Bit Form 2.20.4 - en to hu translation catalogue (2492 entries)

en:  is required.
hu:  kötelező.

en:  should be Time Format
hu:  időformátumnak kell lennie

en:  should be a date
hu:  dátumnak kell lennie

en:  should be a number
hu:  számnak kell lennie

en:  should be a phone number
hu:  telefonszámnak kell lennie

en:  should be an URL
hu:  URL-nek kell lennie

en:  should be an email. please provide a valid email address.
hu:  e-mail címnek kell lennie. Kérjük, adj meg érvényes e-mail címet.

en: #%s no. Form doesn't exists
hu: #%s számú űrlap nem létezik

en: #%s no. Form is not active
hu: #%s számú űrlap nem aktív

en: %s Attachments
hu: %s mellékletek

en: %s Flag
hu: %s jelölő

en: %s Owner
hu: %s tulajdonosa

en: %s Recurrence
hu: %s ismétlődés

en: %s Reminder
hu: %s emlékeztető

en: %s Tags
hu: %s címkék

en: %s Time Log
hu: %s időnapló

en: %s is required for %s
hu: %s szükséges a %s-hoz

en: %s is required for woocommerce %s
hu: %s szükséges a WooCommerce %s-hoz

en: %s is required for zoho bigin
hu: %s szükséges a Zoho Bigin-hez

en: %s is required for zoho bigin, %s module
hu: %s szükséges a Zoho Bigin, %s modulhoz

en: %s is required for zoho campaigns
hu: %s szükséges a Zoho Campaigns-hez

en: %s is required for zoho creator
hu: %s szükséges a Zoho Creator-hoz

en: %s is required for zoho crm, %s module
hu: %s szükséges a Zoho CRM, %s modulhoz

en: %s is required for zoho recruit, %s module
hu: %s szükséges a Zoho Recruit, %s modulhoz

en: %s to %s
hu: %s - %s

en: (Allow only selected rules to View Entries)
hu: (Csak a kiválasztott szabályoknak engedélyezett a bejegyzések megtekintése)

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
hu: ** A Zoho Analytics nem támogatja az adatok BESZÚRÁSÁT / FRISSÍTÉSÉT más integrációs táblában

en: --Select a data center--
hu: --Válassz adatközpontot--

en: 24H Format
hu: 24 órás formátum

en: <p style="font-size: 16px">To use
hu: <p style="font-size: 16px">A következő használatához:

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
hu: <p style="font-size: 16px">A Turnstile használatához be kell állítanod a Webhely kulcsot és a Titkos kulcsot innen: <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
hu: <p style="font-size: 16px">A hCaptcha használatához be kell állítanod a Webhely kulcsot és a Titkos kulcsot innen: <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
hu: <p style="font-size: 16px">A reCaptchav2 használatához be kell állítanod a Webhely kulcsot és a Titkos kulcsot innen: <a href="

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
hu: <p style="margin:0">Sikeresen elküldve.</p>

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
hu: <p>Fiókodat elutasította az adminisztrátor.</p>

en: A PHP extension stopped the file upload.
hu: Egy PHP kiterjesztés leállította a fájlfeltöltést.

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
hu: Ha az e-mail már létezik, a rekord frissül, egyébként új rekord jön létre.

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
hu: Karakterlánc, amely meghatározza, hogyan jelenik meg a dátum a beviteli mezőben. A támogatott karakterek a <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">dokumentációban</a> találhatók.

en: ACF Fields
hu: ACF mezők

en: ACF File Upload Fields Map
hu: ACF fájlfeltöltési mezők összerendelése

en: ACF fields Mapping
hu: ACF mezők összerendelése

en: AND
hu: ÉS

en: API Integration
hu: API integráció

en: API Key
hu: API kulcs

en: API Key cann't be empty
hu: Az API kulcs nem lehet üres

en: API Key...
hu: API kulcs...

en: API Key:
hu: API kulcs:

en: API Secret:
hu: API titkos kulcs:

en: API Token...
hu: API token...

en: API Token:
hu: API token:

en: API key
hu: API kulcs

en: API key saved successfully
hu: API kulcs sikeresen mentve

en: API key:
hu: API kulcs:

en: Accept And Continue
hu: Elfogadás és folytatás

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
hu: Fogadd el és oszd meg a nem érzékeny diagnosztikai adatokat, hogy segíts nekünk javítani a felhasználói élményt.

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
hu: Fogadd el és folytasd a használati adatok megosztását a fejlesztésekhez, vagy hagyd ki a bővítmény használatához.

en: Access API Key cann't be empty
hu: Az API kulcs nem lehet üres

en: Access API Key...
hu: API kulcs elérése...

en: Access API Key:
hu: API kulcs elérése:

en: Access API URL cann't be empty
hu: Az API URL nem lehet üres

en: Access API URL...
hu: API URL elérése...

en: Access API URL:
hu: API URL elérése:

en: Access Code...
hu: Hozzáférési kód...

en: Access Setting
hu: Hozzáférési beállítás

en: Access Token can't be empty
hu: A hozzáférési token nem lehet üres

en: Access Token...
hu: Hozzáférési token...

en: Access Token:
hu: Hozzáférési token:

en: Account Name
hu: Fiók neve

en: Account SID can't be empty
hu: A fiók SID nem lehet üres

en: Account SID...
hu: Fiók SID...

en: Account SID:
hu: Fiók SID:

en: Action
hu: Művelet

en: Action Behaviour:
hu: Művelet viselkedése:

en: Action Column
hu: Művelet oszlop

en: Action Effect:
hu: Művelet hatása:

en: Action Run When:
hu: Művelet végrehajtása, amikor:

en: Action:
hu: Művelet:

en: Actions
hu: Műveletek

en: Actions:
hu: Műveletek:

en: Activate Your Account
hu: Fiók aktiválása

en: Activation success
hu: Sikeres aktiválás

en: Active List
hu: Aktív lista

en: Active Options
hu: Aktív opciók

en: ActiveCampaign Fields
hu: ActiveCampaign mezők

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
hu: Az ActiveCampaign mezők frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: ActiveCampaign fields refreshed
hu: ActiveCampaign mezők frissítve

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
hu: Az ActiveCampaign listák frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: ActiveCampaign lists refreshed
hu: ActiveCampaign listák frissítve

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
hu: Az ActiveCampaign címkék frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: ActiveCampaign tags refreshed
hu: ActiveCampaign címkék frissítve

en: Acumbamail Fields
hu: Acumbamail mezők

en: Acumbamail documentation
hu: Acumbamail dokumentáció

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
hu: %s hozzáadása a Zoho Projects-be küldött problémához

en: Add Address Field
hu: Cím mező hozzáadása

en: Add Conditional Logic
hu: Feltételes logika hozzáadása

en: Add Contact Tag
hu: Kapcsolat címke hozzáadása

en: Add Custom Tag
hu: Egyéni címke hozzáadása

en: Add Double Opt-in
hu: Kettős beleegyezés hozzáadása

en: Add Email BCC
hu: E-mail BCC hozzáadása

en: Add Email CC
hu: E-mail CC hozzáadása

en: Add Email Receiver
hu: E-mail címzett hozzáadása

en: Add Group
hu: Csoport hozzáadása

en: Add Groups
hu: Csoportok hozzáadása

en: Add Meta field
hu: Meta mező hozzáadása

en: Add More
hu: Továbbiak hozzáadása

en: Add More +
hu: Több hozzáadása +

en: Add More Alternative Success Message
hu: További alternatív sikeres üzenet hozzáadása

en: Add More Alternative URl
hu: További alternatív URL hozzáadása

en: Add More Hook
hu: További hook hozzáadása

en: Add More Related List
hu: További kapcsolódó lista hozzáadása

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: Add New Post Type
hu: Új bejegyzéstípus hozzáadása

en: Add New Step
hu: Új lépés hozzáadása

en: Add New Template
hu: Új sablon hozzáadása

en: Add Options List
hu: Opciók listájának hozzáadása

en: Add Post Type
hu: Bejegyzéstípus hozzáadása

en: Add Random Number
hu: Véletlenszerű szám hozzáadása

en: Add Send Activation Email
hu: Aktiváló e-mail küldésének hozzáadása

en: Add Status to contact
hu: Állapot hozzáadása a kapcsolathoz

en: Add Steps
hu: Lépések hozzáadása

en: Add Subscriber Status
hu: Feliratkozó állapot hozzáadása

en: Add Tags
hu: Címkék hozzáadása

en: Add Url Parameter: (optional)
hu: URL paraméter hozzáadása: (opcionális)

en: Add a Note
hu: Jegyzet hozzáadása

en: Add a contact owner
hu: Kapcsolat tulajdonos hozzáadása

en: Add a flag to
hu: Jelölő hozzáadása a

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
hu: Csoport hozzáadása a Zoho Projects-be küldött projekthez.

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
hu: Elrendezés hozzáadása a Zoho Projects-be küldött projekthez.

en: Add a lifecycle stage
hu: Életciklus szakasz hozzáadása

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
hu: Jegyzet hozzáadása a bitformból a Zoho Bigin-be.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
hu: Megjegyzés hozzáadása a bitformból a Zoho Recruitba.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
hu: Tulajdonos hozzáadása a Zoho CRM-be küldött rekordokhoz.

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
hu: Tulajdonos hozzáadása a Zoho Desk-be küldött jegyhez.

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
hu: Termék hozzáadása a Zoho Desk-be küldött jegyhez.

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
hu: Címke hozzáadása a Zoho CRM-be küldött rekordokhoz

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
hu: Címke hozzáadása a Zoho CRM-be küldött rekordokhoz.

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
hu: Tulajdonos hozzáadása a Zoho Projects-be küldött %s-hoz.

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
hu: Mellékletek hozzáadása a Bit-integration-pro-ból az OneDrive mappába.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
hu: Mellékletek hozzáadása a BitFormból a Zoho Bigin-be.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
hu: Mellékletek hozzáadása a BitFormból a Zoho Workdrive mappába.

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
hu: Mellékletek hozzáadása a BitFormból a Zoho Mail-be küldött e-mailhez.

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
hu: Mellékletek hozzáadása a BitFormból a Zoho Desk-be küldött jegyhez.

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
hu: Mellékletek vagy aláírás mező hozzáadása a BitFormból a Telegram küldéshez.

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
hu: Mellékletek vagy aláírások hozzáadása a BitFormból a CRM-hez.

en: Add field
hu: Mező hozzáadása

en: Add field value to use as folder name
hu: Mező érték hozzáadása mappanevként

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
hu: Követők hozzáadása a Zoho Projects-be küldött problémához

en: Add form field
hu: Űrlapmező hozzáadása

en: Add lead status
hu: Lead státusz hozzáadása

en: Add mail from address
hu: Feladó e-mail cím hozzáadása

en: Add priority to deal
hu: Prioritás hozzáadása az üzlethez

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
hu: Ismétlődés hozzáadása a Zoho Projects-be küldött %s-hoz.

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
hu: Emlékeztető hozzáadása a Zoho Projects-be küldött %s-hoz.

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
hu: Címkék hozzáadása a Zoho Projects-be küldött %s-hoz.

en: Add tags to contact
hu: Címkék hozzáadása a kapcsolathoz

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
hu: Időnapló hozzáadása a Zoho Projects-be küldött %s-hoz.

en: Add type to deal
hu: Típus hozzáadása az üzlethez

en: Add/Edit Options
hu: Opciók hozzáadása/szerkesztése

en: Add/Edit Rating Options
hu: Értékelési lehetőségek hozzáadása/szerkesztése

en: Add/Edit Suggestions
hu: Javaslatok hozzáadása/szerkesztése

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Additional Actions
hu: További műveletek

en: Address Field Map
hu: Cím mező hozzárendelés

en: Admin Email Notification
hu: Adminisztrátori e-mail értesítés

en: Admin Label
hu: Admin címke

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
hu: Az admin címke a mező címe, amely alternatív hivatkozásként szolgál a vezérlőpulton. Kapcsolhatod ezt az opciót az admin címke használatához vagy letiltásához.

en: Advance File Upload
hu: Speciális fájl feltöltés

en: Advanced Configuration
hu: Speciális beállítások

en: Advanced Date Time
hu: Speciális dátum idő

en: Advanced File Upload
hu: Speciális fájl feltöltés

en: Advanced File Upload Field
hu: Speciális fájlfeltöltési mező

en: All Entries
hu: Összes bejegyzés

en: All Forms
hu: Összes űrlap

en: All List:
hu: Minden lista:

en: All Side
hu: Minden oldal

en: All Submitted Response
hu: Összes beküldött válasz

en: All Tags:
hu: Összes címke:

en: All User
hu: Minden felhasználó

en: All fields are required
hu: Minden mező kötelező

en: All list field fetched successfully
hu: Minden lista mező sikeresen lekérve

en: Allow Custom Option:
hu: Egyéni opció engedélyezése:

en: Allow Download (Link)
hu: Letöltés engedélyezése (link)

en: Allow File Browse
hu: Fájl böngészés engedélyezése

en: Allow Input
hu: Bevitel engedélyezése

en: Allow Maximum Upload Size
hu: Maximális feltöltési méret engedélyezése

en: Allow Multiple
hu: Többszörös engedélyezése

en: Allow Multiple Select:
hu: Többszörös kiválasztás engedélyezése:

en: Allow Multiple:
hu: Többszörös engedélyezése:

en: Allow Only logged in users to view all entries
hu: Csak bejelentkezett felhasználók láthatják az összes bejegyzést

en: Allow Other Option
hu: Egyéb opció engedélyezése

en: Allow Other Option:
hu: Egyéb opció engedélyezése:

en: Allow Roles to edit Other's entries
hu: Szerepkörök számára mások bejegyzései szerkesztésének engedélyezése

en: Allow Roles to edit own entries
hu: Szerepkörök számára saját bejegyzések szerkesztésének engedélyezése

en: Allow Roles to view Other's entries
hu: Szerepkörök számára mások bejegyzései megtekintésének engedélyezése

en: Allow Roles to view own entries
hu: Szerepkörök számára saját bejegyzések megtekintésének engedélyezése

en: Allow Users to Edit Form Entries
hu: Felhasználók számára űrlapbejegyzések szerkesztésének engedélyezése

en: Allow copy to Pasting of files
hu: Fájlok beillesztésének engedélyezése

en: Allow empty form as Save draft
hu: Üres űrlap mentése vázlatként

en: Allow logged in users to edit form entries
hu: Bejelentkezett felhasználók szerkeszthetik az űrlap bejegyzéseit

en: Allow only logged in users to submit the form.
hu: Csak bejelentkezett felhasználók számára engedélyezi az űrlap beküldését.

en: Allow only one entry for each IP address.
hu: Csak egy bejegyzést engedélyez IP címenként.

en: Allow reorder files
hu: Fájlok átrendezésének engedélyezése

en: Allow single entry for each IP address
hu: Egy IP-címről csak egy beküldés engedélyezése

en: Allow to Configure Global Validation Message
hu: Lehetővé teszi a globális ellenőrzési üzenet beállítását

en: Allowed Countries :
hu: Engedélyezett országok:

en: Allowed File Mime Type:
hu: Engedélyezett fájl MIME típus:

en: Allowed File Type:
hu: Engedélyezett fájltípus:

en: Allowed IP
hu: Engedélyezett IP

en: Allowed IP List
hu: Engedélyezett IP lista

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
hu: Lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy közvetlenül a beviteli mezőbe írja be a dátumot. Alapértelmezés szerint a közvetlen bevitel le van tiltva.

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
hu: Lehetővé teszi, hogy előre beállítsd a fogyasztónak megjelenített hosztolt fizetési oldalakon használt nyelvet. Ez az opció opcionális. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>További információ</a>

en: Already activated account
hu: Már aktivált fiók

en: Already have a submit button
hu: Már van beküldés gomb

en: Always
hu: Mindig

en: Always save abandoned form entries
hu: Mindig mentse az elhagyott űrlapbejegyzéseket

en: Amount
hu: Összeg

en: Amount Type
hu: Összeg típusa

en: Announcement
hu: Közlemény

en: Api Key can't be empty
hu: Az API kulcs nem lehet üres

en: Api Key...
hu: API kulcs...

en: Api Secret...
hu: API titkos kulcs...

en: App
hu: Alkalmazás

en: App Settings
hu: Alkalmazásbeállítások

en: App delete successfully.
hu: Alkalmazás sikeresen törölve.

en: App deletion failed Cause
hu: Alkalmazás törlése sikertelen. Ok:

en: App deletion failed. please try again
hu: Alkalmazás törlése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Application:
hu: Alkalmazás:

en: Applications refresh failed Cause:
hu: Alkalmazások frissítése sikertelen. Ok:

en: Applications refresh failed. please try again
hu: Alkalmazások frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Applications refreshed
hu: Alkalmazások frissítve

en: Approval
hu: Jóváhagyás

en: Are you sure to clone this integration?
hu: Biztosan klónozni szeretnéd ezt az integrációt?

en: Are you sure to delete post type?
hu: Biztosan törölni szeretnéd a bejegyzéstípust?

en: Are you sure to delete these
hu: Biztosan törölni szeretnéd ezeket:

en: Are you sure to delete this App configuration?
hu: Biztosan törölni szeretnéd ezt az alkalmazás konfigurációt?

en: Are you sure to delete this URL ?
hu: Biztosan törölni szeretnéd ezt az URL-t?

en: Are you sure to delete this form?
hu: Biztosan törölni szeretnéd ezt az űrlapot?

en: Are you sure to delete this integration?
hu: Biztosan törölni szeretnéd ezt az integrációt?

en: Are you sure to delete this message ?
hu: Biztosan törölni szeretnéd ezt az üzenetet?

en: Are you sure to delete this note
hu: Biztosan törölni szeretnéd ezt a jegyzetet?

en: Are you sure to delete this report
hu: Biztosan törölni szeretnéd ezt a jelentést

en: Are you sure to delete this table?
hu: Biztosan törölni szeretnéd ezt a táblát?

en: Are you sure to delete this template
hu: Biztosan törölni szeretnéd ezt a sablont

en: Are you sure to delete this web hook?
hu: Biztosan törölni szeretnéd ezt a webhookot?

en: Are you sure to duplicate this entry?
hu: Biztosan duplikálni szeretnéd ezt a bejegyzést?

en: Are you sure to duplicate this form ?
hu: Biztosan duplikálni szeretnéd ezt az űrlapot?

en: Are you sure to duplicate this template?
hu: Biztosan duplikálni szeretnéd ezt a sablont?

en: Are you sure to export this form ?
hu: Biztosan exportálni szeretnéd ezt az űrlapot?

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
hu: Rendezd a mezőket preferencia szerint az upsert művelethez

en: Assign Project Users
hu: Projekt felhasználók hozzárendelése

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
hu: Felhasználók hozzárendelése a Zoho Projects-be küldött projekthez.

en: Assignment Rules
hu: Hozzárendelési szabályok

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
hu: Hozzárendelési szabályok frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Assignment Rules refreshed
hu: Hozzárendelési szabályok frissítve

en: Assignment rules is empty
hu: A hozzárendelési szabályok üresek

en: Associate deal with company
hu: Üzlet összekapcsolása céggel

en: Associate deal with contacts
hu: Üzlet összekapcsolása kapcsolatokkal

en: At least 1 condition needed
hu: Legalább 1 feltétel szükséges

en: At least one digit (0-9)
hu: Legalább egy számjegy (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
hu: Legalább egy kisbetű (a-z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
hu: Legalább egy speciális karakter (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: At least one uppercase character (A-Z)
hu: Legalább egy nagybetű (A-Z)

en: Attachment
hu: Melléklet

en: Attachments
hu: Mellékletek

en: Attachments or Signature field
hu: Mellékletek vagy aláírás mező

en: Audience List:
hu: Közönséglista:

en: Audience list failed. please try again
hu: Közönséglista frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Közönséglista frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Audience list refreshed
hu: Közönséglista frissítve

en: Audience tags failed. please try again
hu: Közönség címkék frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Közönség címkék frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Audience tags refreshed
hu: Közönség címkék frissítve

en: Auth Token can't be empty
hu: A hitelesítési token nem lehet üres

en: Auth Token...
hu: Auth token...

en: Auth Token:
hu: Auth token:

en: Author
hu: Szerző

en: Authorization Failed
hu: Az engedélyezés sikertelen

en: Authorization Successful
hu: Az engedélyezés sikeres

en: Authorization failed
hu: Az engedélyezés sikertelen

en: Authorization failed Cause:
hu: Az engedélyezés sikertelen. Ok:

en: Authorization failed. please try again
hu: Az engedélyezés sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Authorize
hu: Hitelesítés

en: Authorize App Name...
hu: Alkalmazás engedélyezési neve...

en: Authorize App Name:
hu: Alkalmazás engedélyezési neve:

en: Authorize App:
hu: Alkalmazás engedélyezése:

en: Authorize New Dropbox App
hu: Új dropbox alkalmazás hitelesítése

en: Authorize New Google App
hu: Új Google alkalmazás engedélyezése

en: Authorize New Mailchimp App
hu: Új Mailchimp alkalmazás engedélyezése

en: Authorize New One Drive App
hu: Új OneDrive alkalmazás engedélyezése

en: Authorize New Rapidmail Account
hu: Új rapidmail fiók engedélyezése

en: Authorize New Zoho Analytics App
hu: Új Zoho Analytics alkalmazás engedélyezése

en: Authorize New Zoho Bigin App
hu: Új Zoho Bigin alkalmazás engedélyezése

en: Authorize New Zoho CRM App
hu: Új zoho CRM alkalmazás engedélyezése

en: Authorize New Zoho Campaigns App
hu: Új zoho campaigns alkalmazás engedélyezése

en: Authorize New Zoho Creator App
hu: Új zoho creator alkalmazás engedélyezése

en: Authorize New Zoho Desk App
hu: Új zoho desk alkalmazás engedélyezése

en: Authorized App:
hu: Engedélyezett alkalmazás:

en: Authorized Failed
hu: Hitelesítés sikertelen

en: Authorized Filled
hu: Hitelesítés kitöltve

en: Authorized Redirect URIs:
hu: Engedélyezett átirányítási URI-k:

en: Authorized Successfully
hu: Sikeres hitelesítés

en: Authorized failed
hu: Hitelesítés sikertelen

en: Authorized successfully
hu: Sikeres hitelesítés

en: Authorized ✔
hu: Hitelesítve ✔

en: Auto
hu: Automatikus

en: Auto Complete
hu: Automatikus kitöltés

en: Auto Login After Registration
hu: Automatikus bejelentkezés regisztráció után

en: Autocomplete :
hu: Automatikus kitöltés:

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
hu: Az automatikus kitöltés lehetővé teszi, hogy meghatározd, milyen típusú automatikus segítséget nyújtson a böngésző a mező kitöltéséhez. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>További információ</a>

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Autonami Fields
hu: Autonami mezők

en: Autonami Lists:
hu: Autonami listák:

en: Autonami Pro Plugins not found
hu: Autonami Pro bővítmények nem találhatók

en: Autonami Tags:
hu: Autonami címkék:

en: Autonami fields refresh failed. please try again
hu: Az Autonami mezők frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Autonami fields refreshed
hu: Autonami mezők frissítve

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
hu: Az Autonami listák és címkék frissítése sikertelen. Ok:

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
hu: Az Autonami listák és címkék frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Autonami lists and tags refreshed
hu: Autonami listák és címkék frissítve

en: Available Font for PDF
hu: Elérhető betűtípusok PDF-hez

en: Available Integrations
hu: Elérhető integrációk

en: Available On
hu: Elérhető a következőn

en: Available On Pro
hu: Pro verzióban elérhető

en: Available Payment Gateways
hu: Elérhető fizetési átjárók

en: Available on
hu: Elérhető itt:

en: Azure Portal
hu: Azure portál

en: BG Height
hu: Háttér magassága

en: BG Height/Width
hu: Háttér magassága/szélessége

en: BG Width
hu: Háttér szélessége

en: Back
hu: Vissza

en: Back to fields list
hu: Vissza a mezők listájához

en: Background
hu: Háttér

en: Background Blend Mode
hu: Háttér keverési mód

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Background Color:
hu: Háttérszín:

en: Background Filter
hu: Háttér szűrő

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Background Img Position
hu: Háttérkép pozíciója

en: Background Img Repeat
hu: Háttérkép ismétlése

en: Background Img Size
hu: Háttérkép mérete

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Bad
hu: Rossz

en: Basic
hu: Alap

en: Basic Configuration
hu: Alapvető beállítások

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
hu: Győződj meg róla, hogy beállítottad a feltételes logikát a sikeres/hibaüzenetek és az átirányítási oldal megjelenítéséhez. Ha nincs beállítva feltételes logika, az alapértelmezett megerősítés jelenik meg.

en: Before Due Date
hu: Határidő előtt

en: Between
hu: Között

en: Billable
hu: Számlázható

en: Billing
hu: Számlázás

en: Billing Status
hu: Számlázási állapot

en: Bit Form
hu: Bit form

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
hu: Bit form - kapcsolatűrlap-készítő bővítmény WordPresshez

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
hu: Bit Form - A legfejlettebb űrlapkészítő és bejegyzéskezelő bővítmény

en: Bit Form API
hu: Bit form API

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
hu: Bit form Google reCaptcha V2 dokumentációt

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
hu: Bit form Google reCaptcha V3 dokumentáció

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
hu: Bit form Mollie fizetési átjáró dokumentáció

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
hu: Bit form PayPal fizetési átjáró dokumentáció

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
hu: Bit form Razorpay fizetési átjáró dokumentáció

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
hu: Bit form Stripe fizetési átjáró dokumentáció

en: Bit form Turnstile documentation
hu: Bit form Turnstile dokumentáció

en: Bit form hCaptcha documentation
hu: Bit form hCaptcha dokumentáció

en: Bitform Pages
hu: Bitform oldalak

en: Bitform block settings
hu: Bitform blokk beállítások

en: Bitforms Pages
hu: Bitforms oldalak

en: Black
hu: Fekete

en: Block Gap
hu: Blokk távolság

en: Blocked IP
hu: Blokkolt IP

en: Blocked IP List
hu: Blokkolt IP lista

en: Blocked IP list
hu: Blokkolt IP-címek listája

en: Blue
hu: Kék

en: Blur
hu: Elmosás

en: Body:
hu: Törzs:

en: Border
hu: Keret

en: Border Color
hu: Keret színe

en: Border Radius
hu: Keret lekerekítése

en: Border Width
hu: Keret szélessége

en: Bot API Key...
hu: Bot API kulcs...

en: Bot API Key:
hu: Bot API kulcs:

en: Both Side Gap
hu: Kétoldali távolság

en: Breakpoint Modification
hu: Töréspontok módosítása

en: Breakpoint width size modification
hu: Töréspont szélesség módosítása

en: Brevo(SendinBlue) API Console
hu: Brevo(SendinBlue) API konzol

en: Brightness
hu: Fényerő

en: Browse Template
hu: Sablon böngészése

en: Browse...
hu: Tallózás...

en: Browser
hu: Böngésző

en: Button
hu: Gomb

en: Button Align
hu: Gomb igazítás

en: Button Align:
hu: Gomb igazítása:

en: Button Alignment:
hu: Gomb igazítása:

en: Button Icons
hu: Gomb ikonok

en: Button Position:
hu: Gomb pozíció:

en: Button Reverse
hu: Gomb megfordítása

en: Button Style
hu: Gomb stílus

en: Button Text
hu: Gomb szöveg

en: Button Type
hu: Gomb típus

en: Button View:
hu: Gomb nézet:

en: Buy Premium
hu: Prémium vásárlása

en: By Roles
hu: Szerepkörök szerint

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
hu: Alapértelmezés szerint a munkalap első sora számít fejléc sornak. Ez akkor használható, ha a táblázatos adatok az első sortól eltérő sorban kezdődnek.

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
hu: Ennek az opciónak a kikapcsolásával manuálisan konfigurálhatod a dupla feliratkozás megerősítő e-mailt a Feltételes logikából.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
hu: Ennek a funkciónak az engedélyezésével elrejted a kép címkéjét.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
hu: Ennek a funkciónak az engedélyezésével lehetővé teszed több kép kiválasztását.

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
hu: Ennek az opciónak a bekapcsolásával csak a felsorolt IP-címekről lehet beküldeni ezt az űrlapot.

en: CARD
hu: KÁRTYA

en: CPT added successfully, refresh your window
hu: CPT sikeresen hozzáadva, frissítsd az ablakot

en: Can not save empty form.
hu: Nem lehet üres űrlapot menteni.

en: Cancel
hu: Mégse

en: Cannot read file size
hu: Nem lehet kiolvasni a fájlméretet

en: Captcha Settings
hu: Captcha beállítások

en: Captcha Settings Updated
hu: Captcha beállítások frissítve

en: Caption
hu: Felirat

en: Capture
hu: Rögzítés

en: Capture GCLID
hu: GCLID rögzítése

en: Capture Google Ads (Click ID)
hu: Google hirdetések rögzítése (kattintási azonosító)

en: Capture Google Ads Click
hu: Google hirdetés kattintás rögzítése

en: Center
hu: Közép

en: Change
hu: Változás

en: Chat List:
hu: Csevegési lista:

en: Chat here
hu: Csevegj itt

en: Chat list refresh failed Cause:
hu: Csevegési lista frissítése sikertelen. Ok:

en: Chat list refresh failed. please try again
hu: Csevegési lista frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Chat list refreshed
hu: Csevegési lista frissítve

en: Check Boxs
hu: Jelölőnégyzetek

en: Check Position
hu: Jelölés pozíciója

en: Check out our
hu: Nézd meg a

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Checked Value
hu: Bejelölt érték

en: Checked by Default
hu: Alapértelmezetten bejelölve

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
hu: Válassz egy egyedi nevet az integráció azonosításához az alkalmazásodon belül.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
hu: Válaszd ki a reCaptcha V2 típusát (vagy az „Nem vagyok robot" jelölőnégyzet vagy a Láthatatlan reCaptcha jelvény).

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
hu: Válaszd ki a reCaptcha V3 típusát (reCaptcha V3).

en: Choose/Drop your file (.json)
hu: Válaszd ki/dobd ide a fájlodat (.json)

en: City:
hu: Város:

en: Clear
hu: Törlés

en: Clear Button
hu: Törlés gomb

en: Click
hu: Kattintás

en: Click here
hu: Kattints ide

en: Click here to see terms
hu: Kattints ide a feltételek megtekintéséhez

en: Click on the
hu: Kattints a

en: Click on the Register button and add Label.
hu: Kattints a Regisztráció gombra és adj hozzá címkét.

en: Click on the Submit button.
hu: Kattints a Küldés gombra.

en: Client ID
hu: Ügyfél azonosító

en: Client ID cann't be empty
hu: Az Ügyfél-azonosító nem lehet üres

en: Client ID:
hu: Ügyfél azonosító:

en: Client Id can't be empty
hu: A kliens azonosító nem lehet üres

en: Client Id...
hu: Kliens azonosító...

en: Client Secret
hu: Ügyfél titkos kulcs

en: Client Secret can't be empty
hu: A kliens titkos kód nem lehet üres

en: Client Secret...
hu: Kliens titkos kód...

en: Client Secret:
hu: Ügyfél titkos kulcs:

en: Client id...
hu: Ügyfél-azonosító...

en: Client id:
hu: Ügyfél-azonosító:

en: Client secret...
hu: Ügyfél titkos kulcs...

en: Client secret:
hu: Ügyfél titkos kulcs:

en: Clone
hu: Klónozás

en: Clone Step
hu: Lépés klónozása

en: Close
hu: Bezárás

en: Close On Select:
hu: Bezárás kiválasztáskor:

en: Cloudflare Turnstile CAPTCHA
hu: Cloudflare turnstile CAPTCHA

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
hu: Cloudflare turnstile ellenőrzési hiba:

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
hu: Cloudflare turnstile reCAPTCHA admin

en: Color
hu: Szín

en: Color Fill
hu: Színkitöltés

en: Color Picker
hu: Színválasztó

en: Color-dodge
hu: Színelkerülés

en: Column Gap
hu: Oszlop távolság

en: Column Header
hu: Oszlop fejléc

en: Column Mapping
hu: Oszlop leképezés

en: Column Title
hu: Oszlop cím

en: Column Width
hu: Oszlop szélesség

en: Comment Status
hu: Hozzászólás állapota

en: Compact
hu: Kompakt

en: Company
hu: Cég

en: Completion Rate
hu: Kitöltési arány

en: Condition
hu: Feltétel

en: Conditional Logic
hu: Feltételes logika

en: Conditional Logics
hu: Feltételes logikák

en: Conditional Logics are triggered based on the order of the logic groups. The higher the logic group, the higher the priority. If you want to change the priority, you can sort by drag and drop the logic group.
hu: A feltételes logikák a logikai csoportok sorrendje alapján aktiválódnak. Minél magasabban van a logikai csoport, annál magasabb a prioritása. Ha módosítani szeretnéd a prioritást, a logikai csoportokat húzással rendezheted át.

en: Config Option
hu: Beállítási opció

en: Configuration
hu: Konfiguráció

en: Configure default confirmation email template
hu: Alapértelmezett megerősítő e-mail sablon beállítása

en: Confirm on Close:
hu: Megerősítés bezáráskor:

en: Confirmation
hu: Megerősítés

en: Confirmations
hu: Megerősítések

en: Confirmed entries
hu: Megerősített bejegyzések

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: Connect New Active Campaing API
hu: Új active campaing API kapcsolat létrehozása

en: Connect Successfully
hu: Sikeres kapcsolódás

en: Connected API List:
hu: Kapcsolt API lista:

en: Connected API:
hu: Kapcsolt API:

en: Connected Accounts
hu: Csatlakoztatott fiókok

en: Connected with WooCommerce Successfully
hu: Sikeresen csatlakozva a WooCommerce-hez

en: Connected/Authorized Platforms
hu: Csatlakoztatott/engedélyezett platformok

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Contact :
hu: Kapcsolat:

en: Contact Email
hu: Kapcsolat e-mail

en: Contact Fields refresh failed. please try again
hu: Kapcsolati mezők frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Contact Fields refreshed
hu: Kapcsolati mezők frissítve

en: Contact Form
hu: Kapcsolatűrlap

en: Contact Form Builder - Bit Form
hu: Kapcsolatűrlap-készítő - bit form

en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
hu: Kapcsolatűrlap-készítő bővítmény: többlépéses kapcsolatűrlap, fizetési űrlap, egyedi kapcsolatűrlap bővítmény a bit form által

en: Contact Owner
hu: Kapcsolat tulajdonos

en: Contacts
hu: Kapcsolatok

en: Contain
hu: Tartalmazza

en: Contain All
hu: Mindet tartalmazza

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Content Direction
hu: Tartalom iránya

en: Contrast
hu: Kontraszt

en: Control how the record gets updated.
hu: Szabályozd, hogyan frissülnek a rekordok.

en: Control how the row gets updated.
hu: A sor frissítésének módja.

en: Conversational CSS Saved Successfully!
hu: A beszélgetés CSS sikeresen mentve!

en: Conversational Form
hu: Beszélgetés alapú űrlap

en: Conversational Form Settings
hu: Beszélgetés űrlap beállításai

en: Conversational Steps settings
hu: Beszélgetés lépések beállításai

en: Copied on clipboard.
hu: Vágólapra másolva.

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
hu: Másold a domain URL-edet és menj a Google ReCaptcha vezérlőpultra, illeszd be a Domains alá.

en: Copy the
hu: Másold a

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
hu: Másold az API kulcsot és illeszd be a Bit Form

en: Country
hu: Ország

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
hu: Az Ország mező a Bit Form Pro verziójában érhető el.

en: Country Not Found Text
hu: Ország nem található szöveg

en: Country Not Found Text Modify
hu: Ország nem található szöveg módosítása

en: Country:
hu: Ország:

en: Create
hu: Létrehozás

en: Create API User
hu: API felhasználó létrehozása

en: Create First Form
hu: Első űrlap létrehozása

en: Create First View
hu: Első nézet létrehozása

en: Create Form
hu: Űrlap létrehozása

en: Create Issue
hu: Probléma létrehozása

en: Create Milestone
hu: Mérföldkő létrehozása

en: Create New Folder
hu: Új mappa létrehozása

en: Create New Note
hu: Új jegyzet létrehozása

en: Create Project
hu: Projekt létrehozása

en: Create Sub Task
hu: Alfeladat létrehozása

en: Create Task
hu: Feladat létrehozása

en: Create Tasklist
hu: Feladatlista létrehozása

en: Create View
hu: Nézet létrehozása

en: Create a New Form
hu: Új űrlap létrehozása

en: Create a new folder in the selected folder
hu: Új mappa létrehozása a kiválasztott mappában

en: Create next recurrence after the close of current task.
hu: Következő ismétlődés létrehozása a jelenlegi feladat lezárása után.

en: Created
hu: Létrehozva

en: Currency
hu: Pénznem

en: Currency Not Found Text
hu: Pénznem nem található szöveg

en: Currency Not Found Text Modify
hu: Pénznem nem található szöveg módosítása

en: Currency Position:
hu: Pénznem pozíció:

en: Currency Symbol:
hu: Pénznem szimbólum:

en: Current Date
hu: Jelenlegi dátum

en: Current Month
hu: Aktuális hónap

en: Current Week
hu: Aktuális hét

en: Current Year
hu: Aktuális év

en: Currently, no payment gateway has been connected.
hu: Jelenleg nincs csatlakoztatott fizetési átjáró.

en: Custom
hu: Egyéni

en: Custom Class & Attribute
hu: Egyéni osztály és attribútum

en: Custom Classes and Attributes
hu: Egyéni osztályok és attribútumok

en: Custom Date
hu: Egyéni dátum

en: Custom Error Message
hu: Egyéni hibaüzenet

en: Custom Groundhogg Value
hu: Egyéni Groundhogg érték

en: Custom JS and CSS Code Editor
hu: Egyéni JS és CSS kódszerkesztő

en: Custom JS and CSS Editor
hu: Egyéni JS és CSS szerkesztő

en: Custom Link
hu: Egyéni link

en: Custom Option Required
hu: Egyedi opció szükséges

en: Custom Page
hu: Egyéni oldal

en: Custom Tags
hu: Egyéni címkék

en: Custom URL
hu: Egyéni URL

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
hu: Egyéni ellenőrzési (RegEx) minta

en: Custom Value
hu: Egyéni érték

en: Custom...
hu: Egyéni...

en: Customer ID key cann't be empty
hu: Az ügyfél azonosító kulcs nem lehet üres

en: Customer Id (non manager account)
hu: Ügyfél azonosító (nem kezelői fiók)

en: Customize Email template
hu: E-mail sablon testreszabása

en: Customize Email templates
hu: E-mail sablonok testreszabása

en: Daily
hu: Napi

en: Dark
hu: Sötét

en: Darken
hu: Sötétítés

en: Data Center:
hu: Adatközpont:

en: Data Table
hu: Adattábla

en: Data Views & Edit
hu: Adatok megtekintése és szerkesztése

en: Data center cann't be empty
hu: Az adatközpont nem lehet üres

en: Date
hu: Dátum

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: Date Time (Advanced)
hu: Dátum idő (speciális)

en: Date-Time
hu: Dátum-idő

en: Day Before
hu: Előző nap

en: Days after today
hu: Napok a mai nap után

en: Days before today
hu: Napok a mai nap előtt

en: Deal Type
hu: Üzlet típusa

en: Decimal Separator:
hu: Tizedes elválasztó:

en: Decision Box
hu: Döntési doboz

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default Amount Value
hu: Alapértelmezett összeg érték

en: Default Phone Number
hu: Alapértelmezett telefonszám

en: Default Row:
hu: Alapértelmezett sor:

en: Default Value
hu: Alapértelmezett érték

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
hu: Az alapértelmezett érték az a kezdeti érték, amely a mezőben megjelenik. Megjelenítheted vagy elrejtheted az alapértelmezett értéket ennek az opciónak a kapcsolásával.

en: Default value
hu: Alapértelmezett érték

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete File From Wordpress
hu: Fájl törlése a WordPressből

en: Delete Post Type
hu: Bejegyzéstípus törlése

en: Delete Step
hu: Lépés törlése

en: Delete all data table when delete plugin.
hu: Minden adattábla törlése a bővítmény törlésekor.

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
hu: Fájl törlése a WordPressből a Dropboxba való feltöltés után

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
hu: Fájl törlése a Wordpress-ből az OneDrive-ba való feltöltés után

en: Delete successfully, refresh your window
hu: Sikeres törlés, frissítsd az ablakot

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
hu: Töröld a meg nem erősített bejegyzéseket a válaszokból ennyi nap után:

en: Deleted
hu: Törölve

en: Deleting ...
hu: Törlés...

en: Demo
hu: Demót

en: Department:
hu: Részleg:

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Részlegek frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Departments refresh failed. please try again
hu: Részlegek frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Departments refreshed
hu: Részlegek frissítve

en: Description
hu: Leírás

en: Details Page
hu: Részletek oldal

en: Details Page Styling
hu: Részletek oldal stílusa

en: Detect Country By Geo
hu: Ország felismerése geo alapján

en: Detect Country By IP
hu: Ország felismerése IP alapján

en: Detect Country by Geo Location
hu: Ország észlelése földrajzi hely alapján

en: Detect Country by IP
hu: Ország észlelése IP alapján

en: Direction
hu: Irány

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disable Card
hu: Kártya letiltása

en: Disable Entry Storing
hu: Bejegyzés tárolás kikapcsolása

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
hu: Dupla feliratkozás kikapcsolása bejelentkezett felhasználóknak.

en: Disable entry storing in WordPress database
hu: Bejegyzések tárolásának letiltása a WordPress adatbázisban

en: Disable if maximum selected:
hu: Letiltás, ha a maximum ki van választva:

en: Disable this form after limited entry
hu: Űrlap letiltása korlátozott beküldés után

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
hu: Egy mező letiltása megakadályozza, hogy a felhasználók interakcióba lépjenek vele vagy adatokat írjanak be. Kapcsolhatod ezt az opciót a mező engedélyezéséhez vagy letiltásához szükség szerint.

en: Divider
hu: Elválasztó

en: Do You want Deplicate these
hu: Szeretnéd duplikálni ezeket:

en: Do you want to change these
hu: Szeretnéd megváltoztatni ezek

en: Doc & Support
hu: Dokumentáció és támogatás

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Domain Name can't be empty
hu: A domainnév nem lehet üres

en: Double Opt-In
hu: Dupla feliratkozás

en: Double Opt-in
hu: Kettős beleegyezés

en: Download Link Shortcode
hu: Letöltési link rövidkód

en: Downloadable
hu: Letölthető

en: Downloadable Product
hu: Letölthető termék

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
hu: A letölthető termékek vásárlás után hozzáférést biztosítanak egy fájlhoz.

en: Draft Button
hu: Vázlat gomb

en: Draft entries
hu: Vázlat bejegyzések

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
hu: A húzd és ejtsd WordPress űrlapkészítő lehetővé teszi bármilyen elképzelhető űrlap létrehozását WordPress webhelyedhez. A Bit Form professzionális kialakítása minden eszközt pontosan ott tart, ahol szeretnéd! Integrációt hozhatsz létre különböző CRM-ek és alkalmazások között nulla tapasztalattal.

en: Drag n Drop
hu: Húzd és ejtsd

en: Dropbox API Console
hu: Dropbox API konzol

en: Dropbox Access Code
hu: Dropbox hozzáférési kód

en: Dropbox Access Code:
hu: Dropbox hozzáférési kód:

en: Dropbox Api Key:
hu: Dropbox API kulcs:

en: Dropbox Api Secret:
hu: Dropbox API titkos kulcs:

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
hu: A Dropbox ApiKey, ApiSecret és hozzáférési kód nem lehet üres

en: Dropbox Folder
hu: Dropbox mappa

en: Dropdown
hu: Legördülő lista

en: Duplicate
hu: Duplikálás

en: Duplicate field name
hu: Duplikált mezőnév

en: Duplicate...
hu: Duplikálás...

en: Dynamic
hu: Dinamikus

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit Button
hu: Szerkesztés gomb

en: Edit Custom Error Message
hu: Egyéni hibaüzenet szerkesztése

en: Edit Decision Box Label
hu: Döntési doboz címke szerkesztése

en: Edit Form
hu: Űrlap szerkesztése

en: Edit GDPR Concent Label
hu: GDPR hozzájárulási címke szerkesztése

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
hu: GDPR hozzájárulási címke szerkesztése a szerkesztés ikonra kattintva

en: Edit Global Message (Type:
hu: Globális üzenet szerkesztése (típus:

en: Edit HTML Content
hu: HTML tartalom szerkesztése

en: Edit Note
hu: Jegyzet szerkesztése

en: Edit Options
hu: Szerkesztési beállítások

en: Edit Post Types
hu: Bejegyzéstípusok szerkesztése

en: Edit Table
hu: Tábla szerkesztése

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
hu: HTML mező tartalmának szerkesztése a szerkesztés ikonra kattintva

en: Edit verification Messages/Redirect URL
hu: Ellenőrzési üzenetek/átirányítási URL szerkesztése

en: Edit verification messages
hu: Ellenőrzési üzenetek szerkesztése

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
hu: Szerkeszd a döntési mező címkéjét a szerkesztés ikonra kattintva

en: Elastic Email API Console
hu: Elastic email API konzol

en: Elastic Email Fields
hu: Elastic email mezők

en: Email
hu: E-mail

en: Email :
hu: E-mail:

en: Email Notification
hu: E-mail értesítés

en: Email Subject Here
hu: E-mail tárgy ide

en: Email Template deleted
hu: E-mail sablon törölve

en: Email Template duplicated
hu: E-mail sablon duplikálva

en: Email Template:
hu: E-mail sablon:

en: Email Templates
hu: E-mail sablonok

en: Email Templates Coming soon
hu: E-mail sablonok hamarosan érkeznek

en: Email Test
hu: E-mail teszt

en: Email field is mandatory for double opt-in.
hu: Az e-mail mező kötelező a dupla feliratkozáshoz.

en: Email is invalid
hu: Az e-mail cím érvénytelen

en: Email sent successfully.
hu: E-mail sikeresen elküldve.

en: Email:
hu: E-mail:

en: Embed via HTML Code
hu: Beágyazás HTML kóddal

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
hu: Beágyazás HTML kóddal (beszélgetés űrlap)

en: Empty
hu: Üres

en: Empty Submission
hu: Üres beküldés

en: Empty filename
hu: Üres fájlnév

en: Empty form cannot be submitted.
hu: Üres űrlapot nem lehet beküldeni.

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enable / Disable
hu: Engedélyezés / letiltás

en: Enable Double Option for new contacts
hu: Kettős beleegyezés engedélyezése új kapcsolatokhoz

en: Enable ReCaptcha V3
hu: ReCaptcha V3 engedélyezése

en: Enable SMTP
hu: SMTP engedélyezése

en: Enable Time
hu: Idő engedélyezése

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
hu: Engedélyezi a 24 órás időformátumot. Alapértelmezés szerint a 12 órás formátum van használatban. Ha 24 órás formátumot szeretnél használni, engedélyezned kell.

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
hu: Engedélyezi az időválasztót. Alapértelmezés szerint az időválasztó le van tiltva. Ha használni szeretnéd az időválasztót, engedélyezned kell.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
hu: Ennek az opciónak az engedélyezésével ellenőrizheted a beküldött bejegyzésekből, hogy az érték duplikált-e.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
hu: Ennek az opciónak az engedélyezésével ellenőrizheted a WordPress felhasználói adatbázisodból, hogy az érték duplikált-e.

en: Encharge API Console
hu: Encharge API konzol

en: Encharge Fields
hu: Encharge mezők

en: Encharge fields refresh failed. please try again
hu: Az Encharge mezők frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Encharge fields refreshed
hu: Encharge mezők frissítve

en: End After
hu: Befejezés után

en: End Time
hu: Befejező idő

en: End With
hu: Ezzel végződik

en: Enter Amount..
hu: Add meg az összeget..

en: Enter Email Addresses
hu: E-mail címek megadása

en: Enter Hours
hu: Órák megadása

en: Enter Owner ID
hu: Add meg a tulajdonos azonosítóját

en: Enter Phone Number
hu: Add meg a telefonszámot

en: Enter row number
hu: Add meg a sorok számát

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
hu: Add meg a kritériumokat a rekordok frissítéséhez. Kérjük, használd az alábbi formátumot.

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
hu: Add meg a sorok frissítésének feltételeit. Kérjük, használd az alábbi formátumot.

en: Enter the shortcode in this Input.
hu: Írd be a rövidkódot ebbe a mezőbe.

en: Entries
hu: Bejegyzések

en: Entries Duplicated successfully
hu: Bejegyzések sikeresen duplikálva

en: Entries id is invalid
hu: A bejegyzés azonosítója érvénytelen

en: Entry Deleted successfully
hu: Bejegyzés sikeresen törölve

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
hu: Bejegyzés sikeresen törölve, néhányat megakadályozott a munkafolyamat

en: Entry Deletetion prevented by workflow
hu: A bejegyzés törlését megakadályozta a munkafolyamat

en: Entry Details #
hu: Bejegyzés részletei #

en: Entry Duplicated successfully
hu: Bejegyzés sikeresen duplikálva

en: Entry Edit
hu: Bejegyzés szerkesztése

en: Entry Limit
hu: Bejegyzés korlát

en: Entry Not Found!
hu: Bejegyzés nem található!

en: Entry Update Successfully
hu: Bejegyzés sikeresen frissítve

en: Entry Updated Successfully
hu: Bejegyzés sikeresen frissítve

en: Entry View
hu: Bejegyzés megtekintése

en: Equal
hu: Egyenlő

en: Error Occured
hu: Hiba történt

en: Error Occured in saving %s
hu: Hiba történt a %s mentése során

en: Error Occurred
hu: Hiba történt

en: Error Occurred, Please Reload
hu: Hiba történt, kérjük töltsd újra

en: Error occurred, Please try again.
hu: Hiba történt. Kérjük, próbáld újra.

en: Event:
hu: Esemény:

en: Every Day
hu: Minden nap

en: Example
hu: Példa

en: Example:
hu: Példa:

en: Excellent
hu: Kiváló

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
hu: Fedezd fel kiterjedt dokumentációnkat. Kezdőktől a fejlesztőkig - mindenki választ kap

en: Export
hu: Exportálás

en: Export File Format
hu: Exportálási fájlformátum

en: Export Form Data
hu: Űrlapadatok exportálása

en: Exporting...
hu: Exportálás...

en: Expression
hu: Kifejezés

en: External
hu: Külső

en: Facebook support group
hu: Facebook támogatói csoport

en: Failed to Copy, Try Again.
hu: Másolás sikertelen, próbáld újra.

en: Failed to change Form Status
hu: Nem sikerült módosítani az űrlap állapotát

en: Failed to fetch groundhoggtag
hu: Nem sikerült lekérni a Groundhogg címkét

en: Failed to fetch list fields
hu: Nem sikerült lekérni a lista mezőit

en: Failed to update, Data is empty.
hu: A frissítés sikertelen, az adat üres.

en: Failed to write file to disk.
hu: Nem sikerült a fájlt a lemezre írni.

en: Fetch All Dropbox Folders
hu: Összes Dropbox mappa lekérése

en: Fetch All Recipients
hu: Összes címzett lekérése

en: Fetch Subscriber List
hu: Feliratkozók listájának lekérése

en: Field
hu: Mező

en: Field Actions
hu: Mező műveletek

en: Field Block
hu: Mező blokk

en: Field Clone
hu: Mező klónozása

en: Field Cloning
hu: Mező klónozása

en: Field Map
hu: Mezők összerendelése

en: Field Mapping
hu: Mezők összerendelése

en: Field Mappping
hu: Mezőleképezés

en: Field Style
hu: Mező stílus

en: Field name cannot be empty
hu: A mezőnév nem lehet üres

en: Fields
hu: Mezők

en: Fields refresh failed
hu: Mezők frissítése sikertelen

en: Fields refresh failed Cause:
hu: Mezők frissítése sikertelen. Ok:

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Mezők frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Fields refresh failed. please try again
hu: Mezők frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Fields refresh successfully
hu: Mezők sikeresen frissítve

en: Fields refreshed
hu: Mezők frissítve

en: File Exist Message
hu: Fájl létezik üzenet

en: File Input
hu: Fájl bevitel

en: File Select Status
hu: Fájl kiválasztás állapota

en: File Upload
hu: Fájl feltöltés

en: File Upload Field Map
hu: Fájlfeltöltési mező hozzárendelése

en: File not allowed by policy
hu: A fájl nem engedélyezett a szabályzat szerint

en: File size is too large
hu: A fájlméret túl nagy

en: File size is too large after sanitation
hu: A fájlméret túl nagy a tisztítás után

en: File size validation
hu: Fájlméret ellenőrzése

en: File type is not allowed
hu: A fájltípus nem engedélyezett

en: File type is not supported
hu: A fájltípus nem támogatott

en: File type validation
hu: Fájltípus ellenőrzése

en: Filter
hu: Szűrés

en: Filter Entries between Dates
hu: Bejegyzések szűrése dátumok között

en: Finish & Save
hu: Befejezés és mentés

en: First Name
hu: Keresztnév

en: First Name:
hu: Keresztnév:

en: Fixed
hu: Fix

en: Flags:
hu: Jelzők:

en: Fluent CRM Fields
hu: Fluent CRM mezők

en: Fluent CRM List:
hu: Fluent CRM lista:

en: Fluent CRM Plugins not found
hu: Fluent CRM bővítmények nem találhatók

en: Fluent CRM Tags:
hu: Fluent CRM címkék:

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
hu: Fluent CRM mezők frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Fluent CRM fields refreshed
hu: Fluent CRM mezők frissítve

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
hu: FluentCRM lista frissítése sikertelen. Ok:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
hu: FluentCRM lista frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: FluentCRM list refreshed
hu: FluentCRM lista frissítve

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Mappák frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Folders refresh failed. please try again
hu: Mappák frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Folders refreshed
hu: Mappák frissítve

en: Font
hu: Betűtípus

en: Font Family
hu: Betűtípus

en: Font Size
hu: Betűméret

en: Font Size (Pixels)
hu: Betűméret (pixel)

en: Font Style
hu: Betűstílus

en: Font Weight
hu: Betűvastagság

en: For
hu: Ehhez:

en: For more details,
hu: További részletekért

en: For more details, please visit the
hu: További részletekért látogasd meg a

en: Forgot Password Fields
hu: Elfelejtett jelszó mezők

en: Form Abandonment
hu: Űrlap elhagyása

en: Form Address Fields
hu: Űrlap cím mezők

en: Form Background
hu: Űrlap háttér

en: Form Deleted Successfully
hu: Az űrlap sikeresen törölve

en: Form Entry Edit
hu: Űrlap bejegyzés szerkesztése

en: Form Field
hu: Űrlap mező

en: Form Fields
hu: Űrlap mezők

en: Form ID cannot be empty
hu: Az űrlap azonosító nem lehet üres

en: Form Name
hu: Űrlap neve

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
hu: Az űrlap neve legfeljebb 50 karakter lehet

en: Form Saved successfully
hu: Űrlap sikeresen mentve

en: Form Settings
hu: Űrlap beállítások

en: Form Submitted
hu: Űrlap elküldve

en: Form Submitted Successfully
hu: Űrlap sikeresen beküldve

en: Form Templates
hu: Űrlapsablonok

en: Form Width Modification
hu: Űrlap szélesség módosítása

en: Form data is empty
hu: Az űrlap adatai üresek

en: Form deleted successfully.
hu: Űrlap sikeresen törölve.

en: Form does not exist
hu: Az űrlap nem létezik

en: Form does not exist.
hu: Az űrlap nem létezik.

en: Form does not exists
hu: Az űrlap nem létezik

en: Form does not exists.
hu: Az űrlap nem létezik.

en: Form duplicated successfully
hu: Űrlap sikeresen duplikálva

en: Form entries does not exist.
hu: Az űrlap bejegyzései nem léteznek.

en: Form entry deletion failed.
hu: Az űrlap bejegyzésének törlése sikertelen.

en: Form id is empty.
hu: Az űrlap azonosítója üres.

en: Form id is invalid
hu: Az űrlap azonosítója érvénytelen

en: Form id is invalid.
hu: Az űrlap azonosítója érvénytelen.

en: Form id or entries id is invalid
hu: Az űrlap azonosítója vagy a bejegyzések azonosítója érvénytelen

en: Form imported successfully.
hu: Űrlap sikeresen importálva.

en: Form is available %s
hu: Az űrlap elérhető %s

en: Form is available %s From %s
hu: Az űrlap elérhető %s %s-tól

en: Form is available on %s
hu: Az űrlap elérhető %s napon

en: Form is not exists.
hu: Az űrlap nem létezik.

en: Form settings
hu: Űrlap beállítások

en: Form status change failed.
hu: Az űrlap állapotának módosítása sikertelen.

en: Form status changed successfully
hu: Az űrlap állapota sikeresen módosítva

en: Form style
hu: Űrlap stílus

en: Form update failed.
hu: Az űrlap frissítése sikertelen.

en: Form updated successfully.
hu: Űrlap sikeresen frissítve.

en: Form:
hu: Űrlap:

en: Formatter:
hu: Formázó:

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Forms deleted successfully.
hu: Űrlapok sikeresen törölve.

en: Forms refresh failed Cause:
hu: Űrlapok frissítése sikertelen. Ok:

en: Forms refresh failed. please try again
hu: Űrlapok frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Forms refreshed
hu: Űrlapok frissítve

en: Friday
hu: Péntek

en: From
hu: Ettől

en: From Email Address
hu: Feladó e-mail címe

en: From Mail
hu: Feladó e-mail

en: From Name
hu: Feladó neve

en: From:
hu: Feladó:

en: Full
hu: Teljes

en: Full Name:
hu: Teljes név:

en: Full Width
hu: Teljes szélesség

en: Full page droppable
hu: Teljes oldalra húzható

en: GDPR Agreement
hu: GDPR hozzájárulás

en: General
hu: Általános

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
hu: Token generálása az oldal betöltése után a gyorsítótár bővítményekkel való konfliktus elkerülése érdekében.

en: Generate a default UI for managing this post type
hu: Alapértelmezett felhasználói felület generálása a bejegyzéstípus kezeléséhez

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
hu: Generálj egy új API kulcsot vagy használj egy meglévőt (teszteléshez használhatsz teszt API kulcsot). Ez a kulcs szükséges az API kérések hitelesítéséhez.

en: Generate new API key
hu: Új API kulcs generálása

en: Generate new ID
hu: Új azonosító generálása

en: Get $10 Cashback
hu: Kapj 10 $ visszatérítést

en: Get Christmas Deal!
hu: Szerezd meg a karácsonyi ajánlatot!

en: Get Year End Deal
hu: Szerezd meg az év végi ajánlatot

en: Getgist API Console
hu: Getgist API konzol

en: Gist Fields
hu: Gist mezők

en: Global Settings
hu: Globális beállítások

en: Go Home
hu: Ugrás a kezdőlapra

en: Go to PDF Settings
hu: Ugrás a PDF beállításokhoz

en: Go to Payment Settings
hu: Ugrás a fizetési beállításokhoz

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
hu: Menj a Google reCaptcha V2 admin vezérlőpultjára

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
hu: Menj a Google reCaptcha V3 admin vezérlőpultjára

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
hu: Menj a turnstile admin vezérlőpultjára

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
hu: Menj a hCaptcha admin vezérlőpultjára

en: Go to your Mollie Dashboard
hu: Menj a Mollie irányítópultodra

en: Go to your PayPal Dashboard
hu: Menj a PayPal irányítópultodra

en: Go to your Razorpay Dashboard
hu: Menj a Razorpay irányítópultodra

en: Go to your Stripe Dashboard
hu: Menj a Stripe irányítópultodra

en: Gold
hu: Arany

en: Good
hu: Jó

en: Google API Console
hu: Google API konzol

en: Google Ads Information
hu: Google Ads információk

en: Google Ads Manager Account
hu: Google Ads kezelői fiók

en: Google Fields
hu: Google mezők

en: Google Maps API Key
hu: Google Maps API kulcs

en: Google reCAPTCHA Admin
hu: Google reCAPTCHA admin

en: Gradient
hu: Színátmenet

en: Grayscale
hu: Szürkeárnyalat

en: Greater Than
hu: Nagyobb mint

en: Greater Than or Equal
hu: Nagyobb vagy egyenlő

en: Groundhogg Fields
hu: Groundhogg mezők

en: Groundhogg Meta Fields
hu: Groundhogg meta mezők

en: Groundhogg all tag fetched successfully
hu: Groundhogg összes címke sikeresen lekérve

en: Group Name
hu: Csoport neve

en: Group fetch failed
hu: Csoport lekérése sikertelen

en: Group fetch successfully
hu: Csoport lekérése sikeres

en: Groups
hu: Csoportok

en: Header Row:
hu: Fejléc sor:

en: Height
hu: Magasság

en: Helper Text
hu: Segítő szöveg

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
hu: A segítő szöveg egy opcionális szöveg, amely a mező alatt jelenik meg, hogy további információt nyújtson a felhasználónak. Megjelenítheted vagy elrejtheted a segítő szöveget ennek az opciónak a kapcsolásával.

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
hu: Itt a Department, Salary és Country a Zoho Analytics tábla oszlopnevei

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
hu: Itt az Email a Zoho Creator mező link neve. Információ:

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Hidden Field
hu: Rejtett mező

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Hide Calender
hu: Naptár elrejtése

en: Hide Country List
hu: Országlista elrejtése

en: Hide Image Label
hu: Kép címke elrejtése

en: Hide Integration Logs
hu: Integrációs naplók elrejtése

en: Hide ReCaptcha Badge
hu: ReCaptcha jelvény elrejtése

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
hu: Elrejti a naptárat. Alapértelmezés szerint a naptár látható. Ha el szeretnéd rejteni a naptárat, engedélyezned kell ezt.

en: History Empty
hu: Előzmények üresek

en: Homepage URL:
hu: Kezdőlap URL:

en: Honeypot trap
hu: Honeypot csapda

en: Honeypot trap for bot
hu: Honeypot csapda botok ellen

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: How many rows to export
hu: Hány sort exportáljon

en: How to Configure Conditional Logic
hu: Hogyan állítsuk be a feltételes logikát

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
hu: Hogyan állítsuk be a megerősítő üzenetet/átirányítási oldalt

en: How to Configure Double Opt-In
hu: Hogyan állítsuk be a dupla opt-in-t

en: How to Configure Email Templates
hu: Hogyan állítsuk be az e-mail sablonokat

en: How to Configure Form Abandonment
hu: Hogyan állítsuk be az űrlap elhagyást

en: How to Configure PDF Template
hu: Hogyan állítsuk be a PDF sablont

en: How to Configure WP User Registration
hu: Hogyan állítsuk be a WP felhasználói regisztrációt

en: How to Setup ACF integration
hu: Hogyan állítsuk be az ACF integrációt

en: How to Setup ActiveCampaign integration
hu: Hogyan állítsuk be az ActiveCampaign integrációt

en: How to Setup Acumbamail integration
hu: Hogyan állítsuk be az Acumbamail integrációt

en: How to Setup Advanced Form Integration
hu: Hogyan állítsuk be a speciális űrlap integrációt

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
hu: Hogyan állítsuk be az Automate Hub by Sperse.IO integrációt

en: How to Setup AutomatorWP integration
hu: Hogyan állítsuk be az AutomatorWP integrációt

en: How to Setup Autonami integration
hu: Hogyan állítsuk be az Autonami integrációt

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
hu: Hogyan állítsuk be a Brevo(SendinBlue) integrációt

en: How to Setup Dropbox integration
hu: Hogyan állítsuk be a Dropbox integrációt

en: How to Setup Elastic Email Integration
hu: Hogyan állítsuk be az elastic email integrációt

en: How to Setup Encharge integration
hu: Hogyan állítsuk be az Encharge integrációt

en: How to Setup FlowMattic integration
hu: Hogyan állítsuk be a FlowMattic integrációt

en: How to Setup Fluent-CRM integration
hu: Hogyan állítsuk be a Fluent-CRM integrációt

en: How to Setup Google Sheets integration
hu: Hogyan állítsuk be a Google Sheets integrációt

en: How to Setup IFTTT integration
hu: Hogyan állítsuk be az IFTTT integrációt

en: How to Setup Integrately integration
hu: Hogyan állítsuk be az Integrately integrációt

en: How to Setup Integrations
hu: Hogyan állítsuk be az integrációkat

en: How to Setup Integromat integration
hu: Hogyan állítsuk be az Integromat integrációt

en: How to Setup MailChamp integration
hu: Hogyan állítsuk be a MailChamp integrációt

en: How to Setup MailPoet integration
hu: Hogyan állítsuk be a MailPoet integrációt

en: How to Setup MailerLite integration
hu: Hogyan állítsuk be a MailerLite integrációt

en: How to Setup MetaBox integration
hu: Hogyan állítsuk be a MetaBox integrációt

en: How to Setup Pabbly integration
hu: Hogyan állítsuk be a Pabbly integrációt

en: How to Setup Pods integration
hu: Hogyan állítsuk be a Pods integrációt

en: How to Setup Sure Triggers integration
hu: Hogyan állítsuk be a Sure Triggers integrációt

en: How to Setup Telegram integration
hu: Hogyan állítsuk be a Telegram integrációt

en: How to Setup Thrive Automator integration
hu: Hogyan állítsuk be a Thrive Automator integrációt

en: How to Setup Uncanny Automator integration
hu: Hogyan állítsuk be az Uncanny Automator integrációt

en: How to Setup WP Webhooks integration
hu: Hogyan állítsuk be a WP Webhooks integrációt

en: How to Setup WooCommerce integration
hu: Hogyan állítsuk be a WooCommerce integrációt

en: How to Setup Zapier integration
hu: Hogyan állítsuk be a Zapier integrációt

en: How to Setup Zoho Analytics integration
hu: Hogyan állítsuk be a Zoho Analytics integrációt

en: How to Setup Zoho Bigin integration
hu: Hogyan állítsuk be a Zoho Bigin integrációt

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
hu: Hogyan állítsuk be a Zoho Campaigns integrációt

en: How to Setup Zoho Creator integration
hu: Hogyan állítsuk be a Zoho Creator integrációt

en: How to Setup Zoho Desk integration
hu: Hogyan állítsuk be a Zoho Desk integrációt

en: How to Setup Zoho Flow integration
hu: Hogyan állítsuk be a Zoho Flow integrációt

en: How to Setup Zoho Mail integration
hu: Hogyan állítsuk be a Zoho Mail integrációt

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
hu: Hogyan állítsuk be a Zoho Marketing Hub integrációt

en: How to Setup Zoho Projects integration
hu: Hogyan állítsuk be a Zoho Projects integrációt

en: How to Setup Zoho Recruit integration
hu: Hogyan állítsuk be a Zoho Recruit integrációt

en: How to Setup Zoho Sheet integration
hu: Hogyan állítsuk be a Zoho Sheet integrációt

en: How to Setup Zoho Sign integration
hu: Hogyan állítsuk be a Zoho Sign integrációt

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
hu: Hogyan állítsuk be a Zoho Work Drive integrációt

en: How to Setup Zoho-CRM integration
hu: Hogyan állítsuk be a Zoho-CRM integrációt

en: How to Setup n8n.io integration
hu: Hogyan állítsuk be az n8n.io integrációt

en: How to enable Conversational Form
hu: Hogyan engedélyezzük a beszélgetés alapú űrlapot

en: How to set up
hu: Beállítási útmutató

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
hu: Hogyan állíts be megerősítő üzeneteket vagy átirányítási oldalt:

en: How to setup Conversational form:
hu: Hogyan állíts be Beszélgetés űrlapot:

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
hu: Hogyan állítsd be a Dupla feliratkozást és az E-mail értesítést:

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
hu: E-mail sablonok beállítása és e-mail értesítések küldése:

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
hu: Hogyan állítsd be az Űrlap elhagyása és részleges űrlap előrehaladás mentése funkciót:

en: How to setup Integrations:
hu: Hogyan állíts be integrációkat:

en: How to setup Landinge Page
hu: Hogyan állíts be céloldalt

en: How to setup PDF Templates:
hu: Hogyan állíts be PDF sablonokat:

en: How to setup WP Authentication:
hu: Hogyan állítsd be a WP hitelesítést:

en: Hubspot API Console
hu: Hubspot API konzol

en: Hubspot Fields
hu: Hubspot mezők

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
hu: Hozzájárulok, hogy ez a weboldal tárolja a megadott adataimat, hogy válaszolhassanak a megkeresésemre. További információ a

en: IP address
hu: IP-cím

en: Icon Type:
hu: Ikon típusa:

en: Icons
hu: Ikonok

en: Idea
hu: Ötlet

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
hu: Ha a Felhasználónév és Jelszó mezők üresek, akkor a rendszer az e-mail mező értékét használja mezőként, és a jelszó automatikusan generálódik.

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
hu: Ha a felhasználó be van jelentkezve, az űrlap újratöltődik az előző részleges bejegyzéssel az adatbázisból
    esetben a böngésző helyi tárhelyéről."

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
hu: Ha ki van kapcsolva, az űrlap akkor menti a vázlatot, amikor a felhasználó a mentés gombra kattint vagy feltételes logikát használ.

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
hu: Ha be van kapcsolva, az üres űrlap is mentésre kerül vázlatként az oldal elhagyásakor.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
hu: Ha már van Turnstile webhelyed, kattints a webhely nevére a webhely vezérlőpultjának megnyitásához.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
hu: Ha már van hCaptcha webhelyed, kattints a webhely nevére a webhely vezérlőpultjának megnyitásához.

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
hu: Ha még nem hoztál létre Turnstile webhelyet, kattints a „Webhely hozzáadása” gombra és töltsd ki a szükséges mezőket.

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
hu: Ha még nem hoztál létre hCaptcha webhelyet, kattints a „Webhely hozzáadása” gombra és töltsd ki a szükséges mezőket.

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
hu: Ha még nem használtál PDF-eket, a „Mentés" gombra kell kattintanod, hogy alkalmazd ezeket a globális PDF beállításokat. Egy adott PDF sablon beállításait testreszabhatod az űrlap beállításaiban található PDF sablonok elérésével.

en: Image
hu: Kép

en: Image Alt Text
hu: Kép alt szöveg

en: Image Crop
hu: Kép vágása

en: Image Link....
hu: Kép link...

en: Image Preview
hu: Kép előnézet

en: Image Resize
hu: Kép átméretezése

en: Image Select
hu: Kép kiválasztás

en: Image Transform
hu: Kép átalakítása

en: Image Type
hu: Kép típusa

en: Image height
hu: Kép magassága

en: Image validate size
hu: Kép méret ellenőrzése

en: Image width
hu: Kép szélessége

en: Import & Edit
hu: Importálás és szerkesztés

en: Import Form
hu: Űrlap importálása

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
hu: A Bit Apps-nél mindenféle terméktámogatást nyújtunk minden típusú ügyfél számára, nem számít, hogy INGYENES vagy PRO felhasználó. Aktívan nyújtunk támogatást e-mailben és élő csevegésen keresztül. Támogató csapatunk mindig készen áll segíteni. Azért vagyunk itt, hogy válaszoljunk kérdéseidre és segítsünk bármilyen problémád megoldásában.

en: In Person Email
hu: Személyes e-mail

en: In Person Email (Optional)
hu: Személyes e-mail (opcionális)

en: In Person Name
hu: Személyes név

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
hu: Az űrlapmezők újratöltéséhez szükséges az elküldött adatok tárolása az adatbázisban. Kérjük, győződj meg róla, hogy kikapcsoltad az „űrlap beküldési adatok tárolásának letiltása" opciót az űrlap beállításaiban.

en: Individual Field Styling
hu: Egyéni mezőstílus

en: Individual Style
hu: Egyéni stílus

en: Input Format Option
hu: Beviteli formátum opció

en: Input Format Options
hu: Beviteli formátum beállítások

en: Input Icons
hu: Beviteli ikonok

en: Input Mode
hu: Beviteli mód

en: Input Validation
hu: Bevitel ellenőrzése

en: Input does not match the required pattern
hu: A bevitel nem felel meg a kívánt mintának

en: Input mode
hu: Beviteli mód

en: Inside
hu: Belső

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
hu: Integráld az űrlapodat a kedvenc alkalmazásaiddal és szolgáltatásaiddal.

en: Integration
hu: Integráció

en: Integration API Key...
hu: Integrációs API kulcs...

en: Integration Info
hu: Integráció információ

en: Integration Name
hu: Integráció neve

en: Integration Name...
hu: Integráció neve...

en: Integration Name:
hu: Integráció neve:

en: Integration Settings
hu: Integrációs beállítások

en: Integration clone failed Cause
hu: Integráció klónozása sikertelen ok

en: Integration clone failed.
hu: Integráció klónozása sikertelen.

en: Integration deleted
hu: Integráció törölve

en: Integration deletion failed Cause
hu: Integráció törlése sikertelen. Ok:

en: Integration deletion failed. please try again
hu: Integráció törlése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Integration execution failed
hu: Az integráció végrehajtása sikertelen

en: Integration name
hu: Integráció neve

en: Integration name cann't be empty
hu: Az integráció neve nem lehet üres

en: Integrations
hu: Integrációk

en: Internal
hu: Belső

en: Invalid API Token
hu: Érvénytelen API token

en: Invalid Email
hu: Érvénytelen e-mail

en: Invalid Form ID or Entries ID.
hu: Érvénytelen űrlap azonosító vagy bejegyzés azonosító.

en: Invalid Form ID or entries ID.
hu: Érvénytelen űrlap azonosító vagy bejegyzés azonosító.

en: Invalid Form id or entries id.
hu: Érvénytelen űrlap azonosító vagy bejegyzés azonosító.

en: Invalid Number
hu: Érvénytelen szám

en: Invalid Phone Number
hu: Érvénytelen telefonszám

en: Invalid SVG
hu: Érvénytelen SVG

en: Invalid URL
hu: Érvénytelen URL

en: Invalid activation key
hu: Érvénytelen aktiválási kulcs

en: Invalid file type
hu: Érvénytelen fájltípus

en: Invalid form id
hu: Érvénytelen űrlap azonosító

en: Invalid redirect page:
hu: Érvénytelen átirányítási oldal:

en: Invert
hu: Invertálás

en: Invisible
hu: Láthatatlan

en: Is Not Null
hu: Nem null

en: Is Null
hu: Null

en: Issue
hu: Probléma

en: Issue %s
hu: Probléma %s

en: Issue Followers
hu: Probléma követői

en: Item Size
hu: Elem mérete

en: Key
hu: Kulcs

en: Key :
hu: Kulcs:

en: Key:
hu: Kulcs:

en: LTR
hu: Balról jobbra

en: Label
hu: Címke

en: Label Style
hu: Címke stílus

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
hu: A címke a mező címe, amely a mező felett vagy mellett jelenik meg. Megjelenítheted vagy elrejtheted a mező címkéjét ennek az opciónak a kapcsolásával.

en: Labels Customization
hu: Címkék testreszabása

en: Landing Form
hu: Céloldali űrlap

en: Landing Page
hu: Céloldal

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Language
hu: Nyelv

en: Language Direction
hu: Nyelv iránya

en: Laptop View
hu: Laptop nézet

en: Last 120 Days
hu: Utolsó 120 nap

en: Last 30 Days
hu: Utolsó 30 nap

en: Last 60 Days
hu: Utolsó 60 nap

en: Last 7 Days
hu: Utolsó 7 nap

en: Last 90 Days
hu: Utolsó 90 nap

en: Last Month
hu: Előző hónap

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Last Name:
hu: Vezetéknév:

en: Last Week
hu: Előző hét

en: Last Year
hu: Előző év

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Layout:
hu: Elrendezés:

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Elrendezések frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Layouts refresh failed. please try again
hu: Elrendezések frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Layouts refreshed
hu: Elrendezések frissítve

en: Lead Status
hu: Lead státusz

en: Leading Icon
hu: Kezdő ikon

en: Learn More
hu: További információ

en: Learn more about Bit Form API
hu: Tudj meg többet a bit form API-ról

en: Learn more about CPT Integration
hu: További információ a CPT integrációról

en: Learn more about Google Ads configuration
hu: További információ a Google Ads konfigurációról

en: Learn more about PDF Attachment
hu: További információ a PDF mellékletről

en: Learn more about SMTP configuration
hu: További információ az SMTP konfigurációról

en: Leave a Note:
hu: Hagyj megjegyzést:

en: Left
hu: Bal

en: Left Currency
hu: Bal pénznem

en: Left Number
hu: Bal szám

en: Left to Right
hu: Balról jobbra

en: Less Than
hu: Kisebb mint

en: Less Than or Equal
hu: Kisebb vagy egyenlő

en: Lifecycle Stage
hu: Életciklus szakasz

en: Light
hu: Világos

en: Lighten
hu: Világosítás

en: Limit By Per User
hu: Korlátozás felhasználónként

en: Limit By Submission Count
hu: Korlátozás beküldések száma alapján

en: Limit Form Submission
hu: Űrlap beküldésének korlátozása

en: Limit Form Submission Period
hu: Űrlap beküldési időszak korlátozása

en: Limit Password Length
hu: Jelszó hosszának korlátozása

en: Line 1:
hu: 1. sor:

en: Line 2:
hu: 2. sor:

en: List Height
hu: Lista magasság

en: List failed. please try again
hu: Lista sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Lista frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: List refreshed
hu: Lista frissítve

en: List:
hu: Lista:

en: Lists fetch failed. please try again
hu: Listák lekérése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Lists fetched successfully
hu: Listák sikeresen lekérve

en: Lists refresh failed Cause:
hu: Listák frissítése sikertelen. Ok:

en: Lists refresh failed. please try again
hu: Listák frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Lists refreshed
hu: Listák frissítve

en: Lists:
hu: Listák:

en: Load Indicator
hu: Betöltés jelző

en: Loading ACF Fields...
hu: ACF mezők betöltése...

en: Loading ACF fields...
hu: ACF mezők betöltése...

en: Loading Company...
hu: Cég betöltése...

en: Loading Contacts...
hu: Kapcsolatok betöltése...

en: Loading Dropbox Folders List...
hu: Dropbox mappák listájának betöltése...

en: Loading Lists...
hu: Listák betöltése...

en: Loading MetaBox Fields...
hu: MetaBox mezők betöltése...

en: Loading OneDrive Folders List...
hu: OneDrive mappák listájának betöltése...

en: Loading Owners...
hu: Tulajdonosok betöltése...

en: Loading Pipelines...
hu: Folyamatok betöltése...

en: Loading Post Types...
hu: Bejegyzés típusok betöltése...

en: Loading Posts...
hu: Bejegyzések betöltése...

en: Loading Recipientslist...
hu: Címzettek listájának betöltése...

en: Loading Tags...
hu: Címkék betöltése...

en: Loading Terms...
hu: Kifejezések betöltése...

en: Loading Users...
hu: Felhasználók betöltése...

en: Loading...
hu: Betöltés...

en: Locale
hu: Nyelv

en: Logged In
hu: Bejelentkezve

en: Logged Out
hu: Kijelentkezve

en: Logic
hu: Logika

en: Login Fields
hu: Bejelentkezési mezők

en: Login User
hu: Felhasználó bejelentkeztetése

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
hu: Jelentkezz be a Mollie fiókodba (vagy hozz létre egyet, ha még nincs).

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
hu: Jelentkezz be a PayPal fiókodba (vagy hozz létre egyet, ha még nincs).

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
hu: Jelentkezz be a Razorpay fiókodba (vagy hozz létre egyet, ha még nincs).

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
hu: Jelentkezz be a Stripe fiókodba (vagy hozz létre egyet, ha még nincs).

en: Lost In Space
hu: Elvesztél az űrben

en: Luminosity
hu: Fényerő

en: Mail Chimp API Console
hu: Mail chimp API konzol

en: Mail Chimp Address Fields
hu: Mail chimp cím mezők

en: Mail Chimp Fields
hu: Mail chimp mezők

en: Mail Test
hu: Levél teszt

en: MailPoet Fields
hu: MailPoet mezők

en: MailerLite API Token
hu: MailerLite API token

en: MailerLite Fields
hu: MailerLite mezők

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
hu: Mailpoet mezők frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Mailpoet fields refreshed
hu: Mailpoet mezők frissítve

en: Maintain Step History
hu: Lépcső előzmények megtartása

en: Map Attachments
hu: Mellékletek összerendelése

en: Map Fields
hu: Mezők összerendelése

en: Map File Upload Fields
hu: Fájlfeltöltési mezők összerendelése

en: Margin
hu: Margó

en: Margin Bottom
hu: Alsó margó

en: Margin Left
hu: Bal margó

en: Margin Right
hu: Jobb margó

en: Margin Top
hu: Felső margó

en: Max File Size
hu: Maximális fájlméret

en: Max Total File Size
hu: Maximális teljes fájlméret

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
hu: Legfeljebb ${field.maximum_file} fájl engedélyezett

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
hu: Legfeljebb ${field.maximum} engedélyezett

en: Maximum File Count
hu: Maximális fájlszám

en: Maximum File Size
hu: Maximális fájlméret

en: Maximum Fraction Digit:
hu: Maximális tört számjegy:

en: Maximum Option Count
hu: Maximális opciószám

en: Maximum Option Validation
hu: Maximális opció ellenőrzése

en: Maximum Row:
hu: Maximum sor:

en: Maximum Value
hu: Maximális érték

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
hu: Legfeljebb ${field.maximum_amount} összeg engedélyezett

en: Maximum amount:
hu: Maximális összeg:

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
hu: A maximális fájlméret túllépve. (Max: ${field.maximum_size}MB)

en: Meanwhile do not close this window.
hu: Közben ne zárd be ezt az ablakot.

en: Menu Icon
hu: Menü ikon

en: Menu Icon *
hu: Menü ikon *

en: Menu Name *
hu: Menü neve *

en: Merge with Previous Options
hu: Egyesítés az előző opciókkal

en: Message Styles
hu: Üzenet stílusok

en: Message Type
hu: Üzenet típusa

en: Message deleted
hu: Üzenet törölve

en: Message:
hu: Üzenet:

en: Messages saved successfully.
hu: Üzenetek sikeresen mentve.

en: Messages:
hu: Üzenetek:

en: Meta Box must be activated!
hu: A Meta Box bővítményt aktiválni kell!

en: Meta Key
hu: Meta kulcs

en: Meta Value
hu: Meta érték

en: MetaBox Fields Mapping
hu: MetaBox mezők összerendelése

en: Metabox Fields
hu: Metabox mezők

en: Metabox Fields Mapping
hu: Metabox mezők összerendelése

en: Metabox File Upload Fields Map
hu: Metabox fájlfeltöltési mezők összerendelése

en: Metaxbox Fields
hu: Metaxbox mezők

en: Method:
hu: Módszer:

en: Migrating to V2
hu: Migráció V2-re

en: Migration Complete
hu: Migráció befejezve

en: Migration Issue Detected
hu: Migrációs probléma észlelve

en: Milestone:
hu: Mérföldkő:

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Mérföldkövek frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Milestones refresh failed. please try again
hu: Mérföldkövek frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Milestones refreshed
hu: Mérföldkövek frissítve

en: Min File Size
hu: Minimális fájlméret

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
hu: Legalább ${field.minimum_file} fájl szükséges

en: Minimum ${field.minimum} is required
hu: Legalább ${field.minimum} szükséges

en: Minimum File Count
hu: Minimális fájlszám

en: Minimum Fraction Digit:
hu: Minimális tört számjegy:

en: Minimum Option Count
hu: Minimális opciószám

en: Minimum Option Validation
hu: Minimális opció ellenőrzése

en: Minimum Row:
hu: Minimum sor:

en: Minimum Value
hu: Minimális érték

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
hu: Legalább ${field.minimum_amount} összeg szükséges

en: Minimum amount:
hu: Minimális összeg:

en: Minimum and Maximum Option
hu: Minimum és maximum opció

en: Minimum and Maximum Option validation
hu: Minimum és maximum opció ellenőrzése

en: Minimum and Maximum Value
hu: Minimum és maximum érték

en: Minimum and Maximum Value Validation
hu: Minimum és maximum érték ellenőrzése

en: Missing a temporary folder.
hu: Hiányzik egy ideiglenes mappa.

en: Modal Message
hu: Modal üzenet

en: Mode :
hu: Mód:

en: Modern Form builder and database management  system
hu: Modern űrlapkészítő és adatbázis-kezelő rendszer

en: Modification of File Select Status
hu: Fájl kiválasztási állapot módosítása

en: Module:
hu: Modul:

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Modulok frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Modules refresh failed. please try again
hu: Modulok frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Modules refreshed
hu: Modulok frissítve

en: Mollie API key is missing
hu: Hiányzik a Mollie API kulcs

en: Mollie Developer Dashboard
hu: Mollie fejlesztői irányítópult

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
hu: A Mollie dinamikus összeg mező nincs kiválasztva

en: Mollie Fixed Amount is not valid
hu: A Mollie fix összeg nem érvényes

en: Mollie Minimum Amount is
hu: A Mollie minimális összege

en: Mollie Payment Field
hu: Mollie fizetési mező

en: Mollie Redirect Url is not Selected
hu: Nincs kiválasztva Mollie átirányítási URL

en: Mollie Settings
hu: Mollie beállítások

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
hu: A Mollie leírást biztosít a fizetéshez. Ez az opció kötelező. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>További információ</a>. Valamint mezőértéket is hozzáadhatsz ehhez a leíráshoz. pl.: Ez a fizetés tőle: Név: ${field_key}

en: Monday
hu: Hétfő

en: Month
hu: Hónap

en: Month Input
hu: Hónap bevitel

en: Monthly
hu: Havi

en: More Options
hu: További lehetőségek

en: Move
hu: Áthelyezés

en: Multi step settings
hu: Többlépéses beállítások

en: Multi-Line Text
hu: Többsoros szöveg

en: Multiline Text
hu: Többsoros szöveg

en: Multiple
hu: Többszörös

en: Multiple Option List
hu: Többszörös választási lista

en: Multiple Select:
hu: Többszörös kiválasztás:

en: Multiple file upload
hu: Több fájl feltöltése

en: Multiply
hu: Szorzás

en: Multisteps Settings
hu: Többlépéses beállítások

en: Name
hu: Név

en: Name :
hu: Név:

en: Name Mode:
hu: Név mód:

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
hu: A név a mező egyedi azonosítója. Ez szolgál a mező hivatkozására az űrlap beküldési adataiban.

en: Navigation
hu: Navigáció

en: New
hu: Új

en: New Record
hu: Új rekord

en: New User Registration Request
hu: Új felhasználói regisztrációs kérelem

en: Newsletter list refresh failed Cause:
hu: Hírlevél lista frissítése sikertelen. Ok:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
hu: Hírlevél lista frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Newsletter list refreshed
hu: Hírlevél lista frissítve

en: Next
hu: Következő

en: Next 120 Days
hu: Következő 120 nap

en: Next 30 Days
hu: Következő 30 nap

en: Next 60 Days
hu: Következő 60 nap

en: Next 7 Days
hu: Következő 7 nap

en: Next 90 Days
hu: Következő 90 nap

en: Next Billing Time
hu: Következő számlázási idő

en: Next Month
hu: Következő hónap

en: Next Step
hu: Következő lépés

en: Next Week
hu: Következő hét

en: Next Year
hu: Következő év

en: No
hu: Nem

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
hu: Nem találhatók ActiveCampaign mezők. Próbáld megváltoztatni a fejléc sor számát vagy próbáld újra

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
hu: Nem találhatók ActiveCampaign listák. Próbáld megváltoztatni a fejléc sor számát vagy próbáld újra

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
hu: Nem találhatók ActiveCampaign címkék. Próbáld megváltoztatni a fejléc sor számát vagy próbáld újra

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
hu: Nem találhatók Autonami mezők. Próbáld megváltoztatni a fejléc sor számát vagy próbáld újra

en: No Connected App Found
hu: Nem található csatlakoztatott alkalmazás

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
hu: Nem találhatók Encharge mezők. Próbáld megváltoztatni a fejléc sor számát vagy próbáld újra

en: No Entry Found.
hu: Nem található bejegyzés.

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
hu: Nem találhatók Fluent CRM mezők. Próbáld megváltoztatni a fejléc sor számát vagy próbáld újra

en: No Integration Found
hu: Nem található integráció

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
hu: Nem találhatók Mailpoet mezők. Próbáld megváltoztatni a fejléc sor számát vagy próbáld újra

en: No Milestone Found
hu: Nem található mérföldkő

en: No Owner Found
hu: Nem található tulajdonos

en: No PDF templates available
hu: Nincs elérhető PDF sablon

en: No Payment Info Found!
hu: Nem található fizetési információ!

en: No Portal Found
hu: Nem található portál

en: No Project Found
hu: Nem található projekt

en: No Project Group Found
hu: Nem található projektcsoport

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
hu: Nem találhatók Sendinblue mezők. Próbáld megváltoztatni a fejléc sor számát vagy próbáld újra

en: No Sub Folder Found
hu: Nem található almappa

en: No Tag Found
hu: Nem található címke

en: No Task Found
hu: Nem található feladat

en: No Task Layout Found
hu: Nem található feladat elrendezés

en: No Tasklist Found
hu: Nem található feladatlista

en: No Template Found
hu: Nem található sablon

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
hu: Nem találhatók munkalap fejlécek. Próbáld megváltoztatni a fejléc sor számát vagy próbáld újra

en: No field data change
hu: Nincs mezőadat változás

en: No file was uploaded.
hu: Nem történt fájlfeltöltés.

en: No form selected
hu: Nincs kiválasztott űrlap

en: No response from the server
hu: Nincs válasz a szervertől

en: Non Billable
hu: Nem számlázható

en: None
hu: Nincs

en: Normal
hu: Normál

en: Not Contain
hu: Nem tartalmazza

en: Not End With
hu: Nem ezzel végződik

en: Not Equal
hu: Nem egyenlő

en: Not Required
hu: Nem kötelező

en: Not Start With
hu: Nem ezzel kezdődik

en: Not contains
hu: Nem tartalmazza

en: Not empty
hu: Nem üres

en: Not equal
hu: Nem egyenlő

en: Note
hu: Jegyzet

en: Note :
hu: Megjegyzés:

en: Note Added Successfully
hu: Jegyzet sikeresen hozzáadva

en: Note Content
hu: Jegyzet tartalma

en: Note Deleted Successfully
hu: Jegyzet sikeresen törölve

en: Note Title
hu: Jegyzet címe

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Megjegyzés típusok frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Note Types refresh failed. please try again
hu: Megjegyzés típusok frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Note Types refreshed
hu: Megjegyzés típusok frissítve

en: Note Updated Successfully
hu: Jegyzet sikeresen frissítve

en: Note no change
hu: Jegyzet nem változott

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
hu: Megjegyzés: A Beszélgetés űrlap funkcióban bizonyos mezők, mint például a Captcha, Fizetések, HTML stb. jelenleg nem támogatottak.

en: Note: This feature is only available to BitForm Pro users.
hu: Megjegyzés: Ez a funkció csak a BitForm Pro felhasználók számára érhető el.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
hu: Megjegyzés: Ez a globális üzenet minden űrlapra és mezőre vonatkozik, kivéve, ha egyedi hibaüzenet van beállítva egy adott mezőhöz. Használhatod a

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Nothing to duplicate
hu: Nincs mit duplikálni

en: Nothing to update
hu: Nincs mit frissíteni

en: Notify Users
hu: Felhasználók értesítése

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
hu: Most menj az űrlapodhoz és adj hozzá egy Google reCaptcha V2 mezőt.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
hu: Most menj az űrlapodhoz és adj hozzá egy Google reCaptcha V3 mezőt.

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
hu: Most menj az űrlapodhoz és adj hozzá egy Turnstile mezőt.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
hu: Most menj az űrlapodhoz és adj hozzá egy hCaptcha mezőt.

en: Np Repeat
hu: Nincs ismétlés

en: Number
hu: Szám

en: Number Format:
hu: Szám formátum:

en: OR
hu: VAGY

en: Ok
hu: Rendben

en: On Click
hu: Kattintáskor

en: On Field Input
hu: Mező bevitelekor

en: On Focus
hu: Fókuszban

en: On Form Submit
hu: Űrlap beküldésekor

en: On Form Validate
hu: Űrlap ellenőrzésekor

en: On Load
hu: Betöltéskor

en: On Mouse Over
hu: Egér fölött

en: On Same Day
hu: Ugyanazon a napon

en: Once Every
hu: Minden

en: OneDrive Client Id:
hu: OneDrive kliens azonosító:

en: OneDrive Client Secret:
hu: OneDrive kliens titkos kód:

en: Only Logged In User
hu: Csak bejelentkezett felhasználó

en: Only on Field Input
hu: Csak mezőbevitelkor

en: Only on Form Load
hu: Csak űrlap betöltésekor

en: Only on Form Submit
hu: Csak űrlap beküldésekor

en: Only on Form Validate
hu: Csak űrlap ellenőrzésekor

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
hu: Csak érvényes JS objektum fog működni. További részletekért kérjük, ellenőrizd <a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer">a dokumentációt az elérhető konfigurációs lehetőségekről</a>

en: Opacity
hu: Átlátszóság

en: Opacity (0-100)
hu: Átlátszóság (0-100)

en: Option 1
hu: 1. opció

en: Option 2
hu: 2. opció

en: Option 3
hu: 3. opció

en: Option 4
hu: 4. opció

en: Option Column
hu: Opció oszlop

en: Option Flag Image
hu: Opció zászlókép

en: Option Icon/Image
hu: Opció ikon/kép

en: Option Icon/Image:
hu: Opció ikon/kép:

en: Option List Height
hu: Opciólista magassága

en: Options
hu: Opciók

en: Options 2
hu: Beállítások 2

en: Options Column
hu: Beállítások oszlop

en: Order
hu: Rendelés

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Other
hu: Egyéb

en: Other Option
hu: Egyéb opció

en: Other Option Required
hu: Egyéb opció kötelező

en: Other...
hu: Egyéb...

en: Our Privacy Policy.
hu: Adatvédelmi szabályzatunkban.

en: Outside
hu: Külső

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Override Default Settings
hu: Alapértelmezett beállítások felülírása

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
hu: Felülírja a meglévő mezőértékeket a Zoho CRM-ben a Bit Form üres mezőértékeivel az upsert művelet során?

en: Own Submitted Response
hu: Saját beküldött válasz

en: Owner Email
hu: Tulajdonos e-mail címe

en: Owner ID
hu: Tulajdonos azonosító

en: Owner Name
hu: Tulajdonos neve

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
hu: Tulajdonos neve (A Zoho Creator felhasználóneved):

en: Owners refresh failed Cause:
hu: Tulajdonosok frissítése sikertelen. Ok:

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Tulajdonosok frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Owners refresh failed. please try again
hu: Tulajdonosok frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Owners refreshed
hu: Tulajdonosok frissítve

en: PDF Attachment Template:
hu: PDF melléklet sablon:

en: PDF Downloads
hu: PDF letöltések

en: PDF File Name
hu: PDF fájlnév

en: PDF Global Setting
hu: PDF globális beállítás

en: PDF Password
hu: PDF jelszó

en: PDF Password Shortcode
hu: PDF jelszó rövidkód

en: PDF Setting
hu: PDF beállítás

en: PDF Template
hu: PDF sablon

en: PDF Templates
hu: PDF sablonok

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
hu: PHP kiterjesztés hiányzik a szervereden. Kérjük, telepítsd.

en: Padding
hu: Belső margó

en: Padding Bottom
hu: Alsó belső margó

en: Padding Left
hu: Bal belső margó

en: Padding Right
hu: Jobb belső margó

en: Padding Top
hu: Felső belső margó

en: Page
hu: Oldal

en: Page Select Box
hu: Oldal választó doboz

en: Page Title
hu: Oldal címe

en: Pagination Button
hu: Lapozás gomb

en: Panel Layout
hu: Panel elrendezés

en: Paper Size
hu: Papírméret

en: Parse Mode:
hu: Elemzési mód:

en: Passive
hu: Passzív

en: Password
hu: Jelszó

en: Password Field
hu: Jelszó mező

en: Password can't be empty
hu: A jelszó nem lehet üres

en: Password reset email template
hu: Jelszó-visszaállítási e-mail sablon

en: Password...
hu: Jelszó...

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Pay Button
hu: Fizetés gomb

en: Pay Button Text
hu: Fizetés gomb szövege

en: Pay now
hu: Fizetés most

en: Pay with Mollie
hu: Fizetés Mollie-val

en: Pay with Paypal
hu: Fizetés PayPal-lal

en: Pay with Stripe
hu: Fizetés Stripe-pal

en: PayPal Client ID is missing
hu: Hiányzik a PayPal ügyfél azonosító

en: PayPal Developer Dashboard
hu: PayPal fejlesztői irányítópult

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
hu: PayPal dinamikus összeg mező nincs kiválasztva

en: PayPal Fixed Amount is not valid
hu: PayPal fix összeg nem érvényes

en: PayPal Integrations Video
hu: PayPal integrációs videó

en: PayPal Payment Field
hu: PayPal fizetési mező

en: PayPal Plan Id missing
hu: PayPal terv azonosító hiányzik

en: PayPal Settings
hu: PayPal beállítások

en: Payment
hu: Fizetés

en: Payment Method
hu: Fizetési mód

en: Payment Method Type
hu: Fizetési mód típusa

en: Payment setting saved successfully
hu: Fizetési beállítások sikeresen mentve

en: Payment setting updated successfully
hu: Fizetési beállítások sikeresen frissítve

en: Payments
hu: Fizetések

en: Paypal
hu: PayPal

en: Paypal Button Text
hu: PayPal gomb szövege

en: Paypal Buy Now
hu: PayPal vásárlás most

en: Paypal Checkout
hu: PayPal fizetés

en: Paypal Style
hu: PayPal stílus

en: Pen Color
hu: Toll színe

en: Pen Width
hu: Toll szélessége

en: Permissions Settings
hu: Jogosultság beállítások

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Phone Number...
hu: Telefonszám...

en: Phone Number:
hu: Telefonszám:

en: Phone View
hu: Telefon nézet

en: Phone number can't be empty
hu: A telefonszám nem lehet üres

en: Phone:
hu: Telefon:

en: Pick A Date
hu: Válassz egy dátumot

en: Picture
hu: Kép

en: Picture Upload
hu: Kép feltöltése

en: Pill
hu: Kapszula

en: Pipeline:
hu: Folyamat:

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Placeholder Color
hu: Helykitöltő színe

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
hu: A helykitöltő szöveg az a szöveg, amely a mezőben jelenik meg, mielőtt a felhasználó beírja saját tartalmát. Megjelenítheted vagy elrejtheted a mező helykitöltő szövegét ennek az opciónak a kapcsolásával.

en: Placeholder...
hu: Helykitöltő...

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
hu: Az admin által meghatározott üzenetet helyez el az űrlapleírás alatt, tájékoztatva a felhasználókat arról, hogy a mezőértékek mentésre kerülnek a beküldés előtt.

en: Plan ID
hu: Csomag azonosító

en: Plan Id
hu: Terv azonosító

en: Please Select a Date
hu: Kérlek válassz egy dátumot

en: Please add a submit button
hu: Kérjük, adj hozzá egy beküldés gombot

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
hu: Kérjük, kattints az elérhető Captcha opcióra a konfiguráláshoz.

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
hu: Kérjük, kattints az elérhető fizetési átjáró opcióra a konfiguráláshoz.

en: Please configure PDF settings first.
hu: Kérjük, először konfiguráld a PDF beállításokat.

en: Please contact support for assistance at
hu: Kérjük, vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal a következő címen:

en: Please enter API key and API secret
hu: Kérjük, add meg az API kulcsot és API titkot

en: Please fix the errors
hu: Kérjük, javítsd a hibákat

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
hu: Kérjük, menj az űrlapodhoz és adj hozzá egy Mollie fizetési mezőt.

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
hu: Kérjük, menj az űrlapodhoz és adj hozzá egy PayPal fizetési mezőt.

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
hu: Kérjük, menj az űrlapodhoz és adj hozzá egy Razorpay fizetési mezőt.

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
hu: Kérjük, menj az űrlapodhoz és adj hozzá egy Stripe fizetési mezőt.

en: Please import a valid json.
hu: Kérjük, importálj érvényes json fájlt.

en: Please map mandatory fields
hu: Kérjük, térképezd fel a kötelező mezőket

en: Please re-check your Client ID & Secret
hu: Kérjük, ellenőrizd újra a Kliens azonosítót és titkos kódot

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
hu: Kérjük, ellenőrizd újra a reCaptcha beállításaidat

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
hu: Kérjük, válassz egy űrlapot a Bit Form elem beállításaiban elérhető Űrlap listából.

en: Please select a ticket owner
hu: Kérjük, válassz jegy tulajdonost

en: Please select file upload or signature field
hu: Kérjük, válassz fájlfeltöltési vagy aláírás mezőt

en: Please select property you want to import with form
hu: Kérjük, válaszd ki a tulajdonságot, amit importálni szeretnél az űrlappal

en: Please setup your
hu: Kérjük, állítsd be a

en: Please setup your payment settings before using this template.
hu: Kérjük, állítsd be a fizetési beállításokat a sablon használata előtt.

en: Please submit form with valid fields
hu: Kérjük, küldj be űrlapot érvényes mezőkkel

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
hu: Kérjük, próbáld elkerülni az ismétlődő egyéni URL-eket, mivel konfliktust okozhatnak az oldal és a Bit Form között.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
hu: Kérjük, frissítsd a PHP verziódat 7.4-re vagy magasabbra.

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
hu: Kérjük, frissítsd a Pro bővítményt a legújabb verzióra (

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
hu: Kérjük, frissíts a PRO csomagra, hogy feloldd ezeket a nagyszerű funkciókat.

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
hu: Kérjük, ellenőrizd a Cloudflare Turnstile Captcha-t

en: Please verify hCaptcha
hu: Kérjük, ellenőrizd a hCaptcha-t

en: Please verify reCAPTCHA
hu: Kérjük, ellenőrizd a reCAPTCHA-t

en: Please wait while we migrate your data to V2
hu: Kérjük, várj, amíg migráljuk az adataidat V2-re

en: Please! Insatall Fluent CRM
hu: Kérjük, telepítsd a Fluent CRM-et

en: Please! Insatall MailPoet
hu: Kérjük, telepítsd a MailPoet-et

en: Please! Install MailPoet
hu: Kérjük, telepítsd a MailPoet-et

en: Please, enter a valid URL
hu: Kérjük, adj meg érvényes URL-t

en: Please, enter a valid email address
hu: Kérjük, adj meg érvényes e-mail címet

en: Please, enter a valid phone number
hu: Kérjük, adj meg érvényes telefonszámot

en: Please, enter only numbers
hu: Kérjük, csak számokat adj meg

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
hu: Kérjük, ne válassz többet, mint ${field.maximum} opció

en: Pod Fields
hu: Pod mezők

en: Pod cann't be empty
hu: A Pod nem lehet üres

en: Portal:
hu: Portál:

en: Portals refresh failed Cause:
hu: Portálok frissítése sikertelen. Ok:

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Portálok frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Portals refresh failed. please try again
hu: Portálok frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Portals refreshed
hu: Portálok frissítve

en: Portrait
hu: Álló

en: Position X
hu: X pozíció

en: Position X (Units in millimeters)
hu: X pozíció (mértékegység milliméter)

en: Position Y
hu: Y pozíció

en: Position Y (Units in millimeters)
hu: Y pozíció (mértékegység milliméter)

en: Post Fields
hu: Bejegyzés mezők

en: Post Status
hu: Bejegyzés állapota

en: Post Status cann't be empty
hu: A bejegyzés állapota nem lehet üres

en: Post Type
hu: Bejegyzés típusa

en: Post Type Slug *
hu: Bejegyzéstípus keresőbarát neve *

en: Post Type cann't be empty
hu: A bejegyzés típusa nem lehet üres

en: Postal Code:
hu: Irányítószám:

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
hu: Az ilyen típusú bejegyzések jelenjenek meg az admin felületen és legyenek nyilvánosan lekérdezhetők

en: Premium
hu: Prémium

en: Premium Feature
hu: Prémium funkció

en: Prevent Public View of Entries
hu: Bejegyzések nyilvános megtekintésének megakadályozása

en: Prevent empty form submission
hu: Üres űrlap beküldésének megakadályozása

en: Preview
hu: Előnézet

en: Preview Data
hu: Adatok előnézete

en: Previous
hu: Előző

en: Previous Step
hu: Előző lépés

en: Print Report
hu: Jelentés nyomtatása

en: Printing...
hu: Nyomtatás...

en: Priority
hu: Prioritás

en: Private Note
hu: Privát megjegyzés

en: Process Button
hu: Feldolgozás gomb

en: Product Name
hu: Termék neve

en: Products refresh failed Cause:
hu: Termékek frissítése sikertelen. Ok:

en: Products refresh failed. please try again
hu: Termékek frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Products refreshed
hu: Termékek frissítve

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
hu: Professzionális és könnyen használható WordPress űrlapkészítő

en: Progress Indicator
hu: Folyamat jelző

en: Project Group
hu: Projekt csoport

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Projektcsoportok frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Project Groups refresh failed. please try again
hu: Projektcsoportok frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Project Groups refreshed
hu: Projektcsoportok frissítve

en: Project user
hu: Projekt felhasználó

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Projektek frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Projects refresh failed. please try again
hu: Projektek frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Projects refreshed
hu: Projektek frissítve

en: Public
hu: Nyilvános

en: Public Key can't be empty
hu: A nyilvános kulcs nem lehet üres

en: Public Key...
hu: Nyilvános kulcs...

en: Public Key:
hu: Nyilvános kulcs:

en: Public Project
hu: Nyilvános projekt

en: Publicly Queryable
hu: Nyilvánosan lekérdezhető

en: Publish
hu: Közzététel

en: Publishable key:
hu: Nyilvános kulcs:

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
hu: A lekérdezések végrehajthatók a frontend részen a parse_request() részeként

en: Query Param
hu: Lekérdezési paraméter

en: RTL
hu: Jobbról balra

en: Radio
hu: Választógomb

en: Radio Button
hu: Választógomb

en: Range
hu: Tartomány

en: Rapidmail Fields
hu: Rapidmail mezők

en: Rate us on WordPress
hu: Értékelj minket a WordPressen

en: Rating
hu: Értékelés

en: Rating Icon
hu: Értékelés ikon

en: Rating Message on Hover
hu: Értékelés üzenet rámutatáskor

en: Rating Message on Select
hu: Értékelés üzenet kiválasztáskor

en: Rating Position
hu: Értékelés pozíciója

en: Razorpay Accounts
hu: Razorpay fiókok

en: Razorpay Client ID is missing
hu: Hiányzik a Razorpay ügyfél azonosító

en: Razorpay Dashboard
hu: Razorpay irányítópult

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
hu: Razorpay dinamikus összeg mező nincs kiválasztva

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
hu: Razorpay fix összeg nem érvényes

en: Razorpay Integrations Video
hu: Razorpay integrációs videó

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
hu: Razorpay rendelésazonosító mező nincs kiválasztva

en: Razorpay Payment Field
hu: Razorpay fizetési mező

en: Razorpay Settings
hu: Razorpay beállítások

en: ReCaptcha validation failed.
hu: ReCaptcha ellenőrzés sikertelen.

en: Read More
hu: Bővebben

en: Read Only
hu: Csak olvasható

en: Read entries
hu: Olvasott bejegyzések

en: Read-only
hu: Csak olvasható

en: Readonly
hu: Csak olvasható

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
hu: A csak olvasható funkció lehetővé teszi, hogy egy mezőt csak olvashatóvá tegyél, ami azt jelenti, hogy a felhasználók nem tudják szerkeszteni a mező tartalmát. Kapcsolhatod ezt az opciót a beállítás engedélyezéséhez vagy letiltásához.

en: Recipient Email
hu: Címzett e-mail

en: Recipient List are required for rapidmail api
hu: Címzett lista szükséges a Rapidmail API-hoz

en: Recipient Name
hu: Címzett neve

en: Recipient:
hu: Címzett:

en: Recipients:
hu: Címzettek:

en: Record Create
hu: Rekord létrehozása

en: Record Create/Edit
hu: Rekord létrehozása/szerkesztése

en: Record Delete
hu: Rekord törlése

en: Record Edit
hu: Rekord szerkesztése

en: Record Owner
hu: Rekord tulajdonosa

en: Rectangle
hu: Téglalap

en: Redirect Link
hu: Átirányítási link

en: Redirect Page
hu: Átirányítási oldal

en: Redirect Page Url
hu: Átirányítási oldal URL

en: Redirect Page:
hu: Átirányítási oldal:

en: Redirect URL
hu: Átirányítási URL

en: Redirect page (already activated):
hu: Átirányítási oldal (már aktiválva):

en: Redirecting Home in
hu: Átirányítás a kezdőlapra

en: Redirection url name cann't be empty
hu: Az átirányítási URL neve nem lehet üres

en: RedirectionUrl:
hu: Átirányítási URL:

en: Redo
hu: Újra

en: Redo Button
hu: Újra gomb

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Refresh ACF fields
hu: ACF mezők frissítése

en: Refresh Activecapmaign Field
hu: ActiveCampaign mezők frissítése

en: Refresh Activecapmaign Tags
hu: ActiveCampaign címkék frissítése

en: Refresh Acumbamail Fields
hu: Acumbamail mezők frissítése

en: Refresh All oneDrive Folders
hu: Minden OneDrive mappa frissítése

en: Refresh Analytics Table Headers
hu: Analytics tábla fejlécek frissítése

en: Refresh Analytics Workspaces
hu: Analytics munkaterületek frissítése

en: Refresh Autonami Fields
hu: Autonami mezők frissítése

en: Refresh Autonami Lists And Tags
hu: Autonami listák és címkék frissítése

en: Refresh Bigin Modules
hu: Bigin modulok frissítése

en: Refresh Bigin Related Lists
hu: Bigin kapcsolódó listák frissítése

en: Refresh CRM Assignment Rules
hu: CRM hozzárendelési szabályok frissítése

en: Refresh CRM Layouts
hu: CRM elrendezések frissítése

en: Refresh CRM Modules
hu: CRM modulok frissítése

en: Refresh CRM Owners
hu: CRM tulajdonosok frissítése

en: Refresh CRM Related Lists
hu: CRM kapcsolódó listák frissítése

en: Refresh CRM Tags
hu: CRM címkék frissítése

en: Refresh Campaigns Contact Fields
hu: Campaigns kapcsolati mezők frissítése

en: Refresh Campaigns Lists
hu: Campaigns listák frissítése

en: Refresh Creator Fields
hu: Creator mezők frissítése

en: Refresh Desk Departments
hu: Desk részlegek frissítése

en: Refresh Desk Fields
hu: Desk mezők frissítése

en: Refresh Desk Portals
hu: Desk portálok frissítése

en: Refresh Fields
hu: Mezők frissítése

en: Refresh Fluent CRM List
hu: Fluent CRM lista frissítése

en: Refresh Groundhogg Tags
hu: Groundhogg címkék frissítése

en: Refresh Groups
hu: Csoportok frissítése

en: Refresh MailChimp Tags
hu: MailChimp címkék frissítése

en: Refresh MailPoet List
hu: MailPoet lista frissítése

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
hu: MarketingHub kapcsolati mezők frissítése

en: Refresh MarketingHub Lists
hu: MarketingHub listák frissítése

en: Refresh MetaBox List
hu: MetaBox lista frissítése

en: Refresh Milestones
hu: Mérföldkövek frissítése

en: Refresh Owners
hu: Tulajdonosok frissítése

en: Refresh Portal Users
hu: Portál felhasználók frissítése

en: Refresh Post Types
hu: Bejegyzés típusok frissítése

en: Refresh Project Groups
hu: Projekt csoportok frissítése

en: Refresh Projects
hu: Projektek frissítése

en: Refresh Projects Portals
hu: Projekt portálok frissítése

en: Refresh SendFox List
hu: SendFox lista frissítése

en: Refresh Sendinblue Lists
hu: Sendinblue listák frissítése

en: Refresh Sendinblue Templates
hu: Sendinblue sablonok frissítése

en: Refresh Sign Templates
hu: Aláírási sablonok frissítése

en: Refresh Sub Folders
hu: Almappák frissítése

en: Refresh Tags
hu: Címkék frissítése

en: Refresh Task Layouts
hu: Feladat elrendezések frissítése

en: Refresh Telegram List
hu: Telegram lista frissítése

en: Refresh Template Details
hu: Sablon részletek frissítése

en: Refresh WorkDrive Team Folders
hu: WorkDrive csapat mappák frissítése

en: Refresh WorkDrive Teams
hu: WorkDrive csapatok frissítése

en: RegEx Pattern
hu: RegEx minta

en: Regex Pattern
hu: Regex minta

en: Registration successfully done.
hu: Regisztráció sikeresen megtörtént.

en: Reject Success Message
hu: Sikeres elutasítás üzenet

en: Rejection Success redirect page:
hu: Elutasítás utáni átirányítási oldal:

en: Related Info
hu: Kapcsolódó információk

en: Related List #
hu: Kapcsolódó lista #

en: Related List:
hu: Kapcsolódó lista:

en: RelatedList is empty
hu: A kapcsolódó lista üres

en: RelatedLists refresh failed Cause:
hu: Kapcsolódó listák frissítése sikertelen. Ok:

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Kapcsolódó listák frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: RelatedLists refresh failed. please try again
hu: Kapcsolódó listák frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: RelatedLists refreshed
hu: Kapcsolódó listák frissítve

en: Relative to Today (± Days)
hu: A mai naphoz viszonyítva (± napok)

en: Remember,
hu: Ne feledd,

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Remove Button
hu: Eltávolítás gomb

en: Repeat
hu: Ismétlés

en: Repeat-X
hu: Ismétlés-x

en: Repeat-Y
hu: Ismétlés-y

en: Repeater
hu: Ismétlő

en: Replace Previous Options
hu: Előző opciók cseréje

en: Reply To
hu: Válaszcím

en: Reply-To Email Address
hu: Válaszcím

en: Repopulate form fields with previous partial entry
hu: Űrlapmezők újratöltése az előző részleges bejegyzéssel

en: Report preferrences saved successfully
hu: Jelentési beállítások sikeresen mentve

en: Request parameter is empty
hu: A kérési paraméter üres

en: Requested parameter is empty
hu: A kért paraméter üres

en: Require user to be logged in for submit form
hu: Felhasználói bejelentkezés szükséges az űrlap beküldéséhez

en: Required
hu: Kötelező

en: Required Field
hu: Kötelező mező

en: Required data not found.
hu: A szükséges adatok nem találhatók.

en: Reset Password Fields
hu: Jelszó-visszaállítási mezők

en: Reset Style
hu: Stílus visszaállítása

en: Response:
hu: Válasz:

en: Responses
hu: Válaszok

en: Result is empty
hu: Az eredmény üres

en: Retain comments for subsequent recurrences
hu: Megjegyzések megtartása a következő ismétlődésekhez

en: Review us
hu: Értékelj minket

en: Right
hu: Jobb

en: Right Currency
hu: Jobb pénznem

en: Right Number
hu: Jobb szám

en: Right to Left
hu: Jobbról balra

en: Role
hu: Szerep

en: Round
hu: Kerek

en: Round to Closest Fraction Digits:
hu: Kerekítés a legközelebbi tört számjegyekre:

en: Round to Closest Integer:
hu: Kerekítés a legközelebbi egész számra:

en: Row Gap
hu: Sor távolság

en: Row Selected
hu: Sor kiválasztva

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
hu: SID, Auth Token, Feladó szám és leképezési mezők szükségesek a Rapidmail API-hoz

en: SMTP Authentication
hu: SMTP hitelesítés

en: SMTP Host
hu: SMTP kiszolgáló

en: SMTP Password
hu: SMTP jelszó

en: SMTP Port
hu: SMTP port

en: SMTP Username
hu: SMTP felhasználónév

en: SMTP config saved successfully.
hu: SMTP konfiguráció sikeresen mentve.

en: SVG file is not valid
hu: Az SVG fájl nem érvényes

en: Satisfied
hu: Elégedett

en: Saturate
hu: Telítettség

en: Saturation
hu: Telítettség

en: Saturday
hu: Szombat

en: Save
hu: Mentés

en: Save Changes
hu: Változtatások mentése

en: Save Draft
hu: Vázlat mentése

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
hu: A Vázlat mentése gomb a Bit Form Pro verziójában érhető el.

en: Save Step Progress
hu: Lépcső haladás mentése

en: Save Template
hu: Sablon mentése

en: Save as Draft
hu: Mentés vázlatként

en: Save draft only for logged in users
hu: Vázlat mentése csak bejelentkezett felhasználók számára

en: Save draft when user leaves the form page
hu: Vázlat mentése, amikor a felhasználó elhagyja az űrlap oldalát

en: Save only if email address or phone number is provided
hu: Mentés csak akkor, ha e-mail cím vagy telefonszám meg van adva

en: Saved successfully.
hu: Sikeresen mentve.

en: Saving API key...
hu: API kulcs mentése...

en: Saving Generel Settings...
hu: Általános beállítások mentése...

en: Saving Payment Setting...
hu: Fizetési beállítás mentése...

en: Saving...
hu: Mentés...

en: Screen
hu: Képernyő

en: Search
hu: Keresés

en: Search Box
hu: Keresőmező

en: Search Clearable
hu: Keresés törölhető

en: Search Clearable:
hu: Keresés törölhető:

en: Search Placeholder
hu: Keresés helykitöltő

en: Search Placeholder Modify
hu: Keresési helyőrző módosítása

en: Search Result
hu: Keresési eredmény

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Secret Key:
hu: Titkos kulcs:

en: Secret key cann't be empty
hu: A titkos kulcs nem lehet üres

en: Section
hu: Szakasz

en: See Demo
hu: Demó megtekintése

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Select A Page:
hu: Válassz egy oldalt:

en: Select API
hu: API kiválasztása

en: Select Action
hu: Művelet kiválasztása

en: Select Actions
hu: Műveletek kiválasztása

en: Select Amount Field
hu: Összeg mező kiválasztása

en: Select Application
hu: Válassz alkalmazást

en: Select Assignment Rule
hu: Hozzárendelési szabály kiválasztása

en: Select Attachment
hu: Melléklet kiválasztása

en: Select Audience List
hu: Közönséglista kiválasztása

en: Select Author
hu: Szerző kiválasztása

en: Select Chat List
hu: Csevegési lista kiválasztása

en: Select Currency
hu: Pénznem kiválasztása

en: Select Date
hu: Dátum kiválasztása

en: Select Date-Time
hu: Válassz dátum-időt

en: Select Department
hu: Részleg kiválasztása

en: Select Email Field
hu: E-mail mező kiválasztása

en: Select Email Template
hu: E-mail sablon kiválasztása

en: Select Event
hu: Esemény kiválasztása

en: Select Field
hu: Mező kiválasztása

en: Select Fields
hu: Mezők kiválasztása

en: Select Fields for Report:
hu: Válaszd ki a mezőket a jelentéshez:

en: Select File Type
hu: Fájltípus kiválasztása

en: Select File Upload Fields
hu: Fájlfeltöltési mezők kiválasztása

en: Select Flag
hu: Jelölő kiválasztása

en: Select Fluent CRM list
hu: Válassz Fluent CRM listát

en: Select Folder
hu: Mappa kiválasztása

en: Select Form
hu: Válassz űrlapot

en: Select Form Field
hu: Válassz űrlapmezőt

en: Select Forms
hu: Űrlapok kiválasztása

en: Select Frequency
hu: Gyakoriság kiválasztása

en: Select Group
hu: Csoport kiválasztása

en: Select Hooks to Call
hu: Válaszd ki a meghívandó hookokat

en: Select Integation
hu: Integráció kiválasztása

en: Select Layout
hu: Elrendezés kiválasztása

en: Select List
hu: Lista kiválasztása

en: Select Locale
hu: Nyelv kiválasztása

en: Select Message
hu: Üzenet kiválasztása

en: Select Milestone
hu: Mérföldkő kiválasztása

en: Select Module
hu: Modul kiválasztása

en: Select Note Type
hu: Megjegyzés típus kiválasztása

en: Select One
hu: Válassz egyet

en: Select Order Id Field
hu: Rendelésazonosító mező kiválasztása

en: Select Owner
hu: Tulajdonos kiválasztása

en: Select PDF Template
hu: PDF sablon kiválasztása

en: Select Page
hu: Oldal kiválasztása

en: Select Page To Redirect
hu: Válaszd ki az átirányítási oldalt

en: Select Pipeline
hu: Folyamat kiválasztása

en: Select Portal
hu: Portál kiválasztása

en: Select Post Type
hu: Bejegyzés típus kiválasztása

en: Select Product
hu: Termék kiválasztása

en: Select Project
hu: Projekt kiválasztása

en: Select Recipients
hu: Címzettek kiválasztása

en: Select Recurring Frequency
hu: Ismétlődési gyakoriság kiválasztása

en: Select Related Module
hu: Kapcsolódó modul kiválasztása

en: Select Reminder Type
hu: Emlékeztető típus kiválasztása

en: Select Shipping Amount Field
hu: Szállítási összeg mező kiválasztása

en: Select Spreadsheet
hu: Táblázat kiválasztása

en: Select Stage
hu: Szakasz kiválasztása

en: Select Status
hu: Állapot kiválasztása

en: Select Table
hu: Tábla kiválasztása

en: Select Task
hu: Feladat kiválasztása

en: Select Tasklist
hu: Feladatlista kiválasztása

en: Select Tasklist Flag
hu: Feladatlista jelző kiválasztása

en: Select Team
hu: Csapat kiválasztása

en: Select Template
hu: Sablon kiválasztása

en: Select Time
hu: Idő kiválasztása

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
hu: Válaszd ki a tranzakció módot (éles vagy sandbox).

en: Select Type
hu: Típus kiválasztása

en: Select Type *
hu: Típus kiválasztása *

en: Select User Type
hu: Válassz felhasználó típust

en: Select Version:
hu: Verzió kiválasztása:

en: Select Week
hu: Válassz hetet

en: Select Workbook
hu: Munkafüzet kiválasztása

en: Select Worksheet
hu: Munkalap kiválasztása

en: Select Workspace
hu: Munkaterület kiválasztása

en: Select a Bitform
hu: Válassz egy bitform-ot

en: Select a Form
hu: Űrlap kiválasztása

en: Select a valid currency for the selected payment method types
hu: Válassz érvényes pénznemet a kiválasztott fizetési módokhoz

en: Select an App
hu: Alkalmazás kiválasztása

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
hu: Válassz legalább ${field.minimum} opciót

en: Select file upload fields
hu: Fájlfeltöltési mezők kiválasztása

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
hu: Válassz egyet a meghatározott WordPress bejegyzés típusok vagy egyéni bejegyzés típusok közül.

en: Select tag
hu: Címke kiválasztása

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
hu: Válaszd ki a bejegyzés állapotát. Ha a közzétett állapot van kiválasztva és a bejegyzés dátuma a jövőben van, automatikusan ütemezett állapotra változik

en: Select the user to be assigned to the post.
hu: Válaszd ki a bejegyzéshez rendelendő felhasználót.

en: Select type
hu: Típus kiválasztása

en: Selected Country Clearable
hu: Kiválasztott ország törölhető

en: Selected Currency Clearable
hu: Kiválasztott pénznem törölhető

en: Selected Option Clearable:
hu: Kiválasztott opció törölhető:

en: Selected Option Image
hu: Kiválasztott opció képe

en: Selected User
hu: Kiválasztott felhasználó

en: Send
hu: Küldés

en: Send Activation Email
hu: Aktiváló e-mail küldése

en: Send Email
hu: E-mail küldése

en: Send Notification Mail
hu: Értesítő e-mail küldése

en: Send Test Mail
hu: Teszt e-mail küldése

en: Send entries to CRM approval list.
hu: Bejegyzések küldése a CRM jóváhagyási listájára.

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
hu: Bejegyzések küldése a jóváhagyási listára a Zoho Bigin-ben.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
hu: Bejegyzések küldése a jóváhagyási listára a Zoho Recruitban

en: SendFox Access Token
hu: SendFox hozzáférési token

en: SendFox Fields
hu: SendFox mezők

en: SendFox List Fields
hu: SendFox lista mezők

en: SendFox Unsubscribe Fields
hu: SendFox leiratkozási mezők

en: Sendinblue Fields
hu: Sendinblue mezők

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
hu: Sendinblue mezők frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Sendinblue fields refreshed
hu: Sendinblue mezők frissítve

en: Sending...
hu: Küldés...

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
hu: Az AdWords hirdetések kattintási adatait küldi a Zoho CRM-be.

en: Sepia
hu: Szépia

en: Set Default Value
hu: Alapértelmezett érték beállítása

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
hu: Állíts be egy reguláris kifejezés mintát, amelynek a bevitt értéknek meg kell felelnie a mezőben.

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
hu: Állítsd be a legnagyobb kiválasztható elemek számát a legördülő menüben

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
hu: Állítsd be a legkisebb kiválasztható elemek számát a legördülő menüben

en: Set owner of current record
hu: Aktuális rekord tulajdonosának beállítása

en: Set to previous business day
hu: Előző munkanapra állítás

en: Setting
hu: Beállítás

en: Setting details is empty
hu: A beállítások részletei üresek

en: Settings
hu: Beállítások

en: Shadow
hu: Árnyék

en: Shadow Color
hu: Árnyék színe

en: Shadow Style
hu: Árnyék stílusa

en: Shape
hu: Forma

en: Share Settings
hu: Megosztási beállítások

en: Share Table
hu: Tábla megosztása

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
hu: Tábla megosztása a Zoho Analytics-be feltöltött felhasználókkal.

en: Share Workbook
hu: Munkafüzet megosztása

en: Share via Direct URL
hu: Megosztás közvetlen URL-en keresztül

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
hu: Megosztás közvetlen URL-en keresztül (beszélgetés űrlap)

en: Share with users: (optional)
hu: Megosztás felhasználókkal: (opcionális)

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
hu: Munkafüzet megosztása felhasználókkal a Zoho Sheetbe.

en: Shipping
hu: Szállítás

en: Shipping Amount
hu: Szállítási összeg

en: Shipping Cost
hu: Szállítási költség

en: Short Code
hu: Rövid kód

en: Shortcode
hu: Rövidkód

en: Shortcode patterns (Ex:
hu: Rövidkód mintákat (Pl:

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Show Asterisk Symbol
hu: Csillag szimbólum megjelenítése

en: Show Buttons
hu: Gombok megjelenítése

en: Show Error Message
hu: Hibaüzenet megjelenítése

en: Show File List
hu: Fájllista megjelenítése

en: Show File Preview
hu: Fájl előnézet megjelenítése

en: Show File Size
hu: Fájlméret megjelenítése

en: Show Header Icon
hu: Fejléc ikon megjelenítése

en: Show Header Label
hu: Fejléc címke megjelenítése

en: Show Header Subtitle
hu: Fejléc alcím megjelenítése

en: Show Integration Logs
hu: Integrációs naplók megjelenítése

en: Show Less
hu: Kevesebb mutatása

en: Show Max Size
hu: Maximális méret megjelenítése

en: Show Maximum Size
hu: Maximális méret megjelenítése

en: Show Percentage
hu: Százalék megjelenítése

en: Show Progress Bar
hu: Folyamatjelző megjelenítése

en: Show Rating Message On Selected
hu: Értékelési üzenet megjelenítése kiválasztáskor

en: Show Rating Message On hover
hu: Értékelési üzenet megjelenítése rámutatáskor

en: Show Selected Flag Image
hu: Kiválasztott zászlókép megjelenítése

en: Show Selected Option Chip:
hu: Kiválasztott opció chip megjelenítése:

en: Show Selected Option Image
hu: Kiválasztott opció képének megjelenítése

en: Show Step Header
hu: Lépcső fejléc megjelenítése

en: Show UI
hu: UI megjelenítése

en: Show in Menu
hu: Megjelenítés a menüben

en: Show in REST API
hu: Megjelenítés a REST API-ban

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
hu: Olvasható dátumot mutat a felhasználónak (az altFormat szerint), de valami teljesen mást küld a szervernek. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">További információ</>

en: Show warning message below the form description
hu: Figyelmeztető üzenet megjelenítése az űrlapleírás alatt

en: Show watermark behind the page content
hu: Vízjel megjelenítése az oldal tartalma mögött

en: Showing Icon/Image in option
hu: Ikon/kép megjelenítése az opcióban

en: Showing Selected Option Image
hu: Kiválasztott opció képének megjelenítése

en: Signature
hu: Aláírás

en: Signature Pad
hu: Aláírás mező

en: Silver
hu: Ezüst

en: Single
hu: Egyszerű

en: Single Entry Details View
hu: Egyetlen bejegyzés részleteinek megtekintése

en: Single Entry View
hu: Egyetlen bejegyzés megtekintése

en: Single Entry for each IP
hu: Egyetlen bejegyzés IP címenként

en: Singular Label *
hu: Egyes számú címke *

en: Site Key
hu: Webhely kulcs

en: Size
hu: Méret

en: Skip
hu: Kihagyás

en: Skip exist Contact
hu: Meglévő kapcsolat kihagyása

en: Skip if contact already exist in Autonami
hu: Kihagyás, ha a kapcsolat már létezik az Autonamiban

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
hu: Kihagyás, ha a kapcsolat már létezik a FluentCRM-ben

en: Slider
hu: Csúszka

en: Snackbar Message
hu: Snackbar üzenet

en: Snippets
hu: Kódrészletek

en: Solid
hu: Egyszínű

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
hu: Néhány tesztmező üres vagy érvénytelen e-mail cím lett megadva

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
hu: Egyes szerverek blokkolják az e-maileket, ha a „Feladó e-mail” különbözik a hitelesített (bejelentkezési) e-mailtől – használd ugyanazt az e-mailt a kézbesítés biztosításához.

en: Something went wrong, Try again.
hu: Valami hiba történt. Próbáld újra.

en: Sorry
hu: Sajnáljuk

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
hu: Sajnáljuk! Az URL érvénytelen!!

en: Sorry!! Entry limit exceeded
hu: Sajnáljuk! A bejegyzési limit túllépve

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
hu: Sajnáljuk! Már küldtél be űrlapot erről az IP-címről

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
hu: Sajnáljuk! Az IP-címed %s, amely le van tiltva az űrlap beküldésétől

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
hu: Sajnáljuk, hiba történt az űrlap bejegyzési adatainak mentése során

en: Sorry, Error occured in updated form
hu: Sajnáljuk, hiba történt az űrlap frissítése során

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
hu: Sajnáljuk, hiba történt az űrlap bejegyzésének mentése során

en: Sorry, error occurred in logging form entry
hu: Sajnáljuk, hiba történt az űrlap bejegyzésének naplózása során

en: Sort Order
hu: Rendezési sorrend

en: Sort by
hu: Rendezés szempontja

en: Space
hu: Térköz

en: Space Between
hu: Térköz

en: Spacer
hu: Térköz

en: Spacing
hu: Térköz

en: Specify item's minimum size (in pixels)
hu: Add meg az elem minimális méretét (pixelben)

en: Specify the check position.
hu: Add meg a jelölés pozícióját.

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
hu: Add meg az oszlopok számát, amelyekben a beállítások megjelennek. Hagyd üresen, hogy a beállítások a szükséges helynek megfelelően jelenjenek meg.

en: Split
hu: Osztott

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Táblázat frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
hu: Táblázat frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Spreadsheet refreshed
hu: Táblázat frissítve

en: Spreadsheets:
hu: Táblázatok:

en: Stage:
hu: Szakasz:

en: Standalone
hu: Önálló

en: Start Time
hu: Kezdő idő

en: Start With
hu: Ezzel kezdődik

en: State:
hu: Állam/megye:

en: Static
hu: Statikus

en: Static Password
hu: Statikus jelszó

en: Status
hu: Állapot

en: Step Header Switchable
hu: Lépcső fejléc váltható

en: Step Label
hu: Lépés címke

en: Step Settings
hu: Lépés beállítások

en: Step Subtitle
hu: Lépés alcím

en: Step-
hu: Lépés-

en: Step:
hu: Lépés:

en: Stripe Developer Dashboard
hu: Stripe fejlesztői irányítópultot

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
hu: Stripe dinamikus összeg mező nincs kiválasztva

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
hu: Stripe dinamikus összeg mező nincs kiválasztva

en: Stripe Fixed Amount is not valid
hu: Stripe fix összeg nem érvényes

en: Stripe Integrations Video
hu: Stripe integrációs videó

en: Stripe Minimum Amount is
hu: A Stripe minimális összege

en: Stripe Payment Field
hu: Stripe fizetési mező

en: Stripe Settings
hu: Stripe beállítások

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
hu: A Stripe különféle témákat kínál a fizetési űrlaphoz. Kiválaszthatod azt a témát, amely a legjobban illik a fizetési űrlapodhoz. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">További információ</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
hu: A Stripe minimális vagy maximális összeget biztosít különböző fizetési módokhoz és pénznemekhez. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>További információ</a>

en: Stripe publishable key is missing
hu: Hiányzik a Stripe nyilvános kulcs

en: Style
hu: Stílus

en: Sub Folders refresh failed. please try again
hu: Almappák frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Sub Folders refreshed
hu: Almappák frissítve

en: Sub Title
hu: Alcím

en: Subject:
hu: Tárgy:

en: Submit button cannot be removed
hu: A küldés gomb nem távolítható el

en: Subscription
hu: Előfizetés

en: Subscription:
hu: Előfizetés:

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
hu: Az alcím egy opcionális leírás, amely a mező címke alatt jelenik meg. Megjelenítheted vagy elrejtheted a mező alcímét ennek az opciónak a kapcsolásával.

en: Subtitle:
hu: Alcím:

en: Success Message
hu: Sikeres üzenet

en: Success Message:
hu: Sikeres üzenet:

en: Success Messages
hu: Sikeres üzenetek

en: Success redirect Page:
hu: Sikeres átirányítási oldal:

en: Success/Error Messages
hu: Sikeres/hibaüzenetek

en: Successfully Integrated
hu: Sikeres integráció

en: Suggestion
hu: Javaslat

en: Suggestions
hu: Javaslatok

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
hu: A javaslatok lehetővé teszik egyéni javaslatlista hozzáadását, amely javaslatokat jelenít meg, miközben a felhasználó gépel a beviteli mezőbe.

en: Sunday
hu: Vasárnap

en: Support
hu: Támogatás

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
hu: Támogatott aritmetikai operátorok: ( +, -, *, / ) és támogatott relációs operátorok: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Symbol Position:
hu: Szimbólum pozíció:

en: Table
hu: Tábla

en: Table Caption
hu: Tábla felirat

en: Table Deleted Successfully
hu: A tábla sikeresen törölve

en: Table Even Row
hu: Tábla páros sor

en: Table Headers refresh failed. please try again
hu: Tábla fejlécek frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Table Headers refreshed
hu: Tábla fejlécek frissítve

en: Table Odd Row
hu: Tábla páratlan sor

en: Table Rows
hu: Tábla sorok

en: Table Wrapper
hu: Tábla keret

en: Table:
hu: Tábla:

en: Tables refresh failed. please try again
hu: Táblák frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Tables refreshed
hu: Táblák frissítve

en: Tablet View
hu: Tablet nézet

en: Tag Name
hu: Címke neve

en: Tag Records
hu: Rekordok címkézése

en: Tag is empty
hu: A címke üres

en: Tags
hu: Címkék

en: Tags Refreshed
hu: Címkék frissítve

en: Tags refresh failed Cause:
hu: Címkék frissítése sikertelen. Ok:

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Címkék frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Tags refresh failed. please try again
hu: Címkék frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Tags refreshed
hu: Címkék frissítve

en: Tags:
hu: Címkék:

en: Task Layout
hu: Feladat elrendezés

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Feladat elrendezések frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Task Layouts refresh failed. please try again
hu: Feladat elrendezések frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Task Layouts refreshed
hu: Feladat elrendezések frissítve

en: Task:
hu: Feladat:

en: Tasklist Flag:
hu: Feladatlista jelző:

en: Tasklist:
hu: Feladatlista:

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Feladatlisták frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Tasklists refresh failed. please try again
hu: Feladatlisták frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Tasklists refreshed
hu: Feladatlisták frissítve

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Feladatok frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Tasks refresh failed. please try again
hu: Feladatok frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Tasks refreshed
hu: Feladatok frissítve

en: Tax (%)
hu: Adó (%)

en: Tax Amount Type
hu: Adó összeg típusa

en: Team:
hu: Csapat:

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Csapatok frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Teams refresh failed. please try again
hu: Csapatok frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Teams refreshed
hu: Csapatok frissítve

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Sablon részletek frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Template Details refresh failed. please try again
hu: Sablon részletek frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Template Details refreshed
hu: Sablon részletek frissítve

en: Template Name
hu: Sablon neve

en: Template Name:
hu: Sablon neve:

en: Template name cann't be empty
hu: A sablon neve nem lehet üres

en: Template not found, by this name:
hu: Sablon nem található ezzel a névvel:

en: Template:
hu: Sablon:

en: Templates failed. please try again
hu: Sablonok sikertelenek. Kérjük, próbáld újra

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Sablonok frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Templates refresh failed. please try again
hu: Sablonok frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Templates refreshed
hu: Sablonok frissítve

en: Templates:
hu: Sablonok:

en: Temporary file not accessible
hu: Az ideiglenes fájl nem hozzáférhető

en: Terrible
hu: Szörnyű

en: Test Webhook
hu: Webhook tesztelése

en: Text
hu: Szöveg

en: Text Align
hu: Szöveg igazítás

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: Thank you for installing Bit Form.
hu: Köszönjük, hogy telepítetted a Bit Formot.

en: Thank you for using our product! We're sorry,
hu: Köszönjük, hogy termékünket használod! Sajnáljuk,

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
hu: A mező elrejtése funkció lehetővé teszi, hogy elrejtsd a mezőt a felhasználó elől az űrlapon. Kapcsolhatod ezt az opciót a mező megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez.

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
hu: A rekord frissül, ha már létezik, egyébként új rekordként kerül beszúrásra.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
hu: A fordított gomb funkció lehetővé teszi a törlés és visszavonás gombok felcserélését. Kapcsolhatod ezt az opciót a törlés és visszavonás gombok felcseréléséhez.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
hu: A feltöltött fájl meghaladja a HTML űrlapban meghatározott MAX_FILE_SIZE értéket.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
hu: A feltöltött fájl meghaladja a php.ini-ben meghatározott upload_max_filesize értéket.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
hu: A feltöltött fájl csak részben lett feltöltve.

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
hu: A webhook, e-mail értesítés és integrációk akkor indulnak el, miután a válaszadó megerősíti a feliratkozását.

en: Theme
hu: Téma

en: Theme Color:
hu: Téma színe:

en: Theme settings
hu: Téma beállítások

en: Then click on the
hu: Ezután kattints a

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
hu: Ezután szerezd meg a titkos kulcsot. Menj a Profil → Beállítások menüpontra és kattints a titkos fülre. Ott találod a titkos kulcsok listáját vagy az Új titkos kulcs generálása lehetőséget.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
hu: Több PayPal mező van az űrlapodban. Kérjük, válaszd ki a stílus ikont

en: There is no paypal field in your form.
hu: Nincs PayPal mező az űrlapodban.

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
hu: Probléma lehetett a Bit Forms V1-ről V2-re történő automatikus migrálás során.

en: This Requested account has been rejected successfully.
hu: A kért fiók sikeresen elutasítva.

en: This action is required.
hu: Ez a művelet kötelező.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
hu: Ez lehetővé teszi a böngésző számára, hogy megfelelő virtuális billentyűzetet jelenítsen meg, ha szükséges. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>További információ</a>

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
hu: Ez lehetővé teszi, hogy a mezőt kötelezővé tedd a felhasználók számára az űrlap beküldése előtt. Kapcsolhatod ezt az opciót a kötelező mező használatához vagy letiltásához.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
hu: Ez lehetővé teszi a fejléc ikon megjelenítését. Kapcsolhatod ezt az opciót a fejléc ikon megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
hu: Ez lehetővé teszi az értékelési üzenet megjelenítését rámutatáskor. Kapcsolhatod ezt az opciót az értékelési üzenet megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez rámutatáskor.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
hu: Ez lehetővé teszi az értékelési üzenet megjelenítését értékelés kiválasztásakor. Kapcsolhatod ezt az opciót az értékelési üzenet megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez értékelés kiválasztásakor.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
hu: Ez lehetővé teszi a lépés gomb beállításainak megjelenítését. Kapcsolhatod ezt az opciót a lépés gomb beállításainak megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
hu: Ez lehetővé teszi a lépés címke megjelenítését. Kapcsolhatod ezt az opciót a lépés címke megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
hu: Ez lehetővé teszi a lépés alcím megjelenítését. Kapcsolhatod ezt az opciót a lépés alcím megjelenítéséhez vagy elrejtéséhez.

en: This field is required
hu: Ez a mező kötelező

en: This file type is not allowed
hu: Ez a fájltípus nem engedélyezett

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
hu: Ez a globális beállítás lesz az alapértelmezett minden új PDF melléklethez, amelyet az űrlapjaidból generálsz.

en: This may take a few minutes...
hu: Ez néhány percet vehet igénybe...

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
hu: Ez megjeleníti a bejegyzéstípust az admin menüben és meghatározza, hogy hol jelenjen meg a menü

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu.
hu: Ez megjeleníti a bejegyzéstípust az admin menüben és meghatározza, hogy hol jelenjen meg a menü.

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
hu: Ez a típus megjelenjen az admin felületen és nyilvánosan lekérdezhető legyen

en: This username or email is already registered. Please, use another.
hu: Ez a felhasználónév vagy e-mail cím már regisztrálva van. Kérjük, használj másikat.

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
hu: Ez az érték már foglalt. Kérjük, válassz másikat.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
hu: Ez lehetővé teszi a megadott IP címnek az űrlap beküldését.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
hu: Ez blokkolja a megadott IP címet az űrlap beküldésétől.

en: This will disable storing the user entry in the database.
hu: Ez letiltja a felhasználói bejegyzés tárolását az adatbázisban.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
hu: Ez engedélyezi a Google Ads konverziókövetést.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
hu: Ez engedélyezi a reCAPTCHA v3-at.

en: This will limit the number of entries.
hu: Ez korlátozza a bejegyzések számát.

en: This will prevent empty form submission.
hu: Ez megakadályozza az üres űrlap beküldését.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
hu: Ez ellenőrzi a mezőt, amikor a felhasználó elhagyja azt.

en: Thursday
hu: Csütörtök

en: Ticket Owner
hu: Jegy tulajdonosa

en: Till Today
hu: Máig

en: Till Yesterday
hu: Tegnapig

en: Time
hu: Idő

en: Time:
hu: Idő:

en: Timeline
hu: Idővonal

en: Title
hu: Cím

en: To
hu: Eddig

en: To Get API token, Please Visit
hu: Az API token megszerzéséhez látogasson el ide:

en: To Get Access Code, Please Visit
hu: A hozzáférési kód megszerzéséhez látogass el ide

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
hu: Az API kulcs és titkos kulcs beszerzéséhez látogass el ide

en: To Get Auth token, Please Visit
hu: Az Auth token beszerzéséhez látogass el ide:

en: To Get Client Auth token, Please Visit
hu: A kliens hitelesítési token megszerzéséhez látogasson el ide:

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
hu: A kliens azonosító és titkos kód megszerzéséhez látogasson el ide:

en: To get API , Please Visit
hu: Az API beszerzéséhez látogass el ide

en: To get API Key & Secret, Please Visit
hu: Az API kulcs és titkos kulcs beszerzéséhez látogass el ide:

en: To get API Key, Please Visit
hu: Az API kulcs beszerzéséhez látogass el ide

en: To get API key, Please Visit
hu: Az API kulcs beszerzéséhez látogass el ide:

en: To get API, Please Visit
hu: Az API beszerzéséhez látogass el ide

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
hu: A fiók SID és hitelesítési token megszerzéséhez látogasson el ide:

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
hu: Az ügyfél azonosító és titkos kulcs beszerzéséhez látogass el ide:

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
hu: Az Ügyfél-azonosító és TITKOS kulcs beszerzéséhez látogass el ide

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
hu: Az ügyfél azonosító és titkos kulcs beszerzéséhez látogass el a Google API Console oldalra

en: To get Customer ID , Please Visit
hu: Az ügyfél azonosító beszerzéséhez látogass el ide:

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
hu: A nyilvános és titkos kulcs beszerzéséhez látogasd meg a

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
hu: A Webhely kulcs és TITKOS kulcs beszerzéséhez látogass el ide:

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
hu: A Webhely kulcs és Titkos kulcs beszerzéséhez látogass el ide:

en: To get Username and Password , Please Visit
hu: A felhasználónév és jelszó megszerzéséhez látogasson el ide:

en: To got Webhook , Please Visit
hu: A Webhook beszerzéséhez látogass el ide

en: To show this post type data in the WP REST API
hu: A bejegyzéstípus adatainak megjelenítése a WP REST API-ban

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
hu: Az arab, kínai, japán és koreai nyelvek használatához további betűtípusokat kell telepítened! Kérjük, navigálj a

en: To:
hu: Címzett:

en: Today
hu: Ma

en: Token expired
hu: Token lejárt

en: Token verification failed
hu: Token ellenőrzés sikertelen

en: Tomorrow
hu: Holnap

en: Total Entries:
hu: Összes bejegyzés:

en: Total File size is too large
hu: A teljes fájlméret túl nagy

en: Total Maximum Size
hu: Teljes maximális méret

en: Total Paid
hu: Összesen fizetve

en: Trailing Icon
hu: Záró ikon

en: Transaction ID
hu: Tranzakció azonosító

en: Transaction Mode:
hu: Tranzakció mód:

en: Transition
hu: Átmenet

en: Transparant
hu: Átlátszó

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
hu: Hozzárendelési szabályok indítása a zoho CRM-ben.

en: Trigger CRM Blueprint
hu: CRM blueprint indítása

en: Trigger CRM workflows
hu: CRM munkafolyamatok indítása

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
hu: Munkafolyamatok indítása a Zoho Bigin-ben.

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
hu: Munkafolyamatok indítása a Zoho Recruitban.

en: Try Demo
hu: Demó kipróbálása

en: Try our free webhook test website:
hu: Próbáld ki ingyenes webhook tesztelő oldalunkat:

en: Tuesday
hu: Kedd

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
hu: A Turnstile egy ingyenes szolgáltatás, amely megvédi webhelyedet a spam és visszaélések ellen.

en: Twilio Console
hu: Twilio konzol

en: Twilio Fields
hu: Twilio mezők

en: Type
hu: Típus

en: Type of Encryption
hu: Titkosítás típusa

en: Type:
hu: Típus:

en: UNLIMITED
hu: KORLÁTLAN

en: Unchecked Value
hu: Nem bejelölt érték

en: Unconfirmed entries
hu: Meg nem erősített bejegyzések

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Undo Button
hu: Visszavonás gomb

en: Unique Entry
hu: Egyedi bejegyzés

en: Unique Entry Value
hu: Egyedi bejegyzés érték

en: Unique User
hu: Egyedi felhasználó

en: Unknown upload error
hu: Ismeretlen feltöltési hiba

en: Unread entries
hu: Olvasatlan bejegyzések

en: Unsplash Images
hu: Unsplash képek

en: Untrusted upload source
hu: Nem megbízható feltöltési forrás

en: Update
hu: Frissítés

en: Update ActiveCampaign
hu: ActiveCampaign frissítése

en: Update Mail Chimp
hu: Mailchimp frissítése

en: Update MailPoet
hu: MailPoet frissítése

en: Update Post Type
hu: Bejegyzéstípus frissítése

en: Update Preferance
hu: Frissítési beállítások

en: Update Record
hu: Rekord frissítése

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
hu: Válaszok frissítése a meglévő ActiveCampaign e-mail címmel?

en: Update Responses with Google Sheet?
hu: Válaszok frissítése Google táblázattal?

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
hu: Válaszok frissítése a meglévő MailChimp közönséggel?

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
hu: Válaszok frissítése a meglévő MailerLite előfizetővel?

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
hu: Válaszok frissítése a meglévő Mailpoet előfizetővel?

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
hu: Válaszok frissítése a meglévő Sendinblue e-mail címmel?

en: Update Row
hu: Sor frissítése

en: Update Sendinblue
hu: Sendinblue frissítése

en: Update Subscriber
hu: Előfizető frissítése

en: Update Template
hu: Sablon frissítése

en: Update google Sheet
hu: Google Táblázat frissítése

en: Updated
hu: Frissítve

en: Updating...
hu: Frissítés...

en: Upgrade now
hu: Frissíts most

en: Upgrade to Pro
hu: Frissítés pro verzióra

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Upload Button Text:
hu: Feltöltés gomb szövege:

en: Upload Files
hu: Fájlok feltöltése

en: Upload Photo
hu: Fénykép feltöltése

en: Upload failed
hu: A feltöltés sikertelen

en: Upload on select
hu: Feltöltés kiválasztáskor

en: Upsert Preferance
hu: Upsert preferencia

en: Upsert Record
hu: Rekord upsert művelete

en: Upsert Records
hu: Rekordok upsert művelete

en: Upsert Using
hu: Upsert használata

en: Usage Reporting Opt In.
hu: Használati jelentés engedélyezése.

en: Use Post Taxonomy Fields
hu: Bejegyzés taxonómia mezők használata

en: Use Template
hu: Sablon használata

en: User
hu: Felhasználó

en: User Approval  Method:
hu: Felhasználói jóváhagyási módszer:

en: User Email Notification
hu: Felhasználói e-mail értesítés

en: User Fields
hu: Felhasználói mezők

en: User Meta Field Mappping
hu: Felhasználói meta mezők leképezése

en: User Name:
hu: Felhasználónév:

en: User Type:
hu: Felhasználó típusa:

en: User Unique
hu: Felhasználónként egyedi

en: User name...
hu: Felhasználónév...

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Username can't be empty
hu: A felhasználónév nem lehet üres

en: Users
hu: Felhasználók

en: Users Refreshed
hu: Felhasználók frissítve

en: Users refresh failed Cause:
hu: Felhasználók frissítése sikertelen. Ok:

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Felhasználók frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Users refresh failed. please try again
hu: Felhasználók frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Users refreshed
hu: Felhasználók frissítve

en: Validate form input on focus lost
hu: Űrlapmezők ellenőrzése fókuszvesztéskor

en: Validate on Step Change
hu: Ellenőrzés lépésváltáskor

en: Validation Error/Invalid Message
hu: Érvényesítési hiba/érvénytelen üzenet

en: Validations
hu: Ellenőrzések

en: Value
hu: Érték

en: Value :
hu: Érték:

en: Value Format
hu: Érték formátum

en: Value Format Option
hu: Érték formátum opció

en: Value Format Options
hu: Érték formátum beállítások

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Video/Pdf Preview
hu: Videó/PDF előnézet

en: View Analytics Report
hu: Elemzési jelentés megtekintése

en: View Button
hu: Megtekintés gomb

en: View Format
hu: Megjelenítési formátum

en: View List
hu: Nézet lista

en: View Name
hu: Nézet neve

en: View Repeater Data
hu: Ismétlődő adatok megtekintése

en: Views
hu: Megtekintések

en: Visibility Mode
hu: Láthatósági mód

en: Visible
hu: Látható

en: WP Auth
hu: WP hitelesítés

en: WP Authentication
hu: WP hitelesítés

en: WP User Role
hu: WP felhasználói szerepkör

en: Watermark
hu: Vízjel

en: Watermark Image
hu: Vízjel kép

en: Watermark Text
hu: Vízjel szöveg

en: We have e-mailed your password reset link!
hu: Elküldtük e-mailben a jelszó-visszaállítási linket!

en: Web Hook
hu: Webhook

en: Webhook tests failed. please try again
hu: A webhook tesztek sikertelenek. Kérjük, próbáld újra

en: Wednesday
hu: Szerda

en: Week
hu: Hét

en: Weekley
hu: Heti

en: Welcome to Bit Form
hu: Üdvözlünk a bit formban

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
hu: Üdvözlünk a bit form nézetekben (béta)

en: What we collect?
hu: Mit gyűjtünk?

en: What's New
hu: Újdonságok

en: What's New?
hu: Újdonságok?

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
hu: Ha a bejelentkezés, elfelejtett jelszó vagy jelszó-visszaállítás funkciók bármelyike engedélyezve van az űrlapon, a bejegyzések nem lesznek mentve a WP adatbázisban.

en: When to save:
hu: Mikor mentsen:

en: Whether or not to generate a default UI for managing this post type
hu: Generáljon-e alapértelmezett felhasználói felületet a bejegyzéstípus kezeléséhez

en: White
hu: Fehér

en: Width
hu: Szélesség

en: With Condition
hu: Feltétellel

en: WooCommerce Fields
hu: WooCommerce mezők

en: WooCommerce must be activated!
hu: A WooCommerce-t aktiválni kell!

en: Workbook:
hu: Munkafüzet:

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
hu: Munkafüzetek frissítése sikertelen. Ok: %s. Kérjük, próbáld újra

en: Workbooks refresh failed. please try again
hu: Munkafüzetek frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Workbooks refreshed
hu: Munkafüzetek frissítve

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
hu: Munkalap fejlécek frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Worksheet Headers refreshed
hu: Munkalap fejlécek frissítve

en: Worksheets refresh failed. please try again
hu: Munkalapok frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Worksheets refreshed
hu: Munkalapok frissítve

en: Workspace:
hu: Munkaterület:

en: Workspaces refresh failed Cause:
hu: Munkaterületek frissítése sikertelen. Ok:

en: Workspaces refresh failed. please try again
hu: Munkaterületek frissítése sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: Workspaces refreshed
hu: Munkaterületek frissítve

en: Writeable
hu: Írható

en: Yearly
hu: Éves

en: Yes
hu: Igen

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
hu: Maximum 2 munkafolyamatot adhatsz hozzá

en: You are already logged in
hu: Már be vagy jelentkezve

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
hu: Hozzáadhatod vagy eltávolíthatod a Törlés gombot az Aláírás mezőből. Kapcsolhatod ezt az opciót a Törlés gomb hozzáadásához vagy eltávolításához.

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
hu: Hozzáadhatod vagy eltávolíthatod a Visszavonás gombot az Aláírás mezőből. Kapcsolhatod ezt az opciót a Visszavonás gomb hozzáadásához vagy eltávolításához.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
hu: Egy űrlapban vagy ReCaptcha-V2-t vagy ReCaptcha-V3-at használhatsz. A ReCaptcha-V2 használatához tiltsd le a ReCaptcha-V3-at az Űrlap beállításokban.

en: You cannot add
hu: Nem adhatsz hozzá

en: You cannot add more than one
hu: Nem adhatsz hozzá többet mint

en: You have been successfully logged in.
hu: Sikeresen bejelentkeztél.

en: You must be logged in.
hu: Be kell jelentkezned.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
hu: Ezután látni fogod a webhely kulcsot és a titkos kulcsot. Másold mindkét kulcsot és menj vissza a Bit form Google reCaptcha beállításokhoz, hogy beilleszd őket a megfelelő

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
hu: Ezután látni fogod a webhely kulcsot és a titkos kulcsot. Másold mindkét kulcsot és menj vissza a Bit form Turnstile beállításokhoz, hogy beilleszd őket a megfelelő

en: You will then see the site. Copy
hu: Ezután látni fogod a webhelyet. Másold a

en: YouTube Video
hu: YouTube videót

en: YouTube channel
hu: YouTube csatorna

en: Your Domain Name:
hu: Domainnév:

en: Your Zoho Creator screen name...
hu: A Zoho Creator felhasználóneved...

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
hu: Fiókod sikeresen aktiválva. Most már bejelentkezhetsz.

en: Your account has been rejected.
hu: Fiókodat elutasították.

en: Your account is already activated!
hu: Fiókod már aktiválva van!

en: Your account is pending for admin approval.
hu: Fiókod adminisztrátori jóváhagyásra vár.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
hu: Fiókod adminisztrátori jóváhagyásra vár. Kérjük, várj az adminisztrátori jóváhagyásra.

en: Zoho API Console
hu: Zoho API konzol

en: Zoho Analytics Owner Email:
hu: Zoho analytics tulajdonos e-mail címe:

en: Zoho Creator Criteria Guide
hu: Zoho creator kritérium útmutató

en: Zoho Fields
hu: Zoho mezők

en: Zoho didn't provide column names for this table
hu: A Zoho nem adott oszlopneveket ehhez a táblához

en: Zoho didn't provide fields names for this list
hu: A Zoho nem biztosított mezőneveket ehhez a listához

en: and
hu: és

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
hu: és menj vissza a Bit form hCaptcha beállításokhoz, hogy beilleszd a Webhely kulcs mezőbe.

en: and find the API Key section.
hu: és keresd meg az API kulcs részt.

en: and find the API section.
hu: és keresd meg az API részt.

en: and watch
hu: és nézd meg a

en: api key field is required for hubspot api
hu: API kulcs mező szükséges a Hubspot API-hoz

en: button to apply the settings.
hu: gombra a beállítások alkalmazásához.

en: button to save the settings.
hu: gombra a beállítások mentéséhez.

en: by default, it is set as private project.
hu: alapértelmezetten privát projektként van beállítva.

en: cpt type update successfully, refresh your window
hu: CPT típus sikeresen frissítve, frissítsd az ablakot

en: create a new milestone
hu: Új mérföldkő létrehozása

en: create a new project
hu: Új projekt létrehozása

en: create a new task
hu: Új feladat létrehozása

en: create a new tasklist
hu: Új feladatlista létrehozása

en: create new note
hu: új jegyzet létrehozása

en: created at:
hu: létrehozva:

en: documentation
hu: dokumentációnkat

en: e.g. 123
hu: pl. 123

en: e.g. John Doe
hu: pl. Gipsz Jakab

en: example@mail.com
hu: pelda@email.com

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
hu: mezőbe fent (használhatsz Sandbox vagy Éles módot).

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
hu: mezőbe fent (használhatsz teszt API kulcsot tesztelési célokra).

en: field above.
hu: mezőbe fent.

en: fields.
hu: mezőkbe.

en: flag is required
hu: jelölő megadása kötelező

en: for Wordpress
hu: WordPresshez

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
hu: a PayPal irányítópultról és illeszd be a Bit Form

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
hu: a Razorpay API irányítópultról és illeszd be a Bit Form

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
hu: a Stripe API irányítópultról és illeszd be a Bit Form

en: g-ReCAPTCHA details is empty
hu: A g-ReCAPTCHA adatok üresek

en: hCaptcha Admin Dashboard
hu: hCaptcha admin vezérlőpult

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
hu: A hCaptcha egy ingyenes szolgáltatás, amely megvédi webhelyedet a spam és visszaélések ellen.

en: hCaptcha verification failed
hu: hCaptcha ellenőrzés sikertelen

en: here
hu: itt

en: https://www.example.com
hu: https://www.pelda.com

en: in paypal field to customize the style.
hu: a PayPal mezőben a stílus testreszabásához.

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
hu: Új rekord beszúrása, ha a fenti kritériumok nem teljesülnek?

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
hu: Új sor beszúrása, ha a fenti feltételek nem teljesülnek?

en: is not available in your plan.
hu: nem érhető el a csomagodban.

en: is required for zoho marketing hub
hu: szükséges a Zoho Marketing Hub-hoz

en: item
hu: elem

en: items
hu: elemek

en: list are required for zoho campaigns api
hu: lista szükséges a Zoho Campaigns API-hoz

en: list are required for zoho desk api
hu: lista szükséges a Zoho Desk API-hoz

en: list are required for zoho marketingHub api
hu: lista szükséges a Zoho MarketingHub API-hoz

en: list are required for zoho projects api
hu: lista szükséges a Zoho Projects API-hoz

en: module and field map are required for woocommerce
hu: modul és mezőleképezés szükséges a WooCommerce-hez

en: module, fields are required for Acumbamail api
hu: modul, mezők szükségesek az Acumbamail API-hoz

en: module, fields are required for Autonami api
hu: modul, mezők szükségesek az Autonami API-hoz

en: module, fields are required for Elastic Email api
hu: modul, mezők szükségesek az Elastic Email API-hoz

en: module, fields are required for Encharge api
hu: modul, mezők szükségesek az Encharge API-hoz

en: module, fields are required for Fluent CRM api
hu: modul, mezők szükségesek a Fluent CRM API-hoz

en: module, fields are required for Gist api
hu: modul, mezők szükségesek a Gist API-hoz

en: module, fields are required for Google sheet api
hu: modul, mezők szükségesek a Google Sheet API-hoz

en: module, fields are required for Mail Chimp api
hu: modul, mezők szükségesek a Mail Chimp API-hoz

en: module, fields are required for Mail Poet api
hu: modul, mezők szükségesek a Mail Poet API-hoz

en: module, fields are required for MailerLite api
hu: modul, mezők szükségesek a MailerLite API-hoz

en: module, fields are required for SendFox api
hu: modul, mezők szükségesek a SendFox API-hoz

en: module, fields are required for Sendinblue api
hu: modul, mezők szükségesek a Sendinblue API-hoz

en: module, fields are required for Telegram api
hu: modul, mezők szükségesek a Telegram API-hoz

en: module, fields are required for Trello api
hu: modul, mezők szükségesek a Trello API-hoz

en: module, fields are required for zoho bigin api
hu: modul, mezők szükségesek a Zoho Bigin API-hoz

en: module, fields are required for zoho mail api
hu: modul, mezők szükségesek a Zoho Mail API-hoz

en: module, fields are required for zoho recruit api
hu: modul, mezők szükségesek a Zoho Recruit API-hoz

en: module, fields are required for zoho sheet api
hu: modul, mezők szükségesek a Zoho Sheet API-hoz

en: module, fields are required for zoho sign api
hu: modul, mezők szükségesek a Zoho Sign API-hoz

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
hu: modul, elrendezés szükséges a Zoho CRM kapcsolódó listához

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
hu: modul, elrendezés, mezők szükségesek a Zoho CRM API-hoz

en: no data found
hu: nem található adat

en: no response found
hu: nem található válasz

en: of
hu: ennyiből:

en: parent folder are required for zoho workdrive api
hu: szülő mappa szükséges a Zoho WorkDrive API-hoz

en: please fill up the required actions
hu: Kérjük, töltsd ki a szükséges műveleteket

en: please map mandatory fields
hu: Kérjük, térképezd fel a kötelező mezőket

en: please try again
hu: kérjük, próbáld újra

en: prepared query is empty
hu: Az előkészített lekérdezés üres

en: provided form does not exists
hu: a megadott űrlap nem létezik

en: provided form entries does not exists
hu: A megadott űrlap bejegyzések nem léteznek

en: public
hu: nyilvános

en: pushed to Zoho Projects.
hu: Zoho Projects-be küldött elemhez.

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
hu: A reCAPTCHA egy ingyenes szolgáltatás, amely megvédi webhelyedet a spam és visszaélések ellen.

en: reCAPTCHA saved successfully
hu: reCAPTCHA sikeresen mentve

en: reCAPTCHA updated successfully
hu: reCAPTCHA sikeresen frissítve

en: report name cann't be empty
hu: a jelentés neve nem lehet üres

en: save Successfully
hu: Sikeresen mentve

en: save failed Cause:
hu: Mentés sikertelen. Ok:

en: save failed. please try again
hu: Mentés sikertelen. Kérjük, próbáld újra

en: select approval method
hu: jóváhagyási módszer kiválasztása

en: set Form Field
hu: Űrlapmező beállítása

en: set hours
hu: órák beállítása

en: set start & end time
hu: kezdő és befejező idő beállítása

en: status
hu: állapotát

en: tab to proceed.
hu: fülre a folytatáshoz.

en: tag-1, tag-2
hu: címke-1, címke-2

en: task layout is required
hu: Feladat elrendezés megadása kötelező

en: this feature
hu: ez a funkció

en: this will limit the form submission for specific period.
hu: Ez korlátozza az űrlap beküldését egy meghatározott időszakra.

en: ticket owner is required
hu: Jegy tulajdonos megadása kötelező

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
hu: %s létrehozásához mérföldkő alatt ki kell választanod egy feladatlistát vagy létre kell hoznod egy újat

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
hu: Alfeladat létrehozásához ki kell választanod egy feladatot vagy létre kell hoznod egy újat

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
hu: a mezőspecifikus címkék/értékek dinamikus helyettesítéséhez.

en: to learn more about BitForm Pro.
hu: hogy többet megtudj a BitForm Pro-ról.

en: to see what can you do with Pro version.
hu: hogy lásd, mit tehetsz a Pro verzióval.

en: to unlock it. Check out our
hu: a feloldásához. Nézd meg a

en: token can't be empty
hu: A token nem lehet üres

en: tokenDetails error
hu: tokenDetails hiba

en: update row for first match only?
hu: Csak az első egyezés sorának frissítése?

en: updated on:
hu: frissítve:

en: username, password, fields are required for rapidmail api
hu: felhasználónév, jelszó, mezők szükségesek a Rapidmail API-hoz

en: webhook url is empty
hu: webhook URL üres

en: within %s to %s
hu: %s és %s között

en: workflow deleted
hu: Munkafolyamat törölve

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
hu: munkaterület, tábla, mezők szükségesek a Zoho Analytics API-hoz

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
hu: kiválaszthatsz analytics felhasználókat vagy űrlapmezők értékeit, vagy akár egyedi e-mail címeket is megadhatsz

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
hu: a Zoho CRM %s mezőjének maximális hossza %s, megadva %s
