Bit Form 2.20.4 - en to bg translation catalogue (2496 entries)

en:  is required.
bg:  е задължително.

en:  should be Time Format
bg:  трябва да бъде във формат за време

en:  should be a date
bg:  трябва да бъде дата

en:  should be a number
bg:  трябва да бъде число

en:  should be a phone number
bg:  трябва да бъде телефонен номер

en:  should be an URL
bg:  трябва да бъде URL адрес

en:  should be an email. please provide a valid email address.
bg:  трябва да бъде имейл. моля, предостави валиден имейл адрес.

en: #%s no. Form doesn't exists
bg: #%s не. Формата не съществува

en: #%s no. Form is not active
bg: #%s no. Формата не е активна

en: %s Attachments
bg: %s прикачени файлове

en: %s Flag
bg: %s флаг

en: %s Owner
bg: %s собственик

en: %s Recurrence
bg: %s повторение

en: %s Reminder
bg: %s напомняне

en: %s Tags
bg: %s тагове

en: %s Time Log
bg: %s дневник на времето

en: %s is required for %s
bg: %s е необходим за %s

en: %s is required for woocommerce %s
bg: %s е необходим за woocommerce %s

en: %s is required for zoho bigin
bg: %s е необходим за zoho bigin

en: %s is required for zoho bigin, %s module
bg: %s е необходим за zoho bigin, %s модул

en: %s is required for zoho campaigns
bg: %s е необходим за zoho campaigns

en: %s is required for zoho creator
bg: %s е необходим за zoho creator

en: %s is required for zoho crm, %s module
bg: %s е необходим за zoho crm, %s модул

en: %s is required for zoho recruit, %s module
bg: %s е необходим за zoho recruit, %s модул

en: %s to %s
bg: %s до %s

en: (Allow only selected rules to View Entries)
bg: (Позволи само на избрани правила да преглеждат записи)

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
bg: ** Zoho Analytics не поддържа INSERT / UPDATE на данни в таблица на друга интеграция

en: --Select a data center--
bg: --Избери център за данни--

en: 24H Format
bg: 24-часов формат

en: <p style="font-size: 16px">To use
bg: <p style="font-size: 16px">За да използваш

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
bg: <p style="font-size: 16px">За да използваш Turnstile, трябва да зададеш Site Key и Secret Key от <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
bg: <p style="font-size: 16px">За да използваш hCaptcha, трябва да зададеш Site Key и Secret Key от <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
bg: <p style="font-size: 16px">За да използваш reCaptchav2, трябва да зададеш Site Key и Secret Key от <a href="

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
bg: <p style="margin:0">Успешно изпратено.</p>

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
bg: <p>Акаунтът ти е отхвърлен от администратора.</p>

en: A PHP extension stopped the file upload.
bg: PHP разширение спря качването на файла.

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
bg: Записът се актуализира, ако имейлът вече съществува, в противен случай ще бъде създаден нов запис.

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
bg: Низ от символи, които се използват за определяне как датата ще се показва в полето за въвеждане. Поддържаните символи са дефинирани в <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">документацията.</a>

en: ACF Fields
bg: ACF полета

en: ACF File Upload Fields Map
bg: Съпоставяне на ACF полета за качване на файлове

en: ACF fields Mapping
bg: Съпоставяне на ACF полета

en: AND
bg: И

en: API Integration
bg: API интеграция

en: API Key
bg: API ключ

en: API Key cann't be empty
bg: API ключът не може да бъде празен

en: API Key...
bg: API ключ...

en: API Key:
bg: API ключ:

en: API Secret:
bg: API тайна:

en: API Token...
bg: API токен...

en: API Token:
bg: API токен:

en: API key
bg: API ключ

en: API key saved successfully
bg: API ключът е запазен успешно

en: API key:
bg: API ключ:

en: Accept And Continue
bg: Приеми и продължи

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
bg: Приеми и завърши, за да споделиш нечувствителни диагностични данни, които да ни помогнат да подобрим твоя опит.

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
bg: Приеми и продължи, за да споделиш данни за използването за подобрения, или пропусни, за да използваш плъгина.

en: Access API Key cann't be empty
bg: API ключът за достъп не може да бъде празен

en: Access API Key...
bg: API ключ за достъп...

en: Access API Key:
bg: API ключ за достъп:

en: Access API URL cann't be empty
bg: API URL за достъп не може да бъде празен

en: Access API URL...
bg: API URL за достъп...

en: Access API URL:
bg: API URL за достъп:

en: Access Code...
bg: Код за достъп...

en: Access Setting
bg: Настройка за достъп

en: Access Token can't be empty
bg: Токенът за достъп не може да бъде празен

en: Access Token...
bg: Токен за достъп...

en: Access Token:
bg: Токен за достъп:

en: Account Name
bg: Име на акаунт

en: Account SID can't be empty
bg: Account SID не може да бъде празно

en: Action
bg: Действие

en: Action Behaviour:
bg: Поведение на действието:

en: Action Column
bg: Колона за действие

en: Action Effect:
bg: Ефект на действието:

en: Action Run When:
bg: Действието се изпълнява когато:

en: Action:
bg: Действие:

en: Actions
bg: Действия

en: Actions:
bg: Действия:

en: Activate Your Account
bg: Активирай акаунта си

en: Activation success
bg: Успешно активиране

en: Active List
bg: Активен списък

en: Active Options
bg: Активни опции

en: ActiveCampaign Fields
bg: Полета на ActiveCampaign

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
bg: Неуспешно обновяване на полетата на ActiveCampaign. Моля, опитай отново

en: ActiveCampaign fields refreshed
bg: Полетата на ActiveCampaign са обновени

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
bg: Неуспешно обновяване на списъците на ActiveCampaign. Моля, опитай отново

en: ActiveCampaign lists refreshed
bg: Списъците на ActiveCampaign са обновени

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
bg: Неуспешно обновяване на таговете на ActiveCampaign. Моля, опитай отново

en: ActiveCampaign tags refreshed
bg: Таговете на ActiveCampaign са обновени

en: Acumbamail Fields
bg: Полета на Acumbamail

en: Acumbamail documentation
bg: документацията на Acumbamail

en: Add
bg: Добави

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
bg: Добави %s към проблем, изпратен към Zoho Projects

en: Add Address Field
bg: Добави поле за адрес

en: Add Conditional Logic
bg: Добави условна логика

en: Add Contact Tag
bg: Добави етикет на контакт

en: Add Custom Tag
bg: Добави персонализиран таг

en: Add Double Opt-in
bg: Добави двойно потвърждение

en: Add Email BCC
bg: Добави BCC на имейл

en: Add Email CC
bg: Добави CC на имейл

en: Add Email Receiver
bg: Добави получател на имейл

en: Add Group
bg: Добави група

en: Add Groups
bg: Добави групи

en: Add Meta field
bg: Добави мета поле

en: Add More
bg: Добави още

en: Add More +
bg: Добави още +

en: Add More Alternative Success Message
bg: Добави още алтернативно съобщение за успех

en: Add More Alternative URl
bg: Добави още алтернативен URL

en: Add More Hook
bg: Добави още хук

en: Add More Related List
bg: Добави още свързани списъци

en: Add New
bg: Добави нов

en: Add New Post Type
bg: Добави нов тип публикация

en: Add New Step
bg: Добави нова стъпка

en: Add New Template
bg: Добави нов шаблон

en: Add Options List
bg: Добави списък с опции

en: Add Post Type
bg: Добави тип публикация

en: Add Random Number
bg: Добави случайно число

en: Add Send Activation Email
bg: Добави изпращане на имейл за активация

en: Add Status to contact
bg: Добави статус към контакт

en: Add Steps
bg: Добави стъпки

en: Add Subscriber Status
bg: Добави статус на абонат

en: Add Tags
bg: Добави етикети

en: Add Url Parameter: (optional)
bg: Добави URL параметър: (по избор)

en: Add a Note
bg: Добави бележка

en: Add a contact owner
bg: Добави собственик на контакт

en: Add a flag to
bg: Добави флаг към

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
bg: Добави група към проект, изпратен към Zoho Projects.

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
bg: Добави оформление към проект, изпратен към Zoho Projects.

en: Add a lifecycle stage
bg: Добави етап на жизнения цикъл

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
bg: Добави бележка от bitform към Zoho Bigin.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
bg: Добави бележка от bitform, която да бъде изпратена към Zoho Recruit.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
bg: Добави собственик към записите, изпратени към Zoho CRM.

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
bg: Добави собственик към билет, изпратен към Zoho Desk.

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
bg: Добави продукт към билет, изпратен към Zoho Desk.

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
bg: Добави таг към записите, изпратени към Zoho CRM

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
bg: Добави таг към записите, изпратени към Zoho CRM.

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
bg: Добави собственик към %s, изпратен към Zoho Projects.

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
bg: Добави прикачени файлове от Bit-integration-pro към OneDrive папка.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
bg: Добави прикачени файлове от BitForm към Zoho Bigin.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
bg: Добави прикачени файлове от BitForm към папка в Zoho Workdrive.

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
bg: Добави прикачени файлове от BitForm към имейл, изпратен към Zoho Mail.

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
bg: Добави прикачени файлове от BitForm към билет, изпратен към Zoho Desk.

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
bg: Добави поле за прикачени файлове или подпис от BitForm за изпращане в Telegram.

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
bg: Добави прикачени файлове или подписи от BitForm към CRM.

en: Add field
bg: Добави поле

en: Add field value to use as folder name
bg: Добави стойност на поле, която да се използва като име на папката

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
bg: Добави последователи към проблем, изпратен към Zoho Projects

en: Add form field
bg: Добави поле от формуляра

en: Add lead status
bg: Добави статус на потенциален клиент

en: Add mail from address
bg: Добави имейл адрес на подателя

en: Add priority to deal
bg: Добави приоритет към сделка

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
bg: Добави повторение към %s, изпратен към Zoho Projects.

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
bg: Добави напомняне към %s, изпратен към Zoho Projects.

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
bg: Добави тагове към %s, изпратен към Zoho Projects.

en: Add tags to contact
bg: Добави етикети към контакт

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
bg: Добави дневник на времето към %s, изпратен към Zoho Projects.

en: Add type to deal
bg: Добави тип към сделка

en: Add/Edit Options
bg: Добави/редактирай опции

en: Add/Edit Rating Options
bg: Добави/редактирай опции за рейтинг

en: Add/Edit Suggestions
bg: Добави/редактирай предложения

en: Added
bg: Добавено

en: Additional Actions
bg: Допълнителни действия

en: Address Field Map
bg: Карта на полето за адрес

en: Admin Email Notification
bg: Известие по имейл до администратора

en: Admin Label
bg: Етикет за администратор

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
bg: Административният етикет е заглавието на полето, което ще се използва като алтернативна препратка в административния панел. Можеш да превключиш тази опция, за да използваш или деактивираш административния етикет.

en: Advance File Upload
bg: Разширено качване на файл

en: Advanced Configuration
bg: Разширена конфигурация

en: Advanced Date Time
bg: Разширена дата и час

en: Advanced File Upload
bg: Разширено качване на файл

en: Advanced File Upload Field
bg: Поле за разширено качване на файлове

en: All Entries
bg: Всички записи

en: All Forms
bg: Всички формуляри

en: All List:
bg: Всички списъци:

en: All Side
bg: От всички страни

en: All Submitted Response
bg: Всички изпратени отговори

en: All Tags:
bg: Всички етикети:

en: All User
bg: Всички потребители

en: All fields are required
bg: Всички полета са задължителни

en: All list field fetched successfully
bg: Всички полета на списъка са извлечени успешно

en: Allow Custom Option:
bg: Позволи персонализирана опция:

en: Allow Download (Link)
bg: Разреши изтегляне (връзка)

en: Allow File Browse
bg: Разреши преглед на файлове

en: Allow Input
bg: Позволи въвеждане

en: Allow Maximum Upload Size
bg: Позволи максимален размер за качване

en: Allow Multiple
bg: Позволи множествено

en: Allow Multiple Select:
bg: Позволи множествен избор:

en: Allow Multiple:
bg: Позволи множествено:

en: Allow Only logged in users to view all entries
bg: Разреши само на влезли потребители да виждат всички записи

en: Allow Other Option
bg: Позволи друга опция

en: Allow Other Option:
bg: Разреши друга опция:

en: Allow Roles to edit Other's entries
bg: Позволи на роли да редактират записите на други

en: Allow Roles to edit own entries
bg: Позволи на роли да редактират собствените си записи

en: Allow Roles to view Other's entries
bg: Позволи на роли да преглеждат записите на други

en: Allow Roles to view own entries
bg: Позволи на роли да преглеждат собствените си записи

en: Allow Users to Edit Form Entries
bg: Позволи на потребителите да редактират записи от формуляра

en: Allow copy to Pasting of files
bg: Разреши копиране и поставяне на файлове

en: Allow empty form as Save draft
bg: Позволи празен формуляр като запазена чернова

en: Allow logged in users to edit form entries
bg: Разреши на влезли потребители да редактират записи във формуляра

en: Allow only logged in users to submit the form.
bg: Разреши само на влезли потребители да изпращат формуляра.

en: Allow only one entry for each IP address.
bg: Разреши само един запис за всеки IP адрес.

en: Allow reorder files
bg: Разреши пренареждане на файлове

en: Allow single entry for each IP address
bg: Позволи само един запис за всеки IP адрес

en: Allow to Configure Global Validation Message
bg: Разреши конфигуриране на глобално съобщение за валидация

en: Allowed Countries :
bg: Разрешени държави:

en: Allowed File Mime Type:
bg: Разрешени MIME типове файлове:

en: Allowed File Type:
bg: Позволени типове файлове:

en: Allowed IP
bg: Разрешени IP адреси

en: Allowed IP List
bg: Списък с разрешени IP адреси

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
bg: Позволява на потребителя да въведе дата директно в полето за въвеждане. По подразбиране директното въвеждане е деактивирано.

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
bg: Позволява ти да зададеш предварително езика, който да се използва в хостваните страници за плащане, показвани на потребителя. Тази опция е незадължителна. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>Научи повече</a>

en: Already activated account
bg: Вече активиран акаунт

en: Already have a submit button
bg: Вече има бутон за изпращане

en: Always
bg: Винаги

en: Always save abandoned form entries
bg: Винаги запазвай изоставените формуляри

en: Amount
bg: Сума

en: Amount Type
bg: Тип на сумата

en: Announcement
bg: Съобщение

en: Api Key can't be empty
bg: API ключът не може да бъде празен

en: Api Key...
bg: API ключ...

en: Api Secret...
bg: API тайна...

en: App
bg: Приложение

en: App Settings
bg: Настройки на приложението

en: App delete successfully.
bg: Приложението е изтрито успешно.

en: App deletion failed Cause
bg: Изтриването на приложението не успя. Причина

en: App deletion failed. please try again
bg: Изтриването на приложението не успя. Моля, опитай отново

en: Appearance
bg: Външен вид

en: Application:
bg: Приложение:

en: Applications refresh failed Cause:
bg: Обновяването на приложенията е неуспешно. Причина:

en: Applications refresh failed. please try again
bg: Обновяването на приложенията е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Applications refreshed
bg: Приложенията са обновени

en: Approval
bg: Одобрение

en: Are you sure to clone this integration?
bg: Сигурен ли си, че искаш да клонираш тази интеграция?

en: Are you sure to delete post type?
bg: Сигурен ли си, че искаш да изтриеш типа публикация?

en: Are you sure to delete these
bg: Сигурен ли си, че искаш да изтриеш тези

en: Are you sure to delete this App configuration?
bg: Сигурен ли си, че искаш да изтриеш тази конфигурация на приложение?

en: Are you sure to delete this URL ?
bg: Сигурен ли си, че искаш да изтриеш този URL?

en: Are you sure to delete this form?
bg: Сигурен ли си, че искаш да изтриеш този формуляр?

en: Are you sure to delete this integration?
bg: Сигурен ли си, че искаш да изтриеш тази интеграция?

en: Are you sure to delete this message ?
bg: Сигурен ли си, че искаш да изтриеш това съобщение?

en: Are you sure to delete this note
bg: Сигурен ли си, че искаш да изтриеш тази бележка

en: Are you sure to delete this report
bg: Сигурен ли си, че искаш да изтриеш този отчет

en: Are you sure to delete this table?
bg: Сигурен ли си, че искаш да изтриеш тази таблица?

en: Are you sure to delete this template
bg: Сигурен ли си, че искаш да изтриеш този шаблон

en: Are you sure to delete this web hook?
bg: Сигурен ли си, че искаш да изтриеш този уеб хук?

en: Are you sure to duplicate this entry?
bg: Сигурен ли си, че искаш да дублираш този запис?

en: Are you sure to duplicate this form ?
bg: Сигурен ли си, че искаш да дублираш този формуляр?

en: Are you sure to duplicate this template?
bg: Сигурен ли си, че искаш да дублираш този шаблон?

en: Are you sure to export this form ?
bg: Сигурен ли си, че искаш да експортираш този формуляр?

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
bg: Подреди полетата по ред на предпочитание за upsert

en: Assign Project Users
bg: Назначи потребители на проекта

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
bg: Назначи потребители към проект, изпратен към Zoho Projects.

en: Assignment Rules
bg: Правила за назначаване

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
bg: Обновяването на правилата за назначаване е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Assignment Rules refreshed
bg: Правилата за назначаване са обновени

en: Assignment rules is empty
bg: Правилата за назначаване са празни

en: Associate deal with company
bg: Свържи сделка с компания

en: Associate deal with contacts
bg: Свържи сделка с контакти

en: At least 1 condition needed
bg: Необходимо е поне 1 условие

en: At least one digit (0-9)
bg: Поне една цифра (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
bg: Поне един малък символ (a-z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
bg: Поне един специален символ (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: At least one uppercase character (A-Z)
bg: Поне един главен символ (A-Z)

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Attachments or Signature field
bg: Поле за прикачени файлове или подпис

en: Audience List:
bg: Списък с аудитория:

en: Audience list failed. please try again
bg: Списъкът с аудитория е неуспешен. Моля, опитай отново

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на списъка с аудитория е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Audience list refreshed
bg: Списъкът с аудитория е обновен

en: Audience tags failed. please try again
bg: Етикетите на аудиторията са неуспешни. Моля, опитай отново

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на етикетите на аудиторията е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Audience tags refreshed
bg: Етикетите на аудиторията са обновени

en: Auth Token can't be empty
bg: Auth Token не може да бъде празен

en: Auth Token...
bg: Auth токен...

en: Auth Token:
bg: Auth токен:

en: Author
bg: Автор

en: Authorization Failed
bg: Оторизацията е неуспешна

en: Authorization Successful
bg: Оторизацията е успешна

en: Authorization failed
bg: Оторизацията е неуспешна

en: Authorization failed Cause:
bg: Оторизацията е неуспешна. Причина:

en: Authorization failed. please try again
bg: Оторизацията е неуспешна. Моля, опитай отново

en: Authorize
bg: Оторизирай

en: Authorize App Name...
bg: Име на оторизираното приложение...

en: Authorize App Name:
bg: Име на оторизираното приложение:

en: Authorize App:
bg: Оторизирай приложение:

en: Authorize New Dropbox App
bg: Оторизирай ново приложение на Dropbox

en: Authorize New Google App
bg: Оторизирай ново Google приложение

en: Authorize New Mailchimp App
bg: Оторизирай ново Mailchimp приложение

en: Authorize New One Drive App
bg: Оторизирай ново приложение за OneDrive

en: Authorize New Rapidmail Account
bg: Оторизирай нов rapidmail акаунт

en: Authorize New Zoho Analytics App
bg: Оторизирай ново приложение за zoho analytics

en: Authorize New Zoho Bigin App
bg: Оторизирай ново приложение за zoho bigin

en: Authorize New Zoho CRM App
bg: Оторизирай ново приложение zoho CRM

en: Authorize New Zoho Campaigns App
bg: Оторизирай ново приложение zoho campaigns

en: Authorize New Zoho Creator App
bg: Оторизирай ново приложение zoho creator

en: Authorize New Zoho Desk App
bg: Оторизирай ново приложение zoho desk

en: Authorized App:
bg: Оторизирано приложение:

en: Authorized Failed
bg: Неуспешна оторизация

en: Authorized Filled
bg: Оторизацията е попълнена

en: Authorized Redirect URIs:
bg: Оторизирани URI за пренасочване:

en: Authorized Successfully
bg: Успешно оторизиран

en: Authorized failed
bg: Неуспешна оторизация

en: Authorized successfully
bg: Успешно оторизиран

en: Authorized ✔
bg: Оторизиран ✔

en: Auto
bg: Автоматично

en: Auto Complete
bg: Автоматично допълване

en: Auto Login After Registration
bg: Автоматичен вход след регистрация

en: Autocomplete :
bg: Автоматично допълване:

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
bg: Автоматичното попълване ти позволява да определиш какъв тип автоматизирана помощ трябва да предостави браузърът за попълване на полето, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Научи повече</a>

en: Automatic
bg: Автоматично

en: Autonami Fields
bg: Полета на Autonami

en: Autonami Lists:
bg: Списъци на Autonami:

en: Autonami Pro Plugins not found
bg: Autonami Pro плъгините не са намерени

en: Autonami Tags:
bg: Тагове на Autonami:

en: Autonami fields refresh failed. please try again
bg: Неуспешно обновяване на полетата на Autonami. Моля, опитай отново

en: Autonami fields refreshed
bg: Полетата на Autonami са обновени

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
bg: Неуспешно обновяване на списъците и таговете на Autonami. Причина:

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
bg: Неуспешно обновяване на списъците и таговете на Autonami. Моля, опитай отново

en: Autonami lists and tags refreshed
bg: Списъците и таговете на Autonami са обновени

en: Available Font for PDF
bg: Налични шрифтове за PDF

en: Available Integrations
bg: Налични интеграции

en: Available On
bg: Налично в

en: Available On Pro
bg: Налично в про версията

en: Available Payment Gateways
bg: Налични платежни шлюзове

en: Available on
bg: Налично на

en: Azure Portal
bg: Azure портал

en: BG Height
bg: Височина на фона

en: BG Height/Width
bg: Височина/ширина на фона

en: BG Width
bg: Ширина на фона

en: Back
bg: Назад

en: Back to fields list
bg: Обратно към списъка с полета

en: Background
bg: Фон

en: Background Blend Mode
bg: Режим на смесване на фона

en: Background Color
bg: Цвят на фона

en: Background Color:
bg: Цвят на фона:

en: Background Filter
bg: Филтър на фона

en: Background Image
bg: Фоново изображение

en: Background Img Position
bg: Позиция на фоновото изображение

en: Background Img Repeat
bg: Повторение на фоновото изображение

en: Background Img Size
bg: Размер на фоновото изображение

en: Background color
bg: Цвят на фона

en: Bad
bg: Лошо

en: Basic
bg: Основни

en: Basic Configuration
bg: Основна конфигурация

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
bg: Не забравяй да конфигурираш условна логика за показване на съобщения за успех/грешка и страница за пренасочване. Ако не е зададена условна логика, ще се покаже стандартното потвърждение.

en: Before Due Date
bg: Преди крайния срок

en: Between
bg: Между

en: Billable
bg: За фактуриране

en: Billing
bg: Фактуриране

en: Billing Status
bg: Статус на фактуриране

en: Bit Form
bg: Bit form

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
bg: Bit form - плъгин за създаване на контактни формуляри за WordPress

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
bg: Bit Form - Най-напредналият плъгин за създаване на формуляри и управление на записи

en: Bit Form API
bg: Bit form API

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
bg: документацията на Bit form Google reCaptcha V2

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
bg: документацията на Bit form Google reCaptcha V3

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
bg: Документация за платежния шлюз Mollie в Bit form

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
bg: Документация за платежния шлюз PayPal в Bit form

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
bg: Документация за платежния шлюз Razorpay в Bit form

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
bg: Документация за платежния шлюз Stripe в Bit form

en: Bit form Turnstile documentation
bg: документацията на Bit form Turnstile

en: Bit form hCaptcha documentation
bg: документацията на Bit form hCaptcha

en: Bitform Pages
bg: Bitform страници

en: Bitform block settings
bg: Настройки на Bitform блок

en: Bitforms Pages
bg: Bitforms страници

en: Black
bg: Черен

en: Block Gap
bg: Разстояние между блоковете

en: Blocked IP
bg: Блокиран IP

en: Blocked IP List
bg: Списък с блокирани IP адреси

en: Blocked IP list
bg: Списък с блокирани IP адреси

en: Blue
bg: Син

en: Blur
bg: Размиване

en: Body:
bg: Съдържание:

en: Border
bg: Рамка

en: Border Color
bg: Цвят на рамката

en: Border Radius
bg: Радиус на рамката

en: Border Width
bg: Ширина на рамката

en: Bot API Key...
bg: Bot API ключ...

en: Bot API Key:
bg: Bot API ключ:

en: Both Side Gap
bg: Разстояние от двете страни

en: Breakpoint Modification
bg: Промяна на точка на прекъсване

en: Breakpoint width size modification
bg: Промяна на размера на ширината на точката на прекъсване

en: Brevo(SendinBlue) API Console
bg: Brevo(SendinBlue) API конзола

en: Brightness
bg: Яркост

en: Browse Template
bg: Разгледай шаблон

en: Browse...
bg: Разгледай...

en: Browser
bg: Браузър

en: Button
bg: Бутон

en: Button Align
bg: Подравняване на бутона

en: Button Align:
bg: Подравняване на бутона:

en: Button Alignment:
bg: Подравняване на бутона:

en: Button Icons
bg: Икони на бутона

en: Button Position:
bg: Позиция на бутона:

en: Button Reverse
bg: Обърнат бутон

en: Button Style
bg: Стил на бутона

en: Button Text
bg: Текст на бутона

en: Button Type
bg: Тип на бутона

en: Button View:
bg: Изглед на бутона:

en: Buy Premium
bg: Купи премиум

en: By Roles
bg: По роли

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
bg: По подразбиране първият ред на работния лист се счита за ред на заглавието. Това може да се използва, ако табличните данни започват от ред, различен от първия.

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
bg: Като деактивираш тази опция, можеш да конфигурираш имейла за потвърждение на двойното съгласие ръчно от условната логика.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
bg: Чрез активиране на тази функция ще скриеш етикета на изображението.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
bg: Чрез активиране на тази функция ще можеш да избираш множество изображения.

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
bg: При активиране на тази опция само изброените IP адреси могат да изпращат тази форма.

en: CPT added successfully, refresh your window
bg: CPT е добавен успешно, обнови прозореца си

en: Can not save empty form.
bg: Не може да се запази празен формуляр.

en: Cancel
bg: Отказ

en: Cannot read file size
bg: Не може да се прочете размерът на файла

en: Captcha Settings
bg: Настройки на Captcha

en: Captcha Settings Updated
bg: Настройките на Captcha са актуализирани

en: Caption
bg: Надпис

en: Capture
bg: Заснемане

en: Capture GCLID
bg: Улови GCLID

en: Capture Google Ads (Click ID)
bg: Улавяне на Google реклами (click ID)

en: Capture Google Ads Click
bg: Улавяне на кликове в Google Ads

en: Center
bg: Център

en: Change
bg: Промени

en: Chat List:
bg: Списък с чатове:

en: Chat here
bg: Чат тук

en: Chat list refresh failed Cause:
bg: Неуспешно обновяване на списъка с чатове. Причина:

en: Chat list refresh failed. please try again
bg: Неуспешно обновяване на списъка с чатове. Моля, опитай отново

en: Chat list refreshed
bg: Списъкът с чатове е обновен

en: Check Boxs
bg: Отметки

en: Check Position
bg: Позиция на отметката

en: Check out our
bg: Провери нашето

en: Checkbox
bg: Отметка

en: Checked Value
bg: Стойност при отметка

en: Checked by Default
bg: Отметнато по подразбиране

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
bg: Избери уникално име, за да идентифицираш тази интеграция в приложението си.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
bg: Избери типа на reCaptcha V2 (или отметка „Не съм робот" или Невидим reCaptcha бадж).

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
bg: Избери типа на reCaptcha V3 (reCaptcha V3).

en: Choose/Drop your file (.json)
bg: Избери/Пусни твоя файл (.json)

en: City:
bg: Град:

en: Clear
bg: Изчисти

en: Clear Button
bg: Бутон за изчистване

en: Click
bg: Кликни

en: Click here
bg: Кликни тук

en: Click here to see terms
bg: Кликни тук, за да видиш условията

en: Click on the
bg: Кликни върху

en: Click on the Register button and add Label.
bg: Кликни върху бутона Регистрация и добави етикет.

en: Click on the Submit button.
bg: Кликни върху бутона Изпрати.

en: Client ID cann't be empty
bg: Client ID не може да бъде празен

en: Client ID:
bg: Клиентски ID:

en: Client Id can't be empty
bg: Client Id не може да бъде празно

en: Client Id...
bg: Client id...

en: Client Secret
bg: Client secret

en: Client Secret can't be empty
bg: Client Secret не може да бъде празно

en: Client Secret...
bg: Client secret...

en: Client Secret:
bg: Клиентска тайна:

en: Client id...
bg: Client ID...

en: Client id:
bg: Client ID:

en: Clone
bg: Клонирай

en: Clone Step
bg: Клонирай стъпка

en: Close
bg: Затвори

en: Close On Select:
bg: Затвори при избор:

en: Cloudflare Turnstile CAPTCHA
bg: Cloudflare turnstile CAPTCHA

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
bg: Грешка при валидиране на Cloudflare turnstile:

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
bg: Cloudflare turnstile reCAPTCHA администратор

en: Color
bg: Цвят

en: Color Fill
bg: Запълване с цвят

en: Color Picker
bg: Избор на цвят

en: Color-dodge
bg: Избягване на цвят

en: Column Gap
bg: Разстояние между колоните

en: Column Header
bg: Заглавие на колона

en: Column Mapping
bg: Съпоставяне на колони

en: Column Title
bg: Заглавие на колона

en: Column Width
bg: Ширина на колона

en: Comment Status
bg: Статус на коментарите

en: Compact
bg: Компактен

en: Company
bg: Компания

en: Completion Rate
bg: Степен на завършване

en: Condition
bg: Условие

en: Conditional Logic
bg: Условна логика

en: Conditional Logics
bg: Условна логика

en: Conditional Logics are triggered based on the order of the logic groups. The higher the logic group, the higher the priority. If you want to change the priority, you can sort by drag and drop the logic group.
bg: Условната логика се задейства въз основа на реда на логическите групи. Колкото по-висока е логическата група, толкова по-висок е приоритетът. Ако искаш да промениш приоритета, можеш да сортираш чрез плъзгане и пускане на логическата група.

en: Config Option
bg: Опция за конфигурация

en: Configuration
bg: Конфигурация

en: Configure default confirmation email template
bg: Конфигурирай шаблон за имейл за потвърждение по подразбиране

en: Confirm on Close:
bg: Потвърждение при затваряне:

en: Confirmation
bg: Потвърждение

en: Confirmations
bg: Потвърждения

en: Confirmed entries
bg: Потвърдени записи

en: Connect
bg: Свържи

en: Connect New Active Campaing API
bg: Свържи нов ActiveCampaign API

en: Connect Successfully
bg: Успешно свързване

en: Connected API List:
bg: Списък на свързаните API:

en: Connected API:
bg: Свързан API:

en: Connected Accounts
bg: Свързани акаунти

en: Connected with WooCommerce Successfully
bg: Успешно свързване с WooCommerce

en: Connected/Authorized Platforms
bg: Свързани/оторизирани платформи

en: Contact
bg: Контакт

en: Contact :
bg: Контакт:

en: Contact Email
bg: Имейл на контакта

en: Contact Fields refresh failed. please try again
bg: Обновяването на полетата за контакт е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Contact Fields refreshed
bg: Полетата за контакт са обновени

en: Contact Form
bg: Контактен формуляр

en: Contact Form Builder - Bit Form
bg: Създаване на контактни формуляри - bit form

en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
bg: Плъгин за създаване на контактни формуляри: многостъпков контактен формуляр, формуляр за плащане, плъгин за персонализиран контактен формуляр от bit form

en: Contact Owner
bg: Собственик на контакт

en: Contacts
bg: Контакти

en: Contain
bg: Съдържа

en: Contain All
bg: Съдържа всички

en: Contains
bg: Съдържа

en: Content Direction
bg: Посока на съдържанието

en: Contrast
bg: Контраст

en: Control how the record gets updated.
bg: Контролирай как се обновява записът.

en: Control how the row gets updated.
bg: Контролирай как се обновява редът.

en: Conversational CSS Saved Successfully!
bg: CSS за разговорен формат е запазен успешно!

en: Conversational Form
bg: Разговорен формуляр

en: Conversational Form Settings
bg: Настройки на разговорен формуляр

en: Conversational Steps settings
bg: Настройки на разговорните стъпки

en: Copied on clipboard.
bg: Копирано в клипборда.

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
bg: Копирай URL адреса на твоя домейн и отиди в Google ReCaptcha Dashboard, постави го в Домейни.

en: Copy the
bg: Копирай

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
bg: Копирай API ключа и го постави в Bit Form

en: Country
bg: Държава

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
bg: Полето за държава е налично в Pro версията на Bit Form.

en: Country Not Found Text
bg: Текст при ненамерена държава

en: Country Not Found Text Modify
bg: Промяна на текста за неоткрита държава

en: Country:
bg: Държава:

en: Create
bg: Създай

en: Create API User
bg: Създай API потребител

en: Create First Form
bg: Създай първи формуляр

en: Create First View
bg: Създай първи изглед

en: Create Form
bg: Създай формуляр

en: Create Issue
bg: Създай проблем

en: Create Milestone
bg: Създай етап

en: Create New Folder
bg: Създай нова папка

en: Create New Note
bg: Създай нова бележка

en: Create Project
bg: Създай проект

en: Create Sub Task
bg: Създай подзадача

en: Create Task
bg: Създай задача

en: Create Tasklist
bg: Създай списък със задачи

en: Create View
bg: Създай изглед

en: Create a New Form
bg: Създай нов формуляр

en: Create a new folder in the selected folder
bg: Създай нова папка в избраната папка

en: Create next recurrence after the close of current task.
bg: Създай следващото повторение след приключване на текущата задача.

en: Created
bg: Създаден

en: Currency
bg: Валута

en: Currency Not Found Text
bg: Текст при ненамерена валута

en: Currency Not Found Text Modify
bg: Промяна на текста за неоткрита валута

en: Currency Position:
bg: Позиция на валутата:

en: Currency Symbol:
bg: Символ на валута:

en: Current Date
bg: Текуща дата

en: Current Month
bg: Текущ месец

en: Current Week
bg: Текуща седмица

en: Current Year
bg: Текуща година

en: Currently, no payment gateway has been connected.
bg: В момента няма свързан платежен шлюз.

en: Custom
bg: По избор

en: Custom Class & Attribute
bg: Персонализиран клас и атрибут

en: Custom Classes and Attributes
bg: Персонализирани класове и атрибути

en: Custom Date
bg: Персонализирана дата

en: Custom Error Message
bg: Персонализирано съобщение за грешка

en: Custom Groundhogg Value
bg: Персонализирана стойност на Groundhogg

en: Custom JS and CSS Code Editor
bg: Редактор на персонализиран JS и CSS код

en: Custom JS and CSS Editor
bg: Редактор на персонализиран JS и CSS

en: Custom Link
bg: Персонализирана връзка

en: Custom Option Required
bg: Изисква се персонализирана опция

en: Custom Page
bg: Персонализирана страница

en: Custom Tags
bg: Персонализирани тагове

en: Custom URL
bg: Персонализиран URL

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
bg: Шаблон за персонализирана валидация (RegEx)

en: Custom Value
bg: Персонализирана стойност

en: Custom...
bg: Персонализирано...

en: Customer ID key cann't be empty
bg: Ключът на клиентския ID не може да бъде празен

en: Customer Id (non manager account)
bg: Customer ID (не мениджърски акаунт)

en: Customize Email template
bg: Персонализирай шаблона на имейла

en: Customize Email templates
bg: Персонализирай шаблони за имейл

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Dark
bg: Тъмна

en: Darken
bg: Затъмняване

en: Data Center:
bg: Център за данни:

en: Data Table
bg: Таблица с данни

en: Data Views & Edit
bg: Преглед и редактиране на данни

en: Data center cann't be empty
bg: Центърът за данни не може да бъде празен

en: Date
bg: Дата

en: Date Format
bg: Формат на датата

en: Date Time (Advanced)
bg: Време на датата (разширено)

en: Date-Time
bg: Дата-час

en: Day Before
bg: Ден преди

en: Days after today
bg: Дни след днес

en: Days before today
bg: Дни преди днес

en: Deal Type
bg: Тип сделка

en: Decimal Separator:
bg: Десетичен разделител:

en: Decision Box
bg: Поле за решение

en: Default
bg: По подразбиране

en: Default Amount Value
bg: Стойност по подразбиране на сумата

en: Default Phone Number
bg: Телефонен номер по подразбиране

en: Default Row:
bg: Ред по подразбиране:

en: Default Value
bg: Стойност по подразбиране

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
bg: Стандартната стойност е първоначалната стойност, която ще се появи в полето. Можеш да покажеш или скриеш стандартната стойност чрез превключване на тази опция.

en: Default value
bg: Стойност по подразбиране

en: Delete
bg: Изтрий

en: Delete File From Wordpress
bg: Изтриване на файл от wordpress

en: Delete Post Type
bg: Изтрий тип публикация

en: Delete Step
bg: Изтрий стъпка

en: Delete all data table when delete plugin.
bg: Изтрий всички таблици с данни при изтриване на плъгина.

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
bg: Изтриване на файл от Wordpress след качване в Dropbox

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
bg: Изтрий файла от Wordpress след качване в OneDrive

en: Delete successfully, refresh your window
bg: Изтрито успешно, обнови прозореца си

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
bg: Изтрий непотвърдените записи от отговорите след дни:

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Deleting ...
bg: Изтриване...

en: Demo
bg: Демо

en: Department:
bg: Отдел:

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на отделите е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Departments refresh failed. please try again
bg: Обновяването на отделите е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Departments refreshed
bg: Отделите са обновени

en: Description
bg: Описание

en: Details Page
bg: Страница с детайли

en: Details Page Styling
bg: Стилизиране на страницата с детайли

en: Detect Country By Geo
bg: Открий държавата по геолокация

en: Detect Country By IP
bg: Открий държавата по IP

en: Detect Country by Geo Location
bg: Откриване на държава по геолокация

en: Detect Country by IP
bg: Откриване на държава по IP

en: Direction
bg: Посока

en: Disable
bg: Деактивирай

en: Disable Card
bg: Деактивирай карта

en: Disable Entry Storing
bg: Изключване на съхранението на записи

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
bg: Деактивирай потвърждението за двойно съгласие за влезли потребители.

en: Disable entry storing in WordPress database
bg: Деактивирай съхраняването на записи в базата данни на WordPress

en: Disable if maximum selected:
bg: Деактивирай, ако е избран максимумът:

en: Disable this form after limited entry
bg: Деактивирай тази форма след ограничен брой записи

en: Disabled
bg: Деактивирано

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
bg: Деактивирането на поле предотвратява взаимодействието на потребителите с него или въвеждането на данни. Можеш да превключиш тази опция, за да активираш или деактивираш полето според нуждите.

en: Divider
bg: Разделител

en: Do You want Deplicate these
bg: Искаш ли да дублираш тези

en: Do you want to change these
bg: Искаш ли да промениш този

en: Doc & Support
bg: Документация и поддръжка

en: Documentation
bg: Документация

en: Domain Name can't be empty
bg: Името на домейна не може да бъде празно

en: Domain URL
bg: URL на домейна

en: Domain URL:
bg: URL на домейн:

en: Double Opt-In
bg: Двойно потвърждение

en: Double Opt-in
bg: Двойно потвърждение

en: Download Link Shortcode
bg: Шорткод за връзка за изтегляне

en: Downloadable
bg: За изтегляне

en: Downloadable Product
bg: Продукт за изтегляне

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
bg: Продуктите за изтегляне дават достъп до файл при покупка.

en: Draft Button
bg: Бутон за чернова

en: Draft entries
bg: Чернови записи

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
bg: Конструкторът на формуляри с плъзгане и пускане за WordPress ще ти позволи да създадеш всякакви видове формуляри за WordPress сайт, които можеш да си представиш. Професионалният дизайн на Bit Form държи всички инструменти точно там, където ги искаш! Можеш да правиш интеграции между различни CRM и приложения без никакъв опит.

en: Drag n Drop
bg: Плъзгане и пускане

en: Dropbox API Console
bg: Dropbox API конзола

en: Dropbox Access Code
bg: Dropbox код за достъп

en: Dropbox Access Code:
bg: Dropbox код за достъп:

en: Dropbox Api Key:
bg: Dropbox API ключ:

en: Dropbox Api Secret:
bg: Dropbox API тайна:

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
bg: Dropbox ApiKey, ApiSecret и код за достъп не могат да бъдат празни

en: Dropbox Folder
bg: Dropbox папка

en: Dropdown
bg: Падащо меню

en: Duplicate
bg: Дублирай

en: Duplicate field name
bg: Дублирано име на поле

en: Duplicate...
bg: Дублирай...

en: Dynamic
bg: Динамична

en: Edit
bg: Редактирай

en: Edit Button
bg: Бутон за редактиране

en: Edit Custom Error Message
bg: Редактирай персонализирано съобщение за грешка

en: Edit Decision Box Label
bg: Редактирай етикет на полето за решение

en: Edit Form
bg: Редактирай формуляр

en: Edit GDPR Concent Label
bg: Редактирай етикета за съгласие с GDPR

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
bg: Редактирай етикета за съгласие с GDPR като щракнеш върху иконата за редактиране

en: Edit Global Message (Type:
bg: Редактирай глобално съобщение (тип:

en: Edit HTML Content
bg: Редактирай HTML съдържание

en: Edit Note
bg: Редактирай бележка

en: Edit Options
bg: Опции за редактиране

en: Edit Post Types
bg: Редактирай типове публикации

en: Edit Table
bg: Редактирай таблица

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
bg: Редактирай съдържанието на HTML полето като щракнеш върху иконата за редактиране

en: Edit verification Messages/Redirect URL
bg: Редактирай съобщения за проверка/URL за пренасочване

en: Edit verification messages
bg: Редактирай съобщенията за проверка

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
bg: Редактирай етикета на полето за решение като щракнеш върху иконата за редактиране

en: Elastic Email API Console
bg: Elastic email API конзола

en: Elastic Email Fields
bg: Elastic email полета

en: Email
bg: Имейл

en: Email :
bg: Имейл:

en: Email Notification
bg: Имейл известие

en: Email Subject Here
bg: Тема на имейла тук

en: Email Template deleted
bg: Шаблонът за имейл е изтрит

en: Email Template duplicated
bg: Шаблонът за имейл е дублиран

en: Email Template:
bg: Шаблон за имейл:

en: Email Templates
bg: Шаблони за имейл

en: Email Templates Coming soon
bg: Шаблони за имейл - очаквайте скоро

en: Email Test
bg: Тест на имейл

en: Email field is mandatory for double opt-in.
bg: Полето за имейл е задължително за двойно потвърждение.

en: Email is invalid
bg: Имейлът е невалиден

en: Email sent successfully.
bg: Имейлът е изпратен успешно.

en: Email:
bg: Имейл:

en: Embed via HTML Code
bg: Вграждане чрез HTML код

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
bg: Вграждане чрез HTML код (разговорен формуляр)

en: Empty
bg: Празно

en: Empty Submission
bg: Празно подаване

en: Empty filename
bg: Празно име на файл

en: Empty form cannot be submitted.
bg: Празна форма не може да бъде изпратена.

en: Enable
bg: Активирай

en: Enable / Disable
bg: Активирай / деактивирай

en: Enable Double Option for new contacts
bg: Активирай двойно потвърждение за нови контакти

en: Enable ReCaptcha V3
bg: Активирай ReCaptcha V3

en: Enable SMTP
bg: Активирай SMTP

en: Enable Time
bg: Активирай време

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
bg: Активира 24-часов формат за времето. По подразбиране се използва 12-часов формат. Ако искаш да използваш 24-часов формат, трябва да го активираш.

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
bg: Активира избор на време. По подразбиране изборът на време е деактивиран. Ако искаш да използваш избор на време, трябва да го активираш.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
bg: Активирането на тази опция ще провери дали стойността е дублирана в подадените записи.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
bg: Активирането на тази опция ще провери дали стойността е дублирана в базата данни с потребители на WordPress.

en: Encharge API Console
bg: Encharge API конзола

en: Encharge Fields
bg: Encharge полета

en: Encharge fields refresh failed. please try again
bg: Обновяването на полетата на Encharge е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Encharge fields refreshed
bg: Полетата на Encharge са обновени

en: End After
bg: Край след

en: End Time
bg: Краен час

en: End With
bg: Завършва с

en: Enter Amount..
bg: Въведи сума..

en: Enter Email Addresses
bg: Въведи имейл адреси

en: Enter Hours
bg: Въведи часове

en: Enter Owner ID
bg: Въведи ID на собственика

en: Enter Phone Number
bg: Въведи телефонен номер

en: Enter row number
bg: Въведи номер на ред

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
bg: Въведи критериите за обновяване на записи. Моля, използвай формата по-долу.

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
bg: Въведи критериите за обновяване на редовете. Моля, използвай формата по-долу.

en: Enter the shortcode in this Input.
bg: Въведи шорткода в това поле.

en: Entries
bg: Записи

en: Entries Duplicated successfully
bg: Записите са дублирани успешно

en: Entries id is invalid
bg: Идентификаторът на записите е невалиден

en: Entry Deleted successfully
bg: Записът е изтрит успешно

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
bg: Записът е изтрит успешно, някои са предотвратени от работния процес

en: Entry Deletetion prevented by workflow
bg: Изтриването на записа е предотвратено от работния процес

en: Entry Details #
bg: Детайли за запис #

en: Entry Duplicated successfully
bg: Записът е дублиран успешно

en: Entry Edit
bg: Редактиране на записи

en: Entry Limit
bg: Лимит на записи

en: Entry Not Found!
bg: Записът не е намерен!

en: Entry Update Successfully
bg: Успешно актуализиране на вписването

en: Entry Updated Successfully
bg: Записът е актуализиран успешно

en: Entry View
bg: Преглед на записи

en: Equal
bg: Равно

en: Error Occured
bg: Възникна грешка

en: Error Occured in saving %s
bg: Възникна грешка при запазването на %s

en: Error Occurred
bg: Възникна грешка

en: Error Occurred, Please Reload
bg: Възникна грешка, моля презаредете

en: Error occurred, Please try again.
bg: Възникна грешка. Моля, опитай отново.

en: Event:
bg: Събитие:

en: Every Day
bg: Всеки ден

en: Example
bg: Пример

en: Example:
bg: Пример:

en: Excellent
bg: Отлично

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
bg: Разгледай нашата обширна документация. От начинаещи до разработчици - всеки ще намери отговор

en: Export
bg: Експортирай

en: Export File Format
bg: Формат на експортирания файл

en: Export Form Data
bg: Експортирай данни от формуляра

en: Exporting...
bg: Експортиране...

en: Expression
bg: Израз

en: External
bg: Външен

en: Facebook support group
bg: Facebook група за поддръжка

en: Failed to Copy, Try Again.
bg: Неуспешно копиране, опитай отново.

en: Failed to change Form Status
bg: Неуспешна промяна на статуса на формуляра

en: Failed to fetch groundhoggtag
bg: Неуспешно извличане на етикети на Groundhogg

en: Failed to fetch list fields
bg: Неуспешно извличане на полета на списъка

en: Failed to update, Data is empty.
bg: Неуспешно актуализиране, данните са празни.

en: Failed to write file to disk.
bg: Неуспешно записване на файла на диска.

en: Fetch All Dropbox Folders
bg: Извлечи всички Dropbox папки

en: Fetch All Recipients
bg: Извлечи всички получатели

en: Fetch Subscriber List
bg: Извлечи списък с абонати

en: Field
bg: Поле

en: Field Actions
bg: Действия с полета

en: Field Block
bg: Блок на полето

en: Field Clone
bg: Клониране на поле

en: Field Cloning
bg: Клониране на поле

en: Field Map
bg: Съпоставяне на полета

en: Field Mapping
bg: Съпоставяне на полета

en: Field Mappping
bg: Съпоставяне на полета

en: Field Style
bg: Стил на полето

en: Field name cannot be empty
bg: Името на полето не може да бъде празно

en: Fields
bg: Полета

en: Fields refresh failed
bg: Неуспешно обновяване на полета

en: Fields refresh failed Cause:
bg: Обновяването на полетата е неуспешно. Причина:

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на полетата е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Fields refresh failed. please try again
bg: Обновяването на полетата е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Fields refresh successfully
bg: Полетата са обновени успешно

en: Fields refreshed
bg: Полетата са обновени

en: File Exist Message
bg: Съобщение за съществуващ файл

en: File Input
bg: Въвеждане на файл

en: File Select Status
bg: Статус на избор на файл

en: File Upload
bg: Качване на файл

en: File Upload Field Map
bg: Съпоставяне на полета за качване на файлове

en: File not allowed by policy
bg: Файлът не е разрешен от политиката

en: File size is too large
bg: Размерът на файла е твърде голям

en: File size is too large after sanitation
bg: Размерът на файла е твърде голям след санитизация

en: File size validation
bg: Валидиране на размера на файла

en: File type is not allowed
bg: Типът файл не е разрешен

en: File type is not supported
bg: Типът файл не се поддържа

en: File type validation
bg: Валидиране на типа файл

en: Filter
bg: Филтър

en: Filter Entries between Dates
bg: Филтрирай записи между дати

en: Finish & Save
bg: Завърши и запази

en: First Name
bg: Първо име

en: First Name:
bg: Име:

en: Fixed
bg: Фиксирана

en: Flags:
bg: Флагове:

en: Fluent CRM Fields
bg: Полета на Fluent CRM

en: Fluent CRM List:
bg: Списък на Fluent CRM:

en: Fluent CRM Plugins not found
bg: Fluent CRM плъгините не са намерени

en: Fluent CRM Tags:
bg: Етикети на Fluent CRM:

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
bg: Обновяването на полетата на Fluent CRM е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Fluent CRM fields refreshed
bg: Полетата на Fluent CRM са обновени

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
bg: Обновяването на списъка на FluentCRM е неуспешно. Причина:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
bg: Обновяването на списъка на FluentCRM е неуспешно. Моля, опитай отново

en: FluentCRM list refreshed
bg: Списъкът на FluentCRM е обновен

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на папките е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Folders refresh failed. please try again
bg: Обновяването на папките е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Folders refreshed
bg: Папките са обновени

en: Font
bg: Шрифт

en: Font Family
bg: Шрифт

en: Font Size
bg: Размер на шрифта

en: Font Size (Pixels)
bg: Размер на шрифта (пиксели)

en: Font Style
bg: Стил на шрифта

en: Font Weight
bg: Дебелина на шрифта

en: For
bg: За

en: For more details,
bg: За повече подробности,

en: For more details, please visit the
bg: За повече подробности, моля, посети

en: Forgot Password Fields
bg: Полета за забравена парола

en: Form Abandonment
bg: Изоставяне на формуляр

en: Form Address Fields
bg: Полета за адрес на формуляра

en: Form Background
bg: Фон на формуляра

en: Form Deleted Successfully
bg: Формулярът е изтрит успешно

en: Form Entry Edit
bg: Редактиране на запис във формуляра

en: Form Field
bg: Поле на формуляра

en: Form Fields
bg: Полета на формуляра

en: Form ID cannot be empty
bg: ID на формуляра не може да бъде празен

en: Form Name
bg: Име на формуляра

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
bg: Името на формуляра трябва да бъде в рамките на 50 знака

en: Form Saved successfully
bg: Формулярът е запазен успешно

en: Form Settings
bg: Настройки на формуляра

en: Form Submitted
bg: Формулярът е изпратен

en: Form Submitted Successfully
bg: Формулярът е изпратен успешно

en: Form Templates
bg: Шаблони за формуляри

en: Form Width Modification
bg: Промяна на ширината на формуляра

en: Form data is empty
bg: Данните на формуляра са празни

en: Form deleted successfully.
bg: Формулярът е изтрит успешно.

en: Form does not exist
bg: Формулярът не съществува

en: Form does not exist.
bg: Формулярът не съществува.

en: Form does not exists
bg: Формулярът не съществува

en: Form does not exists.
bg: Формулярът не съществува.

en: Form duplicated successfully
bg: Формулярът е дублиран успешно

en: Form entries does not exist.
bg: Записите от формуляра не съществуват.

en: Form entry deletion failed.
bg: Изтриването на записа от формуляра не бе успешно.

en: Form id is empty.
bg: Идентификаторът на формуляра е празен.

en: Form id is invalid
bg: Идентификаторът на формуляра е невалиден

en: Form id is invalid.
bg: Идентификаторът на формуляра е невалиден.

en: Form id or entries id is invalid
bg: Идентификаторът на формуляра или идентификаторът на записите е невалиден

en: Form imported successfully.
bg: Формулярът е импортиран успешно.

en: Form is available %s
bg: Формулярът е достъпен %s

en: Form is available %s From %s
bg: Формулярът е достъпен %s От %s

en: Form is available on %s
bg: Формулярът е достъпен на %s

en: Form is not exists.
bg: Формулярът не съществува.

en: Form settings
bg: Настройки на формуляра

en: Form status change failed.
bg: Промяната на статуса на формуляра не бе успешна.

en: Form status changed successfully
bg: Статусът на формуляра е променен успешно

en: Form style
bg: Стил на формуляра

en: Form update failed.
bg: Актуализирането на формуляра не бе успешно.

en: Form updated successfully.
bg: Формулярът е актуализиран успешно.

en: Form:
bg: Формуляр:

en: Formatter:
bg: Форматиране:

en: Forms
bg: Формуляри

en: Forms deleted successfully.
bg: Формулярите са изтрити успешно.

en: Forms refresh failed Cause:
bg: Обновяването на формулярите е неуспешно. Причина:

en: Forms refresh failed. please try again
bg: Обновяването на формулярите е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Forms refreshed
bg: Формулярите са обновени

en: Friday
bg: Петък

en: From
bg: От

en: From Email Address
bg: Имейл адрес на подателя

en: From Mail
bg: Имейл на подателя

en: From Name
bg: Име на подателя

en: From:
bg: От:

en: Full
bg: Пълно

en: Full Name:
bg: Пълно име:

en: Full Width
bg: Пълна ширина

en: Full page droppable
bg: Цялата страница позволява пускане

en: GDPR Agreement
bg: GDPR съгласие

en: General
bg: Общи

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
bg: Генерирай токен след зареждане на страницата, за да предотвратиш конфликт с плъгини за кеширане.

en: Generate a default UI for managing this post type
bg: Генерирай стандартен потребителски интерфейс за управление на този тип публикация

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
bg: Генерирай нов API ключ или използвай съществуващ (можеш да използваш тестов API ключ за целите на тестването). Този ключ е необходим за удостоверяване на API заявките.

en: Generate new API key
bg: Генерирай нов API ключ

en: Generate new ID
bg: Генерирай нов ID

en: Get $10 Cashback
bg: Вземи $10 кешбек

en: Get Christmas Deal!
bg: Вземи коледната оферта!

en: Get Year End Deal
bg: Вземи сделката за края на годината

en: Getgist API Console
bg: Getgist API конзола

en: Gist Fields
bg: Gist полета

en: Global Settings
bg: Глобални настройки

en: Go Home
bg: Към началната страница

en: Go to PDF Settings
bg: Отиди към настройки на PDF

en: Go to Payment Settings
bg: Отиди към платежните настройки

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
bg: Отиди в административния панел на google reCaptcha V2

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
bg: Отиди в административния панел на google reCaptcha V3

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
bg: Отиди в административния панел на turnstile

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
bg: Отиди в административния панел на hCaptcha

en: Go to your Mollie Dashboard
bg: Отиди в твоето Mollie табло

en: Go to your PayPal Dashboard
bg: Отиди в твоето PayPal табло

en: Go to your Razorpay Dashboard
bg: Отиди в твоето Razorpay табло

en: Go to your Stripe Dashboard
bg: Отиди в твоето Stripe табло

en: Gold
bg: Златен

en: Good
bg: Добро

en: Google API Console
bg: Google API конзола

en: Google Ads
bg: Google реклами

en: Google Ads Information
bg: Информация за Google реклами

en: Google Ads Manager Account
bg: Google реклами мениджърски акаунт

en: Google Fields
bg: Google полета

en: Google Maps API Key
bg: Google Maps API ключ

en: Google reCAPTCHA Admin
bg: Google reCAPTCHA администратор

en: Gradient
bg: Градиент

en: Grayscale
bg: Сива скала

en: Greater Than
bg: По-голямо от

en: Greater Than or Equal
bg: По-голямо или равно на

en: Groundhogg Fields
bg: Groundhogg полета

en: Groundhogg Meta Fields
bg: Groundhogg мета полета

en: Groundhogg all tag fetched successfully
bg: Всички етикети на Groundhogg са извлечени успешно

en: Group Name
bg: Име на група

en: Group fetch failed
bg: Неуспешно извличане на група

en: Group fetch successfully
bg: Групата е извлечена успешно

en: Groups
bg: Групи

en: Header Row:
bg: Ред на заглавието:

en: Height
bg: Височина

en: Helper Text
bg: Помощен текст

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
bg: Помощният текст е незадължителен текст, който се появява под полето, за да предостави допълнителна информация на потребителя. Можеш да покажеш или скриеш помощния текст чрез превключване на тази опция.

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
bg: Тук Department, Salary и Country са имена на колони в таблицата на Zoho Analytics

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
bg: Тук Email е името на връзката на полето в Zoho Creator. Информация:

en: Hidden
bg: Скрито

en: Hidden Field
bg: Скрито поле

en: Hide
bg: Скрий

en: Hide Calender
bg: Скрий календара

en: Hide Country List
bg: Скрий списъка с държави

en: Hide Image Label
bg: Скрий етикета на изображението

en: Hide Integration Logs
bg: Скрий логове на интеграцията

en: Hide ReCaptcha Badge
bg: Скрий значката на ReCaptcha

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
bg: Скрива календара. По подразбиране календарът се показва. Ако искаш да скриеш календара, трябва да активираш това.

en: History Empty
bg: Историята е празна

en: Homepage URL:
bg: URL на началната страница:

en: Honeypot trap
bg: Капан за ботове (Honeypot)

en: Honeypot trap for bot
bg: Капан за ботове тип Honeypot

en: Horizontal
bg: Хоризонтално

en: How many rows to export
bg: Колко реда да се експортират

en: How to Configure Conditional Logic
bg: Как да конфигурираш условна логика

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
bg: Как да конфигурираш съобщение за потвърждение/страница за пренасочване

en: How to Configure Double Opt-In
bg: Как да конфигурираш двойно потвърждение

en: How to Configure Email Templates
bg: Как да конфигурираш шаблони за имейл

en: How to Configure Form Abandonment
bg: Как да конфигурираш изоставяне на формуляр

en: How to Configure PDF Template
bg: Как да конфигурираш PDF шаблон

en: How to Configure WP User Registration
bg: Как да конфигурираш регистрация на потребител в WP

en: How to Setup ACF integration
bg: Как да настроиш интеграция с ACF

en: How to Setup ActiveCampaign integration
bg: Как да настроиш интеграция с ActiveCampaign

en: How to Setup Acumbamail integration
bg: Как да настроиш интеграция с Acumbamail

en: How to Setup Advanced Form Integration
bg: Как да настроиш разширена интеграция на формуляр

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
bg: Как да настроиш интеграция с Automate Hub by Sperse.IO

en: How to Setup AutomatorWP integration
bg: Как да настроиш интеграция с AutomatorWP

en: How to Setup Autonami integration
bg: Как да настроиш интеграция с Autonami

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
bg: Как да настроиш интеграция с Brevo(SendinBlue)

en: How to Setup Dropbox integration
bg: Как да настроиш интеграция с Dropbox

en: How to Setup Elastic Email Integration
bg: Как да настроиш интеграция с elastic email

en: How to Setup Encharge integration
bg: Как да настроиш интеграция с Encharge

en: How to Setup FlowMattic integration
bg: Как да настроиш интеграция с FlowMattic

en: How to Setup Fluent-CRM integration
bg: Как да настроиш интеграция с Fluent-CRM

en: How to Setup Google Sheets integration
bg: Как да настроиш интеграция с Google Sheets

en: How to Setup IFTTT integration
bg: Как да настроиш интеграция с IFTTT

en: How to Setup Integrately integration
bg: Как да настроиш интеграция с Integrately

en: How to Setup Integrations
bg: Как да настроиш интеграции

en: How to Setup Integromat integration
bg: Как да настроиш интеграция с Integromat

en: How to Setup MailChamp integration
bg: Как да настроиш интеграция с MailChamp

en: How to Setup MailPoet integration
bg: Как да настроиш интеграция с MailPoet

en: How to Setup MailerLite integration
bg: Как да настроиш интеграция с MailerLite

en: How to Setup MetaBox integration
bg: Как да настроиш интеграция с MetaBox

en: How to Setup Pabbly integration
bg: Как да настроиш интеграция с Pabbly

en: How to Setup Pods integration
bg: Как да настроиш интеграция с Pods

en: How to Setup Sure Triggers integration
bg: Как да настроиш интеграция с Sure Triggers

en: How to Setup Telegram integration
bg: Как да настроиш интеграция с Telegram

en: How to Setup Thrive Automator integration
bg: Как да настроиш интеграция с Thrive Automator

en: How to Setup Uncanny Automator integration
bg: Как да настроиш интеграция с Uncanny Automator

en: How to Setup WP Webhooks integration
bg: Как да настроиш интеграция с WP Webhooks

en: How to Setup WooCommerce integration
bg: Как да настроиш интеграция с WooCommerce

en: How to Setup Zapier integration
bg: Как да настроиш интеграция с Zapier

en: How to Setup Zoho Analytics integration
bg: Как да настроиш интеграция с Zoho Analytics

en: How to Setup Zoho Bigin integration
bg: Как да настроиш интеграция с Zoho Bigin

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
bg: Как да настроиш интеграция с Zoho Campaigns

en: How to Setup Zoho Creator integration
bg: Как да настроиш интеграция с Zoho Creator

en: How to Setup Zoho Desk integration
bg: Как да настроиш интеграция с Zoho Desk

en: How to Setup Zoho Flow integration
bg: Как да настроиш интеграция с Zoho Flow

en: How to Setup Zoho Mail integration
bg: Как да настроиш интеграция с Zoho Mail

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
bg: Как да настроиш интеграция с Zoho Marketing Hub

en: How to Setup Zoho Projects integration
bg: Как да настроиш интеграция с Zoho Projects

en: How to Setup Zoho Recruit integration
bg: Как да настроиш интеграция с Zoho Recruit

en: How to Setup Zoho Sheet integration
bg: Как да настроиш интеграция с Zoho Sheet

en: How to Setup Zoho Sign integration
bg: Как да настроиш интеграция с Zoho Sign

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
bg: Как да настроиш интеграция с Zoho Work Drive

en: How to Setup Zoho-CRM integration
bg: Как да настроиш интеграция с Zoho-CRM

en: How to Setup n8n.io integration
bg: Как да настроиш интеграция с n8n.io

en: How to enable Conversational Form
bg: Как да активираш разговорен формуляр

en: How to set up
bg: Как да настроиш

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
bg: Как да настроиш съобщения за потвърждение или страница за пренасочване:

en: How to setup Conversational form:
bg: Как да настроиш разговорен формуляр:

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
bg: Как да настроиш двойно потвърждение и изпращане на имейл известие:

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
bg: Как да настроиш шаблони за имейл и да изпратиш имейл известия:

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
bg: Как да настроиш изоставяне на формуляр и запазване на частичен прогрес:

en: How to setup Integrations:
bg: Как да настроиш интеграции:

en: How to setup Landinge Page
bg: Как да настроиш целева страница

en: How to setup PDF Templates:
bg: Как да настроиш PDF шаблони:

en: How to setup WP Authentication:
bg: Как да настроиш WP удостоверяване:

en: Hubspot API Console
bg: Hubspot API конзола

en: Hubspot Fields
bg: Hubspot полета

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
bg: Съгласен съм този уебсайт да съхранява подадената от мен информация, за да може да отговори на запитването ми. Научете повече в

en: IP address
bg: IP адрес

en: Icon Type:
bg: Тип на иконата:

en: Icons
bg: Икони

en: Idea
bg: Идея

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
bg: Ако полетата за потребителско име и парола са празни, потребителят ще използва стойността на имейл полето като поле, а паролата ще бъде автоматично генерирана.

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
bg: Ако потребителят е влязъл, формулярът ще бъде попълнен отново с предишното частично въвеждане от базата данни
    противен случай, от локалното хранилище на браузъра."

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
bg: Ако е изключено, формулярът ще запази чернова при натискане на бутона за запазване или при използване на условна логика.

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
bg: Ако е включено, празният формуляр се запазва като чернова при напускане на страницата.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
bg: Ако вече имаш Turnstile сайт, кликни върху името на сайта, за да отвориш таблото на сайта.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
bg: Ако вече имаш hCaptcha сайт, кликни върху името на сайта, за да отвориш таблото на сайта.

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
bg: Ако все още не си създал Turnstile сайт, кликни върху „Добави сайт“ бутона и попълни необходимите полета.

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
bg: Ако все още не си създал hCaptcha сайт, кликни върху „Добави сайт“ бутона и попълни необходимите полета.

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
bg: Ако все още не си използвал PDF файлове, трябва да кликнеш върху бутона „Запази“, за да приложиш тези глобални PDF настройки. Можеш също да персонализираш настройките за конкретен PDF шаблон, като достъпиш PDF шаблоните в настройките на формата си.

en: Image
bg: Изображение

en: Image Alt Text
bg: Алтернативен текст на изображението

en: Image Crop
bg: Изрязване на изображения

en: Image Link....
bg: Връзка към изображение...

en: Image Preview
bg: Преглед на изображения

en: Image Resize
bg: Преоразмеряване на изображения

en: Image Select
bg: Избор на изображение

en: Image Transform
bg: Трансформиране на изображения

en: Image Type
bg: Тип на изображението

en: Image height
bg: Височина на изображението

en: Image validate size
bg: Валидиране на размера на изображението

en: Image width
bg: Ширина на изображението

en: Import & Edit
bg: Импортирай и редактирай

en: Import Form
bg: Импортирай форма

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
bg: В Bit Apps предоставяме всякакъв вид продуктова поддръжка за всички типове клиенти, независимо дали са безплатни или PRO потребители. Активно предоставяме поддръжка чрез имейл и чат на живо. Нашият екип за поддръжка винаги е готов да ти помогне. Тук сме, за да отговорим на въпросите ти и да ти помогнем с всякакви проблеми, които може да имаш.

en: In Person Email
bg: Имейл на присъстващо лице

en: In Person Email (Optional)
bg: Имейл на присъстващо лице (по избор)

en: In Person Name
bg: Име на присъстващо лице

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
bg: За да попълниш отново полетата на формуляра, е необходимо да съхраниш изпратените данни в базата данни. Моля, увери се, че си изключил опцията „деактивиране на съхраняването на данни от изпращането на формуляра“ в настройките на формуляра.

en: Individual Field Styling
bg: Индивидуално стилизиране на полета

en: Individual Style
bg: Индивидуален стил

en: Input Format Option
bg: Опция за формат на въвеждане

en: Input Format Options
bg: Опции за формат на въвеждане

en: Input Icons
bg: Икони за въвеждане

en: Input Mode
bg: Режим на въвеждане

en: Input Validation
bg: Валидиране на въвеждането

en: Input does not match the required pattern
bg: Въведеното не съответства на изисквания модел

en: Input mode
bg: Режим на въвеждане

en: Inside
bg: Вътрешна

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
bg: Интегрирайте формуляра си с любимите си приложения и услуги.

en: Integration
bg: Интеграция

en: Integration API Key...
bg: Интеграционен API ключ...

en: Integration Info
bg: Информация за интеграцията

en: Integration Name
bg: Име на интеграцията

en: Integration Name...
bg: Име на интеграцията...

en: Integration Name:
bg: Име на интеграцията:

en: Integration Settings
bg: Настройки на интеграцията

en: Integration clone failed Cause
bg: Клонирането на интеграцията е неуспешно Причина

en: Integration clone failed.
bg: Клонирането на интеграцията е неуспешно.

en: Integration deleted
bg: Интеграцията е изтрита

en: Integration deletion failed Cause
bg: Изтриването на интеграцията не успя. Причина

en: Integration deletion failed. please try again
bg: Изтриването на интеграцията не успя. Моля, опитай отново

en: Integration execution failed
bg: Изпълнението на интеграцията не бе успешно

en: Integration name
bg: Име на интеграцията

en: Integration name cann't be empty
bg: Името на интеграцията не може да бъде празно

en: Integrations
bg: Интеграции

en: Internal
bg: Вътрешен

en: Invalid API Token
bg: Невалиден API токен

en: Invalid Email
bg: Невалиден имейл

en: Invalid Form ID or Entries ID.
bg: Невалиден идентификатор на формуляр или идентификатор на записи.

en: Invalid Form ID or entries ID.
bg: Невалиден идентификатор на формуляр или идентификатор на записи.

en: Invalid Form id or entries id.
bg: Невалиден идентификатор на формуляр или идентификатор на записи.

en: Invalid Number
bg: Невалидно число

en: Invalid Phone Number
bg: Невалиден телефонен номер

en: Invalid SVG
bg: Невалиден SVG

en: Invalid URL
bg: Невалиден URL

en: Invalid activation key
bg: Невалиден ключ за активиране

en: Invalid file type
bg: Невалиден тип файл

en: Invalid form id
bg: Невалиден идентификатор на формуляр

en: Invalid redirect page:
bg: Страница за пренасочване при невалидност:

en: Invert
bg: Инвертиране

en: Invisible
bg: Невидим

en: Is Not Null
bg: Не е нула

en: Is Null
bg: Е нула

en: Issue
bg: Проблем

en: Issue %s
bg: Проблем %s

en: Issue Followers
bg: Последователи на проблема

en: Item Size
bg: Размер на елемента

en: Key
bg: Ключ

en: Key :
bg: Ключ:

en: Key:
bg: Ключ:

en: LTR
bg: Отляво надясно

en: Label
bg: Етикет

en: Label Style
bg: Стил на етикета

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
bg: Етикетът е заглавието на полето, което се появява над или до полето. Можеш да покажеш или скриеш етикета на полето чрез превключване на тази опция.

en: Labels Customization
bg: Персонализиране на етикети

en: Landing Form
bg: Целеви формуляр

en: Landing Page
bg: Целева страница

en: Landscape
bg: Пейзажна

en: Language
bg: Език

en: Language Direction
bg: Посока на езика

en: Laptop View
bg: Изглед за лаптоп

en: Last 120 Days
bg: Последните 120 дни

en: Last 30 Days
bg: Последните 30 дни

en: Last 60 Days
bg: Последните 60 дни

en: Last 7 Days
bg: Последните 7 дни

en: Last 90 Days
bg: Последните 90 дни

en: Last Month
bg: Миналия месец

en: Last Name
bg: Фамилия

en: Last Name:
bg: Фамилия:

en: Last Week
bg: Миналата седмица

en: Last Year
bg: Миналата година

en: Layout
bg: Оформление

en: Layout:
bg: Оформление:

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на оформленията е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Layouts refresh failed. please try again
bg: Обновяването на оформленията е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Layouts refreshed
bg: Оформленията са обновени

en: Lead Status
bg: Статус на потенциален клиент

en: Leading Icon
bg: Водеща икона

en: Learn More
bg: Научи повече

en: Learn more about Bit Form API
bg: Научи повече за API на bit form

en: Learn more about CPT Integration
bg: Научи повече за CPT интеграцията

en: Learn more about Google Ads configuration
bg: Научи повече за конфигурацията на Google реклами

en: Learn more about PDF Attachment
bg: Научи повече за PDF прикачените файлове

en: Learn more about SMTP configuration
bg: Научи повече за SMTP конфигурацията

en: Leave a Note:
bg: Остави бележка:

en: Left
bg: Ляво

en: Left Currency
bg: Лява валута

en: Left Number
bg: Ляво число

en: Left to Right
bg: Отляво надясно

en: Less Than
bg: По-малко от

en: Less Than or Equal
bg: По-малко или равно на

en: Lifecycle Stage
bg: Етап на жизнения цикъл

en: Light
bg: Светла

en: Lighten
bg: Изсветляване

en: Limit By Per User
bg: Ограничи по потребител

en: Limit By Submission Count
bg: Ограничи по брой изпращания

en: Limit Form Submission
bg: Ограничи изпращането на формата

en: Limit Form Submission Period
bg: Ограничи периода на изпращане на формата

en: Limit Password Length
bg: Ограничи дължината на паролата

en: Line 1:
bg: Ред 1:

en: Line 2:
bg: Ред 2:

en: Link:
bg: Връзка:

en: List Height
bg: Височина на списъка

en: List failed. please try again
bg: Неуспешен списък. Моля, опитай отново

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Неуспешно обновяване на списъка. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: List refreshed
bg: Списъкът е обновен

en: List:
bg: Списък:

en: Lists fetch failed. please try again
bg: Неуспешно извличане на списъци. Моля, опитай отново

en: Lists fetched successfully
bg: Списъците са извлечени успешно

en: Lists refresh failed Cause:
bg: Обновяването на списъците е неуспешно. Причина:

en: Lists refresh failed. please try again
bg: Обновяването на списъците е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Lists refreshed
bg: Списъците са обновени

en: Lists:
bg: Списъци:

en: Load Indicator
bg: Индикатор за зареждане

en: Loading ACF Fields...
bg: Зареждане на ACF полета...

en: Loading ACF fields...
bg: Зареждане на ACF полета...

en: Loading Company...
bg: Зареждане на компания...

en: Loading Contacts...
bg: Зареждане на контакти...

en: Loading Dropbox Folders List...
bg: Зареждане на списък с Dropbox папки...

en: Loading Lists...
bg: Зареждане на списъци...

en: Loading MetaBox Fields...
bg: Зареждане на MetaBox полета...

en: Loading OneDrive Folders List...
bg: Зареждане на списък с OneDrive папки...

en: Loading Owners...
bg: Зареждане на собственици...

en: Loading Pipelines...
bg: Зареждане на тръбопроводи...

en: Loading Post Types...
bg: Зареждане на типове публикации...

en: Loading Posts...
bg: Зареждане на публикации...

en: Loading Recipientslist...
bg: Зареждане на списък с получатели...

en: Loading Tags...
bg: Зареждане на етикети...

en: Loading Terms...
bg: Зареждане на термини...

en: Loading Users...
bg: Зареждане на потребители...

en: Loading...
bg: Зареждане...

en: Locale
bg: Локализация

en: Logged In
bg: Влязъл

en: Logged Out
bg: Излязъл

en: Logic
bg: Логика

en: Login Fields
bg: Полета за вход

en: Login User
bg: Вход на потребител

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
bg: Влез в твоя Mollie акаунт (или създай такъв, ако все още нямаш).

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
bg: Влез в твоя PayPal акаунт (или създай такъв, ако все още нямаш).

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
bg: Влез в твоя Razorpay акаунт (или създай такъв, ако все още нямаш).

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
bg: Влез в твоя Stripe акаунт (или създай такъв, ако все още нямаш).

en: Lost In Space
bg: Изгубен в космоса

en: Luminosity
bg: Яркост

en: Mail Chimp API Console
bg: Mail chimp API конзола

en: Mail Chimp Address Fields
bg: Mail chimp полета за адрес

en: Mail Chimp Fields
bg: Mail chimp полета

en: Mail Test
bg: Тест на имейл

en: MailPoet Fields
bg: MailPoet полета

en: MailerLite API Token
bg: MailerLite API токен

en: MailerLite Fields
bg: MailerLite полета

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
bg: Неуспешно обновяване на Mailpoet полета. Моля, опитай отново

en: Mailpoet fields refreshed
bg: Mailpoet полетата са обновени

en: Maintain Step History
bg: Поддържай история на стъпките

en: Map Attachments
bg: Съпостави прикачени файлове

en: Map Fields
bg: Съпостави полета

en: Map File Upload Fields
bg: Съпостави полета за качване на файлове

en: Margin
bg: Марджин

en: Margin Bottom
bg: Марджин отдолу

en: Margin Left
bg: Марджин отляво

en: Margin Right
bg: Марджин отдясно

en: Margin Top
bg: Марджин отгоре

en: Max File Size
bg: Максимален размер на файла

en: Max Total File Size
bg: Максимален общ размер на файловете

en: Max:
bg: Макс:

en: Maximum
bg: Максимум

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
bg: Максимум ${field.maximum_file} файл(а) са разрешени

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
bg: Максимум ${field.maximum} е разрешен

en: Maximum File Count
bg: Максимален брой файлове

en: Maximum File Size
bg: Максимален размер на файла

en: Maximum Fraction Digit:
bg: Максимален брой десетични цифри:

en: Maximum Option Count
bg: Максимален брой опции

en: Maximum Option Validation
bg: Валидиране на максимален брой опции

en: Maximum Row:
bg: Максимален брой редове:

en: Maximum Value
bg: Максимална стойност

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
bg: Разрешена е максимална сума от ${field.maximum_amount}

en: Maximum amount:
bg: Максимална сума:

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
bg: Максималният размер на файла е надвишен. (Макс: ${field.maximum_size}MB)

en: Maximum:
bg: Максимум:

en: Meanwhile do not close this window.
bg: Междувременно не затваряй този прозорец.

en: Menu Icon
bg: Икона на менюто

en: Menu Icon *
bg: Икона на менюто *

en: Menu Name *
bg: Име в менюто *

en: Merge with Previous Options
bg: Обедини с предишните опции

en: Message Styles
bg: Стилове на съобщението

en: Message Type
bg: Тип съобщение

en: Message deleted
bg: Съобщението е изтрито

en: Message:
bg: Съобщение:

en: Messages saved successfully.
bg: Съобщенията са запазени успешно.

en: Messages:
bg: Съобщения:

en: Meta Box must be activated!
bg: Meta Box трябва да бъде активиран!

en: Meta Key
bg: Мета ключ

en: Meta Value
bg: Мета стойност

en: MetaBox Fields Mapping
bg: Съпоставяне на MetaBox полета

en: Metabox Fields
bg: Metabox полета

en: Metabox Fields Mapping
bg: Съпоставяне на Metabox полета

en: Metabox File Upload Fields Map
bg: Съпоставяне на Metabox полета за качване на файлове

en: Metaxbox Fields
bg: Metaxbox полета

en: Method:
bg: Метод:

en: Migrating to V2
bg: Мигриране към V2

en: Migration Complete
bg: Миграцията е завършена

en: Migration Issue Detected
bg: Открит проблем при миграцията

en: Milestone:
bg: Етап:

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на етапите е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Milestones refresh failed. please try again
bg: Обновяването на етапите е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Milestones refreshed
bg: Етапите са обновени

en: Min File Size
bg: Минимален размер на файла

en: Min:
bg: Мин:

en: Minimum
bg: Минимум

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
bg: Минимум ${field.minimum_file} файл(а) са необходими

en: Minimum ${field.minimum} is required
bg: Минимум ${field.minimum} е необходим

en: Minimum File Count
bg: Минимален брой файлове

en: Minimum Fraction Digit:
bg: Минимален брой десетични цифри:

en: Minimum Option Count
bg: Минимален брой опции

en: Minimum Option Validation
bg: Валидиране на минимален брой опции

en: Minimum Row:
bg: Минимален брой редове:

en: Minimum Value
bg: Минимална стойност

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
bg: Изисква се минимална сума от ${field.minimum_amount}

en: Minimum amount:
bg: Минимална сума:

en: Minimum and Maximum Option
bg: Минимален и максимален брой опции

en: Minimum and Maximum Option validation
bg: Валидиране на минимален и максимален брой опции

en: Minimum and Maximum Value
bg: Минимална и максимална стойност

en: Minimum and Maximum Value Validation
bg: Валидация на минимална и максимална стойност

en: Minimum:
bg: Минимум:

en: Missing a temporary folder.
bg: Липсва временна папка.

en: Modal Message
bg: Модално съобщение

en: Mode :
bg: Режим:

en: Modern Form builder and database management  system
bg: Модерен конструктор на формуляри и система за управление на бази данни

en: Modification of File Select Status
bg: Промяна на статуса за избор на файл

en: Module:
bg: Модул:

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Неуспешно обновяване на модулите. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Modules refresh failed. please try again
bg: Неуспешно обновяване на модулите. Моля, опитай отново

en: Modules refreshed
bg: Модулите са обновени

en: Mollie API key is missing
bg: Липсва API ключ за Mollie

en: Mollie Developer Dashboard
bg: Mollie табло за разработчици

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
bg: Полето за динамична сума на Mollie не е избрано

en: Mollie Fixed Amount is not valid
bg: Фиксираната сума за Mollie не е валидна

en: Mollie Minimum Amount is
bg: Минималната сума за Mollie е

en: Mollie Payment Field
bg: Поле за плащане с Mollie

en: Mollie Redirect Url is not Selected
bg: Не е избран URL за пренасочване на Mollie

en: Mollie Settings
bg: Настройки на Mollie

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
bg: Mollie предоставя описание за плащането. Тази опция е задължителна. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>Научи повече</a>. Също така можеш да добавиш стойност на поле в това описание. напр.: Това плащане от Име: ${field_key}

en: Monday
bg: Понеделник

en: Month
bg: Месец

en: Month Input
bg: Въвеждане на месец

en: Monthly
bg: Месечно

en: More Options
bg: Още опции

en: Move
bg: Премести

en: Multi step settings
bg: Настройки на многостъпкова форма

en: Multi-Line Text
bg: Многоредов текст

en: Multiline Text
bg: Многоредов текст

en: Multiple
bg: Множествен

en: Multiple Option List
bg: Списък с множество опции

en: Multiple Select:
bg: Множествен избор:

en: Multiple file upload
bg: Качване на множество файлове

en: Multiply
bg: Умножаване

en: Multisteps Settings
bg: Настройки за множество стъпки

en: Name
bg: Име

en: Name :
bg: Име:

en: Name Mode:
bg: Режим на име:

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
bg: Името е уникален идентификатор за полето. Използва се за препратка към полето в данните от подаването на формуляра.

en: Navigation
bg: Навигация

en: New
bg: Ново

en: New Record
bg: Нов запис

en: New User Registration Request
bg: Заявка за регистрация на нов потребител

en: Newsletter list refresh failed Cause:
bg: Неуспешно обновяване на списъка с бюлетини. Причина:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
bg: Неуспешно обновяване на списъка с бюлетини. Моля, опитай отново

en: Newsletter list refreshed
bg: Списъкът с бюлетини е обновен

en: Next
bg: Напред

en: Next 120 Days
bg: Следващите 120 дни

en: Next 30 Days
bg: Следващите 30 дни

en: Next 60 Days
bg: Следващите 60 дни

en: Next 7 Days
bg: Следващите 7 дни

en: Next 90 Days
bg: Следващите 90 дни

en: Next Billing Time
bg: Следващо време за таксуване

en: Next Month
bg: Следващ месец

en: Next Step
bg: Следваща стъпка

en: Next Week
bg: Следваща седмица

en: Next Year
bg: Следваща година

en: No
bg: Не

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
bg: Не са намерени полета на ActiveCampaign. Опитай да промениш номера на реда на заглавието или опитай отново

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
bg: Не са намерени списъци на ActiveCampaign. Опитай да промениш номера на реда на заглавието или опитай отново

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
bg: Не са намерени тагове на ActiveCampaign. Опитай да промениш номера на реда на заглавието или опитай отново

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
bg: Не са намерени полета на Autonami. Опитай да промениш номера на реда на заглавието или опитай отново

en: No Connected App Found
bg: Не е намерено свързано приложение

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
bg: Не са намерени полета в Encharge. Опитай да промениш номера на реда на заглавието или опитай отново

en: No Entry Found.
bg: Не са намерени записи.

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
bg: Не са намерени полета в Fluent CRM. Опитай да промениш номера на реда на заглавието или опитай отново

en: No Integration Found
bg: Не е намерена интеграция

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
bg: Не са намерени Mailpoet полета. Опитай да промениш номера на реда на заглавието или опитай отново

en: No Milestone Found
bg: Не е намерен етап

en: No Owner Found
bg: Не е намерен собственик

en: No PDF templates available
bg: Няма налични PDF шаблони

en: No Payment Info Found!
bg: Не е намерена информация за плащане!

en: No Portal Found
bg: Не е намерен портал

en: No Project Found
bg: Не е намерен проект

en: No Project Group Found
bg: Не е намерена група проекти

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
bg: Не са намерени Sendinblue полета. Опитай да промениш номера на реда на заглавието или опитай отново

en: No Sub Folder Found
bg: Не са намерени подпапки

en: No Tag Found
bg: Не е намерен етикет

en: No Task Found
bg: Не е намерена задача

en: No Task Layout Found
bg: Не е намерено оформление на задача

en: No Tasklist Found
bg: Не е намерен списък със задачи

en: No Template Found
bg: Не е намерен шаблон

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
bg: Не са намерени заглавия на работния лист. Опитай да промениш номера на реда на заглавието или опитай отново

en: No field data change
bg: Няма промяна в данните на полето

en: No file was uploaded.
bg: Не е качен файл.

en: No form selected
bg: Няма избран формуляр

en: No response from the server
bg: Няма отговор от сървъра

en: Non Billable
bg: Не е за фактуриране

en: None
bg: Няма

en: Normal
bg: Нормален

en: Not Contain
bg: Не съдържа

en: Not End With
bg: Не завършва с

en: Not Equal
bg: Не е равно

en: Not Required
bg: Не е задължително

en: Not Start With
bg: Не започва с

en: Not contains
bg: Не съдържа

en: Not empty
bg: Не е празно

en: Not equal
bg: Не е равно

en: Note
bg: Бележка

en: Note :
bg: Забележка:

en: Note Added Successfully
bg: Бележката е добавена успешно

en: Note Content
bg: Съдържание на бележката

en: Note Deleted Successfully
bg: Бележката е изтрита успешно

en: Note Title
bg: Заглавие на бележката

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на типовете бележки е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Note Types refresh failed. please try again
bg: Обновяването на типовете бележки е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Note Types refreshed
bg: Типовете бележки са обновени

en: Note Updated Successfully
bg: Бележката е актуализирана успешно

en: Note no change
bg: Бележката не е променена

en: Note:
bg: Забележка:

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
bg: Забележка: Във функцията за разговорен формуляр някои полета като Captcha, Плащания, HTML и др. в момента не се поддържат.

en: Note: This feature is only available to BitForm Pro users.
bg: Забележка: Тази функция е достъпна само за потребители на BitForm Pro.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
bg: Забележка: Това глобално съобщение ще бъде приложено към всички формуляри и полета, освен ако не е зададено персонализирано съобщение за грешка за отделно поле. Също така можеш да използваш

en: Notes
bg: Бележки

en: Nothing to duplicate
bg: Няма какво да се дублира

en: Nothing to update
bg: Няма какво да се актуализира

en: Notify Users
bg: Уведоми потребителите

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
bg: Сега, моля, отиди във формуляра си и добави поле Google reCaptcha V2.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
bg: Сега, моля, отиди във формуляра си и добави поле Google reCaptcha V3.

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
bg: Сега, моля, отиди във формуляра си и добави поле Turnstile.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
bg: Сега, моля, отиди във формуляра си и добави поле hCaptcha.

en: Np Repeat
bg: Без повторение

en: Number
bg: Номер

en: Number Format:
bg: Числов формат:

en: OR
bg: ИЛИ

en: Ok
bg: Ок

en: On Click
bg: При кликване

en: On Field Input
bg: При въвеждане в поле

en: On Focus
bg: При фокус

en: On Form Submit
bg: При изпращане на формата

en: On Form Validate
bg: При валидиране на формата

en: On Load
bg: При зареждане

en: On Mouse Over
bg: При посочване с мишката

en: On Same Day
bg: В същия ден

en: Once Every
bg: Веднъж на всеки

en: OneDrive Client Id:
bg: OneDrive client id:

en: OneDrive Client Secret:
bg: OneDrive client secret:

en: Only Logged In User
bg: Само влезли потребители

en: Only on Field Input
bg: Само при въвеждане в поле

en: Only on Form Load
bg: Само при зареждане на формуляра

en: Only on Form Submit
bg: Само при изпращане на формуляра

en: Only on Form Validate
bg: Само при валидиране на формуляра

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
bg: Ще работи само валиден JS обект. За повече подробности, моля, провери <a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer">документацията за наличните опции за конфигурация</a>

en: Opacity
bg: Непрозрачност

en: Opacity (0-100)
bg: Прозрачност (0-100)

en: Option 1
bg: Опция 1

en: Option 2
bg: Опция 2

en: Option 3
bg: Опция 3

en: Option 4
bg: Опция 4

en: Option Column
bg: Колона с опции

en: Option Flag Image
bg: Изображение на знаме за опция

en: Option Icon/Image
bg: Икона/изображение на опция

en: Option Icon/Image:
bg: Икона/изображение на опцията:

en: Option List Height
bg: Височина на списъка с опции

en: Options
bg: Опции

en: Options 2
bg: Опции 2

en: Options Column
bg: Колона с опции

en: Order
bg: Поръчка

en: Orientation
bg: Ориентация

en: Other
bg: Друго

en: Other Option
bg: Друга опция

en: Other Option Required
bg: Изисква се друга опция

en: Other...
bg: Друго...

en: Our Privacy Policy.
bg: Нашата политика за поверителност.

en: Outside
bg: Външна

en: Overlay
bg: Наслагване

en: Override Default Settings
bg: Замени настройките по подразбиране

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
bg: Да се презапишат съществуващите стойности на полетата в Zoho CRM с празни стойности от Bit Form при upsert на запис?

en: Own Submitted Response
bg: Собствен изпратен отговор

en: Owner Email
bg: Имейл на собственика

en: Owner ID
bg: ID на собственика

en: Owner Name
bg: Име на собственика

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
bg: Име на собственика (Твоето потребителско име в Zoho Creator):

en: Owners refresh failed Cause:
bg: Обновяването на собствениците е неуспешно. Причина:

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на собствениците е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Owners refresh failed. please try again
bg: Обновяването на собствениците е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Owners refreshed
bg: Собствениците са обновени

en: PDF Attachment Template:
bg: Шаблон за PDF прикачен файл:

en: PDF Downloads
bg: PDF изтегляния

en: PDF File Name
bg: Име на PDF файл

en: PDF Global Setting
bg: Глобални настройки за PDF

en: PDF Password
bg: PDF парола

en: PDF Password Shortcode
bg: Шорткод за PDF парола

en: PDF Setting
bg: PDF настройки

en: PDF Template
bg: PDF шаблон

en: PDF Templates
bg: PDF шаблони

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
bg: Липсва PHP разширение на твоя сървър. Моля, инсталирай го.

en: Padding
bg: Падинг

en: Padding Bottom
bg: Падинг отдолу

en: Padding Left
bg: Падинг отляво

en: Padding Right
bg: Падинг отдясно

en: Padding Top
bg: Падинг отгоре

en: Page
bg: Страница

en: Page Select Box
bg: Поле за избор на страница

en: Page Title
bg: Заглавие на страницата

en: Pagination Button
bg: Бутон за пагинация

en: Panel Layout
bg: Оформление на панела

en: Paper Size
bg: Размер на хартията

en: Parse Mode:
bg: Режим на анализ:

en: Passive
bg: Пасивен

en: Password
bg: Парола

en: Password Field
bg: Поле за парола

en: Password can't be empty
bg: Паролата не може да бъде празна

en: Password reset email template
bg: Шаблон за имейл за нулиране на парола

en: Password...
bg: Парола...

en: Password:
bg: Парола:

en: Pay Button
bg: Бутон за плащане

en: Pay Button Text
bg: Текст на бутона за плащане

en: Pay now
bg: Плати сега

en: Pay with Mollie
bg: Плати чрез Mollie

en: Pay with Paypal
bg: Плати с PayPal

en: Pay with Stripe
bg: Плати чрез Stripe

en: PayPal Client ID is missing
bg: Липсва Client ID за PayPal

en: PayPal Developer Dashboard
bg: PayPal табло за разработчици

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
bg: Полето за динамична сума на PayPal не е избрано

en: PayPal Fixed Amount is not valid
bg: Фиксираната сума за PayPal не е валидна

en: PayPal Integrations Video
bg: Видео за интеграции с PayPal

en: PayPal Payment Field
bg: Поле за плащане с PayPal

en: PayPal Plan Id missing
bg: Липсва идентификатор на план за PayPal

en: PayPal Settings
bg: Настройки на PayPal

en: Payment
bg: Плащане

en: Payment Method
bg: Метод на плащане

en: Payment Method Type
bg: Тип метод за плащане

en: Payment setting saved successfully
bg: Настройките за плащане са запазени успешно

en: Payment setting updated successfully
bg: Настройките за плащане са актуализирани успешно

en: Payments
bg: Плащания

en: Paypal
bg: PayPal

en: Paypal Button Text
bg: Текст на PayPal бутона

en: Paypal Buy Now
bg: PayPal купи сега

en: Paypal Checkout
bg: PayPal плащане

en: Paypal Style
bg: Стил на PayPal

en: Pen Color
bg: Цвят на писалката

en: Pen Width
bg: Ширина на писалката

en: Permissions Settings
bg: Настройки на разрешенията

en: Phone Number
bg: Телефонен номер

en: Phone Number...
bg: Телефонен номер...

en: Phone Number:
bg: Телефонен номер:

en: Phone View
bg: Изглед за телефон

en: Phone number can't be empty
bg: Телефонният номер не може да бъде празен

en: Phone:
bg: Телефон:

en: Pick A Date
bg: Избери дата

en: Picture
bg: Снимка

en: Picture Upload
bg: Качване на снимка

en: Pill
bg: Хапче

en: Pipeline:
bg: Тръбопровод:

en: Placeholder
bg: Заместващ текст

en: Placeholder Color
bg: Цвят на placeholder

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
bg: Placeholder е текстът, който се появява вътре в полето, преди потребителят да въведе собственото си съдържание. Можеш да покажеш или скриеш placeholder на полето чрез превключване на тази опция.

en: Placeholder...
bg: Заместник...

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
bg: Поставя дефинирано от администратора съобщение под описанието на формуляра, информирайки потребителите, че техните стойности в полетата се запазват преди изпращането.

en: Plan ID
bg: ID на плана

en: Plan Id
bg: Идентификатор на план

en: Please Select a Date
bg: Моля, изберете дата

en: Please add a submit button
bg: Моля, добави бутон за изпращане

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
bg: Моля, кликни върху наличната опция за Captcha за конфигурация.

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
bg: Моля, кликни върху опцията за наличен платежен шлюз за конфигурация.

en: Please configure PDF settings first.
bg: Моля, първо конфигурирай настройките на PDF.

en: Please contact support for assistance at
bg: Моля, свържи се с поддръжката за съдействие на

en: Please enter API key and API secret
bg: Моля, въведи API ключ и API тайна

en: Please fix the errors
bg: Моля, поправи грешките

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
bg: Моля, отиди сега във формата си и добави поле за плащане чрез Mollie.

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
bg: Моля, отиди сега във формата си и добави поле за плащане чрез PayPal.

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
bg: Моля, отиди сега във формата си и добави поле за плащане чрез Razorpay.

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
bg: Моля, отиди сега във формата си и добави поле за плащане чрез Stripe.

en: Please import a valid json.
bg: Моля, импортирайте валиден json.

en: Please map mandatory fields
bg: Моля, съпостави задължителните полета

en: Please re-check your Client ID & Secret
bg: Моля, проверете отново вашия Client ID и Secret

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
bg: Моля, провери отново твоята reCaptcha конфигурация

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
bg: Моля, избери формуляр от списъка с формуляри, наличен в настройките на Bit Form елемента.

en: Please select a ticket owner
bg: Моля, избери собственик на билет

en: Please select file upload or signature field
bg: Моля, избери поле за качване на файл или подпис

en: Please select property you want to import with form
bg: Моля, избери свойство, което искаш да импортираш с формуляра

en: Please setup your
bg: Моля, настрой своя

en: Please setup your payment settings before using this template.
bg: Моля, настрой платежните си настройки преди да използваш този шаблон.

en: Please submit form with valid fields
bg: Моля, изпрати формуляра с валидни полета

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
bg: Моля, опитай се да избягваш дублиращи се персонализирани URL адреси, тъй като това ще създаде конфликт между страницата и Bit Form.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
bg: Моля, актуализирай версията на PHP до 7.4 или по-висока.

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
bg: Моля, актуализирай своя Pro плъгин до последната версия (

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
bg: Моля, надгради до PRO план, за да отключиш всички тези страхотни функции.

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
bg: Моля, потвърди Cloudflare Turnstile Captcha

en: Please verify hCaptcha
bg: Моля, потвърди hCaptcha

en: Please verify reCAPTCHA
bg: Моля, потвърди reCAPTCHA

en: Please wait while we migrate your data to V2
bg: Моля, изчакай докато мигрираме данните ти към V2

en: Please! Insatall Fluent CRM
bg: Моля! Инсталирайте Fluent CRM

en: Please! Insatall MailPoet
bg: Моля! Инсталирайте MailPoet

en: Please! Install MailPoet
bg: Моля! Инсталирайте MailPoet

en: Please, enter a valid URL
bg: Моля, въведи валиден URL адрес

en: Please, enter a valid email address
bg: Моля, въведи валиден имейл адрес

en: Please, enter a valid phone number
bg: Моля, въведи валиден телефонен номер

en: Please, enter only numbers
bg: Моля, въведи само числа

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
bg: Моля, избери не повече от ${field.maximum} опция(и)

en: Pod Fields
bg: Pod полета

en: Pod cann't be empty
bg: Pod не може да бъде празно

en: Portal:
bg: Портал:

en: Portals refresh failed Cause:
bg: Обновяването на порталите е неуспешно. Причина:

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на порталите е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Portals refresh failed. please try again
bg: Обновяването на порталите е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Portals refreshed
bg: Порталите са обновени

en: Portrait
bg: Портретна

en: Position X
bg: Позиция x

en: Position X (Units in millimeters)
bg: Позиция X (в милиметри)

en: Position Y
bg: Позиция y

en: Position Y (Units in millimeters)
bg: Позиция Y (в милиметри)

en: Post Fields
bg: Полета на публикацията

en: Post Status
bg: Статус на публикацията

en: Post Status cann't be empty
bg: Статусът на публикацията не може да бъде празен

en: Post Type
bg: Тип на публикацията

en: Post Type Slug *
bg: Слъг на типа публикация *

en: Post Type cann't be empty
bg: Типът на публикацията не може да бъде празен

en: Postal Code:
bg: Пощенски код:

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
bg: Публикациите от този тип трябва да се показват в администраторския интерфейс и да могат да се заявяват публично

en: Premium
bg: Премиум

en: Premium Feature
bg: Премиум функция

en: Prevent Public View of Entries
bg: Предотврати публичен преглед на записите

en: Prevent empty form submission
bg: Предотврати изпращането на празна форма

en: Preview
bg: Преглед

en: Preview Data
bg: Преглед на данните

en: Previous
bg: Предишна

en: Previous Step
bg: Предишна стъпка

en: Print Report
bg: Отпечатай отчет

en: Printing...
bg: Отпечатване...

en: Priority
bg: Приоритет

en: Private Note
bg: Лична бележка

en: Process Button
bg: Бутон за обработка

en: Product Name
bg: Име на продукт

en: Products refresh failed Cause:
bg: Обновяването на продуктите е неуспешно. Причина:

en: Products refresh failed. please try again
bg: Обновяването на продуктите е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Products refreshed
bg: Продуктите са обновени

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
bg: Професионален и лесен за използване конструктор на формуляри за WordPress

en: Progress Indicator
bg: Индикатор за прогрес

en: Project Group
bg: Група на проекта

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на групите проекти е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Project Groups refresh failed. please try again
bg: Обновяването на групите проекти е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Project Groups refreshed
bg: Групите проекти са обновени

en: Project user
bg: Потребител на проекта

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на проектите е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Projects refresh failed. please try again
bg: Обновяването на проектите е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Projects refreshed
bg: Проектите са обновени

en: Public
bg: Публичен

en: Public Key can't be empty
bg: Публичният ключ не може да бъде празен

en: Public Key...
bg: Публичен ключ...

en: Public Key:
bg: Публичен ключ:

en: Public Project
bg: Публичен проект

en: Publicly Queryable
bg: Публично заявяване

en: Publish
bg: Публикувай

en: Publishable key:
bg: Публикуем ключ:

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
bg: Заявките могат да се изпълняват в публичната част като част от parse_request()

en: Query Param
bg: Параметър на заявката

en: RTL
bg: Отдясно наляво

en: Radio
bg: Радио

en: Radio Button
bg: Радио бутон

en: Range
bg: Диапазон

en: Rapidmail Fields
bg: Rapidmail полета

en: Rate us on WordPress
bg: Оцени ни в WordPress

en: Rating
bg: Оценка

en: Rating Icon
bg: Икона за оценка

en: Rating Message on Hover
bg: Съобщение при посочване на оценка

en: Rating Message on Select
bg: Съобщение при избор на оценка

en: Rating Position
bg: Позиция на рейтинга

en: Razorpay Accounts
bg: Razorpay акаунти

en: Razorpay Client ID is missing
bg: Липсва Client ID за Razorpay

en: Razorpay Dashboard
bg: Razorpay табло

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
bg: Полето за динамична сума на Razorpay не е избрано

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
bg: Фиксираната сума на Razorpay не е валидна

en: Razorpay Integrations Video
bg: Видео за интеграции с Razorpay

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
bg: Полето за ID на поръчка в Razorpay не е избрано

en: Razorpay Payment Field
bg: Поле за плащане с Razorpay

en: Razorpay Settings
bg: Настройки на Razorpay

en: ReCaptcha validation failed.
bg: Неуспешна валидация на ReCaptcha.

en: Read More
bg: Прочети още

en: Read Only
bg: Само за четене

en: Read entries
bg: Прочетени записи

en: Read-only
bg: Само за четене

en: Readonly
bg: Само за четене

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
bg: Функцията само за четене ти позволява да зададеш поле като само за четене, което означава, че потребителите няма да могат да редактират съдържанието на това поле. Можеш да превключиш тази опция, за да активираш или деактивираш настройката.

en: Recipient Email
bg: Имейл на получателя

en: Recipient List are required for rapidmail api
bg: Списък с получатели е необходим за rapidmail api

en: Recipient Name
bg: Име на получателя

en: Recipient:
bg: Получател:

en: Recipients:
bg: Получатели:

en: Record Create
bg: Създаване на запис

en: Record Create/Edit
bg: Създаване/редактиране на запис

en: Record Delete
bg: Изтриване на запис

en: Record Edit
bg: Редактиране на запис

en: Record Owner
bg: Собственик на записа

en: Rectangle
bg: Правоъгълник

en: Redirect Link
bg: Линк за пренасочване

en: Redirect Page
bg: Страница за пренасочване

en: Redirect Page Url
bg: URL за пренасочване на страницата

en: Redirect Page:
bg: Страница за пренасочване:

en: Redirect URL
bg: URL за пренасочване

en: Redirect page (already activated):
bg: Страница за пренасочване (вече активиран):

en: Redirecting Home in
bg: Пренасочване към началната страница след

en: Redirection url name cann't be empty
bg: URL адресът за пренасочване не може да бъде празен

en: RedirectionUrl:
bg: URL за пренасочване:

en: Redo
bg: Повтори

en: Redo Button
bg: Бутон за повторение

en: Refresh
bg: Опресни

en: Refresh ACF fields
bg: Обнови ACF полета

en: Refresh Activecapmaign Field
bg: Обнови полетата на ActiveCampaign

en: Refresh Activecapmaign Tags
bg: Обнови таговете на ActiveCampaign

en: Refresh Acumbamail Fields
bg: Обнови полетата на Acumbamail

en: Refresh All oneDrive Folders
bg: Обнови всички OneDrive папки

en: Refresh Analytics Table Headers
bg: Обнови заглавията на таблиците на analytics

en: Refresh Analytics Workspaces
bg: Обнови работни пространства на analytics

en: Refresh Autonami Fields
bg: Обнови полетата на Autonami

en: Refresh Autonami Lists And Tags
bg: Обнови списъците и таговете на Autonami

en: Refresh Bigin Modules
bg: Обнови bigin модули

en: Refresh Bigin Related Lists
bg: Обнови свързани списъци на bigin

en: Refresh CRM Assignment Rules
bg: Обнови правилата за назначаване в CRM

en: Refresh CRM Layouts
bg: Обнови оформленията на CRM

en: Refresh CRM Modules
bg: Обнови модулите на CRM

en: Refresh CRM Owners
bg: Обнови собствениците в CRM

en: Refresh CRM Related Lists
bg: Обнови свързаните списъци на CRM

en: Refresh CRM Tags
bg: Обнови CRM етикети

en: Refresh Campaigns Contact Fields
bg: Обнови полетата за контакт на кампаниите

en: Refresh Campaigns Lists
bg: Обнови списъците с кампании

en: Refresh Creator Fields
bg: Обнови полетата на creator

en: Refresh Desk Departments
bg: Обнови отделите на desk

en: Refresh Desk Fields
bg: Обнови полетата на desk

en: Refresh Desk Portals
bg: Обнови порталите на desk

en: Refresh Fields
bg: Обнови полета

en: Refresh Fluent CRM List
bg: Обнови списъка на Fluent CRM

en: Refresh Groundhogg Tags
bg: Обнови етикетите на Groundhogg

en: Refresh Groups
bg: Обнови групи

en: Refresh MailChimp Tags
bg: Обнови етикетите на MailChimp

en: Refresh MailPoet List
bg: Обнови MailPoet списък

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
bg: Обнови полетата за контакт на MarketingHub

en: Refresh MarketingHub Lists
bg: Обнови списъците на MarketingHub

en: Refresh MetaBox List
bg: Обнови MetaBox списък

en: Refresh Milestones
bg: Обнови етапите

en: Refresh Owners
bg: Обнови собственици

en: Refresh Portal Users
bg: Обнови потребителите на портала

en: Refresh Post Types
bg: Обнови типовете публикации

en: Refresh Project Groups
bg: Обнови групите на проекта

en: Refresh Projects
bg: Обнови проектите

en: Refresh Projects Portals
bg: Обнови порталите на проектите

en: Refresh SendFox List
bg: Обнови SendFox списък

en: Refresh Sendinblue Lists
bg: Обнови sendinblue списъци

en: Refresh Sendinblue Templates
bg: Обнови sendinblue шаблони

en: Refresh Sign Templates
bg: Обнови шаблоните за подпис

en: Refresh Sub Folders
bg: Обнови подпапки

en: Refresh Tags
bg: Обнови етикети

en: Refresh Task Layouts
bg: Обнови оформленията на задачите

en: Refresh Telegram List
bg: Обнови telegram списък

en: Refresh Template Details
bg: Обнови детайлите на шаблона

en: Refresh WorkDrive Team Folders
bg: Обнови папките на екипа в WorkDrive

en: Refresh WorkDrive Teams
bg: Обнови екипите в WorkDrive

en: RegEx Pattern
bg: RegEx шаблон

en: Regex Pattern
bg: Regex шаблон

en: Registration successfully done.
bg: Регистрацията е успешна.

en: Reject Success Message
bg: Съобщение за успешно отхвърляне

en: Rejection Success redirect page:
bg: Страница за пренасочване при успешно отхвърляне:

en: Related Info
bg: Свързана информация

en: Related List #
bg: Свързан списък #

en: Related List:
bg: Свързан списък:

en: RelatedList is empty
bg: RelatedList е празен

en: RelatedLists refresh failed Cause:
bg: Неуспешно обновяване на свързаните списъци. Причина:

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на свързаните списъци е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: RelatedLists refresh failed. please try again
bg: Неуспешно обновяване на свързаните списъци. Моля, опитай отново

en: RelatedLists refreshed
bg: Свързаните списъци са обновени

en: Relative to Today (± Days)
bg: Относително спрямо днес (± дни)

en: Remember,
bg: Запомни,

en: Remove
bg: Премахни

en: Remove Button
bg: Бутон за премахване

en: Repeat
bg: Повторение

en: Repeat-X
bg: Повторение по X

en: Repeat-Y
bg: Повторение по Y

en: Repeater
bg: Повторител

en: Replace Previous Options
bg: Замени предишните опции

en: Reply To
bg: Отговори на

en: Reply-To Email Address
bg: Имейл адрес за отговор

en: Repopulate form fields with previous partial entry
bg: Попълни отново полетата на формуляра с предишното частично въвеждане

en: Report preferrences saved successfully
bg: Предпочитанията за отчети са запазени успешно

en: Request parameter is empty
bg: Параметърът на заявката е празен

en: Requested parameter is empty
bg: Заявеният параметър е празен

en: Require user to be logged in for submit form
bg: Изисквай потребителят да е влязъл в профила си, за да изпрати формата

en: Required
bg: Задължително

en: Required Field
bg: Задължително поле

en: Required data not found.
bg: Необходимите данни не са намерени.

en: Reset Password Fields
bg: Полета за нулиране на парола

en: Reset Style
bg: Нулирай стила

en: Response:
bg: Отговор:

en: Responses
bg: Отговори

en: Result is empty
bg: Резултатът е празен

en: Retain comments for subsequent recurrences
bg: Запази коментарите за следващите повторения

en: Review us
bg: Оцени ни

en: Right
bg: Дясно

en: Right Currency
bg: Дясна валута

en: Right Number
bg: Дясно число

en: Right to Left
bg: Отдясно наляво

en: Role
bg: Роля

en: Round
bg: Закръгляне

en: Round to Closest Fraction Digits:
bg: Закръгли до най-близките десетични цифри:

en: Round to Closest Integer:
bg: Закръгли до най-близкото цяло число:

en: Row Gap
bg: Разстояние между редовете

en: Row Selected
bg: Избран ред

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
bg: SID, Auth Token, From Number и полета за съпоставяне са необходими за rapidmail api

en: SMTP Authentication
bg: SMTP автентикация

en: SMTP Host
bg: SMTP хост

en: SMTP Password
bg: SMTP парола

en: SMTP Port
bg: SMTP порт

en: SMTP Username
bg: SMTP потребителско име

en: SMTP config saved successfully.
bg: SMTP конфигурацията е запазена успешно.

en: SVG file is not valid
bg: SVG файлът не е валиден

en: Satisfied
bg: Задоволително

en: Saturate
bg: Насищане

en: Saturation
bg: Насищане

en: Saturday
bg: Събота

en: Save
bg: Запази

en: Save Changes
bg: Запази промените

en: Save Draft
bg: Запази чернова

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
bg: Бутонът за запазване на чернова е наличен в Pro версията на Bit Form.

en: Save Step Progress
bg: Запази напредъка на стъпките

en: Save Template
bg: Запази шаблон

en: Save as Draft
bg: Запази като чернова

en: Save draft only for logged in users
bg: Запази чернова само за влезли потребители

en: Save draft when user leaves the form page
bg: Запази чернова, когато потребителят напусне страницата на формуляра

en: Save only if email address or phone number is provided
bg: Запазвай само ако е предоставен имейл адрес или телефонен номер

en: Saved successfully.
bg: Запазено успешно.

en: Saving API key...
bg: Запазване на API ключ...

en: Saving Generel Settings...
bg: Запазване на общите настройки...

en: Saving Payment Setting...
bg: Запазване на настройките за плащане...

en: Saving...
bg: Запазване...

en: Screen
bg: Екран

en: Search
bg: Търсене

en: Search Box
bg: Поле за търсене

en: Search Clearable
bg: Търсенето може да се изчисти

en: Search Clearable:
bg: Търсенето може да се изчисти:

en: Search Placeholder
bg: Заместващ текст за търсене

en: Search Placeholder Modify
bg: Промяна на текста в полето за търсене

en: Search Result
bg: Резултат от търсенето

en: Secret Key
bg: Секретен ключ

en: Secret Key:
bg: Таен ключ:

en: Secret key cann't be empty
bg: Secret key не може да бъде празен

en: Section
bg: Секция

en: See Demo
bg: Виж демо

en: Select
bg: Избери

en: Select A Page:
bg: Избери страница:

en: Select API
bg: Избери API

en: Select Action
bg: Избери действие

en: Select Actions
bg: Избери действия

en: Select Amount Field
bg: Избери поле за сума

en: Select Application
bg: Избери приложение

en: Select Assignment Rule
bg: Избери правило за назначаване

en: Select Attachment
bg: Избери прикачен файл

en: Select Audience List
bg: Избери списък с аудитория

en: Select Author
bg: Избери автор

en: Select Chat List
bg: Избери списък с чатове

en: Select Currency
bg: Избери валута

en: Select Date
bg: Избери дата

en: Select Date-Time
bg: Избери дата-час

en: Select Department
bg: Избери отдел

en: Select Email Field
bg: Избери поле за имейл

en: Select Email Template
bg: Избери шаблон за имейл

en: Select Event
bg: Избери събитие

en: Select Field
bg: Избери поле

en: Select Fields
bg: Избери полета

en: Select Fields for Report:
bg: Избери полета за отчет:

en: Select File Type
bg: Избери тип файл

en: Select File Upload Fields
bg: Избери полета за качване на файлове

en: Select Flag
bg: Избери флаг

en: Select Fluent CRM list
bg: Избери списък на Fluent CRM

en: Select Folder
bg: Избери папка

en: Select Form
bg: Избери формуляр

en: Select Form Field
bg: Избери поле от формата

en: Select Forms
bg: Избери формуляри

en: Select Frequency
bg: Избери честота

en: Select Group
bg: Избери група

en: Select Hooks to Call
bg: Избери хукове за извикване

en: Select Integation
bg: Избери интеграция

en: Select Layout
bg: Избери оформление

en: Select List
bg: Избери списък

en: Select Locale
bg: Избери локализация

en: Select Message
bg: Избери съобщение

en: Select Milestone
bg: Избери етап

en: Select Module
bg: Избери модул

en: Select Note Type
bg: Избери тип на бележката

en: Select One
bg: Избери един

en: Select Order Id Field
bg: Избери поле за ID на поръчка

en: Select Owner
bg: Избери собственик

en: Select PDF Template
bg: Избери PDF шаблон

en: Select Page
bg: Избери страница

en: Select Page To Redirect
bg: Избери страница за пренасочване

en: Select Pipeline
bg: Избери тръбопровод

en: Select Portal
bg: Избери портал

en: Select Post Type
bg: Избери тип публикация

en: Select Product
bg: Избери продукт

en: Select Project
bg: Избери проект

en: Select Recipients
bg: Избери получатели

en: Select Recurring Frequency
bg: Избери честота на повторение

en: Select Related Module
bg: Избери свързан модул

en: Select Reminder Type
bg: Избери тип на напомняне

en: Select Shipping Amount Field
bg: Избери поле за сума на доставка

en: Select Spreadsheet
bg: Избери електронна таблица

en: Select Stage
bg: Избери етап

en: Select Status
bg: Избери статус

en: Select Table
bg: Избери таблица

en: Select Task
bg: Избери задача

en: Select Tasklist
bg: Избери списък със задачи

en: Select Tasklist Flag
bg: Избери флаг на списъка със задачи

en: Select Team
bg: Избери екип

en: Select Template
bg: Избери шаблон

en: Select Time
bg: Избери час

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
bg: Избери режим на транзакция (реален или тестов).

en: Select Type
bg: Избери тип

en: Select Type *
bg: Избери тип *

en: Select User Type
bg: Избери тип потребител

en: Select Version:
bg: Избери версия:

en: Select Week
bg: Избери седмица

en: Select Workbook
bg: Избери работна книга

en: Select Worksheet
bg: Избери работен лист

en: Select Workspace
bg: Избери работно пространство

en: Select a Bitform
bg: Избери bitform

en: Select a Form
bg: Избери формуляр

en: Select a valid currency for the selected payment method types
bg: Избери валидна валута за избраните типове методи за плащане

en: Select an App
bg: Избери приложение

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
bg: Избери поне ${field.minimum} опция(и)

en: Select file upload fields
bg: Избери полета за качване на файлове

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
bg: Избери един от дефинираните типове публикации в WordPress или персонализирани типове публикации.

en: Select tag
bg: Избери етикет

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
bg: Избери статус за публикацията. Ако е избран статус „публикувано" и датата на публикацията е в бъдещето, той автоматично ще бъде променен на „планирано"

en: Select the user to be assigned to the post.
bg: Избери потребителя, който да бъде назначен към публикацията.

en: Select type
bg: Избери тип

en: Selected Country Clearable
bg: Избраната държава може да се изчисти

en: Selected Currency Clearable
bg: Избраната валута може да се изчисти

en: Selected Option Clearable:
bg: Избраната опция може да се изчисти:

en: Selected Option Image
bg: Изображение на избрана опция

en: Selected User
bg: Избран потребител

en: Send
bg: Изпрати

en: Send Activation Email
bg: Изпрати имейл за активация

en: Send Email
bg: Изпрати имейл

en: Send Notification Mail
bg: Изпрати имейл за известие

en: Send Test Mail
bg: Изпрати тестов имейл

en: Send entries to CRM approval list.
bg: Изпрати записи към списъка за одобрение в CRM.

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
bg: Изпрати записи за одобрение в Zoho Bigin.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
bg: Изпрати записи към списъка за одобрение в Zoho Recruit

en: SendFox Access Token
bg: SendFox токен за достъп

en: SendFox Fields
bg: SendFox полета

en: SendFox List Fields
bg: SendFox списък с полета

en: SendFox Unsubscribe Fields
bg: SendFox полета за отписване

en: Sendinblue Fields
bg: Sendinblue полета

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
bg: Неуспешно обновяване на Sendinblue полета. Моля, опитай отново

en: Sendinblue fields refreshed
bg: Sendinblue полетата са обновени

en: Sending...
bg: Изпращане...

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
bg: Изпраща детайли за кликванията на AdWords реклами към Zoho CRM.

en: Sepia
bg: Сепия

en: Set Default Value
bg: Задай стойност по подразбиране

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
bg: Задай регулярен израз, на който трябва да отговаря въведената стойност в полето.

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
bg: Задай максимален брой за избор от падащото меню

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
bg: Задай минимален брой за избор от падащото меню

en: Set owner of current record
bg: Задай собственик на текущия запис

en: Set to previous business day
bg: Задай на предишния работен ден

en: Setting
bg: Настройка

en: Setting details is empty
bg: Данните за настройките са празни

en: Settings
bg: Настройки

en: Shadow
bg: Сянка

en: Shadow Color
bg: Цвят на сянката

en: Shadow Style
bg: Стил на сянката

en: Shape
bg: Форма

en: Share Settings
bg: Настройки за споделяне

en: Share Table
bg: Сподели таблица

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
bg: Сподели таблица с потребители, качени в Zoho Analytics.

en: Share Workbook
bg: Сподели работна книга

en: Share via Direct URL
bg: Споделяне чрез директен URL

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
bg: Споделяне чрез директен URL (разговорен формуляр)

en: Share with users: (optional)
bg: Сподели с потребители: (по избор)

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
bg: Споделянето на работна книга с потребители е изпратено към Zoho Sheet.

en: Shipping
bg: Доставка

en: Shipping Amount
bg: Сума за доставка

en: Shipping Cost
bg: Цена на доставка

en: Short Code
bg: Кратък код

en: Shortcode
bg: Шорткод

en: Shortcode patterns (Ex:
bg: Шаблони за кратки кодове (Напр.:

en: Show
bg: Покажи

en: Show Asterisk Symbol
bg: Покажи символ звездичка

en: Show Buttons
bg: Покажи бутони

en: Show Error Message
bg: Покажи съобщение за грешка

en: Show File List
bg: Покажи списък с файлове

en: Show File Preview
bg: Покажи преглед на файла

en: Show File Size
bg: Покажи размер на файла

en: Show Header Icon
bg: Покажи икона на заглавието

en: Show Header Label
bg: Покажи етикет на заглавието

en: Show Header Subtitle
bg: Покажи подзаглавие на заглавието

en: Show Integration Logs
bg: Покажи логове на интеграцията

en: Show Less
bg: Покажи по-малко

en: Show Max Size
bg: Показване на максимален размер

en: Show Maximum Size
bg: Покажи максимален размер

en: Show Percentage
bg: Покажи процент

en: Show Progress Bar
bg: Покажи лента за напредък

en: Show Rating Message On Selected
bg: Покажи съобщение за рейтинг при избор

en: Show Rating Message On hover
bg: Покажи съобщение за рейтинг при посочване

en: Show Selected Flag Image
bg: Покажи изображение на избраното знаме

en: Show Selected Option Chip:
bg: Покажи чип за избрана опция:

en: Show Selected Option Image
bg: Покажи изображение на избраната опция

en: Show Step Header
bg: Покажи заглавие на стъпката

en: Show UI
bg: Показване на потребителски интерфейс

en: Show in Menu
bg: Показване в менюто

en: Show in REST API
bg: Показване в REST API

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
bg: Покажи на потребителя четима дата (според altFormat), но върни нещо съвсем различно към сървъра. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Научи повече</>

en: Show warning message below the form description
bg: Покажи предупредително съобщение под описанието на формуляра

en: Show watermark behind the page content
bg: Покажи водния знак зад съдържанието на страницата

en: Showing Icon/Image in option
bg: Показване на икона/изображение в опцията

en: Showing Selected Option Image
bg: Показване на изображение на избрана опция

en: Signature
bg: Подпис

en: Signature Pad
bg: Поле за подпис

en: Silver
bg: Сребърен

en: Single
bg: Единичен

en: Single Entry Details View
bg: Преглед на детайли за единичен запис

en: Single Entry View
bg: Преглед на единичен запис

en: Single Entry for each IP
bg: Единичен запис за всеки IP

en: Singular Label *
bg: Етикет в единствено число *

en: Site Key
bg: Ключ на сайта

en: Size
bg: Размер

en: Skip
bg: Пропусни

en: Skip exist Contact
bg: Пропусни съществуващ контакт

en: Skip if contact already exist in Autonami
bg: Пропусни, ако контактът вече съществува в Autonami

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
bg: Пропусни, ако контактът вече съществува във FluentCRM

en: Slider
bg: Плъзгач

en: Snackbar Message
bg: Съобщение в снакбар

en: Snippets
bg: Фрагменти

en: Solid
bg: Плътен

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
bg: Някои от тестовите полета са празни или е въведен невалиден имейл

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
bg: Някои сървъри блокират имейли, ако „имейлът на подателя“ се различава от автентикирания (за вход) имейл — използвай същия имейл, за да осигуриш доставката.

en: Something went wrong, Try again.
bg: Нещо се обърка. Опитай отново.

en: Sorry
bg: Съжаляваме

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
bg: Съжаляваме! Твоят URL е невалиден!!

en: Sorry!! Entry limit exceeded
bg: Съжаляваме!! Достигнат е лимитът на записи

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
bg: Съжаляваме!! Вече си изпратил формуляр от този IP адрес

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
bg: Съжаляваме!! Твоят IP адрес е %s, блокиран е за изпращане на формуляра

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
bg: Съжаляваме, възникна грешка при запазването на данните от записа на формуляра

en: Sorry, Error occured in updated form
bg: Съжаляваме, възникна грешка при актуализирането на формуляра

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
bg: Съжаляваме, възникна грешка при запазването на записа от формуляра

en: Sorry, error occurred in logging form entry
bg: Съжаляваме, възникна грешка при регистрирането на записа от формуляра

en: Sort Order
bg: Ред на сортиране

en: Sort by
bg: Сортирай по

en: Space
bg: Разстояние

en: Space Between
bg: Разстояние между

en: Spacer
bg: Разделител

en: Spacing
bg: Разстояние

en: Specify item's minimum size (in pixels)
bg: Определи минималния размер на елемента (в пиксели)

en: Specify the check position.
bg: Определи позицията на отметката.

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
bg: Посочи броя колони, в които да се показват опциите. Остави празно, за да се показват опциите според нужното пространство.

en: Split
bg: Разделено

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на електронната таблица е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
bg: Обновяването на електронната таблица е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Spreadsheet refreshed
bg: Електронната таблица е обновена

en: Spreadsheets:
bg: Електронни таблици:

en: Stage:
bg: Етап:

en: Standalone
bg: Самостоятелно

en: Start Time
bg: Начален час

en: Start With
bg: Започва с

en: State:
bg: Област:

en: Static
bg: Статична

en: Static Password
bg: Статична парола

en: Status
bg: Статус

en: Step Header Switchable
bg: Заглавието на стъпката може да се превключва

en: Step Label
bg: Етикет на стъпката

en: Step Settings
bg: Настройки на стъпката

en: Step Subtitle
bg: Подзаглавие на стъпката

en: Step-
bg: Стъпка-

en: Step:
bg: Стъпка:

en: Stripe Developer Dashboard
bg: Табло за разработчици на Stripe

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
bg: Полето за динамична сума на Stripe не е избрано

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
bg: Полето за динамична сума на Stripe не е избрано

en: Stripe Fixed Amount is not valid
bg: Фиксираната сума на Stripe не е валидна

en: Stripe Integrations Video
bg: Видео за интеграции със Stripe

en: Stripe Minimum Amount is
bg: Минималната сума за Stripe е

en: Stripe Payment Field
bg: Поле за плащане с Stripe

en: Stripe Settings
bg: Настройки на Stripe

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
bg: Stripe предлага различни теми за формуляра за плащане. Можеш да избереш темата, която най-добре подхожда на твоя формуляр за плащане. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Научи повече</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
bg: Stripe предоставя минимална или максимална сума за различни типове методи на плащане и валути. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>Научи повече</a>

en: Stripe publishable key is missing
bg: Липсва публикуем ключ за Stripe

en: Style
bg: Стил

en: Sub Folders refresh failed. please try again
bg: Неуспешно обновяване на подпапки. Моля, опитай отново

en: Sub Folders refreshed
bg: Подпапките са обновени

en: Sub Title
bg: Подзаглавие

en: Subject:
bg: Тема:

en: Submit button cannot be removed
bg: Бутонът за изпращане не може да бъде премахнат

en: Subscription
bg: Абонамент

en: Subscription:
bg: Абонамент:

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
bg: Подзаглавието е незадължително описание, което се появява под етикета на полето. Можеш да покажеш или скриеш подзаглавието на полето чрез превключване на тази опция.

en: Subtitle:
bg: Подзаглавие:

en: Success Message
bg: Съобщение за успех

en: Success Message:
bg: Съобщение за успех:

en: Success Messages
bg: Съобщения за успех

en: Success redirect Page:
bg: Страница за пренасочване при успех:

en: Success/Error Messages
bg: Съобщения за успех/грешка

en: Successfully Integrated
bg: Успешно интегриране

en: Suggestion
bg: Предложение

en: Suggestions
bg: Предложения

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
bg: Предложенията ти позволяват да добавиш персонализиран списък с предложения, който ще показва предложения, докато потребителят пише в полето за въвеждане.

en: Sunday
bg: Неделя

en: Support
bg: Поддръжка

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
bg: Поддържани аритметични оператори: ( +, -, *, / ) и поддържани релационни оператори: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Symbol Position:
bg: Позиция на символа:

en: Table
bg: Таблица

en: Table Caption
bg: Заглавие на таблицата

en: Table Deleted Successfully
bg: Таблицата е изтрита успешно

en: Table Even Row
bg: Четен ред на таблицата

en: Table Headers refresh failed. please try again
bg: Неуспешно обновяване на заглавията на таблиците. Моля, опитай отново

en: Table Headers refreshed
bg: Заглавията на таблиците са обновени

en: Table Odd Row
bg: Нечетен ред на таблицата

en: Table Rows
bg: Редове на таблицата

en: Table Wrapper
bg: Обвивка на таблицата

en: Table:
bg: Таблица:

en: Tables refresh failed. please try again
bg: Неуспешно обновяване на таблиците. Моля, опитай отново

en: Tables refreshed
bg: Таблиците са обновени

en: Tablet View
bg: Изглед за таблет

en: Tag Name
bg: Име на етикет

en: Tag Records
bg: Тагове на записи

en: Tag is empty
bg: Етикетът е празен

en: Tags
bg: Етикети

en: Tags Refreshed
bg: Етикетите са обновени

en: Tags refresh failed Cause:
bg: Обновяването на таговете е неуспешно. Причина:

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на етикетите е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Tags refresh failed. please try again
bg: Неуспешно обновяване на етикетите. Моля, опитай отново

en: Tags refreshed
bg: Таговете са обновени

en: Tags:
bg: Тагове:

en: Task Layout
bg: Оформление на задача

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на оформленията на задачите е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Task Layouts refresh failed. please try again
bg: Обновяването на оформленията на задачите е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Task Layouts refreshed
bg: Оформленията на задачите са обновени

en: Task:
bg: Задача:

en: Tasklist Flag:
bg: Флаг на списъка със задачи:

en: Tasklist:
bg: Списък със задачи:

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на списъците със задачи е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Tasklists refresh failed. please try again
bg: Обновяването на списъците със задачи е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Tasklists refreshed
bg: Списъците със задачи са обновени

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на задачите е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Tasks refresh failed. please try again
bg: Обновяването на задачите е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Tasks refreshed
bg: Задачите са обновени

en: Tax (%)
bg: Данък (%)

en: Tax Amount Type
bg: Тип на данъчната сума

en: Team:
bg: Екип:

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на екипите е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Teams refresh failed. please try again
bg: Обновяването на екипите е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Teams refreshed
bg: Екипите са обновени

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на детайлите на шаблона е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Template Details refresh failed. please try again
bg: Обновяването на детайлите на шаблона е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Template Details refreshed
bg: Детайлите на шаблона са обновени

en: Template Name
bg: Име на шаблона

en: Template Name:
bg: Име на шаблона:

en: Template name cann't be empty
bg: Името на шаблона не може да бъде празно

en: Template not found, by this name:
bg: Шаблонът не е намерен с това име:

en: Template:
bg: Шаблон:

en: Templates failed. please try again
bg: Неуспешни шаблони. Моля, опитай отново

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Неуспешно обновяване на шаблоните. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Templates refresh failed. please try again
bg: Обновяването на шаблоните е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Templates refreshed
bg: Шаблоните са обновени

en: Templates:
bg: Шаблони:

en: Temporary file not accessible
bg: Временният файл не е достъпен

en: Terrible
bg: Ужасно

en: Test Webhook
bg: Тествай webhook

en: Text
bg: Текст

en: Text Align
bg: Подравняване на текста

en: Text Color
bg: Цвят на текста

en: Thank you for installing Bit Form.
bg: Благодарим ти, че инсталира Bit Form.

en: Thank you for using our product! We're sorry,
bg: Благодарим ти, че използваш нашия продукт! За съжаление,

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
bg: Функцията за скриване на полето ти позволява да скриеш полето от потребителя във формуляра. Можеш да превключиш тази опция, за да покажеш или скриеш полето.

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
bg: Записът се обновява, ако вече съществува, в противен случай се вмъква като нов запис.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
bg: Функцията за обръщане на бутоните позволява да обърнеш бутоните за изчистване и отмяна. Можеш да превключиш тази опция, за да обърнеш бутоните за изчистване и отмяна.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
bg: Качваният файл надвишава директивата MAX_FILE_SIZE, която е посочена в HTML формуляра.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
bg: Качваният файл надвишава директивата upload_max_filesize в php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
bg: Качваният файл е качен само частично.

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
bg: Уебхукът, известието по имейл и интеграциите ще се задействат след като отговарящият потвърди своето съгласие.

en: Theme
bg: Тема

en: Theme Color:
bg: Цвят на темата:

en: Theme settings
bg: Настройки на темата

en: Then click on the
bg: След това кликни върху

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
bg: След това вземи секретния ключ. Отиди в Профил → Настройки и кликни върху раздела за секретен ключ. Ще намериш списък с тайни или Генерирай нов секретен ключ.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
bg: Има повече от едно PayPal поле във формуляра ти. Моля, избери иконата за стил

en: There is no paypal field in your form.
bg: Няма PayPal поле във формуляра ти.

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
bg: Възможно е да е възникнал проблем при автоматичната миграция на твоите Bit Forms от V1 към V2.

en: This Requested account has been rejected successfully.
bg: Тази заявка за акаунт е отхвърлена успешно.

en: This action is required.
bg: Това действие е задължително.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
bg: Това позволява на браузъра да покаже подходяща виртуална клавиатура, ако е необходимо. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Научи повече</a>

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
bg: Това позволява да направиш полето задължително за попълване от потребителите, преди да изпратят формуляра. Можеш да превключиш тази опция, за да използваш или деактивираш задължителното поле.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
bg: Това позволява да се показва иконата в заглавието. Можеш да превключиш тази опция, за да покажеш или скриеш иконата в заглавието.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
bg: Това позволява да се показва съобщението за оценка при посочване. Можеш да превключиш тази опция, за да покажеш или скриеш съобщението за оценка при посочване.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
bg: Това позволява да се показва съобщението за оценка при избрана оценка. Можеш да превключиш тази опция, за да покажеш или скриеш съобщението за оценка при избрана оценка.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
bg: Това позволява да се показват настройките на бутона за стъпка. Можеш да превключиш тази опция, за да покажеш или скриеш настройките на бутона за стъпка.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
bg: Това позволява да се показва етикетът на стъпката. Можеш да превключиш тази опция, за да покажеш или скриеш етикета на стъпката.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
bg: Това позволява да се показва подзаглавието на стъпката. Можеш да превключиш тази опция, за да покажеш или скриеш подзаглавието на стъпката.

en: This field is required
bg: Това поле е задължително

en: This file type is not allowed
bg: Този тип файл не е разрешен

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
bg: Тези глобални настройки ще бъдат зададени по подразбиране за всеки нов PDF прикачен файл, генериран от твоите форми.

en: This may take a few minutes...
bg: Това може да отнеме няколко минути...

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
bg: Това показва типа публикация в администраторското меню и къде да се показва това меню

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu.
bg: Това показва типа публикация в администраторското меню и къде да се показва това меню.

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
bg: Този тип трябва да се показва в администраторския интерфейс и да може да се заявява публично

en: This username or email is already registered. Please, use another.
bg: Това потребителско име или имейл вече е регистрирано. Моля, използвай друго.

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
bg: Тази стойност вече е заета. Моля, избери друга.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
bg: Това ще позволи на конкретен IP адрес да изпрати формуляра.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
bg: Това ще блокира конкретен IP адрес от изпращане на формуляра.

en: This will disable storing the user entry in the database.
bg: Това ще деактивира съхраняването на потребителския запис в базата данни.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
bg: Това ще активира проследяването на конверсии в Google Ads.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
bg: Това ще активира reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
bg: Това ще ограничи броя на записите.

en: This will prevent empty form submission.
bg: Това ще предотврати изпращането на празен формуляр.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
bg: Това ще валидира полето, когато потребителят напусне полето.

en: Thursday
bg: Четвъртък

en: Ticket Owner
bg: Собственик на билет

en: Till Today
bg: До днес

en: Till Yesterday
bg: До вчера

en: Time
bg: Час

en: Time:
bg: Час:

en: Timeline
bg: Хронология

en: Title
bg: Заглавие

en: To
bg: До

en: To Get API token, Please Visit
bg: За да получиш API токен, моля посети

en: To Get Access Code, Please Visit
bg: За да получиш код за достъп, моля, посети

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
bg: За да получиш API ключ и тайна, моля, посети

en: To Get Auth token, Please Visit
bg: За да получиш Auth токен, моля, посети

en: To Get Client Auth token, Please Visit
bg: За да получиш Client Auth токен, моля посети

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
bg: За да получиш Client Id и Secret, моля посети

en: To get API , Please Visit
bg: За да получиш API, моля, посети

en: To get API Key & Secret, Please Visit
bg: За да получиш API ключ и тайна, моля посети

en: To get API Key, Please Visit
bg: За да получиш API ключ, моля, посети

en: To get API key, Please Visit
bg: За да получиш API ключ, моля посети

en: To get API, Please Visit
bg: За да получиш API, моля, посети

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
bg: За да получиш Account SID и Auth Token, моля посети

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
bg: За да получиш клиентски ID и тайна, моля посети

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
bg: За да получиш Client ID и SECRET, моля, посети

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
bg: За да получиш Client ID и SECRET, моля, посети Google API Console

en: To get Customer ID , Please Visit
bg: За да получиш Customer ID, моля, посети

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
bg: За да получиш публикуем ключ и таен ключ, моля посети

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
bg: За да получиш ключ на сайта и СЕКРЕТЕН ключ, моля, посети

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
bg: За да получиш ключ на сайта и секретен ключ, моля, посети

en: To get Username and Password , Please Visit
bg: За да получиш потребителско име и парола, моля посети

en: To got Webhook , Please Visit
bg: За да получиш Webhook, моля, посети

en: To show this post type data in the WP REST API
bg: За да покажеш данните от този тип публикация в WP REST API

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
bg: За да използваш арабски, китайски, японски и корейски езици, трябва да инсталираш допълнителни шрифтове! Моля, навигирай до

en: To:
bg: До:

en: Today
bg: Днес

en: Token expired
bg: Токенът е изтекъл

en: Token verification failed
bg: Проверката на токена е неуспешна

en: Token...
bg: Токен...

en: Token:
bg: Токен:

en: Tomorrow
bg: Утре

en: Total Entries:
bg: Общо записи:

en: Total File size is too large
bg: Общият размер на файла е твърде голям

en: Total Maximum Size
bg: Общ максимален размер

en: Total Paid
bg: Общо платено

en: Trailing Icon
bg: Крайна икона

en: Transaction ID
bg: ID на транзакцията

en: Transaction Mode:
bg: Режим на транзакция:

en: Transition
bg: Преход

en: Transparant
bg: Прозрачен

en: Transparent
bg: Прозрачен

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
bg: Задействай правила за назначаване в zoho CRM.

en: Trigger CRM Blueprint
bg: Задействай blueprint в CRM

en: Trigger CRM workflows
bg: Задействай работни процеси в CRM

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
bg: Задействай работни процеси в Zoho Bigin.

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
bg: Задействай работни процеси в Zoho Recruit.

en: Try Demo
bg: Пробвай демо

en: Try our free webhook test website:
bg: Опитай нашия безплатен тестов уебсайт за webhook:

en: Tuesday
bg: Вторник

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
bg: Turnstile е безплатна услуга, която защитава твоя уебсайт от спам и злоупотреби.

en: Twilio Console
bg: Twilio конзола

en: Twilio Fields
bg: Twilio полета

en: Type
bg: Тип

en: Type of Encryption
bg: Тип на криптиране

en: Type:
bg: Тип:

en: UNLIMITED
bg: НЕОГРАНИЧЕН

en: Unchecked Value
bg: Стойност без отметка

en: Unconfirmed entries
bg: Непотвърдени записи

en: Undo
bg: Отмени

en: Undo Button
bg: Бутон за отмяна

en: Unique Entry
bg: Уникален запис

en: Unique Entry Value
bg: Уникална стойност на въвеждане

en: Unique User
bg: Уникален потребител

en: Unknown upload error
bg: Неизвестна грешка при качване

en: Unread entries
bg: Непрочетени записи

en: Unsplash Images
bg: Unsplash изображения

en: Untrusted upload source
bg: Ненадежден източник за качване

en: Update
bg: Актуализирай

en: Update ActiveCampaign
bg: Актуализирай ActiveCampaign

en: Update Mail Chimp
bg: Обнови Mail chimp

en: Update MailPoet
bg: Актуализирай MailPoet

en: Update Post Type
bg: Актуализирай тип публикация

en: Update Preferance
bg: Предпочитания за обновяване

en: Update Record
bg: Обнови запис

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
bg: Актуализирай отговорите с съществуващ имейл в ActiveCampaign?

en: Update Responses with Google Sheet?
bg: Обнови отговорите с Google sheet?

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
bg: Обнови отговорите със съществуваща аудитория на MailChimp?

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
bg: Актуализирай отговорите със съществуващ абонат в MailerLite?

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
bg: Актуализирай отговорите със съществуващ абонат в Mailpoet?

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
bg: Актуализирай отговорите със съществуващ имейл в Sendinblue?

en: Update Row
bg: Обнови ред

en: Update Sendinblue
bg: Актуализирай sendinblue

en: Update Subscriber
bg: Актуализирай абонат

en: Update Template
bg: Актуализирай шаблон

en: Update google Sheet
bg: Обнови Google Sheet

en: Updated
bg: Актуализирано

en: Updating...
bg: Обновяване...

en: Upgrade now
bg: Надгради сега

en: Upgrade to Pro
bg: Надгради до про версия

en: Upload
bg: Качи

en: Upload Button Text:
bg: Текст на бутона за качване:

en: Upload Files
bg: Качи файлове

en: Upload Photo
bg: Качи снимка

en: Upload failed
bg: Качването не бе успешно

en: Upload on select
bg: Качване при избор

en: Upsert Preferance
bg: Предпочитание за upsert

en: Upsert Record
bg: Upsert запис

en: Upsert Records
bg: Upsert записи

en: Upsert Using
bg: Upsert чрез

en: Usage Reporting Opt In.
bg: Съгласие за докладване на използването.

en: Use Post Taxonomy Fields
bg: Използвай полета за таксономия на публикацията

en: Use Template
bg: Използвай шаблон

en: User
bg: Потребител

en: User Approval  Method:
bg: Метод за одобрение на потребителя:

en: User Email Notification
bg: Известие по имейл до потребителя

en: User Fields
bg: Потребителски полета

en: User Meta Field Mappping
bg: Съпоставяне на потребителски мета полета

en: User Name:
bg: Потребителско име:

en: User Type:
bg: Тип потребител:

en: User Unique
bg: Потребителски уникален

en: User name...
bg: Потребителско име...

en: Username
bg: Потребителско име

en: Username can't be empty
bg: Потребителското име не може да бъде празно

en: Users
bg: Потребители

en: Users Refreshed
bg: Потребителите са обновени

en: Users refresh failed Cause:
bg: Неуспешно обновяване на потребителите. Причина:

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на потребителите е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Users refresh failed. please try again
bg: Неуспешно обновяване на потребителите. Моля, опитай отново

en: Users refreshed
bg: Потребителите са обновени

en: Validate form input on focus lost
bg: Валидирай въведеното при загуба на фокус

en: Validate on Step Change
bg: Валидирай при промяна на стъпката

en: Validation Error/Invalid Message
bg: Съобщение за грешка при валидация/невалидно

en: Validations
bg: Валидации

en: Value
bg: Стойност

en: Value :
bg: Стойност:

en: Value Format
bg: Формат на стойността

en: Value Format Option
bg: Опция за формат на стойността

en: Value Format Options
bg: Опции за формат на стойността

en: Vertical
bg: Вертикално

en: Video/Pdf Preview
bg: Преглед на видео/PDF

en: View Analytics Report
bg: Преглед на аналитичен отчет

en: View Button
bg: Бутон за преглед

en: View Format
bg: Формат на изглед

en: View List
bg: Списък с изгледи

en: View Name
bg: Име на изглед

en: View Repeater Data
bg: Преглед на повтарящи се данни

en: Views
bg: Прегледи

en: Visibility Mode
bg: Режим на видимост

en: Visible
bg: Видим

en: WP Auth
bg: WP удостоверяване

en: WP Authentication
bg: WP удостоверяване

en: WP User Role
bg: WP потребителска роля

en: Watermark
bg: Воден знак

en: Watermark Image
bg: Изображение за воден знак

en: Watermark Text
bg: Текст на водния знак

en: We have e-mailed your password reset link!
bg: Изпратихме ти имейл с връзка за възстановяване на паролата!

en: Web Hook
bg: Уеб хук

en: Webhook tests failed. please try again
bg: Тестовете на webhook са неуспешни. Моля, опитай отново

en: Wednesday
bg: Сряда

en: Week
bg: Седмица

en: Weekley
bg: Седмично

en: Welcome to Bit Form
bg: Добре дошъл в bit form

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
bg: Добре дошли в изгледите на bit form (бета)

en: What we collect?
bg: Какво събираме?

en: What's New
bg: Какво е ново

en: What's New?
bg: Какво е ново?

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
bg: Когато във формуляра е активирана функция за вход, забравена парола или възстановяване на парола, записите няма да бъдат запазени в WP базата данни.

en: When to save:
bg: Кога да се запазва:

en: Whether or not to generate a default UI for managing this post type
bg: Дали да се генерира стандартен потребителски интерфейс за управление на този тип публикация

en: White
bg: Бял

en: Width
bg: Ширина

en: With Condition
bg: С условие

en: WooCommerce Fields
bg: WooCommerce полета

en: WooCommerce must be activated!
bg: WooCommerce трябва да бъде активиран!

en: Workbook:
bg: Работна книга:

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
bg: Обновяването на работните книги е неуспешно. Причина: %s. Моля, опитай отново

en: Workbooks refresh failed. please try again
bg: Обновяването на работните книги е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Workbooks refreshed
bg: Работните книги са обновени

en: Workflow
bg: Работен процес

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
bg: Обновяването на заглавията на работния лист е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Worksheet Headers refreshed
bg: Заглавията на работния лист са обновени

en: Worksheets refresh failed. please try again
bg: Обновяването на работните листове е неуспешно. Моля, опитай отново

en: Worksheets refreshed
bg: Работните листове са обновени

en: Workspace:
bg: Работно пространство:

en: Workspaces refresh failed Cause:
bg: Неуспешно обновяване на работните пространства. Причина:

en: Workspaces refresh failed. please try again
bg: Неуспешно обновяване на работните пространства. Моля, опитай отново

en: Workspaces refreshed
bg: Работните пространства са обновени

en: Writeable
bg: За писане

en: Yearly
bg: Годишно

en: Yes
bg: Да

en: Yesterday
bg: Вчера

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
bg: Можете да добавите максимум 2 работни процеса

en: You are already logged in
bg: Вече си влязъл в профила си

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
bg: Можеш да добавиш или премахнеш бутона за изчистване от полето за подпис. Можеш да превключиш тази опция, за да добавиш или премахнеш бутона за изчистване.

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
bg: Можеш да добавиш или премахнеш бутона за отмяна от полето за подпис. Можеш да превключиш тази опция, за да добавиш или премахнеш бутона за отмяна.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
bg: Можеш да използваш или ReCaptcha-V2, или ReCaptcha-V3 във формуляр. За да използваш ReCaptcha-V2, деактивирай ReCaptcha-V3 от настройките на формуляра.

en: You cannot add
bg: Не можеш да добавиш

en: You cannot add more than one
bg: Не можеш да добавиш повече от един

en: You have been successfully logged in.
bg: Успешно влезе в системата.

en: You must be logged in.
bg: Трябва да си влязъл в профила си.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
bg: След това ще видиш ключа на сайта и секретния ключ. Копирай и двата ключа и се върни в настройките на Bit form Google reCaptcha, за да ги поставиш в съответните полета

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
bg: След това ще видиш ключа на сайта и секретния ключ. Копирай и двата ключа и се върни в настройките на Bit form Turnstile, за да ги поставиш в съответните полета

en: You will then see the site. Copy
bg: След това ще видиш сайта. Копирай

en: YouTube Video
bg: YouTube видео

en: YouTube channel
bg: YouTube канал

en: Your Domain Name:
bg: Твоето име на домейн:

en: Your Zoho Creator screen name...
bg: Твоето потребителско име в Zoho Creator...

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
bg: Акаунтът ти е активиран успешно. Вече можеш да влезеш.

en: Your account has been rejected.
bg: Акаунтът ти е отхвърлен.

en: Your account is already activated!
bg: Акаунтът ти вече е активиран!

en: Your account is pending for admin approval.
bg: Акаунтът ти очаква одобрение от администратор.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
bg: Акаунтът ти очаква одобрение от администратор. Моля, изчакай одобрението на администратора.

en: Zoho API Console
bg: Zoho API конзола

en: Zoho Analytics Owner Email:
bg: Имейл на собственика на Zoho analytics:

en: Zoho Creator Criteria Guide
bg: Ръководство за критериите в Zoho creator

en: Zoho Fields
bg: Zoho полета

en: Zoho didn't provide column names for this table
bg: Zoho не предостави имена на колони за тази таблица

en: Zoho didn't provide fields names for this list
bg: Zoho не предостави имена на полетата за този списък

en: and
bg: и

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
bg: и се върни в настройките на Bit form hCaptcha, за да поставиш в полетата за ключ на сайта.

en: and find the API Key section.
bg: и намери секцията с API ключове.

en: and find the API section.
bg: и намери API секцията.

en: and watch
bg: и гледай

en: api key field is required for hubspot api
bg: полето за api ключ е необходимо за hubspot api

en: button to apply the settings.
bg: бутона, за да приложиш настройките.

en: button to save the settings.
bg: бутона, за да запазиш настройките.

en: by default, it is set as private project.
bg: по подразбиране е зададен като частен проект.

en: cpt type update successfully, refresh your window
bg: cpt типът е актуализиран успешно, обнови прозореца си

en: create a new milestone
bg: Създай нов етап

en: create a new project
bg: Създай нов проект

en: create a new task
bg: Създай нова задача

en: create a new tasklist
bg: Създай нов списък със задачи

en: create new note
bg: създай нова бележка

en: created at:
bg: създадено на:

en: documentation
bg: документация

en: e.g. 123
bg: напр. 123

en: e.g. John Doe
bg: напр. John Doe

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
bg: полето по-горе (можеш да използваш Sandbox или Live режим).

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
bg: полето по-горе (можеш да използваш тестов API ключ за целите на тестването).

en: field above.
bg: полето по-горе.

en: fields.
bg: полета.

en: flag is required
bg: флагът е задължителен

en: for Wordpress
bg: за Wordpress

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
bg: от PayPal таблото и го постави в Bit Form

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
bg: от Razorpay API таблото и го постави в Bit Form

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
bg: от Stripe API таблото и го постави в Bit Form

en: g-ReCAPTCHA details is empty
bg: Данните за g-ReCAPTCHA са празни

en: hCaptcha Admin Dashboard
bg: административния панел на hCaptcha

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
bg: hCaptcha е безплатна услуга, която защитава твоя уебсайт от спам и злоупотреби.

en: hCaptcha verification failed
bg: Неуспешна проверка на hCaptcha

en: here
bg: тук

en: in paypal field to customize the style.
bg: в PayPal полето, за да персонализираш стила.

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
bg: Да се вмъкне нов запис, ако горните критерии не са изпълнени?

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
bg: Вмъкни нов ред, ако горните критерии не са изпълнени?

en: is not available in your plan.
bg: не е налично в твоя план.

en: is required for zoho marketing hub
bg: е необходим за zoho marketing hub

en: item
bg: елемент

en: items
bg: елементи

en: list are required for zoho campaigns api
bg: списък е необходим за zoho campaigns api

en: list are required for zoho desk api
bg: списък е необходим за zoho desk api

en: list are required for zoho marketingHub api
bg: списък е необходим за zoho marketingHub api

en: list are required for zoho projects api
bg: списък е необходим за zoho projects api

en: module and field map are required for woocommerce
bg: модул и карта на полетата са необходими за woocommerce

en: module, fields are required for Acumbamail api
bg: модул, полета са необходими за Acumbamail api

en: module, fields are required for Autonami api
bg: модул, полета са необходими за Autonami api

en: module, fields are required for Elastic Email api
bg: модул, полета са необходими за Elastic Email api

en: module, fields are required for Encharge api
bg: модул, полета са необходими за Encharge api

en: module, fields are required for Fluent CRM api
bg: модул, полета са необходими за Fluent CRM api

en: module, fields are required for Gist api
bg: модул, полета са необходими за Gist api

en: module, fields are required for Google sheet api
bg: модул, полета са необходими за Google sheet api

en: module, fields are required for Mail Chimp api
bg: модул, полета са необходими за Mail Chimp api

en: module, fields are required for Mail Poet api
bg: модул, полета са необходими за Mail Poet api

en: module, fields are required for MailerLite api
bg: модул, полета са необходими за MailerLite api

en: module, fields are required for SendFox api
bg: модул, полета са необходими за SendFox api

en: module, fields are required for Sendinblue api
bg: модул, полета са необходими за Sendinblue api

en: module, fields are required for Telegram api
bg: модул, полета са необходими за Telegram api

en: module, fields are required for Trello api
bg: модул, полета са необходими за Trello api

en: module, fields are required for zoho bigin api
bg: модул, полета са необходими за zoho bigin api

en: module, fields are required for zoho mail api
bg: модул, полета са необходими за zoho mail api

en: module, fields are required for zoho recruit api
bg: модул, полета са необходими за zoho recruit api

en: module, fields are required for zoho sheet api
bg: модул, полета са необходими за zoho sheet api

en: module, fields are required for zoho sign api
bg: модул, полета са необходими за zoho sign api

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
bg: модул, оформление са необходими за zoho crm relatedlist

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
bg: модул, оформление, полета са необходими за zoho crm api

en: no data found
bg: не са намерени данни

en: no response found
bg: не е намерен отговор

en: of
bg: от

en: parent folder are required for zoho workdrive api
bg: родителска папка е необходима за zoho workdrive api

en: please fill up the required actions
bg: Моля, попълни необходимите действия

en: please map mandatory fields
bg: Моля, свържи задължителните полета

en: please try again
bg: моля, опитай отново

en: prepared query is empty
bg: Подготвената заявка е празна

en: provided form does not exists
bg: предоставената форма не съществува

en: provided form entries does not exists
bg: Предоставените записи от формуляра не съществуват

en: public
bg: публичен

en: pushed to Zoho Projects.
bg: изпратен към Zoho Projects.

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
bg: reCAPTCHA е безплатна услуга, която защитава твоя уебсайт от спам и злоупотреби.

en: reCAPTCHA saved successfully
bg: reCAPTCHA е запазена успешно

en: reCAPTCHA updated successfully
bg: reCAPTCHA е актуализирана успешно

en: report name cann't be empty
bg: името на отчета не може да бъде празно

en: save Successfully
bg: Запазено успешно

en: save failed Cause:
bg: Запазването не успя. Причина:

en: save failed. please try again
bg: Запазването не успя. Моля, опитай отново

en: select approval method
bg: избери метод за одобрение

en: set Form Field
bg: задай поле на формата

en: set hours
bg: задай часове

en: set start & end time
bg: задай начален и краен час

en: status
bg: статус

en: tab to proceed.
bg: раздела, за да продължиш.

en: tag-1, tag-2
bg: етикет-1, етикет-2

en: task layout is required
bg: оформлението на задачата е задължително

en: this feature
bg: тази функция

en: this will limit the form submission for specific period.
bg: Това ще ограничи подаването на формуляра за определен период.

en: ticket owner is required
bg: Собственикът на билета е задължителен

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
bg: За да създадеш %s под етап, трябва да избереш списък със задачи или да създадеш нов списък със задачи

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
bg: За да създадеш подзадача, трябва да избереш задача или да създадеш нова задача

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
bg: за динамично заместване на етикети/стойности, специфични за полето.

en: to learn more about BitForm Pro.
bg: за да научиш повече за BitForm Pro.

en: to see what can you do with Pro version.
bg: за да видиш какво можеш да правиш с Pro версията.

en: to unlock it. Check out our
bg: за да я отключиш. Провери нашата

en: token can't be empty
bg: Токенът не може да бъде празен

en: tokenDetails error
bg: грешка в tokenDetails

en: update row for first match only?
bg: Обнови ред само за първото съвпадение?

en: updated on:
bg: актуализирано на:

en: username, password, fields are required for rapidmail api
bg: потребителско име, парола, полета са необходими за rapidmail api

en: webhook url is empty
bg: webhook url е празен

en: within %s to %s
bg: в рамките на %s до %s

en: workflow deleted
bg: Работният процес е изтрит

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
bg: работно пространство, таблица, полета са необходими за zoho analytics api

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
bg: можеш да избереш потребители на analytics или да избереш стойност от полетата на формуляра или дори да въведеш персонализиран имейл адрес

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
bg: максималната дължина на полето %s в zoho crm е %s, Въведено %s
