Profile Builder - en to pl translation catalogue (575 entries)

en: Company Name
pl: Nazwa firmy

en: Address
pl: Adres

en: Country
pl: Kraj

en: Town / City
pl: Miasto

en: State / County
pl: Województwo

en: Postcode / Zip
pl: Kod pocztowy

en: Email Address
pl: Adres email

en: Phone
pl: Telefon

en: Ship to a different address?
pl: Dostawa na inny adres?

en: Billing Address
pl: Adres do faktury

en: Shipping Address
pl: Adres dostawy

en: More Details
pl: Więcej szczegółów

en: Plugin has been activated
pl: Wtyczka została aktywowana

en: Plugin has been deactivated.
pl: Wtyczka została wyłączona.

en: ... Choose
pl: ... Wybierz

en: More
pl: Więcej

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Download Now
pl: Pobierz

en: If you enjoy using <strong> %1$s </strong> please <a href="%2$s" target="_blank">rate us on WordPress.org</a>. More happy users means more features, less bugs and better support for everyone.
pl: Jeśli jesteś zadowolony z korzystania z <strong> %1$s </strong> <a href="%2$s" target="_blank">oceń nas proszę na WordPress.org</a>. Więcej zadowolonych użytkowników oznacza więcej funkcjonalności, mniej błędów oraz lepsze wsparcie dla wszystkich.

en: Choose one of the supported field types
pl: Wybierz jeden ze wspieranych typów plików

en: . Extra Field Types are available in <a href="%s">Hobbyist or PRO versions</a>.
pl: .  Dodatkowe pola są dostępne w wersjach <a href="%s">Hobbyist i PRO</a>.

en: Site Key
pl: Klucz strony

en: Secret Key
pl: Tajny klucz

en: The secret key from Google, <a href="http://www.google.com/recaptcha" target="_blank">www.google.com/recaptcha</a>
pl: Tajny klucz od Google, <a href="http://www.google.com/recaptcha" target="_blank">www.google.com/recaptcha</a>

en: You must enter the site key
pl: Musisz podać klucz strony

en: You must enter the secret key
pl: Musisz podać tajny klucz

en: Add-Ons
pl: Wtyczki

en: Activate
pl: Aktwyuj

en: Downloading and installing...
pl: Pobieranie i instalowanie

en: Installation complete
pl: Instalacja zakończona

en: Add-On is Active
pl: Wtyczka aktywna.

en: Add-On has been activated
pl: Wtyczka została aktywowana.

en: Retry Install
pl: Ponów instalację

en: Add-On is <strong>active</strong>
pl: Wtyczka jest <strong>aktywna</strong>

en: Add-On is <strong>inactive</strong>
pl: Wtyczka jest <strong>nieaktywna</strong>

en: Deactivate
pl: Dezakwytuj

en: Add-On has been deactivated.
pl: Wtyczka została zdezaktywowana

en: Something went wrong, we could not connect to the server. Please try again later.
pl: Coś poszło nie tak. Nie możemy połączyć się z serwerem. Spróbuj ponownie później.

en: Install Now
pl: Instaluj teraz

en: Compatible with your version of Profile Builder.
pl: Kompatybilność z twoją wersją Profile Builder.

en: Upgrade Profile Builder
pl: Zaktualizuj Profile Builder

en: Not compatible with Profile Builder
pl: Niekompatybilne z Profile Builder

en: Not compatible with your version of Profile Builder.
pl: Niekompatybilne z twoją wersją Profile Buildera

en: Minimum required Profile Builder version:
pl: Minimalna wymagana wersja Profile Buidler:

en: Could not install add-on. Retry or <a href="%s" target="_blank">install manually</a>.
pl: Nie udało się zainstalować dodatku. Spróbuj ponownie lub <a href="%s" target="_blank">zainstaluj ręcznie</a>.

en: You must enter a valid email address.
pl: Wprowadź poprawny adres email.

en: This username is invalid because it uses illegal characters.
pl: Proponowany login zawiera niedozwolone znaki.

en: Please enter a valid username.
pl: Wprowadź poprawny login.

en: Only administrators can see this field on edit profile forms.
pl: Tylko administratorzy widzą te pole w formularzy edycji profilu.

en: As an administrator you cannot change your role.
pl: Jako administrator nie możesz zmienić swojej roli.

en: 
    <p>{{username}} has requested a password change via the password reset feature.</p>
    <p>His/her new password is: {{password}}</p>
pl: 
    <p>{{username}} poprosił(a) o zmianę hasła poprzez narzędzie resetu hasła.</p>
    <p>Jej/jego nowe hasło to: {{password}}</p>

en: Admin Notification for User Password Reset
pl: Powiadomienia administratora o resecie hasła użytkownika.

en: Reset Key
pl: Klucz restartu

en: Reset Url
pl: URL restartu

en: Reset Link
pl: Link restartu

en: 
    <p>Someone requested that the password be reset for the following account: {{site_name}}<br/>
    Username: {{username}}</p>
    <p>If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.</p>
    <p>To reset your password, visit the following address:<br/>
    {{{reset_link}}}</p>
pl: 
    <p>Poproszono o reset hasła dla następującego konta: {{site_name}}<br/>
    Nazwa użytkownika: {{username}}</p>
    <p>Jeśli jest to pomyłka, proszę zingoruj ten email, a nic się nie stanie.</p>
    <p>Aby zresetować hasło przejdź pod następujący adres:<br/>
    {{{reset_link}}}</p>

en: [{{site_name}}] Password Reset
pl: [{{site_name}}] Reset hasła

en: Password Reset Email
pl: Email do zresetowania hasła

en: 
    <p>You have successfully reset your password to: {{password}}</p>
pl: 
    <p>Udało Ci się poprawnie zresetować hasło. Twoje nowe hasło to: {{password}}</p>

en: [{{site_name}}] Password Reset Successfully
pl: [{{site_name}}] Hasło zostało zresetowanie.

en: Password Reset Success Email
pl: Reset hasła Sukces Email

en: User Nicename
pl: Przezwisko (Nick)

en: None
pl: Brak

en: <strong>ERROR</strong>: The password must have the minimum length of %s characters
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Hasło musi mieć minimum %s znaków.

en: <strong>ERROR</strong>: The password must have a minimum strength of %s
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Minimalna siłahasła to: %s

en: Username and Email
pl: Nazwa użytkownika lub email

en: "Username and Email" - users can Log In with both Username and Email.
pl: "Nazwa użytkownika lub email" - użytkownicy mogą zalogować się korzystając z nazwy użytkownika lub adresu email.

en: "Username" - users can Log In only with Username.
pl: "Nazwa użytkownika" - użytkownicy mogą zalogować się tylko przez podanie nazwy użytkownika.

en: "Email" - users can Log In only with Email.
pl: "Email" - użytkownicy mogą zalogować się tylko przez podanie adresu email.

en: Specify the extension(s) you want to limit to upload<br/>Example: .ext1,.ext2,.ext3<br/>If not specified, defaults to: .jpg,.jpeg,.gif,.png (.*)
pl: Wybierz rozszerzenie/rozszedzenia, które użytkownicy mogą przesyłać.<br/>Przykład: .ext1,.ext2,.ext3<br/>Jeśli nic nie wybrano, domyślne to: .jpg,.jpeg,.gif,.png (.*)

en: Specify the extension(s) you want to limit to upload<br/>Example: .ext1,.ext2,.ext3<br/>If not specified, defaults to all WordPress allowed file extensions (.*)
pl: Wybierz rozszerzenie/rozszerzenia, do których chcesz ograniczyć przesyłanie.<br/>Przykład: .ext1,.ext2,.ext3<br/>Jeśli nie dokonano wyboru, wszystkie wspierane przez Wordpress rozszerzenia będą dozwolone (.*)

en: User Roles
pl: Profile użytkownika

en: Select which user roles to show to the user ( drag and drop to re-order )
pl: Wybierz profile użytkowników, które mają być widoczne dla użytkownika ( przeciągnij, aby posortować )

en: User Roles Order
pl: Kolejność profili użytkownika

en: Save the user role order from the user roles checkboxes
pl: Zapisz kolejność profili użytkownika z pól wyboru

en: Please select at least one user role
pl: Wybierz proszę, co najmniej jeden profil użytkownika

en: Profile Builder Register
pl: Rejestracja Profile Builder

en: The serial number is about to expire soon!
pl: Numer seryjny wkrótce wygaśnie!

en:  Your serial number is about to expire, please %1$s Renew Your License%2$s.
pl: Twój numer seryjny wkrótce wygaśnie, proszę %1$s Odnów Swoją Licencję%2$s.

en:  Your serial number is expired, please %1$s Renew Your License%2$s.
pl:  Twój numer seryjny wygasł, proszę %1$s Odnów Swoją Licencję%2$s.

en: Add Entry
pl: Dodaj wpis

en: show
pl: pokaż

en: To allow users to register for your website via Profile Builder, you first must enable user registration. Go to %1$sNetwork Settings%2$s, and under Registration Settings make sure to check “User accounts may be registered”. %3$sDismiss%4$s
pl: Aby zezwolić użytkownikom na logowanie na Twojej stronie poprzez Profile Builder, musisz najpierw zezwolić na rejestrację użytkowników. Idź do %1$sUstawień Sieciowych%2$s, oraz upewnij się, że pole "Możliwość rejestracji kont użytowników" jest zaznaczone.  %3$sAnuluj%4$s

en: User to edit:
pl: Użytkownik do edycji:

en: The password must have the minimum length of %s characters
pl: Hasło musi składać się z minimum %s znaku.

en: The password must have a minimum strength of %s
pl: Hasło musi posiadać następujący minimalny poziom skomplikowania: %s

en: You cannot register this user role
pl: Nie możesz zarejestrować tego profilu użytkownika.

en: username or email
pl: nazwa użytkownika lub email

en: Username or Email
pl: Nazwa użytkownika lub Email

en: You are currently logged in as %s.
pl: Jesteś obecnie zalogowany jako %s.

en: Log out &raquo;
pl: Wyloguj się &raquo;

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: View all extra shortcode parameters
pl: Pokaż wszystkie dodatkowe parametry krótkich kodów.

en: displays only the users that you specified the user_id for
pl: wyświetla tylko tych użytkowników, dla których wyspecyfikowany został parametr user_id

en: displays all users except the ones you specified the user_id for
pl: wyświetla wszystkich użytkowników poza tymi, dla których wyspecyfikowany został parametr uder_id

en: Minimum length of %d characters
pl: Minimalna długość %d znaków

en: This message is only visible by administrators
pl: Ta wiadomość jest widoczna tylko dla administratorów

en: User not found
pl: Użytkownik nie znaleziony

en: Valid tags {{reply_to}} and {{site_name}}
pl: Poprawne tagi {{reply_to}} oraz {{site_name}}

en: Choose which user roles view the admin bar in the front-end of the website.
pl: Wybierz, które profile użytkownika powinny mieć dostęp do listwy administracyjnej Wordpress na Twojej stronie.

en: Enter a comma separated list of values<br/>This can be anything, as it is hidden from the user, but should not contain special characters or apostrophes
pl: Wprowadź listę elementów oddzielając poszczególne elementy przecinkami<br/>Może to być cokolwiek, ponieważ jest to niewidoczne dla użytkownika, ale nie powinno zawierać żadnych znaków specjalnych lub apostrofów.

en: The meta-name cannot be empty
pl: Parametr meta-name nie może być pusty

en: Now that you acquired a copy of %s, you should take the time and register it with the serial number you received
pl: W związku z nabyciem kopii %s, powinieneś zarejestrować ją wykorzystaniem numeru seryjnego, który otrzymałeś.

en: <p>Your <strong>Profile Builder</strong> serial number is invalid or missing. <br/>Please %1$sregister your copy%2$s to receive access to automatic updates and support. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s</p>
pl: <p>Twój numer seryjny <strong>Profile Builder</strong> jest niepoprawny lub niepełny. <br/>Proszę %1$szarejestruj swoją kopię%2$s, aby otrzymać dostęp do automatycznych aktualizacji oraz wsparcia. Potrzebujesz klucza licencyjnego? %3$sKup go teraz%4$s</p>

en: <p>Your <strong>Profile Builder</strong> license has expired. <br/>Please %1$sRenew Your Licence%2$s to continue receiving access to product downloads, automatic updates and support. %3$sRenew now and get 50&#37; off %4$s %5$sDismiss%6$s</p>
pl: <p>Twoja licencja <strong>Profile Builder</strong> wygasła. <br/>Proszę %1$sOdnów swoją licencję%2$s aby otrzymać dostęp do automatycznych aktualizacji oraz wsparcia. %3$sOdnów teraz oraz otrzymaj 50&#37; zniżki %4$s %5$sOdrzuć%6$s</p>

en: <p>Your <strong>Profile Builder</strong> license is about to expire on %5$s. <br/>Please %1$sRenew Your Licence%2$s to continue receiving access to product downloads, automatic updates and support. %3$sRenew now and get 50&#37; off %4$s %6$sDismiss%7$s</p>
pl: <p>Twoja licencja<strong>Profile Builder</strong> wygaśnie %5$s. <br/>Proszę %1$sOdnów swoją licencję%2$s, aby posiadać dostęp do automatycznych aktualizacji oraz wsparcia. %3$sOdnów teraz oraz otrzymwaj 50&#37; zniżki %4$s %6$sOdrzuć%7$s</p>

en: ...Choose
pl: ...Wybierz

en: 1 item
pl: 1 element

en: Very Weak
pl: Bardzo łatwe

en: This field is required
pl: To pole jest wymagane

en: Cancel
pl: Anuluj

en: To allow users to register for your website via Profile Builder, you first must enable user registration. Go to %1$sSettings -> General%2$s tab, and under Membership make sure to check “Anyone can register”. %3$sDismiss%4$s
pl: Aby zezwolić użytkownikom na rejestrację na Twojej stronie poprzez Profile Builder, musisz najpierw umożliwić rejestrację użytkowników. Idź do zakładki %1$sUstawienia -> Ogólne%2$s oraz upewnij się, że w sekcji Członkowstwo pole “Każdy może się zarejestrować” jest zaznaczone. %3$sOdrzuć%4$s

en: Invalid username.
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika

en: Lost your password?
pl: Zapomniałeś hasła?

en:  is also activated. You need to deactivate it before activating this version of the plugin.
pl: jest także aktywny. Musisz dezaktywować go przed aktywacją tej wersji wtyczki.

en: Must be a valid email address or the tag {{reply_to}} which defaults to the administrator email
pl: Musi być poprawnym adresem email lub tagiem {{reply_to}}, który wskazuje na adres email administratora

en: Your selected password at signup
pl: Hasło, które podałeś podczas rejestracji

en: These settings are also replicated in the "Admin Email Customizer" settings-page upon save.
pl: Te ustawienia są także powielane w narzędziu "Dostosowywania adresu Email Administratora" podczas zapisywania.

en: This form is empty.
pl: Ten formularz jest pusty.

en: Delete all items
pl: Usuń wszystkie elementy

en: Delete all
pl: Usuń wszystko

en: Choose...
pl: Wybierz...

en: Set the number of users to be displayed on every paginated part of the all-userlisting
pl: Wybierz liczbę użytkowników do wyświetlenia na jednej stronie zestawienia z kontami użytkowników.

en: Show/Hide the Admin Bar on the Front-End
pl: Pokaż/Ukryj pasek narzędziowy podczas przeglądania witryny

en: Admin Bar Settings
pl: Ustawienia paska narzędziowego

en: User-Role
pl: Rola użytkownika

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Default
pl: Domyślne

en: Show
pl: Pokaż

en: Hide
pl: Ukryj

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Login is set to be done using the E-mail. This field will NOT appear in the front-end! ( you can change these settings under the "%s" tab )
pl: Ustawione zostało logowanie z wykorzystaniem adresu e-mail. To pole NIE pojawi się na Twojej stronie! ( możesz zmienić to ustawienie w zakładce "%s" )

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Very weak
pl: Bardzo słabe

en: Weak
pl: słabe

en: Medium
pl: Średnie

en: Strong
pl: Trudne

en: Add Field
pl: Dodaj pole

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Basic Information
pl: Informacje podstawowe

en: Version %s
pl: Wersja %s

en: The best way to add front-end registration, edit profile and login forms.
pl: Najlepszy sposób, aby dodać możliwość rejestracji użytkowników, edycję ich profili oraz formularze do logowania.

en: For Modern User Interaction
pl: Dla Nowoczesnej Interakcji Użytkowników

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Edit Profile
pl: Edytuj profil

en: Extra Features
pl: Dodatkowe Funkcjonalności

en: Features that give you more control over your users, increased security and help you fight user registration spam.
pl: Funkcjonalności, które dają Ci więcej kontroli nad Twoimi użytkownikami, zwiększone bezpieczeństwo oraz wsparcie w walce ze spamem.

en: Enable extra features
pl: Aktywuj dodatkowe funkcjonalności

en: Recover Password
pl: Odzyskaj hasło

en: Admin Approval (*)
pl: Zatwierdzanie przez administratora (*)

en: You decide who is a user on your website. Get notified via email or approve multiple users at once from the WordPress UI.
pl: Ty decydujesz, kto jest użytkownikiem na Twojej stronie. Otrzymuj powiadomienia na email oraz zezwalaj na logowanie do Twojej strony wielu użytkownikom w tym samym czasie.

en: Email Confirmation
pl: Potwierdzenie e-mail

en: Make sure users sign up with genuine emails. On registration users will receive a notification to confirm their email address.
pl: Upewnij się, że użytkownicy rejestrują się z poprawnymi adresami email. W trakcie rejestracji użytkownicy otrzymają powiadomienie na email w celu potwierdzenia swojej rejestracji.

en: Minimum Password Length and Strength Meter
pl: Minimalna długość hasła oraz wskaźnik skomplikowania hasła

en: Eliminate weak passwords altogether by setting a minimum password length and enforcing a certain password strength.
pl: Wyeliminuj słabe hasła poprzez ustawienie minimalnej długości hasła oraz wymuszenie określonego poziomu skomplikowania hasła

en: Login with Email or Username
pl: Adres e-mail lub nazwa użytkownika

en: Allow users to log in with their email or username when accessing your site.
pl: Wszyscy użytkownicy mogą logować się swoim adresem email lub nazwą użytkownika.

en: Customize Your Forms The Way You Want (*)
pl: Konfiguruj Twoje formularze w dowolny sposób (*)

en: With Extra Profile Fields you can create the exact registration form your project needs.
pl: Z wykorzystanie dodatkowych pól w profilu możesz stworzyć formularz rejestracji, którego potrzebuje Twój projekt.

en: Extra Profile Fields are available in Hobbyist or PRO versions
pl: Dodatkowe Pola w profilu są dostępne w wersjach Hobbyist oraz PRO

en: Get started with extra fields
pl: Zacznij korzystać z dodatkowych pól

en: Avatar Upload
pl: Dodaj awatar

en: Generic Uploads
pl: Ogólne ustawienia przesyłania plików

en: Agree To Terms Checkbox
pl: Pole zgody na warunki użytkowania strony

en: Datepicker
pl: Wybór daty

en: Country Select
pl: Wybór kraju

en: Timezone Select
pl: Wybór strefy czasowej

en: Input / Hidden Input
pl: Pole tekstowe / Ukryte pole testowe

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Select
pl: Wybierz

en: Radio Buttons
pl: Przyciski opcji

en: Textarea
pl: Pole tekstowe

en: Powerful Modules (**)
pl: Moduły Powerful (**)

en: Everything you will need to manage your users is probably already available using the Pro Modules.
pl: Wszystko, czego potrzebujesz, aby zarządzać swoimi użytkownikami, jest jest najprawdopodobniej dostępne w wersji PRO.

en: Enable your modules
pl: Przejdź do wersji PRO

en: Find out more about PRO Modules
pl: Dowiedz się więcej o wersji PRO

en: User Listing
pl: Lista użytkowników

en: Easy to edit templates for listing your website users as well as creating single user pages. Shortcode based, offering many options to customize your listings.
pl: Łatwe do edycji szablony list użytkowników oraz tworzenie stron dla każdego z użytkowników. Oparte na krótkich kodach, które oferują wiele możliwości konfiguracji.

en: Email Customizer
pl: Konfiguracja Email

en: Personalize all emails sent to your users or admins. On registration, email confirmation, admin approval / un-approval.
pl: Personalizuj wszystkie wiadomości email wysyłane do użytkowników lub administratorów. Podczas rejstracji, potwierdzenia adresu email, potwierdzenia dodania nowego konta dla administratora.

en: Custom Redirects
pl: Własne przekierowania

en: Keep your users out of the WordPress dashboard, redirect them to the front-page after login or registration, everything is just a few clicks away.
pl: Zablokuj swoim użytkownikom dostępu do panelu Wordpress dashboard, przekieruj ich do strony głównej po zalogowaniu lub rejestracji, z wykorzystaniem zaledwie kilku kliknięć.

en: Multiple Registration Forms
pl: Różnorodne Formularze Rejestracji

en: Set up multiple registration forms with different fields for certain user roles. Capture different information from different types of users.
pl: Zdefiniuj różne formularze rejestracji z odmiennymi polami dla użytkowników o określonych profilach. Zbieraj inne informacje od wielu różnych typów użytkowników.

en: Multiple Edit-profile Forms
pl: Różnorodne Formularze Edycji Profilu

en: Allow different user roles to edit their specific information. Set up multiple edit-profile forms with different fields for certain user roles.
pl: Zezwól użytkownikom o różnych profilach na edycję tylko określonych składników profilu. Zdefiniuj odmienne formularze edycji profilu w zależności od profilu użytkownika

en:  * only available in the %1$sHobbyist and Pro versions%2$s.
pl:  * dostępne tylko %1$sw wersjach Hobbyist oraz Pro%2$s.

en: ** only available in the %1$sPro version%2$s.
pl: ** dostępne tylko w %1$s wersji Pro%2$s.

en: Load Profile Builder's own CSS file in the front-end:
pl: Załaduj wewnętrzne pliki CSS (szablony styli) od Profile Builder

en: Yes
pl: Tak

en: You can find the default file here: %1$s
pl: Domyślny plik znajdziesz tutaj: %1$s

en: "Email Confirmation" Activated:
pl: "Potwierdzenie Email" Aktywne:

en: No
pl: Nie

en: You can find a list of unconfirmed email addresses %1$sUsers > All Users > Email Confirmation%2$s.
pl: Listę niepotwierdzonych adresów email mozesz znaleźć w %1$sUżytkownicy > Wszyscy Użytkownicy > Potwierdzenie Email%2$s.

en: "Email Confirmation" Landing Page:
pl: Strona otwierana podczas Potwierdzenia adresu Email:

en: Existing Pages
pl: Istniejące strony

en: Specify the page where the users will be directed when confirming the email account. This page can differ from the register page(s) and can be changed at any time. If none selected, a simple confirmation page will be displayed for the user.
pl: Zdefiniuj stronę, na którą będą przekierowywani użytkownicy potwierdzający rejestrację swojego konta. Ta strona może być różna od strony rejestracji oraz może być zmieniona w dowolnym momencie. Jeśli żadna nie zostanie wybrana, proste potwierdzenie rejestracji zostanie wyświetlone użytkownikowi.

en: "Admin Approval" Activated:
pl: "Potwierdzenie Administratora" aktywowane:

en: You can find a list of users at %1$sUsers > All Users > Admin Approval%2$s.
pl: Możesz znaleźć listę użytkowników przechodząć do %1$sUżytkownicy > Wszyscy Użytkownicy > Potwierdzenie Administratora%2$s.

en: "Admin Approval" Feature:
pl: Funkcjonalność "Potwierdzenia administratora":

en: You decide who is a user on your website. Get notified via email or approve multiple users at once from the WordPress UI. Enable Admin Approval by upgrading to %1$sHobbyist or PRO versions%2$s.
pl: Ty decydujesz, kto jest użytkownikiem na Twojej stronie. Otrzymuj potwierdzenia poprzez email lub akceptuj wielu użytkowników na raz poprzez panel Wordpress. Odblokuj "Potwierdzenie Administratora" poprzez aktualizację do %1$s wersji Hobbyist lub PRO %2$s.

en: Allow Users to Log in With:
pl: Zezwalaj użytkownikom na logowanie za pomocą:

en: Minimum Password Length:
pl: Minimalna długość hasła

en: Enter the minimum characters the password should have. Leave empty for no minimum limit
pl: Wprowadź minimalną liczbę znaków jakie powinno posiadać hasło. Zostaw pole puste żeby nie ustalać limitów.

en: Minimum Password Strength:
pl: Minimalna siła hasła:

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Manage Fields
pl: Zarządzaj polami

en: Manage Default and Extra Fields
pl: Zarządzaj polami domyślnymi oraz dodatkowymi

en: Field Title
pl: Nazwa pola

en: Title of the field
pl: Nazwa pola

en: Field
pl: Pole

en: A unique, auto-generated ID for this particular field<br/>You can use this in conjuction with filters to target this element if needed<br/>Can't be edited
pl: Unikatowe, generowane automatycznie ID dla tego pola<br/>Możesz je wykorzystać w połączeniu z filtrem w celu wyboru określonego elementu<br/>Nie może być edytowane

en: Description
pl: Opis

en: Enter a (detailed) description of the option for end users to read<br/>Optional
pl: Wprowadź (szczegółowy) opis opcji dla użytkowniów końcowych<br/>Opcjonalne

en: Row Count
pl: Liczba wierszy

en: Specify the number of rows for a 'Textarea' field<br/>If not specified, defaults to 5
pl: Określ liczbę wierszy dla pola typu 'Textarea'<br/>W przypadku braku zdefiniowania, domyślna wartość to 5

en: Allowed Image Extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia obrazków

en: Allowed Upload Extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia do przesłania na stronę

en: Avatar Size
pl: Rozmiar avatara

en: Enter a value (between 20 and 200) for the size of the 'Avatar'<br/>If not specified, defaults to 100
pl: Określ rozmiar Awatara (pomiędzy 20 a 200)<br/>Jeśli nie zostanie zdefiniowany, domyślna wartość to 100

en: Date-format
pl: Format daty

en: Specify the format of the date when using Datepicker<br/>Valid options: mm/dd/yy, mm/yy/dd, dd/yy/mm, dd/mm/yy, yy/dd/mm, yy/mm/dd<br/>If not specified, defaults to mm/dd/yy
pl: Zdefiniuj format daty dla wtyczki wyboru daty "Datepicker"<br/>Możliwe opcje to: mm/dd/yy, mm/yy/dd, dd/yy/mm, dd/mm/yy, yy/dd/mm, yy/mm/dd<br/>Jeśli nie zostanie zdefiniowany domyślny to mm/dd/yy [d - dzień, m - miesiąć, y - rok]

en: Terms of Agreement
pl: Warunki umowy

en: Enter a detailed description of the temrs of agreement for the user to read.<br/>Links can be inserted by using standard HTML syntax: &lt;a href="custom_url"&gt;custom_text&lt;/a&gt;
pl: Wprowadź szczegółowy opis warunków umowy do zatwierdzenia dla użytkownika.<br/>Linki mogą być dodane z wykorzystaniem strandardowego kodu HTML. Składnia: &lt;a href="custom_url"&gt;custom_text&lt;/a&gt;

en: Options
pl: Opcje

en: Labels
pl: Etykiety

en: Enter a comma separated list of labels<br/>Visible for the user
pl: Wprowadź listę etykiet oddzielonych przecinkami<br/>Widoczne dla użytkownika

en: Default Value
pl: Domyślna wartość

en: Default value of the field
pl: Domyślna wartość

en: Default Option
pl: Domyślna opcja

en: Specify the option which should be selected by default
pl: Wybierz wartość, która powinna być wybrana domyślnie

en: Default Option(s)
pl: Domyślne Opcje

en: Specify the option which should be checked by default<br/>If there are multiple values, separate them with a ',' (comma)
pl: Wybierz wartość, która powinna być wybrana domyślnie<br/>Jeśli chcesz wybrać wiele wartości oddziel je znakiem "," (przecinek)

en: Default Content
pl: Domyślna zawartość

en: Default value of the textarea
pl: Domyślna wartość pola typu "textarea"

en: Required
pl: Wymagane

en: Whether the field is required or not
pl: Czy pole jest wymagane?

en: Overwrite Existing
pl: Zastąp istniejące

en: Selecting 'Yes' will add the field to the list, but will overwrite any other field in the database that has the same meta-name<br/>Use this at your own risk
pl: Wybór "Tak" spowoduje dodanie tego pola do listy, ale nadpisze każde inne pole w bazie danych, które ma taką samą nazwę "meta-name"<br/>Wybierasz tę opcję na własne ryzyko

en: Field Properties
pl: Właściwości pola

en: Registration & Edit Profile
pl: Rejestracja i edycja profilu

en: Name
pl: Podpis

en: Usernames cannot be changed.
pl: Nazwy użytkowników nie mogą być zmieniane.

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Display name publicly as
pl: Przedstawiaj mnie jako

en: Contact Info
pl: Informacje kontaktowe

en: Website
pl: Witryna internetowa

en: About Yourself
pl: O Tobie

en: Biographical Info
pl: Biografia

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
pl: Podziel się ze światem szczyptą informacji o sobie. Mogą one zostać upublicznione.

en: Password
pl: Hasło

en: Type your password.
pl: Wprowadź swoje hasło

en: Repeat Password
pl: Powtórz hasło

en: Type your password again.
pl: Wpisz swoje hasło ponownie

en: You must select a field
pl: Musisz wybrać pole

en: Please choose a different field type as this one already exists in your form (must be unique)
pl: Proszę wybierz inny typ pola, ponieważ ten już istnieje w Twoim formularzu (musi być unikatowy)

en: The entered avatar size is not between 20 and 200
pl: Wprowadzony rozmiar awatara nie mieści się w przedziale 20 - 200

en: The entered avatar size is not numerical
pl: Wprowadzony rozmiar awatara nie jest wartością liczbową

en: The entered row number is not numerical
pl: Wprowadzony numer wiersza nie jest wartością liczbową

en: You must enter a value for the row number
pl: Wprowadź numer wiersza

en: The entered value for the Datepicker is not a valid date-format
pl: Wprowadzony format daty nie jest poprawny

en: You must enter a value for the date-format
pl: Musisz wprowadzić format daty

en: That meta-name is already in use
pl: Parametr meta-name jest już wykorzystywany

en: The following option(s) did not coincide with the ones in the options list: %s
pl: Następujące opcje nie są zgodne z ustawieniami z listy: %s

en: The following option did not coincide with the ones in the options list: %s
pl: Następująca opcja nie jest zgodna z ustawieniami z listy: %s

en: That field is already added in this form
pl: To pole zostało już dodane do formularza

en: <pre>Title</pre><pre>Type</pre><pre>Meta Name</pre><pre class="wppb-mb-head-required">Required</pre>
pl: <pre>Nazwa</pre><pre>Typ</pre><pre>Parametr Meta Name</pre><pre class="wppb-mb-head-required">Wymagane</pre>

en: Edit
pl: Edytuj

en: Delete
pl: Usuń

en: Use these shortcodes on the pages you want the forms to be displayed:
pl: Umieść następujące krótkie kody na stronach na których chcesz wyświetlić formularze:

en: If you're interested in displaying different fields in the registration and edit profile forms, please use the Multiple Registration & Edit Profile Forms Addon.
pl: Jeśli chcesz wyświetlić inne pola w formularzach rejestracji oraz edycji profilu, proszę skorzystaj z dodatku "Multiple Registration and Edit Profile Forms"

en: Register Your Version
pl: Zarejestruj swoją kopię

en: Register Version
pl: Zarejestruj kopię

en: If you register this version of Profile Builder, you'll receive information regarding upgrades, patches, and technical support.
pl: Jeśli zarejestrujesz swoją kopię Profile Builder, będziesz otrzymywał infromację o aktualizacjach, poprawkach oraz wsparcie techniczne.

en:  Serial Number:
pl: Numer Seryjny:

en: The serial number was successfully validated!
pl: Numer seryjny został zweryfikowany poprawnie!

en: The serial number entered couldn't be validated!
pl: Numer seryjny nie mógł zostać zweryfikowany!

en: The serial number couldn't be validated because it expired!
pl: Numer seryjny został zweryfikowany, ponieważ wygasł!

en: The serial number couldn't be validated because process timed out. This is possible due to the server being down. Please try again later!
pl: Numer seryjny został zweryfikowany, nie otrzymano odpowiedzi z serwera! Najprawdopodobniej serwer jest niedostępny. Proszę spróbować później!

en: Content
pl: Treść

en: Edit this item
pl: Edytuj ten element

en: Delete this item
pl: Usuń ten element

en: Please enter a value for the required field
pl: To pole jest wymagane

en: Select File
pl: Wybierz plik

en: Remove
pl: Usuń

en: Syncronize WCK
pl: Zsynchronizuj z WCK

en: Syncronize WCK Translation
pl: Zsynchronizuj tłumaczenie WCK

en: You can add the information for the %s after you add a entry
pl: Możesz dodać informację do %s po dodaniu wpisu

en: Upload
pl: Prześlij

en: No items found.
pl: Nie znaleziono elementów.

en: Bulk Actions
pl: Akcje masowe

en: Apply
pl: Zatwierdź

en: Show all dates
pl: Pokaż wszystkie daty

en: List View
pl: Widok listy

en: Excerpt View
pl: Widok Skrócony

en: %s pending
pl: %s oczekuje

en: %1$s of %2$s
pl: %1$s z %2$s

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: The user-validation has failed - the avatar was not deleted!
pl: Uwierzytelnienie użytkownika nie powiodło się - awatar nie został skasowany!

en: The user-validation has failed - the attachment was not deleted!
pl: Uwierzytelnienie użytkownika nie powiodło się - załącznik nie został skasowany!

en: Strength indicator
pl: Siłomierz

en: Admin Approval
pl: Potwierdzenie Administratora

en: Do you want to
pl: Czy chcesz

en: Your session has expired! Please refresh the page and try again
pl: Twoja sesja wygasła! Proszę odśwież stronę oraz spróbuj ponownie

en: User successfully approved!
pl: Konto użytkownika potwierdzone!

en: User successfully unapproved!
pl: Konto użytkownika niepotwierdzone!

en: User successfully deleted!
pl: Konto użytkownika usunięte!

en: You either don't have permission for that action or there was an error!
pl: Nie masz uprawnień do wykonania tej akcji lub wystąpił błąd!

en: Your session has expired! Please refresh the page and try again.
pl: Twoja sesja wygasła! Proszę odśwież stronę oraz spróbuj ponownie.

en: Users successfully approved!
pl: Konto użytkownika potwierdzone!

en: Users successfully unapproved!
pl: Konto użytkownika niepotwierdzone!

en: Users successfully deleted!
pl: Użytkownik usunięty!

en: Your account on %1$s has been approved!
pl: Twoje konto na %1$s zostało poprawnie zweryfikowane!

en: approved
pl: zatwierdzone

en: An administrator has just approved your account on %1$s (%2$s).
pl: Administrator przed chwilą zatwierdził Twoje konto na %1$s (%2$s).

en: Your account on %1$s has been unapproved!
pl: Twoje konto na %1$s zostało zawieszone!

en: unapproved
pl: niezatwierdzone

en: An administrator has just unapproved your account on %1$s (%2$s).
pl: Administrator przed chwilą zawiesił Twoje konto na %1$s (%2$s).

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has to be confirmed by an administrator before you can log in.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Twoje konto musi zostać zatwierdzone przez administratora, zanim będziesz mógł się zalogować.

en: Your account has to be confirmed by an administrator before you can use the "Password Recovery" feature.
pl: Twoje konto musi zostać zatwierdzone przez administratora, zanim będziesz odzyskać swoje hasło.

en: delete this user?
pl: skasować tego użytkownika?

en: unapprove this user?
pl: odrzucić tego użytkownika?

en: Unapprove
pl: Odrzuć

en: approve this user?
pl: zatwierdzić tego użytkownika?

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Firstname
pl: Imię

en: Lastname
pl: Nazwisko

en: Role
pl: Rola

en: Registered
pl: Zarejestrowany

en: User-status
pl: Status użytkownika

en: Do you want to bulk approve the selected users?
pl: Czy chcesz zatwierdzić konta dla wybranych użytkowników?

en: Do you want to bulk unapprove the selected users?
pl: Czy chcesz zawiesić konta dla wybranych użytkowników?

en: Do you want to bulk delete the selected users?
pl: Czy chcesz usunąć konta wybranych użytkowników?

en: Sorry, but you don't have permission to do that!
pl: Przepraszam, ale nie masz uprawnień do wykonania tej operacji!

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Unapproved
pl: Odrzucone

en: All Users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: delete this user from the _signups table?
pl: Usunąć użytkowników z tabeli _signups?

en: confirm this email yourself?
pl: Czy sam chcesz potwierdzić ten adres email?

en: Confirm Email
pl: Potwierdź email

en: resend the activation link?
pl: wysłać ponownie link aktywacyjny?

en: Resend Activation Email
pl: Prześlij Ponownie Aktywacyjną Wiadomość Email

en: %s couldn't be deleted
pl: %s nie mógł być usunięty

en: All users have been successfully deleted
pl: Usunięto wszystkich użytkowników

en: The selected users have been activated
pl: Wybrani użytkownicy zostali aktywowani

en: The selected users have had their activation emails resent
pl: Ponownie wysłano aktywacyjne wiadomości email do wybranych użytkowników

en: Users with Unconfirmed Email Address
pl: Użytkownicy z niepotwierdzonymi adresami Email

en: There was an error performing that action!
pl: Wystąpił błąd podczas wykonywania tej akcji!

en: The selected user couldn't be deleted
pl: Wybrany użytkownik nie mógł być usunięty!

en: Email notification resent to user
pl: Powiadomienie email przesłane ponownie do użytkownika

en: [%1$s] Activate %2$s
pl: [%1$s] Aktywuj %2$s

en: Could not create user!
pl: Nie udało się stworzyć użytkownika!

en: That username is already activated!
pl: Kont tego użytkownika jest już aktywne!

en: There was an error while trying to activate the user
pl: Wystąpił błąd podczas aktywowania konta dla tego użytkownika

en: A new subscriber has (been) registered!
pl: Nowy użytkownik został zarejestrowany!

en: New subscriber on %1$s.<br/><br/>Username:%2$s<br/>E-mail:%3$s<br/>
pl: Nowy subskrybent na %1$s.<br/><br/>Nazwa Użytkownika:%2$s<br/>E-mail:%3$s<br/>

en: The "Admin Approval" feature was activated at the time of registration, so please remember that you need to approve this user before he/she can log in!
pl: Funkcjonalność Zatwierdzenia Administratora była aktywna w czasie rejestacji, więc pamiętaj, że musisz zatwierdzić tego użytkownika, zanim będzie on mógł się zalogować!

en: [%1$s] Your new account information
pl: [%1$s] Informacje o Twoim nowym koncie

en: Welcome to %1$s!<br/><br/><br/>Your username is:%2$s and password:%3$s
pl: Witaj na %1$s!<br/><br/><br/>Twoja nazwa użytkownika to:%2$s oraz hasło:%3$s

en: Before you can access your account, an administrator needs to approve it. You will be notified via email.
pl: Zanim będziesz mógł zalogować się na swoje konto, administrator musi je zatwierdzić. Zostaniesz o tym powiadomiony przez email.

en: This login widget lets you add a login form in the sidebar.
pl: Ten widżet logowania pozwala Tobie na dodanie formularza logowania w belce bocznej,

en: Profile Builder Login Widget
pl: Widżet Logowania Profile Bulder

en: Register
pl: Zarejestruj się

en: Title:
pl: Nazwa:

en: After login redirect URL (optional):
pl: Przekieruj pod następujący adres URL po zalogowaniu (opcjonalne):

en: Register page URL (optional):
pl: Adres URL Rejestracji (opcjonalne):

en: Password Recovery page URL (optional):
pl: Adres URL Odzyskiwania Hasła (opcjonalny):

en: The usernames cannot be changed.
pl: Nazwa użytkownika nie może być zmieniona.

en: Only an administrator can add new users.
pl: Tylko administrator może dodać nowego użytkownika.

en: Users can register themselves or you can manually create users here.
pl: Tutaj użytkownicy mogą się rejestrować. Możesz też stworzyć ręcznie użytkownika.

en: Users cannot currently register themselves, but you can manually create users here.
pl: Obecnie Użytkownicy nie mogą się rejestrować, ale tutaj możesz stworzyć dla nich konta ręcznie.

en: You are currently logged in as %1s. You don't need another account. %2s
pl: Jesteś zalogowany jako %1s. Nie potrzebujesz kolejnego konta. %2s

en: Log out of this account.
pl: Wyloguj się z konta.

en: Logout
pl: Wyloguj się

en: You must be logged in to edit your profile.
pl: Musisz być zalogowany, aby zmodyfikować swój profil

en: here
pl: tutaj

en: You will soon be redirected automatically. If you see this page for more than %1$d seconds, please click %2$s.%3$s
pl: Niedługo zostaniesz przekierowany. Jeśli oglądasz tę stronę przez więcej niż %1$d sekund, proszę kliknij %2$s.%3$s

en: The account %1s has been successfully created!
pl: Konto %1s zostało pomyślnie założone!

en: Before you can access your account %1s, you need to confirm your email address. Please check your inbox and click the activation link.
pl: Zanim będziesz mógł się zalogować na swoje kontu %1s, musisz potwierdzić swój adres email. Proszę sprawdź swoją skrzynkę oraz kliknij link aktywacyjny.

en: Before you can access your account %1s, an administrator has to approve it. You will be notified via email.
pl: Zanim będziesz mógł się zalogować na swoje kontu %1s, administrator musi zatwierdzić Twoje konto. Otrzymasz powiadomienie na Twój adres email.

en: Your profile has been successfully updated!
pl: Twój profil został zaktualizowany!

en: There was an error in the submitted form
pl: Pojawiły się błędy w przesłanym formularzu

en: Add User
pl: Dodaj użytkownika

en: Update
pl: Aktualizuj

en: The avatar was successfully deleted!
pl: Awatar został usunięty!

en: The following attachment was successfully deleted:
pl: Następujący załącznik został usunięty:

en: Send these credentials via email.
pl: Wyślij te dane na adres e-mail.

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: The password you entered is incorrect.
pl: Hasło jest nieprawidłowe.

en: Password Lost and Found.
pl: Hasło Zgubione oraz Znalezione.

en: Lost your password
pl: Zgubiłeś swoje hasło

en: Both fields are empty.
pl: Obydwa pola są puste.

en: You are currently logged in as %1$s. %2$s
pl: Jesteś zalogowany jako %1s. %2s

en: Log out of this account
pl: Wyloguj się z tego konta

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Your account has to be confirmed by an administrator before you can use the "Password Reset" feature.
pl: Twoje konto musi zostać zatwierdzone przez administratora zanim będziesz mógł odzyskać swoje hasło.

en: Reset Password
pl: Zresetuj Hasło

en: Please enter your username or email address.
pl: Wpisz nazwę użytkownika lub adres email.

en: You will receive a link to create a new password via email.
pl: Drogą mailową otrzymasz link do utworzenia nowego hasła.

en: Username or E-mail
pl: Nazwa użytkownika lub adres email

en: Get New Password
pl: Zdobądź nowe hasło

en: The username entered wasn't found in the database!
pl: Wprowadzona nazwa użytkownika nie istnieje w bazie!

en: Please check that you entered the correct username.
pl: Sprawdź czy wprowadziłeś prawidłową nazwę użytkownika.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
pl: Sprawdź swoją pocztę e-mail oraz kliknij w link potwierdzający.

en: Someone requested that the password be reset for the following account: <b>%1$s</b><br/>If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.<br/>To reset your password, visit the following link:%2$s
pl: Poproszono o reset hasła dla następującego konta użytkownika: <b>%1$s</b><br/>Jeśli to pomyłka, proszę zignoruj ten email, a nic się nie stanie.<br/>W celu resetu hasła, kliknij w następujący link:%2$s

en: Password Reset from "%1$s"
pl: Reset Hasła z "%1$s"

en: There was an error while trying to send the activation link to %1$s!
pl: Przesłanie linku aktywacyjnego do %1$s nie powiodło się!

en: The email address entered wasn't found in the database!
pl: Wprowadzony adres email nie został odnaleziony w bazie danych!

en: Please check that you entered the correct email address.
pl: Sprawdź proszę, czy wprowadziłeś poprawny adres email.

en: Your password has been successfully changed!
pl: Twoje hasło zostało zmienione!

en: You have successfully reset your password to: %1$s
pl: Udało Ci się zresetować hasło. Twoje nowe hasło to: %1$s

en: Password Successfully Reset for %1$s on "%2$s"
pl: Reset Hasła dla %1$s na "%2$s"

en: %1$s has requested a password change via the password reset feature.<br/>His/her new password is:%2$s
pl: %1$s poprosił(a) o reset hasła.<br/>Jej/jego nowe hasło to:%2$s

en: The entered passwords don't match!
pl: Wprowadzone hasła nie są zgodne!

en: ERROR:
pl: BŁĄD:

en: Invalid key!
pl: Nieprawidłowy klucz!

en: Invalid activation key!
pl: Nieprawidłowy klucz aktywacyjny!

en: This username is now active!
pl: Konto tego użytkownika jest aktywne!

en: This username is already activated!
pl: Konto tego użytkownika jest już aktywne!

en: Your email was successfully confirmed.
pl: Twój adres email został zweryfikowany poprawnie.

en: There was an error while trying to activate the user.
pl: Wystąpił błąd podczas aktywacji konta użytkownika

en: The email you entered is not a valid email address.
pl: Format adresu email nie jest poprawny.

en: This email is already reserved to be used soon.
pl: Ten adres email jest już zarezerwowany

en: Please try a different one!
pl: Proszę spróbuj inną wartość!

en: This email is already in use.
pl: Ten adres email jest już zarezerwowany.

en: The passwords do not match
pl: Hasło się nie zgadza

en: This username already exists.
pl: Nazwa Użytkownika jest już zarezerwowana.

en: This username is already reserved to be used soon.
pl: Nazwa Użytkownika jest już zarezerwowana.

en: required
pl: wymagane

en: To use reCAPTCHA you must get an API key from
pl: Aby użyć reCAPTCHA musisz pobrać klucz API z

en: For security reasons, you must pass the remote ip to reCAPTCHA!
pl: W celach bezpieczeństwa musisz przekazać zdalny adres IP do reCAPTCHA!

en: To use reCAPTCHA you must get an API public key from:
pl: Aby korzystać z reCAPTCHA musisz pobrać klucz publiczny API z:

en: Modules
pl: Moduły

en: Here you can activate / deactivate available modules for Profile Builder.
pl: Tutaj może aktywować / dezaktywować dostępne moduły dodatku Profile Builder.

en: Name/Description
pl: Nazwa/Opis

en: Active
pl: Aktywny

en: Inactive
pl: Nieaktywny

en: Admin Email Customizer
pl: Dostosowanie Wiadomości Email Administratora

en: User Email Customizer
pl: Dostosowanie Wiadomości Email Użytkownika

en: Save
pl: Zapisz

en: Redirect
pl: Przekieruj

en: These settings are also replicated in the "User Email Customizer" settings-page upon save.
pl: Te ustawienia są także powielone na stronie "Dostosowania Wiadomości Email" po zapisaniu.

en: From (name)
pl: Od (nazwa)

en: From (reply-to email)
pl: Od (adres email do odpowiedzi)

en: Common Settings
pl: Ustawienia Ogólne

en: 
    <p>New subscriber on {{site_name}}.</p>
    <p>Username:{{username}}</p>
    <p>E-mail:{{user_email}}</p>
pl: 
    <p>Nowy subskrybent na {{site_name}}.</p>
    <p>Nazwa Użytkownika:{{username}}</p>
    <p>E-mail:{{user_email}}</p>

en: Email Subject
pl: Tytuł Wiadomości Email

en: Default Registration & Registration with Email Confirmation
pl: Domyślna Rejestracja oraz Rejestracja z Potwierdzeniem Adresu Email

en: 
    <p>New subscriber on {{site_name}}.</p>
    <p>Username:{{username}}</p>
    <p>E-mail:{{user_email}}</p>
    <p>The Admin Approval feature was activated at the time of registration,
    so please remember that you need to approve this user before he/she can log in!</p>
pl: 
    <p>Nowy sybskrybent na {{site_name}}.</p>
    <p>Nazwa Użytkownika:{{username}}</p>
    <p>E-mail:{{user_email}}</p>
    <p>Funkcjonalność Zatwierdzania Administrtora była aktywna w trakcie rejestracji,
    więc pamiętaj proszę, że musisz zatwierdzić to konto, zanim użytkownik będzie mógł się zalogować!</p>

en: Registration with Admin Approval
pl: Rejestracja z Potwierdzeniem Administratora

en: Available Tags
pl: Dostępne Tagi

en: User Meta
pl: Meta dane Użytkownika

en: Site Url
pl: Adres URL strony

en: Site Name
pl: Nazwa Strony

en: User Id
pl: ID Użytkownika

en: Reply To
pl: Odpowiedz Do

en: Activation Key
pl: Klucz Aktywacyjny

en: Activation Url
pl: Link aktywacyjny

en: Activation Link
pl: Link aktywacyjny

en: 
    <h3>Welcome to {{site_name}}!</h3>
    <p>Your username is:{{username}} and password:{{password}}</p>
pl: 
    <h3>Witaj na {{site_name}}!</h3>
    <p>Twój login to:{{username}} oraz hasło:{{password}}</p>

en: Default Registration
pl: Domyślna Rejestracja

en: 
    <p>To activate your user, please click the following link:<br/>
    {{{activation_link}}}</p>
    <p>After you activate, you will receive another email with your credentials.</p>
pl: 
    <p>W celu aktywacji konta kliknij na następujący link:<br/>
    {{{activation_link}}}</p>
    <p>Po aktywacji otrzymasz kolejną wiadomość zawierającą Twój login oraz hasło</p>

en: [{{site_name}}] Activate {{username}}
pl: [{{site_name}}] Aktywuj {{username}}

en: Registration with Email Confirmation
pl: Rejestracja z Potwierdzeniem Adresu Email

en: 
    <h3>Welcome to {{site_name}}!</h3>
    <p>Your username is:{{username}} and password:{{password}}</p>
    <p>Before you can access your account, an administrator needs to approve it. You will be notified via email.</p>
pl: 
    <h3>Witaj na {{site_name}}!</h3>
    <p>Twoja nazwa użytkownika to:{{username}} oraz hasło:{{password}}</p>
    <p>Zanim będziesz mógł zalogować się na swoje konto, administrator musi potwierdzić Twoją rejestrację. Otrzymasz powiadomienie na Twoją skrzynkę email. </p>

en: A new account has been created for you on {{site_name}}
pl: Stworzono dla Ciebie konto na {{site_name}}

en: 
    <h3>Good News!</h3>
    <p>An administrator has just approved your account: {{username}} on {{site_name}}.</p>
pl: 
    <h3>Dobre Wieści!</h3>
    <p>Administrator właśnie potwierdził Twoje konto: {{username}} na {{site_name}}.</p>

en: Your account on {{site_name}} has been approved!
pl: Twoje konto na {{site_name}} zostało zatwierdzone!

en: User Approval Notification
pl: Powiadomienie o Zatwierdzeniu Użytkownika

en: 
    <h3>Hello,</h3>
    <p>Unfortunatelly an administrator has just unapproved your account: {{username}} on {{site_name}}.</p>
pl: 
    <h3>Witaj,</h3>
    <p>Niestety administrator właśnie zawiesił Twoje konto: {{username}} na {{site_name}}.</p>

en: Your account on {{site_name}} has been unapproved!
pl: Twoje konto na {{site_name}} nie zostało zatwierdzone!

en: Unapproved User Notification
pl: Powiadomienie o Niezatwierdzeniu Użytkownika

en: Edit-profile Form
pl: Formularz edycji profilu

en: Add New
pl: Dodaj Nowy

en: Add new Edit-profile Form
pl: Dodaj nowy Formularz Edycji Profilu

en: Edit the Edit-profile Forms
pl: Edytuj Formularz Edycji Profilu

en: New Edit-profile Form
pl: Nowy Formularz Edycji Profilu

en: Edit-profile Forms
pl: Formularze Edycji Profilu

en: View the Edit-profile Form
pl: Wyświetl Formularz Edycji Profilu

en: Search the Edit-profile Forms
pl: Wyszukaj Formularz Edycji Profilu

en: No Edit-profile Form found
pl: Nie znaleziono Formularza Edycji Profilu

en: No Edit-profile Forms found in trash
pl: Nie znaleziono Formularza Edycji Profilu w koszu

en: (no title)
pl: (bez nazwy)

en: The shortcode will be available after you publish this form.
pl: Krótki kod będzie dostępny po opublikowaniu formularza.

en: Use this shortcode on the page you want the form to be displayed:
pl: Użyj tego krótkiego kodu na stronie, na której chcesz wyświetlić formularz:

en: <span style="color:red;">Note:</span> changing the form title also changes the shortcode!
pl: <span style="color:red;">Uwaga:</span> zmiana nazwy formularza wpłynie na zmianę krótkiego kodu!

en: Form Shortcode
pl: Krótki kod Formularza

en: Whether to redirect the user to a specific page or not
pl: Czy przekierować użytkownika na zdefiniowaną stronę

en: Display Messages
pl: Wyświetl Wiadomości

en: Allowed time to display any success messages (in seconds)
pl: Czas wyświetlenia dowolnej pomyślnej wiadomości (w sekundach)

en: Specify the URL of the page users will be redirected once they updated their profile using this form<br/>Use the following format: http://www.mysite.com
pl: Określ adres URL strony, na którą użytkownicy zostaną przekierowani po aktualizacji profilu poprzez ten formularz<br/>Użyj następującego formatu: http://www.mysite.com

en: After Profile Update...
pl: Po aktualizacji profilu...

en: Add New Field to the List
pl: Dodaj Nowe Pole do Listy

en: Choose one of the supported fields you manage <a href="
pl: Wybierz jedno ze wspieranych pól którymi zarządzasz <a href="

en: <pre>Title (Type)</pre>
pl: <pre>Nazwa (Typ)</pre>

en: You need to specify the title of the form before creating it
pl: Musisz określić nazwę formularza przez jego stworzeniem

en: Registration Form
pl: Formularz Rejestracji

en: Add new Registration Form
pl: Dodaj nowy formularz rejestracji

en: Edit the Registration Forms
pl: Edytuj formularz rejestracji

en: New Registration Form
pl: Nowy formularz rejestracji

en: Registration Forms
pl: Formularze rejestracji

en: View the Registration Form
pl: Zobacz formularz rejestracji

en: Search the Registration Forms
pl: Wyszukaj Formularz Rejestracji

en: No Registration Form found
pl: Nie znaleziono Formularza Rejestracji

en: No Registration Forms found in trash
pl: Nie znaleziono Formularza Rejestracji w koszu

en: Default Role
pl: Domyślny Profil

en: Set Role
pl: Ustaw Profil

en: Choose what role the user will have after (s)he registered<br/>If not specified, defaults to the role set in the WordPress settings
pl: Wybierz profil użytkownika, który zostanie przypisany użytkownikowi po zarejestrowaniu<br/>Jeśli nic nie zostanie wybrane, domyślny profil będzie zgodny z ustawieniami WordPress

en: Automatically Log In
pl: Automatyczne logowanie

en: Whether to automatically log in the newly registered user or not<br/>Only works on single-sites without "Admin Approval" and "Email Confirmation" features activated<br/>WARNING: Caching the registration form will make automatic login not work
pl: Zalogować automatycznie nowo-zarejestrowanego użytkownika czy nie<br/>Działa tylko na pojedynczych stronach bez aktywnych "Zatwierdzenia Administratora" oraz "Potwierdzenia Email" <br/>UWAGA: Buforowanie (ang. caching) formularza rejestracji może skutkować brakiem możliwości automatycznego logowania

en: Specify the URL of the page users will be redirected once registered using this form<br/>Use the following format: http://www.mysite.com
pl: Określ adres URL, na który użytkownicy będą przekierowani po zarejestrowaniu z wykorzystaniem tego formularza<br/>Użyj następującego formatu: http://www.mysite.com

en: After Registration...
pl: Po zarejestrowaniu...

en: Search Users by All Fields
pl: Szukaj Użytkowników po Wszystkich Polach

en: Add new User Listing
pl: Dodaj nową Listę Użytkowników

en: Edit the User Listing
pl: Edytuj Listę Użytkowników

en: New User Listing
pl: Nowa Lista Użytkowników

en: View the User Listing
pl: Zobacz Listę Użytkowników

en: Search the User Listing
pl: Wyszukaj Listę Użytkowników

en: No User Listing found
pl: Nie znaleziono Listy Użytkowników

en: No User Listing found in trash
pl: Nie znaleziono Listy Użytkowników w koszu

en: Display name as
pl: Wyświetlaj nazwę jako

en: Registration Date
pl: Data Rejestracji

en: Number of Posts
pl: Liczba postów

en: More Info
pl: Więcej Informacji

en: More Info Url
pl: Link "Więcej Informacji"

en: Avatar or Gravatar
pl: Awatar lub Grawatar

en: Extra Functions
pl: Dodatkowe Funkcje

en: Pagination
pl: Paginacja

en: Search all Fields
pl: Przeszukaj wszystkie Pola

en: Go Back Link
pl: Link "Powrót"

en: All-userlisting Template
pl: Szablon wyświetlania wszystkich użytkowników

en: Single-userlisting Template
pl: Szablon wyświetlania pojedynczego użytkownika

en: First/Lastname
pl: Imię/Nazwisko

en: Sign-up Date
pl: Data Podpisania

en: Display Name
pl: Nazwa Wyświetlana

en: Posts
pl: Posty

en: Click here to see more information about this user
pl: Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej informacji o użytkowniku

en: More...
pl: Więcej...

en: Click here to see more information about this user.
pl: Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej informacji o użytkowniku.

en: Click here to go back
pl: Kliknij tutaj, aby wrócić na poprzednią stronę

en: Back
pl: Powrót

en: &laquo;&laquo; First
pl: &laquo;&laquo; Pierwsza

en: &laquo; Prev
pl: &laquo; Poprz.

en: Next &raquo;
pl: Nast. &raquo;

en: Last &raquo;&raquo;
pl: Ostatnia &raquo;&raquo;

en: You don't have any pagination settings on this userlisting!
pl: Nie masz ustawień stron dla tej listy użytkowników!

en: Search
pl: Szukaj

en: Clear Results
pl: Wyczyść wyniki

en: Extra shortcode parameters
pl: Dodatkowe parametry krótkich kodów

en: displays users having a certain meta-value within a certain (extra) meta-field
pl: wyświetla użytkowników posiadających określone wartości w ramach określonych parametrów meta-field

en: Example:
pl: Przykład:

en: Remember though, that the field-value combination must exist in the database.
pl: Pamiętaj, że określona kombinacja pole-wartość musi istnieć w bazie danych.

en: Random (very slow on large databases > 10K user)
pl: Losowo (bardzo wolne dla dużych baz danych >10k użytkowników)

en: Roles to Display
pl: Profile do wyświetlenia

en: Restrict the userlisting to these selected roles only<br/>If not specified, defaults to all existing roles
pl: Ogranicz wyświetlanie użytkowników do zdefiniowanych profili<br/>Jeśli nic nie zostanie zdefiniowane, domyślne ustawienie to wszystkie profile.

en: Number of Users/Page
pl: Liczba użytkowników na stronę

en: Default Sorting Criteria
pl: Domyślne kryteria sortowania

en: Set the default sorting criteria<br/>This can temporarily be changed for each new session
pl: Ustaw domyślne kryteria sortowania<br/>Ustawienie może być zmienione dla każdej nowej sesji

en: Default Sorting Order
pl: Domyślny Porządek Sortowania

en: Set the default sorting order<br/>This can temporarily be changed for each new session
pl: Ustaw domyślny porządek sortowania<br/>Ustawienie może być zmienione dla każdej nowej sesji

en: Avatar Size (All-userlisting)
pl: Rozmiar Awatara (podczas wyświetlania listy użytkowników)

en: Set the avatar size on the all-userlisting only
pl: Ustaw rozmiar awatara podczas wyświetlania listy użytkowników

en: Avatar Size (Single-userlisting)
pl: Rozmiar Awatara (podczas wyświetlania pojedynczego użytkownika)

en: Set the avatar size on the single-userlisting only
pl: Ustaw rozmiar awatara podczas wyświetlania pojedynczego użytkownika

en: Visible only to logged in users?
pl: Widoczne jedynie dla zarejestrowanych użytkowników?

en: The userlisting will only be visible only to the logged in users
pl: Wyświetlanie listy użytkowników widoczne jedynie dla zarejestrowanych użytkowników

en: Visible to following Roles
pl: Widoczne dla następujących profili

en: The userlisting will only be visible to the following roles
pl: Wyświetlanie listy użytkowników widoczne jedynie dla użytkowników o następujących profilach

en: Userlisting Settings
pl: Ustawienia wyświetlania użytkowników

en: You need to activate the Userlisting feature from within the "Modules" tab!
pl: Musisz aktywować funkcjonalność wyświetlania użytkowników w zakładce "Moduły"!

en: You can find it in the Profile Builder menu.
pl: Możesz to znaleźć w menu Profile Biulder

en: No results found!
pl: Nie znaleziono żadnych wyników!
