user
no: Det oppstod en feil under forsøket på å aktivere bruker

en: A new subscriber has (been) registered!
no: Ny abonnent (er) registrert!

en: New subscriber on %1$s.<br/><br/>Username:%2$s<br/>E-mail:%3$s<br/>
no: Ny abonnent på %1$s.<br><br>Username:%2$s<br>E-mail: %3$s<br>

en: The "Admin Approval" feature was activated at the time of registration, so please remember that you need to approve this user before he/she can log in!
no: Funksjonen "Administratorgodkjenning" ble aktivert ved registrering, så husk at du må godkjenne denne brukeren før han/hun kan logge inn!

en: [%1$s] Your new account information
no: [%1$s] Din nye kontoinformasjon

en: Welcome to %1$s!<br/><br/><br/>Your username is:%2$s and password:%3$s
no: Velkommen til %1$s!<br><br><br>Brukernavnet ditt er: %2$s og passord: %3$s

en: Before you can access your account, an administrator needs to approve it. You will be notified via email.
no: Før du kan få tilgang til kontoen din, må en administrator godkjenne den. Du vil bli varslet via e-post.

en: This login widget lets you add a login form in the sidebar.
no: Denne loginn widgeten lar deg legge til en påloggingsskjema i sidepanelet.

en: Profile Builder Login Widget
no: Logg inn-widget

en: Register
no: Registrer

en: Title:
no: Tittel:

en: After login redirect URL (optional):
no: Etter innlogging omdirigere URL (valgfritt):

en: Register page URL (optional):
no: Registrere Nettadresse (valgfritt):

en: Password Recovery page URL (optional):
no: Password Recovery side URL (valgfritt):

en: The usernames cannot be changed.
no: Brukernavnene kan ikke endres.

en: Only an administrator can add new users.
no: Bare en administrator kan legge til nye brukere.

en: Users can register themselves or you can manually create users here.
no: Brukere kan registrere seg selv, eller du kan manuelt opprette brukere her.

en: Users cannot currently register themselves, but you can manually create users here.
no: Brukere kan ikke registrere seg, men du kan manuelt opprette brukere her.

en: You are currently logged in as %1s. You don't need another account. %2s
no: Du er logget som %1s. Du trenger ikke en annen konto. %2s

en: Log out of this account.
no: Logg ut av denne kontoen

en: Logout
no: Logg ut

en: You must be logged in to edit your profile.
no: Du må være pålogget for å redigere din profil.

en: here
no: her

en: You will soon be redirected automatically. If you see this page for more than %1$d seconds, please click %2$s.%3$s
no: Du vil snart bli omdirigert automatisk. Hvis du ser denne siden for mer enn %1$ d sekunder, vennligst klikk %2$s.%3$s

en: The account %1s has been successfully created!
no: Kontoen %1s ble opprettet!

en: Before you can access your account %1s, you need to confirm your email address. Please check your inbox and click the activation link.
no: Før du kan få tilgang til dine konto% 1s, må du bekrefte din e-postadresse. Vennligst sjekk innboksen din og klikk på koblingen aktivering.

en: Before you can access your account %1s, an administrator has to approve it. You will be notified via email.
no: Før du kan få tilgang til dine konto% 1s, må en administrator godkjenne den. Du vil bli varslet via e-post.

en: Your profile has been successfully updated!
no: Profilen din ble oppdatert!

en: There was an error in the submitted form
no: Det er en feil i skjemaet som ble sendt

en: Add User
no: Legg til bruker

en: Update
no: Oppdater

en: The avatar was successfully deleted!
no: Avataren ble slettet!

en: The following attachment was successfully deleted:
no: Følgende vedlegg ble slettet:

en: Send these credentials via email.
no: Send denne informasjonen på e-post.

en: ERROR
no: FEIL

en: The password you entered is incorrect.
no: Passordet du oppga er feil.

en: Password Lost and Found.
no: Passord Tapt og Funnet

en: Lost your password
no: Mistet ditt passord?

en: Both fields are empty.
no: Begge felter er tomme.

en: You are currently logged in as %1$s. %2$s
no: Du er logget inn som %1$s. %2$s

en: Log out of this account
no: Logg ut av denne kontoen

en: Log out
no: Logg ut

en: Your account has to be confirmed by an administrator before you can use the "Password Reset" feature.
no: Kontoen din må bekreftes av en administrator før du kan bruke &quot;Password Reset&quot; -funksjonen.

en: Reset Password
no: Tilbakestill passord

en: Please enter your username or email address.
no: Skriv inn brukernavn eller e-postadresse.

en: You will receive a link to create a new password via email.
no: Du vil motta en lenke på e-post for å opprette nytt passord.

en: Username or E-mail
no: Brukernavn eller E-post

en: Get New Password
no: Få nytt passord

en: The username entered wasn't found in the database!
no: Brukernavn angitt finnes ikke i databasen!

en: Please check that you entered the correct username.
no: Kontroller at du har angitt riktig brukernavn.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
no: Sjekk e-posten din for bekreftelseslenke.

en: Someone requested that the password be reset for the following account: <b>%1$s</b><br/>If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.<br/>To reset your password, visit the following link:%2$s
no: Noen har bedt om at passordet tilbakestilles for følgende <b>konto:%1$s</b> <br/> Hvis dette var en feil, bare ignorere denne e-posten, og ingenting vil skje. <br/> For å tilbakestille passordet ditt, kan du gå til følgende link:%2$s

en: Password Reset from "%1$s"
no: tilbakestill passord fra "%1$s"

en: There was an error while trying to send the activation link to %1$s!
no: Det oppstod en feil ved forsøk på å sende linken aktivisering til%1$s!

en: The email address entered wasn't found in the database!
no: Den angitte e-postadressen ble ikke funnet i databasen!

en: Please check that you entered the correct email address.
no: Vennligst sjekk at du skrev inn riktig e-postadresse.

en: Your password has been successfully changed!
no: Ditt passord har blitt endret!

en: You have successfully reset your password to: %1$s
no: Du har nå tilbakestille passordet ditt til:%1$s

en: Password Successfully Reset for %1$s on "%2$s"
no: Passord Vellykket Tilbakestilt for %1$s på "%2$s"

en: %1$s has requested a password change via the password reset feature.<br/>His/her new password is:%2$s
no: %1$s har bedt om en passordendring via funksjonen Tilbakestill.<br/>Det nye passordet er:%2$s

en: The entered passwords don't match!
no: Passordene samsvarer ikke.

en: ERROR:
no: FEIL:

en: Invalid key!
no: Ugyldig nøkkel!

en: Invalid activation key!
no: Ugyldig aktiveringsnøkkel

en: This username is now active!
no: Dette brukernavnet er nå aktiv!

en: This username is already activated!
no: Brukernavnet er allerede aktivert.

en: Your email was successfully confirmed.
no: Din e-post ble bekreftet.

en: There was an error while trying to activate the user.
no: Det oppstod en feil under forsøket på å aktivere brukeren.

en: The email you entered is not a valid email address.
no: E-posten du skrev inn er ikke en gyldig e-postadresse.

en: This email is already reserved to be used soon.
no: Denne e-posten er allerede reservert til bruk snart.

en: Please try a different one!
no: Prøv en annen!

en: This email is already in use.
no: Denne e-posten er allerede i bruk.

en: The passwords do not match
no: Passordene samsvarer ikke.

en: This username already exists.
no: Dette brukernavnet finnes allerede.

en: This username is already reserved to be used soon.
no: Dette brukernavnet er allerede reservert for bruk snart.

en: required
no: påkrevd

en: To use reCAPTCHA you must get an API key from
no: Du må få en API-nøkkel fra å bruke reCAPTCHA

en: For security reasons, you must pass the remote ip to reCAPTCHA!
no: Av sikkerhetsgrunner må du passere eksterne ip til reCAPTCHA!

en: To use reCAPTCHA you must get an API public key from:
no: Du må få en API fellesnøkkel fra å bruke reCAPTCHA:

en: Modules
no: Moduler

en: Here you can activate / deactivate available modules for Profile Builder.
no: Her kan du aktivere / deaktivere tilgjengelige moduler for Profile Builder.

en: Name/Description
no: Navn/beskrivelse

en: Active
no: Aktiv

en: Inactive
no: Inaktiv

en: Admin Email Customizer
no: Admin Epost tilpasser

en: User Email Customizer
no: Bruker Epost tilpasser

en: Save
no: Lagre

en: Redirect
no: Omdirigere

en: URL
no: Nettadresse

en: These settings are also replicated in the "User Email Customizer" settings-page upon save.
no: Disse innstillingene er også gjenskapt i "User Email Customizer" innstillinger-siden ved lagring.

en: From (name)
no: Fra (navn)

en: From (reply-to email)
no: Fra (svarer til e-post)

en: Common Settings
no: Generelle innstillinger

en: 
    <p>New subscriber on {{site_name}}.</p>
    <p>Username:{{username}}</p>
    <p>E-mail:{{user_email}}</p>
no: 
    <p>Ny abonnent på {{site_name}}.</p>
    <p>Brukernavn :{{brukernavn}}</p>
    <p>E-post:{{user_email}}</p>

en: Email Subject
no: E-post emne

en: Default Registration & Registration with Email Confirmation
no: Standard registrering og registrering med e-post Bekreftelse

en: 
    <p>New subscriber on {{site_name}}.</p>
    <p>Username:{{username}}</p>
    <p>E-mail:{{user_email}}</p>
    <p>The Admin Approval feature was activated at the time of registration,
    so please remember that you need to approve this user before he/she can log in!</p>
no: 
    <p>Ny abonnent på {{site_name}}.</p>
    <p>Brukernavn :{{brukernavn}}</p>
    <p>E-:{{user_email}}</p>
    <p>Administratorgodkjenning funksjonen ble aktivert på registrering, 
    so Husk at du må godkjenne denne brukeren før han/hun kan logge inn!</p>

en: Registration with Admin Approval
no: Registrering med administratorgodkjenning

en: Available Tags
no: Tilgjengelige Tags

en: User Meta
no: Bruker Meta

en: Site Url
no: URL til siden

en: Site Name
no: Side navn

en: User Id
no: Bruker ID

en: Reply To
no: Svar til

en: Activation Key
no: Aktiveringsnøkkel

en: Activation Url
no: Aktivering Url

en: Activation Link
no: Aktivisering Link

en: 
    <h3>Welcome to {{site_name}}!</h3>
    <p>Your username is:{{username}} and password:{{password}}</p>
no: 
    <h3>Velkommen til {{site_name}}!</h3>
    <p>Ditt brukernavn er :{{brukernavn}} og passord: {{passord}}</p>

en: Default Registration
no: Standard registrering

en: 
    <p>To activate your user, please click the following link:<br/>
    {{{activation_link}}}</p>
    <p>After you activate, you will receive another email with your credentials.</p>
no: 
    <p>For å aktivere bruker venligst trykk på følgende lenke:<br/>
    {{{activation_link}}}</p>
    <p>Etter aktivering vil du få en ny epost med din påloggingsinformasjon.</p>

en: [{{site_name}}] Activate {{username}}
no: [{{Side_navn}}] Aktiver {{brukernavn}}

en: Registration with Email Confirmation
no: Registrering med e-post Bekreftelse

en: 
    <h3>Welcome to {{site_name}}!</h3>
    <p>Your username is:{{username}} and password:{{password}}</p>
    <p>Before you can access your account, an administrator needs to approve it. You will be notified via email.</p>
no: 
    <h3>Velkommen til {{site_name}}!</h3>
    <p>Ditt brukernavn er:{{username}} og passord:{{password}}</p>
    <p>Før du kan få tilgang til kontoen din, må en administrator godkjenne den. Du vil bli varslet via e-post.</p>

en: A new account has been created for you on {{site_name}}
no: En ny konto er opprettet for deg på {{site_name}}

en: 
    <h3>Good News!</h3>
    <p>An administrator has just approved your account: {{username}} on {{site_name}}.</p>
no: 
    <h3>Gode nyheter!</h3>
    <p>En administrator har nettopp godkjent kontoen: {{brukernavn}} på {{site_name}}.</p>

en: Your account on {{site_name}} has been approved!
no: Din konto på {{site_name}} er godkjent!

en: User Approval Notification
no: Brukeren godkjenningsvarslet

en: 
    <h3>Hello,</h3>
    <p>Unfortunatelly an administrator has just unapproved your account: {{username}} on {{site_name}}.</p>
no: 
    <h3>hallo</h3>
    <p>Beklageligvis har en administrator nettopp avvist kontoen: {{brukernavn}} på {{site_name}}.</p>

en: Your account on {{site_name}} has been unapproved!
no: Din konto på {{site_name}} har blitt avvist!

en: Unapproved User Notification
no: Ikke godkjent brukervarsling

en: Edit-profile Form
no: Rediger profil-skjemaet

en: Add New
no: Legg til

en: Add new Edit-profile Form
no: Legge til nye Rediger profil skjema

en: Edit the Edit-profile Forms
no: Redigere skjemaene Rediger profil

en: New Edit-profile Form
no: Legge til nye Rediger profil skjema

en: Edit-profile Forms
no: Rediger profil skjemaer

en: View the Edit-profile Form
no: Vise skjemaet Rediger profil

en: Search the Edit-profile Forms
no: Søk skjemaene Rediger profil

en: No Edit-profile Form found
no: Ingen Rediger profil skjema funnet

en: No Edit-profile Forms found in trash
no: Ingen Rediger profil skjemaer i papirkurven

en: Shortcode
no: Kortkode

en: (no title)
no: (ingen tittel)

en: The shortcode will be available after you publish this form.
no: Shortcode blir tilgjengelig etter at du publiserer dette skjemaet.

en: Use this shortcode on the page you want the form to be displayed:
no: Bruk denne kortkodenl på siden du vil at skjemaet skal vises:

en: <span style="color:red;">Note:</span> changing the form title also changes the shortcode!
no: <span style="color:red;">Note:</span> endring av skjema tittelen endrer også kortkoden!

en: Form Shortcode
no: Skjema kortkode

en: Whether to redirect the user to a specific page or not
no: Enten å omdirigere brukeren til en bestemt side eller ikke

en: Display Messages
no: Vise meldinger

en: Allowed time to display any success messages (in seconds)
no: Tillatt tid vise suksess meldinger (i sekunder)

en: Specify the URL of the page users will be redirected once they updated their profile using this form<br/>Use the following format: http://www.mysite.com
no: Angi nettadressen til siden brukerne vil bli omdirigert når de oppdatert profilen ved hjelp av dette skjemaet<br/>Bruk følgende format: http://www.mysite.com

en: After Profile Update...
no: Etter Profiloppdatering...

en: Add New Field to the List
no: Legg til nytt felt i listen

en: Choose one of the supported fields you manage <a href="
no: Velg ett av feltene du administrere <a href="

en: <pre>Title (Type)</pre>
no: <pre>Tittel (Type)</pre>

en: You need to specify the title of the form before creating it
no: Du må angi tittelen på skjemaet før du oppretter den

en: Registration Form
no: Registreringsskjema

en: Add new Registration Form
no: Legge til nytt registreringsskjema

en: Edit the Registration Forms
no: Redigere registreringsskjemaene

en: New Registration Form
no: Nytt registreringsskjema

en: Registration Forms
no: Registrerings skjemaer

en: View the Registration Form
no: Se registreringsskjemaet

en: Search the Registration Forms
no: Søk i registreringsskjemaer

en: No Registration Form found
no: Ingen registreringsskjemaet funnet

en: No Registration Forms found in trash
no: Ingen registreringsskjemaer funnet i papirkurven

en: Default Role
no: Standardrolle

en: Set Role
no: Angi rolle

en: Choose what role the user will have after (s)he registered<br/>If not specified, defaults to the role set in the WordPress settings
no: Velg hvilken rolle brukeren vil ha etter (s)registrering<br/>Hvis det ikke er spesifisert vil det bli satt standardrolle fra WordPress innstillinger

en: Automatically Log In
no: Automatisk Logg inn

en: Whether to automatically log in the newly registered user or not<br/>Only works on single-sites without "Admin Approval" and "Email Confirmation" features activated<br/>WARNING: Caching the registration form will make automatic login not work
no: Enten å automatisk logge på den nylig registrert bruker eller ikke <br/> Fungerer bare på single-sider uten  "Administrator godkjennelse" og  "Epost bekreftelse" funksjoner aktivert <br/> ADVARSEL: cache påmeldingsskjema vil gjøre at automatisk pålogging ikke fungerer

en: Specify the URL of the page users will be redirected once registered using this form<br/>Use the following format: http://www.mysite.com
no: Angi nettadressen til siden brukerne vil bli omdirigert når registrerte bruker dette skjemaet<br>Bruk følgende format: http://www.mysite.com

en: After Registration...
no: Etter registrering...

en: Search Users by All Fields
no: Søk etter bruker i alle felt

en: Add new User Listing
no: Legg til ny bruker oppføring

en: Edit the User Listing
no: Rediger bruker oppføringen

en: New User Listing
no: Ny bruker oppføring

en: View the User Listing
no: Vis bruker-liste

en: Search the User Listing
no: Søk i brukerliste

en: No User Listing found
no: Ingen bruker oppføring funnet

en: No User Listing found in trash
no: Ingen Bruker Oppføring funnet i papirkurv

en: Display name as
no: Navn som vises

en: Registration Date
no: Registreringsdato

en: Number of Posts
no: Antall innlegg

en: More Info
no: Mer info

en: More Info Url
no: Mer Info Url

en: Avatar or Gravatar
no: Avatar eller Gravatar

en: Extra Functions
no: Ekstra funksjoner

en: Pagination
no: Paginering

en: Search all Fields
no: Søke alle felter

en: Go Back Link
no: Gå tilbake Link

en: All-userlisting Template
no: Alle brukerlister Mal

en: Single-userlisting Template
no: Brukerliste Mal

en: First/Lastname
no: Fornavn/Etternavn

en: Sign-up Date
no: Registrering dato

en: Display Name
no: Navn som vises

en: Posts
no: Innlegg

en: Aim
no: AIM

en: Yim
no: YIM

en: Click here to see more information about this user
no: Klikk her for mer informasjon om denne brukeren

en: More...
no: Mer..

en: Click here to see more information about this user.
no: Klikk her for å se mer informasjon om denne brukeren.

en: Click here to go back
no: Klikk her for å gå tilbake

en: Back
no: Tilbake

en: &laquo;&laquo; First
no: &laquo;&laquo; Først

en: &laquo; Prev
no: &laquo; Forige

en: Next &raquo;
no: Neste &raquo;

en: Last &raquo;&raquo;
no: Siste &raquo;&raquo;

en: You don't have any pagination settings on this userlisting!
no: Du trenger ikke paginering innstillinger på denne brukerlisten!

en: Search
no: Søk

en: Clear Results
no: Tøm

en: Extra shortcode parameters
no: Ekstra kortkode parametere

en: displays users having a certain meta-value within a certain (extra) meta-field
no: viser brukere som har en bestemt meta-verdi i et bestemt (ekstra) meta felt

en: Example:
no: Eksempel:

en: Remember though, that the field-value combination must exist in the database.
no: Husk imidlertid at feltverdien kombinasjonen må finnes i databasen.

en: Random (very slow on large databases > 10K user)
no: Tilfeldig (svært sakte på store databaser > 10K bruker)

en: Roles to Display
no: Brukerroller å vise

en: Restrict the userlisting to these selected roles only<br/>If not specified, defaults to all existing roles
no: Begrense userlisting til disse valgte rollene bare<br/>Hvis det ikke er valgt vil standardrolle settes

en: Number of Users/Page
no: Antall brukere/side

en: Default Sorting Criteria
no: Standard sorteringskriterier

en: Set the default sorting criteria<br/>This can temporarily be changed for each new session
no: Definere sorteringskriterier<br/>Dette kan midlertidig endres for hver nye økt

en: Default Sorting Order
no: Standard sorteringsrekkefølge

en: Set the default sorting order<br/>This can temporarily be changed for each new session
no: Angi standard sorteringsrekkefølge<br/>Dette kan midlertidig endres for hver nye økt

en: Avatar Size (All-userlisting)
no: Avatar størrelse (alle brukerlister)

en: Set the avatar size on the all-userlisting only
no: Angi avatar på alle brukerlister

en: Avatar Size (Single-userlisting)
no: Avatar størrelse (enkelt bruker liste)

en: Set the avatar size on the single-userlisting only
no: Angi  størrelse på enkelt bruker liste

en: Visible only to logged in users?
no: Vises bare for påloggede brukere?

en: The userlisting will only be visible only to the logged in users
no: Brukerlister vil bare være synlig bare for påloggede brukere

en: Visible to following Roles
no: Synlig for følgende roller

en: The userlisting will only be visible to the following roles
no: Brukerlistene vil bare være synlig for følgende roller

en: Userlisting Settings
no: Brukerliste innstillinger

en: You need to activate the Userlisting feature from within the "Modules" tab!
no: Du må aktivere funksjonen Userlisting fra fanen "Moduler"!

en: You can find it in the Profile Builder menu.
no: Du finner den i Profile Builder menyen.

en: No results found!
no: Ingen resultater funnet!
