Bit Form 2.20.4 - en to sk translation catalogue (2483 entries)

en:  is required.
sk:  je povinné.

en:  should be Time Format
sk:  by mal byť vo formáte času

en:  should be a date
sk:  by mal byť dátum

en:  should be a number
sk:  by malo byť číslo

en:  should be a phone number
sk:  by malo byť telefónne číslo

en:  should be an URL
sk:  by mala byť URL adresa

en:  should be an email. please provide a valid email address.
sk:  by mal byť e-mail. prosím zadaj platnú e-mailovú adresu.

en: #%s no. Form doesn't exists
sk: #%s č. Formulár neexistuje

en: #%s no. Form is not active
sk: #%s č. Formulár nie je aktívny

en: %s Attachments
sk: %s prílohy

en: %s Flag
sk: %s príznak

en: %s Owner
sk: %s vlastník

en: %s Recurrence
sk: %s opakovanie

en: %s Reminder
sk: %s pripomienka

en: %s Tags
sk: %s značky

en: %s Time Log
sk: %s záznam času

en: %s is required for %s
sk: %s je potrebné pre %s

en: %s is required for woocommerce %s
sk: %s je potrebné pre woocommerce %s

en: %s is required for zoho bigin
sk: %s je potrebné pre zoho bigin

en: %s is required for zoho bigin, %s module
sk: %s je potrebné pre zoho bigin, modul %s

en: %s is required for zoho campaigns
sk: %s je potrebné pre zoho campaigns

en: %s is required for zoho creator
sk: %s je potrebné pre zoho creator

en: %s is required for zoho crm, %s module
sk: %s je potrebné pre zoho crm, modul %s

en: %s is required for zoho recruit, %s module
sk: %s je potrebné pre zoho recruit, modul %s

en: %s to %s
sk: %s až %s

en: (Allow only selected rules to View Entries)
sk: (Povoliť zobrazenie záznamov iba vybraným rolám)

en: ** Zoho Analytics doesn't support data INSERT / UPDATE in other integration table
sk: ** Zoho Analytics nepodporuje vkladanie / aktualizáciu dát v tabuľke inej integrácie

en: --Select a data center--
sk: --Vyber dátové centrum--

en: 24H Format
sk: 24-hodinový formát

en: <p style="font-size: 16px">To use
sk: <p style="font-size: 16px">Na použitie

en: <p style="font-size: 16px">To use Turnstile, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
sk: <p style="font-size: 16px">Na použitie Turnstile musíš nastaviť kľúč stránky a tajný kľúč z <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use hCaptcha, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
sk: <p style="font-size: 16px">Na použitie hCaptcha musíš nastaviť kľúč stránky a tajný kľúč z <a href="

en: <p style="font-size: 16px">To use reCaptchav2, you must set Site Key and Secret Key from <a href="
sk: <p style="font-size: 16px">Na použitie reCaptchav2 musíš nastaviť kľúč stránky a tajný kľúč z <a href="

en: <p style="margin:0">Successfully Submitted.</p>
sk: <p style="margin:0">Úspešne odoslané.</p>

en: <p>Your account has been rejected by admin.</p>
sk: <p>Tvoj účet bol zamietnutý administrátorom.</p>

en: A PHP extension stopped the file upload.
sk: PHP rozšírenie zastavilo nahrávanie súboru.

en: A record gets updated if the email already exists, else a new record will be created.
sk: Záznam sa aktualizuje, ak e-mail už existuje, inak sa vytvorí nový záznam.

en: A string of characters which are used to define how the date will be displayed in the input box. The supported characters are defined in the <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">documentation.</a>
sk: Reťazec znakov, ktoré definujú, ako sa dátum zobrazí vo vstupnom poli. Podporované znaky sú definované v <a href="https://flatpickr.js.org/formatting/" target="_blank">dokumentácii.</a>

en: ACF Fields
sk: ACF polia

en: ACF File Upload Fields Map
sk: Mapovanie ACF polí pre nahrávanie súborov

en: ACF fields Mapping
sk: Mapovanie ACF polí

en: AND
sk: A

en: API Integration
sk: API integrácia

en: API Key
sk: API kľúč

en: API Key cann't be empty
sk: API kľúč nemôže byť prázdny

en: API Key...
sk: API kľúč...

en: API Key:
sk: API kľúč:

en: API Secret:
sk: API tajomstvo:

en: API Token...
sk: API token...

en: API Token:
sk: API token:

en: API key
sk: API kľúč

en: API key saved successfully
sk: API kľúč bol úspešne uložený

en: API key:
sk: API kľúč:

en: Accept And Continue
sk: Prijať a pokračovať

en: Accept and complete to share non-sensitive diagnostic data to help us improve your experience.
sk: Prijmi a dokonči zdieľanie necitlivých diagnostických údajov, aby sme mohli zlepšiť tvoju skúsenosť.

en: Accept and continue to share usage data for improvements, or skip for using the plugin.
sk: Prijmi a pokračuj v zdieľaní údajov o používaní pre vylepšenia, alebo preskoč pre používanie pluginu.

en: Access API Key cann't be empty
sk: Prístupový API kľúč nemôže byť prázdny

en: Access API Key...
sk: Prístupový API kľúč...

en: Access API Key:
sk: Prístupový API kľúč:

en: Access API URL cann't be empty
sk: Prístupová API URL nemôže byť prázdna

en: Access API URL...
sk: Prístupová API URL...

en: Access API URL:
sk: Prístupová API URL:

en: Access Code...
sk: Prístupový kód...

en: Access Setting
sk: Nastavenie prístupu

en: Access Token can't be empty
sk: Prístupový token nemôže byť prázdny

en: Access Token...
sk: Prístupový token...

en: Access Token:
sk: Prístupový token:

en: Account Name
sk: Názov účtu

en: Account SID can't be empty
sk: Account SID nemôže byť prázdne

en: Action
sk: Akcia

en: Action Behaviour:
sk: Správanie akcie:

en: Action Column
sk: Stĺpec akcií

en: Action Effect:
sk: Efekt akcie:

en: Action Run When:
sk: Akcia sa spustí keď:

en: Action:
sk: Akcia:

en: Actions
sk: Akcie

en: Actions:
sk: Akcie:

en: Activate Your Account
sk: Aktivuj svoj účet

en: Activation success
sk: Úspešná aktivácia

en: Active List
sk: Aktívny zoznam

en: Active Options
sk: Aktívne možnosti

en: ActiveCampaign Fields
sk: Polia ActiveCampaign

en: ActiveCampaign fields refresh failed. please try again
sk: Obnovenie polí ActiveCampaign zlyhalo. prosím skús to znova

en: ActiveCampaign fields refreshed
sk: Polia ActiveCampaign obnovené

en: ActiveCampaign lists refresh failed. please try again
sk: Obnovenie zoznamov ActiveCampaign zlyhalo. prosím skús to znova

en: ActiveCampaign lists refreshed
sk: Zoznamy ActiveCampaign obnovené

en: ActiveCampaign tags refresh failed. please try again
sk: Obnovenie značiek ActiveCampaign zlyhalo. prosím skús to znova

en: ActiveCampaign tags refreshed
sk: Značky ActiveCampaign obnovené

en: Acumbamail Fields
sk: Polia Acumbamail

en: Acumbamail documentation
sk: dokumentáciu Acumbamail

en: Add
sk: Pridať

en: Add %s to issue pushed to Zoho Projects
sk: Pridať %s k problému odoslanému do Zoho Projects

en: Add Address Field
sk: Pridať pole adresy

en: Add Conditional Logic
sk: Pridať podmienenú logiku

en: Add Contact Tag
sk: Pridať značku kontaktu

en: Add Custom Tag
sk: Pridať vlastnú značku

en: Add Double Opt-in
sk: Pridať dvojité potvrdenie

en: Add Email BCC
sk: Pridať skrytú kópiu emailu

en: Add Email CC
sk: Pridať kópiu emailu

en: Add Email Receiver
sk: Pridať príjemcu emailu

en: Add Group
sk: Pridať skupinu

en: Add Groups
sk: Pridať skupiny

en: Add Meta field
sk: Pridať Meta pole

en: Add More
sk: Pridať ďalšie

en: Add More +
sk: Pridať viac +

en: Add More Alternative Success Message
sk: Pridať ďalšiu alternatívnu správu o úspechu

en: Add More Alternative URl
sk: Pridať ďalšiu alternatívnu URL

en: Add More Hook
sk: Pridať ďalší hook

en: Add More Related List
sk: Pridať ďalší súvisiaci zoznam

en: Add New
sk: Pridať nové

en: Add New Post Type
sk: Pridať nový typ príspevku

en: Add New Step
sk: Pridať nový krok

en: Add New Template
sk: Pridať novú šablónu

en: Add Options List
sk: Pridať zoznam možností

en: Add Post Type
sk: Pridať typ príspevku

en: Add Random Number
sk: Pridať náhodné číslo

en: Add Send Activation Email
sk: Pridať poslanie aktivačného e-mailu

en: Add Status to contact
sk: Pridať stav ku kontaktu

en: Add Steps
sk: Pridať kroky

en: Add Subscriber Status
sk: Pridať stav odberateľa

en: Add Tags
sk: Pridať značky

en: Add Url Parameter: (optional)
sk: Pridať parameter URL: (voliteľné)

en: Add a Note
sk: Pridať poznámku

en: Add a contact owner
sk: Pridať vlastníka kontaktu

en: Add a flag to
sk: Pridať príznak k

en: Add a group to project pushed to Zoho Projects.
sk: Pridať skupinu k projektu odoslanému do Zoho Projects.

en: Add a layout to project pushed to Zoho Projects.
sk: Pridať rozloženie k projektu odoslanému do Zoho Projects.

en: Add a lifecycle stage
sk: Pridať fázu životného cyklu

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Bigin.
sk: Pridať poznámku z bitform do Zoho Bigin.

en: Add a note from bitform to pushed to Zoho Recruit.
sk: Pridať poznámku z bitform do Zoho Recruit.

en: Add a owner to records pushed to Zoho CRM.
sk: Pridať vlastníka k záznamom odoslaným do Zoho CRM.

en: Add a owner to ticket pushed to Zoho Desk.
sk: Pridať vlastníka k tiketu odoslanému do Zoho Desk.

en: Add a product to ticket pushed to Zoho Desk.
sk: Pridať produkt k tiketu odoslanému do Zoho Desk.

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM
sk: Pridať značku k záznamom odoslaným do Zoho CRM

en: Add a tag to records pushed to Zoho CRM.
sk: Pridať značku k záznamom odoslaným do Zoho CRM.

en: Add an owner to %s  pushed to Zoho Projects.
sk: Pridať vlastníka k %s odoslanému do Zoho Projects.

en: Add attachments from Bit-integration-pro to OneDrive folder.
sk: Pridať prílohy z Bit-integration-pro do priečinka OneDrive.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Bigin.
sk: Pridať prílohy z BitForm do Zoho Bigin.

en: Add attachments from BitForm to Zoho Workdrive folder.
sk: Pridať prílohy z BitForm do priečinka Zoho Workdrive.

en: Add attachments from BitForm to mail pushed to Zoho Mail.
sk: Pridať prílohy z BitForm k mailu odoslanému do Zoho Mail.

en: Add attachments from BitForm to ticket pushed to Zoho Desk.
sk: Pridať prílohy z BitForm k tiketu odoslanému do Zoho Desk.

en: Add attachments or Signature field from BitForm to send Telegram.
sk: Pridať pole pre prílohy alebo podpis z BitForm na odoslanie cez Telegram.

en: Add attachments or signatures from BitForm to CRM.
sk: Pridať prílohy alebo podpisy z BitForm do CRM.

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Add field value to use as folder name
sk: Pridať hodnotu poľa ako názov priečinka

en: Add followers to issue pushed to Zoho Projects
sk: Pridať sledovateľov k problému odoslanému do Zoho Projects

en: Add form field
sk: Pridať pole formulára

en: Add lead status
sk: Pridať stav leadu

en: Add mail from address
sk: Pridať e-mail odosielateľa

en: Add priority to deal
sk: Pridať prioritu k obchodu

en: Add recurrence to %s pushed to Zoho Projects.
sk: Pridať opakovanie k %s odoslanému do Zoho Projects.

en: Add reminder to %s pushed to Zoho Projects.
sk: Pridať pripomienku k %s odoslanému do Zoho Projects.

en: Add tags to %s pushed to Zoho Projects.
sk: Pridať značky k %s odoslanému do Zoho Projects.

en: Add tags to contact
sk: Pridať značky ku kontaktu

en: Add time log to %s pushed to Zoho Projects.
sk: Pridať záznam času k %s odoslanému do Zoho Projects.

en: Add type to deal
sk: Pridať typ k obchodu

en: Add/Edit Options
sk: Pridať/upraviť možnosti

en: Add/Edit Rating Options
sk: Pridať/upraviť možnosti hodnotenia

en: Add/Edit Suggestions
sk: Pridať/upraviť návrhy

en: Added
sk: Pridané

en: Additional Actions
sk: Ďalšie akcie

en: Address Field Map
sk: Mapovanie polí adresy

en: Admin Email Notification
sk: E-mailové upozornenie administrátora

en: Admin Label
sk: Popis pre administrátora

en: Admin Label is the title of the field that will be used as an alternative reference throughout the dashboard. You can toggle this option to use or disable the admin label.
sk: Štítok pre administrátora je názov poľa, ktorý sa bude používať ako alternatívny odkaz v celom ovládacom paneli. Túto možnosť môžeš prepnúť na použitie alebo zakázanie štítku pre administrátora.

en: Advance File Upload
sk: Pokročilé nahrávanie súboru

en: Advanced Configuration
sk: Pokročilá konfigurácia

en: Advanced Date Time
sk: Pokročilý dátum a čas

en: Advanced File Upload
sk: Pokročilé nahrávanie súboru

en: Advanced File Upload Field
sk: Pole pre pokročilé nahrávanie súborov

en: All Entries
sk: Všetky záznamy

en: All Forms
sk: Všetky formuláre

en: All List:
sk: Všetky zoznamy:

en: All Side
sk: Všetky strany

en: All Submitted Response
sk: Všetky odoslané odpovede

en: All Tags:
sk: Všetky značky:

en: All User
sk: Všetci používatelia

en: All fields are required
sk: Všetky polia sú povinné

en: All list field fetched successfully
sk: Všetky polia zoznamu úspešne načítané

en: Allow Custom Option:
sk: Povoliť vlastnú možnosť:

en: Allow Download (Link)
sk: Povoliť stiahnutie (odkaz)

en: Allow File Browse
sk: Povoliť prehliadanie súborov

en: Allow Input
sk: Povoliť vstup

en: Allow Maximum Upload Size
sk: Povoliť maximálnu veľkosť nahrávania

en: Allow Multiple
sk: Povoliť viacero

en: Allow Multiple Select:
sk: Povoliť výber viacerých možností:

en: Allow Multiple:
sk: Povoliť viacero:

en: Allow Only logged in users to view all entries
sk: Povoliť zobrazenie všetkých záznamov iba prihláseným používateľom

en: Allow Other Option
sk: Povoliť inú možnosť

en: Allow Other Option:
sk: Povoliť inú možnosť:

en: Allow Roles to edit Other's entries
sk: Povoliť rolám upravovať záznamy iných

en: Allow Roles to edit own entries
sk: Povoliť rolám upravovať vlastné záznamy

en: Allow Roles to view Other's entries
sk: Povoliť rolám zobrazenie záznamov iných

en: Allow Roles to view own entries
sk: Povoliť rolám zobrazenie vlastných záznamov

en: Allow Users to Edit Form Entries
sk: Povoliť používateľom upravovať záznamy formulára

en: Allow copy to Pasting of files
sk: Povoliť kopírovanie a vkladanie súborov

en: Allow empty form as Save draft
sk: Povoliť prázdny formulár ako uložený koncept

en: Allow logged in users to edit form entries
sk: Povoliť prihláseným používateľom upravovať záznamy formulára

en: Allow only logged in users to submit the form.
sk: Povoliť odoslanie formulára iba prihláseným používateľom.

en: Allow only one entry for each IP address.
sk: Povoliť iba jeden záznam pre každú IP adresu.

en: Allow reorder files
sk: Povoliť zmenu poradia súborov

en: Allow single entry for each IP address
sk: Povoliť jeden záznam pre každú IP adresu

en: Allow to Configure Global Validation Message
sk: Povoliť konfiguráciu globálnej validačnej správy

en: Allowed Countries :
sk: Povolené krajiny:

en: Allowed File Mime Type:
sk: Povolené typy MIME súborov:

en: Allowed File Type:
sk: Povolený typ súboru:

en: Allowed IP
sk: Povolené IP

en: Allowed IP List
sk: Zoznam povolených IP adries

en: Allows the user to enter a date directly into the input field. By default, direct entry is disabled.
sk: Umožňuje používateľovi zadať dátum priamo do vstupného poľa. Predvolene je priamy vstup zakázaný.

en: Allows you to preset the language to be used in the hosted payment pages shown to the consumer. This option is Optional. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>learn more</a>
sk: Umožňuje ti prednastaviť jazyk, ktorý sa má používať na hostovaných platobných stránkach zobrazených spotrebiteľovi. Táto možnosť je voliteľná. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/v2/payments-api/create-payment#:~:text=locale,OPTIONAL,-Allows%20you%20to'>Dozvedieť sa viac</a>

en: Already activated account
sk: Už aktivovaný účet

en: Already have a submit button
sk: Už máš tlačidlo odoslania

en: Always
sk: Vždy

en: Always save abandoned form entries
sk: Vždy ukladať opustené záznamy formulára

en: Amount
sk: Suma

en: Amount Type
sk: Typ sumy

en: Announcement
sk: Oznámenie

en: Api Key can't be empty
sk: API kľúč nemôže byť prázdny

en: Api Key...
sk: API kľúč...

en: Api Secret...
sk: API tajomstvo...

en: App
sk: Aplikácia

en: App Settings
sk: Nastavenia aplikácie

en: App delete successfully.
sk: Aplikácia úspešne zmazaná.

en: App deletion failed Cause
sk: Zmazanie aplikácie zlyhalo z dôvodu

en: App deletion failed. please try again
sk: Zmazanie aplikácie zlyhalo. prosím skús to znova

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Application:
sk: Aplikácia:

en: Applications refresh failed Cause:
sk: Obnovenie aplikácií zlyhalo. Príčina:

en: Applications refresh failed. please try again
sk: Obnovenie aplikácií zlyhalo. Skús to znova

en: Applications refreshed
sk: Aplikácie obnovené

en: Approval
sk: Schválenie

en: Are you sure to clone this integration?
sk: Naozaj chceš klonovať túto integráciu?

en: Are you sure to delete post type?
sk: Naozaj chceš zmazať typ príspevku?

en: Are you sure to delete these
sk: Naozaj chceš zmazať tieto

en: Are you sure to delete this App configuration?
sk: Naozaj chceš zmazať túto konfiguráciu aplikácie?

en: Are you sure to delete this URL ?
sk: Si si istý, že chceš vymazať túto URL?

en: Are you sure to delete this form?
sk: Naozaj chceš odstrániť tento formulár?

en: Are you sure to delete this integration?
sk: Naozaj chceš zmazať túto integráciu?

en: Are you sure to delete this message ?
sk: Naozaj chceš zmazať túto správu?

en: Are you sure to delete this note
sk: Naozaj chceš zmazať túto poznámku

en: Are you sure to delete this report
sk: Naozaj chceš zmazať túto správu

en: Are you sure to delete this table?
sk: Naozaj chceš odstrániť túto tabuľku?

en: Are you sure to delete this template
sk: Si si istý, že chceš vymazať túto šablónu

en: Are you sure to delete this web hook?
sk: Naozaj chceš zmazať tento webový hook?

en: Are you sure to duplicate this entry?
sk: Naozaj chceš duplikovať tento záznam?

en: Are you sure to duplicate this form ?
sk: Naozaj chceš duplikovať tento formulár?

en: Are you sure to duplicate this template?
sk: Si si istý, že chceš duplikovať túto šablónu?

en: Are you sure to export this form ?
sk: Naozaj chceš exportovať tento formulár?

en: Arrange fields in order of preferance for upsertion
sk: Usporiadaj polia podľa preferencie pre upsert

en: Assign Project Users
sk: Priradiť používateľov projektu

en: Assign users to project pushed to Zoho Projects.
sk: Priradiť používateľov k projektu odoslanému do Zoho Projects.

en: Assignment Rules
sk: Pravidlá priradenia

en: Assignment Rules refresh failed. please try again
sk: Obnovenie pravidiel priradenia zlyhalo. Skús to znova

en: Assignment Rules refreshed
sk: Pravidlá priradenia obnovené

en: Assignment rules is empty
sk: Pravidlá priradenia sú prázdne

en: Associate deal with company
sk: Priradiť obchod k spoločnosti

en: Associate deal with contacts
sk: Priradiť obchod ku kontaktom

en: At least 1 condition needed
sk: Vyžaduje sa aspoň 1 podmienka

en: At least one digit (0-9)
sk: Aspoň jedna číslica (0-9)

en: At least one lowercase character (a-z)
sk: Aspoň jeden malý znak (a-z)

en: At least one special character (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)
sk: Aspoň jeden špeciálny znak (~!@#$%^&*(){}[]<>+-_=/\|;:,.)

en: At least one uppercase character (A-Z)
sk: Aspoň jeden veľký znak (A-Z)

en: Attachment
sk: Príloha

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Attachments or Signature field
sk: Pole pre prílohy alebo podpis

en: Audience List:
sk: Zoznam publika:

en: Audience list failed. please try again
sk: Zoznam publika zlyhal. Skús to znova

en: Audience list refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie zoznamu publika zlyhalo. Dôvod: %s. Skús to znova

en: Audience list refreshed
sk: Zoznam publika obnovený

en: Audience tags failed. please try again
sk: Značky publika zlyhali. Skús to znova

en: Audience tags refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie značiek publika zlyhalo. Dôvod: %s. Skús to znova

en: Audience tags refreshed
sk: Značky publika obnovené

en: Auth Token can't be empty
sk: Auth Token nemôže byť prázdny

en: Auth Token...
sk: Auth token...

en: Auth Token:
sk: Auth token:

en: Author
sk: Autor

en: Authorization Failed
sk: Autorizácia zlyhala

en: Authorization Successful
sk: Autorizácia úspešná

en: Authorization failed
sk: Autorizácia zlyhala

en: Authorization failed Cause:
sk: Autorizácia zlyhala. Dôvod:

en: Authorization failed. please try again
sk: Autorizácia zlyhala. Skús to znova

en: Authorize
sk: Autorizovať

en: Authorize App Name...
sk: Názov autorizovanej aplikácie...

en: Authorize App Name:
sk: Názov autorizovanej aplikácie:

en: Authorize App:
sk: Autorizovať aplikáciu:

en: Authorize New Dropbox App
sk: Autorizovať novú aplikáciu dropbox

en: Authorize New Google App
sk: Autorizovať novú Google aplikáciu

en: Authorize New Mailchimp App
sk: Autorizovať novú Mailchimp aplikáciu

en: Authorize New One Drive App
sk: Autorizovať novú aplikáciu one drive

en: Authorize New Rapidmail Account
sk: Autorizovať nový účet rapidmail

en: Authorize New Zoho Analytics App
sk: Autorizovať novú aplikáciu zoho analytics

en: Authorize New Zoho Bigin App
sk: Autorizovať novú aplikáciu zoho bigin

en: Authorize New Zoho CRM App
sk: Autorizovať novú aplikáciu Zoho CRM

en: Authorize New Zoho Campaigns App
sk: Autorizovať novú aplikáciu Zoho Campaigns

en: Authorize New Zoho Creator App
sk: Autorizovať novú aplikáciu Zoho Creator

en: Authorize New Zoho Desk App
sk: Autorizovať novú aplikáciu Zoho Desk

en: Authorized App:
sk: Autorizovaná aplikácia:

en: Authorized Failed
sk: Autorizácia zlyhala

en: Authorized Filled
sk: Autorizácia vyplnená

en: Authorized Redirect URIs:
sk: Autorizované presmerovacie URI:

en: Authorized Successfully
sk: Autorizácia úspešná

en: Authorized failed
sk: Autorizácia zlyhala

en: Authorized successfully
sk: Autorizácia úspešná

en: Authorized ✔
sk: Autorizované ✔

en: Auto
sk: Automaticky

en: Auto Complete
sk: Automatické dopĺňanie

en: Auto Login After Registration
sk: Automatické prihlásenie po registrácii

en: Autocomplete :
sk: Automatické dopĺňanie:

en: Autocomplete allows you to specify what type of automated assistance the browser should provide for filling out the field, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Learn more</a>
sk: Automatické dopĺňanie ti umožňuje určiť, aký typ automatizovanej pomoci má prehliadač poskytnúť pri vypĺňaní poľa, <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Attributes/autocomplete'>Dozvedieť sa viac</a>

en: Automatic
sk: Automatické

en: Autonami Fields
sk: Polia Autonami

en: Autonami Lists:
sk: Zoznamy Autonami:

en: Autonami Pro Plugins not found
sk: Pluginy Autonami Pro neboli nájdené

en: Autonami Tags:
sk: Značky Autonami:

en: Autonami fields refresh failed. please try again
sk: Obnovenie polí Autonami zlyhalo. prosím skús to znova

en: Autonami fields refreshed
sk: Polia Autonami obnovené

en: Autonami lists and tags refresh failed Cause:
sk: Obnovenie zoznamov a značiek Autonami zlyhalo. Dôvod:

en: Autonami lists and tags refresh failed. please try again
sk: Obnovenie zoznamov a značiek Autonami zlyhalo. prosím skús to znova

en: Autonami lists and tags refreshed
sk: Zoznamy a značky Autonami obnovené

en: Available Font for PDF
sk: Dostupné písmo pre PDF

en: Available Integrations
sk: Dostupné integrácie

en: Available On
sk: Dostupné v

en: Available On Pro
sk: Dostupné v pro verzii

en: Available Payment Gateways
sk: Dostupné platobné brány

en: Available on
sk: Dostupné na

en: Azure Portal
sk: Azure portál

en: BCC
sk: Skrytá kópia

en: BCC:
sk: Skrytá kópia:

en: BG Height
sk: Výška pozadia

en: BG Height/Width
sk: Výška/šírka pozadia

en: BG Width
sk: Šírka pozadia

en: Back
sk: Späť

en: Back to fields list
sk: Späť na zoznam polí

en: Background
sk: Pozadie

en: Background Blend Mode
sk: Režim prelínania pozadia

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Background Color:
sk: Farba pozadia:

en: Background Filter
sk: Filter pozadia

en: Background Image
sk: Obrázok pozadia

en: Background Img Position
sk: Pozícia obrázka pozadia

en: Background Img Repeat
sk: Opakovanie obrázka pozadia

en: Background Img Size
sk: Veľkosť obrázka pozadia

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Bad
sk: Zlé

en: Basic
sk: Základné

en: Basic Configuration
sk: Základná konfigurácia

en: Be sure to configure conditional logic for displaying Success/Error messages and Redirect Page. If no conditional logic is set, the default confirmation will be displayed.
sk: Nezabudni nastaviť podmienkovú logiku pre zobrazenie správ o úspechu/chybe a presmerovanie na stránku. Ak nie je nastavená žiadna podmienková logika, zobrazí sa predvolené potvrdenie.

en: Before Due Date
sk: Pred termínom

en: Between
sk: Medzi

en: Billable
sk: Fakturovateľné

en: Billing
sk: Fakturácia

en: Billing Status
sk: Stav fakturácie

en: Bit Form
sk: Bit form

en: Bit Form - Contact Form Builder Plugin for WordPress
sk: Bit form - plugin na tvorbu kontaktných formulárov pre WordPress

en: Bit Form - Most advanced form builder and entries management plugin
sk: Bit Form - Najpokročilejší plugin na tvorbu formulárov a správu záznamov

en: Bit Form API
sk: Bit form API

en: Bit form Google reCaptcha V2 documentation
sk: dokumentáciu Bit form Google reCaptcha V2

en: Bit form Google reCaptcha V3 documentation
sk: dokumentáciu Bit form Google reCaptcha V3

en: Bit form Mollie Payment Gateway documentation
sk: Dokumentácia k platobnej bráne Bit form Mollie

en: Bit form PayPal Payment Gateway documentation
sk: Dokumentácia k platobnej bráne Bit form PayPal

en: Bit form Razorpay Payment Gateway documentation
sk: Dokumentácia k platobnej bráne Bit form Razorpay

en: Bit form Stripe Payment Gateway documentation
sk: Dokumentácia k platobnej bráne Bit form Stripe

en: Bit form Turnstile documentation
sk: dokumentáciu Bit form Turnstile

en: Bit form hCaptcha documentation
sk: dokumentáciu Bit form hCaptcha

en: Bitform Pages
sk: Stránky Bitform

en: Bitform block settings
sk: Nastavenia bloku Bitform

en: Bitforms Pages
sk: Stránky Bitforms

en: Black
sk: Čierna

en: Block Gap
sk: Medzera medzi blokmi

en: Blocked IP
sk: Blokovaná IP

en: Blocked IP List
sk: Zoznam blokovaných IP adries

en: Blocked IP list
sk: Zoznam blokovaných IP

en: Blue
sk: Modrá

en: Blur
sk: Rozmazanie

en: Body:
sk: Telo:

en: Border
sk: Okraj

en: Border Color
sk: Farba okraja

en: Border Radius
sk: Zaoblenie okraja

en: Border Width
sk: Šírka okraja

en: Bot API Key...
sk: Bot API kľúč...

en: Bot API Key:
sk: Bot API kľúč:

en: Both Side Gap
sk: Medzera na oboch stranách

en: Breakpoint Modification
sk: Úprava breakpointu

en: Breakpoint width size modification
sk: Úprava šírky breakpointu

en: Brevo(SendinBlue) API Console
sk: Brevo(SendinBlue) API konzola

en: Brightness
sk: Jas

en: Browse Template
sk: Prehliadať šablónu

en: Browse...
sk: Prehľadávať...

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Button Align
sk: Zarovnanie tlačidla

en: Button Align:
sk: Zarovnanie tlačidla:

en: Button Alignment:
sk: Zarovnanie tlačidla:

en: Button Icons
sk: Ikony tlačidla

en: Button Position:
sk: Pozícia tlačidla:

en: Button Reverse
sk: Obrátiť tlačidlo

en: Button Style
sk: Štýl tlačidla

en: Button Text
sk: Text tlačidla

en: Button Type
sk: Typ tlačidla

en: Button View:
sk: Zobrazenie tlačidla:

en: Buy Premium
sk: Kúpiť prémium

en: By Roles
sk: Podľa rolí

en: By default, first row of the worksheet is considered as header row. This can be used if tabular data starts from any row other than the first row.
sk: Štandardne sa prvý riadok hárku považuje za riadok hlavičky. Toto sa dá použiť, ak tabuľkové údaje začínajú od iného riadku ako prvého.

en: By disabling this option, you can configure the double opt-in confirmation email from Conditional Logics manually.
sk: Vypnutím tejto možnosti môžeš manuálne nakonfigurovať e-mail s dvojitým potvrdením z Podmienených logík.

en: By enabling this feature, you will be hide image label.
sk: Povolením tejto funkcie skryješ štítok obrázka.

en: By enabling this feature, you will enable to select multiple image.
sk: Povolením tejto funkcie umožníš výber viacerých obrázkov.

en: By enabling this option only listed IP can submit this form.
sk: Povolením tejto možnosti môžu tento formulár odoslať iba uvedené IP adresy.

en: CARD
sk: KARTA

en: CC
sk: Kópia

en: CC:
sk: Kópia:

en: CPT added successfully, refresh your window
sk: CPT úspešne pridaný, obnov svoje okno

en: Can not save empty form.
sk: Nemožno uložiť prázdny formulár.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cannot read file size
sk: Nie je možné prečítať veľkosť súboru

en: Captcha Settings
sk: Nastavenia Captcha

en: Captcha Settings Updated
sk: Nastavenia Captcha aktualizované

en: Caption
sk: Nadpis

en: Capture
sk: Zachytiť

en: Capture GCLID
sk: Zachytiť GCLID

en: Capture Google Ads (Click ID)
sk: Zachytiť google reklamy (ID kliknutia)

en: Capture Google Ads Click
sk: Zachytiť kliknutie na Google reklamy

en: Center
sk: Na stred

en: Change
sk: Zmeniť

en: Chat List:
sk: Zoznam chatov:

en: Chat here
sk: Chatuj tu

en: Chat list refresh failed Cause:
sk: Obnovenie zoznamu chatov zlyhalo. Príčina:

en: Chat list refresh failed. please try again
sk: Obnovenie zoznamu chatov zlyhalo. Skúste to znova

en: Chat list refreshed
sk: Zoznam chatov obnovený

en: Check Boxs
sk: Zaškrtávacie políčka

en: Check Position
sk: Pozícia zaškrtnutia

en: Check out our
sk: Pozrite si naše

en: Checkbox
sk: Zaškrtávacie políčko

en: Checked Value
sk: Hodnota pri zaškrtnutí

en: Checked by Default
sk: Predvolene zaškrtnuté

en: Choose a unique name to identify this integration within your app.
sk: Vyber jedinečný názov na identifikáciu tejto integrácie v tvojej aplikácii.

en: Choose the type of reCaptcha V2 (either I'm not a robot checkbox or Invisible reCaptcha badge).
sk: Vyber typ reCaptcha V2 (buď zaškrtávacie políčko Nie som robot alebo Neviditeľný odznak reCaptcha).

en: Choose the type of reCaptcha V3 (reCaptcha V3).
sk: Vyber typ reCaptcha V3 (reCaptcha V3).

en: Choose/Drop your file (.json)
sk: Vyber/Pretiahni svoj súbor (.json)

en: City:
sk: Mesto:

en: Clear
sk: Vymazať

en: Clear Button
sk: Tlačidlo vymazania

en: Click
sk: Klikni

en: Click here
sk: Klikni sem

en: Click here to see terms
sk: Klikni sem pre zobrazenie podmienok

en: Click on the
sk: Klikni na tlačidlo

en: Click on the Register button and add Label.
sk: Klikni na tlačidlo Registrovať a pridaj Označenie.

en: Click on the Submit button.
sk: Klikni na tlačidlo Odoslať.

en: Client ID cann't be empty
sk: Client ID nemôže byť prázdne

en: Client ID:
sk: ID klienta:

en: Client Id can't be empty
sk: Client Id nemôže byť prázdne

en: Client Id...
sk: Client id...

en: Client Secret
sk: Client secret

en: Client Secret can't be empty
sk: Client Secret nemôže byť prázdne

en: Client Secret...
sk: Client secret...

en: Client Secret:
sk: Tajný kľúč klienta:

en: Client id...
sk: Client ID...

en: Client id:
sk: Client ID:

en: Clone
sk: Klonovať

en: Clone Step
sk: Klonovať krok

en: Close
sk: Zavrieť

en: Close On Select:
sk: Zavrieť pri výbere:

en: Cloudflare Turnstile CAPTCHA
sk: Cloudflare turnstile CAPTCHA

en: Cloudflare Turnstile Validation Error:
sk: Chyba validácie Cloudflare turnstile:

en: Cloudflare Turnstile reCAPTCHA Admin
sk: administráciu Cloudflare turnstile reCAPTCHA

en: Color
sk: Farba

en: Color Fill
sk: Výplň farbou

en: Color Picker
sk: Výber farby

en: Color-dodge
sk: Vyhýbanie farieb

en: Column Gap
sk: Medzera medzi stĺpcami

en: Column Header
sk: Hlavička stĺpca

en: Column Mapping
sk: Mapovanie stĺpcov

en: Column Title
sk: Názov stĺpca

en: Column Width
sk: Šírka stĺpca

en: Comment Status
sk: Stav komentárov

en: Compact
sk: Kompaktná

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Completion Rate
sk: Miera dokončenia

en: Condition
sk: Podmienka

en: Conditional Logic
sk: Podmienená logika

en: Conditional Logics
sk: Podmienené logiky

en: Conditional Logics are triggered based on the order of the logic groups. The higher the logic group, the higher the priority. If you want to change the priority, you can sort by drag and drop the logic group.
sk: Podmienené logiky sa spúšťajú na základe poradia logických skupín. Čím vyššie je logická skupina, tým vyššia je priorita. Ak chceš zmeniť prioritu, môžeš zoradiť logické skupiny pretiahnutím.

en: Config Option
sk: Možnosť konfigurácie

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Configure default confirmation email template
sk: Nakonfiguruj predvolenú šablónu potvrdzovacieho e-mailu

en: Confirm on Close:
sk: Potvrdiť pri zatvorení:

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: Confirmations
sk: Potvrdenia

en: Confirmed entries
sk: Potvrdené záznamy

en: Connect
sk: Pripojiť

en: Connect New Active Campaing API
sk: Pripojiť nové API Active Campaign

en: Connect Successfully
sk: Pripojenie úspešné

en: Connected API List:
sk: Zoznam pripojených API:

en: Connected API:
sk: Pripojené API:

en: Connected Accounts
sk: Pripojené účty

en: Connected with WooCommerce Successfully
sk: Úspešne pripojené k WooCommerce

en: Connected/Authorized Platforms
sk: Pripojené/autorizované platformy

en: Contact
sk: Kontakt

en: Contact :
sk: Kontakt:

en: Contact Email
sk: Kontaktný email

en: Contact Fields refresh failed. please try again
sk: Obnovenie kontaktných polí zlyhalo. Skús to znova

en: Contact Fields refreshed
sk: Kontaktné polia obnovené

en: Contact Form
sk: Kontaktný formulár

en: Contact Form Builder - Bit Form
sk: Tvorca kontaktných formulárov - bit form

en: Contact Form Builder Plugin: Multi Step Contact Form, Payment Form, Custom Contact Form Plugin by Bit Form
sk: Plugin na tvorbu kontaktných formulárov: viacstupňový kontaktný formulár, platobný formulár, plugin pre vlastný kontaktný formulár od bit form

en: Contact Owner
sk: Vlastník kontaktu

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Contain
sk: Obsahuje

en: Contain All
sk: Obsahuje všetko

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Content Direction
sk: Smer obsahu

en: Contrast
sk: Kontrast

en: Control how the record gets updated.
sk: Ovládaj, ako sa záznam aktualizuje.

en: Control how the row gets updated.
sk: Ovládaj, ako sa riadok aktualizuje.

en: Conversational CSS Saved Successfully!
sk: Konverzačné CSS bolo úspešne uložené!

en: Conversational Form
sk: Konverzačný formulár

en: Conversational Form Settings
sk: Nastavenia konverzačného formulára

en: Conversational Steps settings
sk: Nastavenia konverzačných krokov

en: Copied on clipboard.
sk: Skopírované do schránky.

en: Copy Your Domain URL and Goto Google ReCaptcha Dashboard, paste it under Domains.
sk: Skopíruj URL svojej domény a prejdi na Google ReCaptcha Dashboard, vlož ju pod Domény.

en: Copy the
sk: Skopíruj

en: Copy the API key and paste it in the Bit Form
sk: Skopíruj API kľúč a vlož ho do Bit Form

en: Country
sk: Krajina

en: Country Field available in Pro version of Bit Form.
sk: Pole Krajina je dostupné v Pro verzii Bit Form.

en: Country Not Found Text
sk: Text pre nenájdenú krajinu

en: Country Not Found Text Modify
sk: Úprava textu pre nenájdenú krajinu

en: Country:
sk: Krajina:

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create API User
sk: Vytvoriť API používateľa

en: Create First Form
sk: Vytvor prvý formulár

en: Create First View
sk: Vytvor prvé zobrazenie

en: Create Form
sk: Vytvoriť formulár

en: Create Issue
sk: Vytvoriť problém

en: Create Milestone
sk: Vytvoriť míľnik

en: Create New Folder
sk: Vytvoriť nový priečinok

en: Create New Note
sk: Vytvoriť novú poznámku

en: Create Project
sk: Vytvoriť projekt

en: Create Sub Task
sk: Vytvoriť podúlohu

en: Create Task
sk: Vytvoriť úlohu

en: Create Tasklist
sk: Vytvoriť zoznam úloh

en: Create View
sk: Vytvoriť zobrazenie

en: Create a New Form
sk: Vytvoriť nový formulár

en: Create a new folder in the selected folder
sk: Vytvoriť nový priečinok vo vybranom priečinku

en: Create next recurrence after the close of current task.
sk: Vytvoriť ďalšie opakovanie po uzavretí aktuálnej úlohy.

en: Created
sk: Vytvorené

en: Currency
sk: Mena

en: Currency Not Found Text
sk: Text pre nenájdenú menu

en: Currency Not Found Text Modify
sk: Úprava textu pre nenájdenú menu

en: Currency Position:
sk: Pozícia meny:

en: Currency Symbol:
sk: Symbol meny:

en: Current Date
sk: Aktuálny dátum

en: Current Month
sk: Aktuálny mesiac

en: Current Week
sk: Aktuálny týždeň

en: Current Year
sk: Aktuálny rok

en: Currently, no payment gateway has been connected.
sk: Momentálne nie je pripojená žiadna platobná brána.

en: Custom
sk: Vlastný

en: Custom Class & Attribute
sk: Vlastná trieda a atribút

en: Custom Classes and Attributes
sk: Vlastné triedy a atribúty

en: Custom Date
sk: Vlastný dátum

en: Custom Error Message
sk: Vlastná chybová správa

en: Custom Groundhogg Value
sk: Vlastná groundhogg hodnota

en: Custom JS and CSS Code Editor
sk: Editor vlastného JS a CSS kódu

en: Custom JS and CSS Editor
sk: Editor vlastného JS a CSS

en: Custom Link
sk: Vlastný odkaz

en: Custom Option Required
sk: Vyžaduje sa vlastná možnosť

en: Custom Page
sk: Vlastná stránka

en: Custom Tags
sk: Vlastné značky

en: Custom URL
sk: Vlastná URL

en: Custom Validation (RegEx) Pattern
sk: Vzor vlastného overenia (RegEx)

en: Custom Value
sk: Vlastná hodnota

en: Custom...
sk: Vlastné...

en: Customer ID key cann't be empty
sk: Kľúč ID zákazníka nemôže byť prázdny

en: Customer Id (non manager account)
sk: ID zákazníka (nie manažérsky účet)

en: Customize Email template
sk: Prispôsob šablónu e-mailu

en: Customize Email templates
sk: Prispôsobiť e-mailové šablóny

en: Daily
sk: Denne

en: Dark
sk: Tmavá

en: Darken
sk: Stmavenie

en: Data Center:
sk: Dátové centrum:

en: Data Table
sk: Tabuľka údajov

en: Data Views & Edit
sk: Zobrazenie a úprava údajov

en: Data center cann't be empty
sk: Dátové centrum nemôže byť prázdne

en: Date
sk: Dátum

en: Date Format
sk: Formát dátumu

en: Date Time (Advanced)
sk: Dátum a čas (pokročilé)

en: Date-Time
sk: Dátum-čas

en: Day Before
sk: Deň predtým

en: Days after today
sk: Dni po dnešku

en: Days before today
sk: Dni pred dneškom

en: Deal Type
sk: Typ obchodu

en: Decimal Separator:
sk: Desatinný oddeľovač:

en: Decision Box
sk: Rozhodovací box

en: Default
sk: Predvolené

en: Default Amount Value
sk: Predvolená hodnota sumy

en: Default Phone Number
sk: Predvolené telefónne číslo

en: Default Row:
sk: Predvolený riadok:

en: Default Value
sk: Predvolená hodnota

en: Default Value is the initial value that will appear in the field. You can show or hide the default value by toggling this option.
sk: Predvolená hodnota je počiatočná hodnota, ktorá sa zobrazí v poli. Predvolenú hodnotu môžeš zobraziť alebo skryť prepnutím tejto možnosti.

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete File From Wordpress
sk: Odstrániť súbor z wordpressu

en: Delete Post Type
sk: Zmazať typ príspevku

en: Delete Step
sk: Vymazať krok

en: Delete all data table when delete plugin.
sk: Zmazať všetky tabuľky údajov pri zmazaní pluginu.

en: Delete file from Wordpress after upload in Dropbox
sk: Odstrániť súbor z Wordpressu po nahratí do Dropboxu

en: Delete file from Wordpress after upload in OneDrive
sk: Odstrániť súbor z Wordpressu po nahratí do OneDrive

en: Delete successfully, refresh your window
sk: Úspešne zmazané, obnov svoje okno

en: Delete the unconfirmed entries from responses after days:
sk: Vymazať nepotvrdené záznamy z odpovedí po dňoch:

en: Deleted
sk: Zmazané

en: Deleting ...
sk: Mazanie ...

en: Department:
sk: Oddelenie:

en: Departments refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie oddelení zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Departments refresh failed. please try again
sk: Obnovenie oddelení zlyhalo. Skús to znova

en: Departments refreshed
sk: Oddelenia obnovené

en: Description
sk: Popis

en: Details Page
sk: Stránka s detailmi

en: Details Page Styling
sk: Štýlovanie stránky s detailmi

en: Detect Country By Geo
sk: Zistiť krajinu podľa geo

en: Detect Country By IP
sk: Zistiť krajinu podľa IP

en: Detect Country by Geo Location
sk: Zistiť krajinu podľa geografickej polohy

en: Detect Country by IP
sk: Zistiť krajinu podľa IP

en: Direction
sk: Smer

en: Disable
sk: Zakázať

en: Disable Card
sk: Zakázať kartu

en: Disable Entry Storing
sk: Zakázať ukladanie záznamov

en: Disable double opt-in confirmation for logged in users.
sk: Zakázať dvojité potvrdenie pre prihlásených používateľov.

en: Disable entry storing in WordPress database
sk: Zakázať ukladanie záznamov do WordPress databázy

en: Disable if maximum selected:
sk: Zakázať, ak je vybrané maximum:

en: Disable this form after limited entry
sk: Zakázať tento formulár po obmedzenom počte záznamov

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Disabling a field prevents users from interacting with it or entering data. You can toggle this option to enable or disable the field as needed.
sk: Zakázanie poľa bráni používateľom interagovať s ním alebo zadávať údaje. Túto možnosť môžeš prepnúť na povolenie alebo zakázanie poľa podľa potreby.

en: Divider
sk: Oddeľovač

en: Do You want Deplicate these
sk: Chceš duplikovať tieto

en: Do you want to change these
sk: Chceš zmeniť tieto

en: Doc & Support
sk: Dokumentácia a podpora

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Domain Name can't be empty
sk: Názov domény nemôže byť prázdny

en: Domain URL
sk: URL domény

en: Domain URL:
sk: URL domény:

en: Double Opt-In
sk: Dvojité potvrdenie

en: Double Opt-in
sk: Dvojité potvrdenie

en: Download Link Shortcode
sk: Skrátený kód odkazu na stiahnutie

en: Downloadable
sk: Na stiahnutie

en: Downloadable Product
sk: Produkt na stiahnutie

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
sk: Produkty na stiahnutie poskytujú prístup k súboru po zakúpení.

en: Draft Button
sk: Tlačidlo konceptu

en: Draft entries
sk: Koncepty záznamov

en: Drag and Drop WordPress Form Builder will allow you to build any kind of forms for WordPress website that you can imagine. The Professional design of Bit Form keeps all the tools right where you want them! You can make integration among various CRM and application with no zero experience.
sk: Tvorca formulárov pre WordPress s funkciou drag and drop ti umožní vytvoriť akýkoľvek typ formulára pre webovú stránku WordPress, aký si len vieš predstaviť. Profesionálny dizajn Bit Form udržiava všetky nástroje presne tam, kde ich chceš mať! Môžeš vytvárať integrácie medzi rôznymi CRM a aplikáciami bez akýchkoľvek skúseností.

en: Dropbox API Console
sk: Dropbox API konzolu

en: Dropbox Access Code
sk: Dropbox prístupový kód

en: Dropbox Access Code:
sk: Dropbox prístupový kód:

en: Dropbox Api Key:
sk: Dropbox API kľúč:

en: Dropbox Api Secret:
sk: Dropbox API tajomstvo:

en: Dropbox ApiKey, ApiSecret & Access Code can't be empty
sk: Dropbox ApiKey, ApiSecret a prístupový kód nemôžu byť prázdne

en: Dropbox Folder
sk: Dropbox priečinok

en: Dropdown
sk: Rozbaľovací zoznam

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Duplicate field name
sk: Duplicitný názov poľa

en: Duplicate...
sk: Duplikovať...

en: Dynamic
sk: Dynamický

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit Button
sk: Tlačidlo úpravy

en: Edit Custom Error Message
sk: Upraviť vlastnú chybovú správu

en: Edit Decision Box Label
sk: Upraviť popis rozhodovacieho poľa

en: Edit Form
sk: Upraviť formulár

en: Edit GDPR Concent Label
sk: Uprav štítok súhlasu GDPR

en: Edit GDPR Concent label by clicking on edit icon
sk: Uprav štítok súhlasu GDPR kliknutím na ikonu úprav

en: Edit Global Message (Type:
sk: Upraviť globálnu správu (typ:

en: Edit HTML Content
sk: Upraviť HTML obsah

en: Edit Note
sk: Upraviť poznámku

en: Edit Options
sk: Upraviť možnosti

en: Edit Post Types
sk: Upraviť typy príspevkov

en: Edit Table
sk: Upraviť tabuľku

en: Edit the HTML field content by clicking on edit icon
sk: Uprav obsah HTML poľa kliknutím na ikonu úprav

en: Edit verification Messages/Redirect URL
sk: Upraviť verifikačné správy/URL presmerovania

en: Edit verification messages
sk: Uprav overovacie správy

en: Edit your decision box label by clicking on edit icon
sk: Uprav štítok rozhodovacieho poľa kliknutím na ikonu úprav

en: Elastic Email API Console
sk: Elastic email API konzolu

en: Elastic Email Fields
sk: Elastic email polia

en: Email :
sk: Email:

en: Email Notification
sk: E-mailové upozornenie

en: Email Subject Here
sk: Predmet emailu tu

en: Email Template deleted
sk: Šablóna e-mailu odstránená

en: Email Template duplicated
sk: Šablóna e-mailu duplikovaná

en: Email Template:
sk: Šablóna e-mailu:

en: Email Templates
sk: Šablóny e-mailov

en: Email Templates Coming soon
sk: Šablóny e-mailov čoskoro

en: Email Test
sk: Test e-mailu

en: Email field is mandatory for double opt-in.
sk: E-mailové pole je povinné pre dvojité potvrdenie.

en: Email is invalid
sk: E-mail je neplatný

en: Email sent successfully.
sk: E-mail bol úspešne odoslaný.

en: Embed via HTML Code
sk: Vložiť cez HTML kód

en: Embed via HTML Code (Conversational Form)
sk: Vložiť cez HTML kód (konverzačný formulár)

en: Empty
sk: Prázdne

en: Empty Submission
sk: Prázdne odoslanie

en: Empty filename
sk: Prázdny názov súboru

en: Empty form cannot be submitted.
sk: Prázdny formulár nemôže byť odoslaný.

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enable / Disable
sk: Povoliť / zakázať

en: Enable Double Option for new contacts
sk: Povoliť dvojité potvrdenie pre nové kontakty

en: Enable ReCaptcha V3
sk: Povoliť ReCaptcha V3

en: Enable SMTP
sk: Povoliť SMTP

en: Enable Time
sk: Povoliť čas

en: Enables 24-hour format for time. By default, 12-hour format is used. If you want to use 24-hour format, you need to enable this.
sk: Povoľuje 24-hodinový formát času. Predvolene sa používa 12-hodinový formát. Ak chceš použiť 24-hodinový formát, musíš ho povoliť.

en: Enables time picker. By default, time picker is disabled. If you want to use time picker, you need to enable this.
sk: Povoľuje výber času. Predvolene je výber času zakázaný. Ak chceš použiť výber času, musíš ho povoliť.

en: Enabling this option will check from the submitted entries whether its value is duplicate.
sk: Povolením tejto možnosti sa skontroluje z odoslaných záznamov, či je jeho hodnota duplicitná.

en: Enabling this option will check from your WordPress user database whether its value is duplicate.
sk: Povolením tejto možnosti sa skontroluje z databázy používateľov WordPress, či je jeho hodnota duplicitná.

en: Encharge API Console
sk: Encharge API konzolu

en: Encharge Fields
sk: Encharge polia

en: Encharge fields refresh failed. please try again
sk: Obnovenie Encharge polí zlyhalo. Skús to znova

en: Encharge fields refreshed
sk: Encharge polia obnovené

en: End After
sk: Ukončiť po

en: End Time
sk: Čas konca

en: End With
sk: Končí na

en: Enter Amount..
sk: Zadaj sumu..

en: Enter Email Addresses
sk: Zadajte e-mailové adresy

en: Enter Hours
sk: Zadaj hodiny

en: Enter Owner ID
sk: Zadaj ID vlastníka

en: Enter Phone Number
sk: Zadaj telefónne číslo

en: Enter row number
sk: Zadaj číslo riadku

en: Enter the criteria to update records. Please use the below format.
sk: Zadaj kritériá na aktualizáciu záznamov. Použij nasledujúci formát.

en: Enter the criteria to update rows. Please use the below format.
sk: Zadaj kritériá pre aktualizáciu riadkov. Použi nasledujúci formát.

en: Enter the shortcode in this Input.
sk: Zadaj skrátený kód do tohto poľa.

en: Entries
sk: Záznamy

en: Entries Duplicated successfully
sk: Záznamy boli úspešne duplikované

en: Entries id is invalid
sk: ID záznamov je neplatné

en: Entry Deleted successfully
sk: Záznam bol úspešne odstránený

en: Entry Deleted successfully, Some prevented by workflow
sk: Záznam bol úspešne odstránený, niektorým zabránil pracovný postup

en: Entry Deletetion prevented by workflow
sk: Odstránenie záznamu bolo zabránené pracovným postupom

en: Entry Details #
sk: Detaily záznamu #

en: Entry Duplicated successfully
sk: Záznam bol úspešne duplikovaný

en: Entry Edit
sk: Úprava záznamu

en: Entry Limit
sk: Limit záznamov

en: Entry Not Found!
sk: Záznam nebol nájdený!

en: Entry Update Successfully
sk: Záznam úspešne aktualizovaný

en: Entry Updated Successfully
sk: Záznam bol úspešne aktualizovaný

en: Entry View
sk: Zobrazenie záznamu

en: Equal
sk: Rovná sa

en: Error Occured
sk: Vyskytla sa chyba

en: Error Occured in saving %s
sk: Pri ukladaní %s sa vyskytla chyba

en: Error Occurred
sk: Vyskytla sa chyba

en: Error Occurred, Please Reload
sk: Vyskytla sa chyba, prosím načítajte znova

en: Error occurred, Please try again.
sk: Vyskytla sa chyba. Skús to znova.

en: Event:
sk: Udalosť:

en: Every Day
sk: Každý deň

en: Example
sk: Príklad

en: Example:
sk: Príklad:

en: Excellent
sk: Vynikajúce

en: Explore our extensive documentation. From beginners to developers - everyone will get an answer
sk: Preskúmaj našu rozsiahlu dokumentáciu. Od začiatočníkov až po vývojárov - každý nájde odpoveď

en: Export
sk: Exportovať

en: Export File Format
sk: Formát exportovaného súboru

en: Export Form Data
sk: Exportovať údaje formulára

en: Exporting...
sk: Exportuje sa...

en: Expression
sk: Výraz

en: External
sk: Externý

en: Facebook support group
sk: Podporná skupina na Facebooku

en: Failed to Copy, Try Again.
sk: Kopírovanie zlyhalo, skús to znova.

en: Failed to change Form Status
sk: Nepodarilo sa zmeniť stav formulára

en: Failed to fetch groundhoggtag
sk: Nepodarilo sa načítať groundhoggtag

en: Failed to fetch list fields
sk: Nepodarilo sa načítať polia zoznamu

en: Failed to update, Data is empty.
sk: Aktualizácia zlyhala, dáta sú prázdne.

en: Failed to write file to disk.
sk: Zápis súboru na disk zlyhal.

en: Fetch All Dropbox Folders
sk: Načítať všetky Dropbox priečinky

en: Fetch All Recipients
sk: Načítať všetkých príjemcov

en: Fetch Subscriber List
sk: Načítať zoznam odberateľov

en: Field
sk: Pole

en: Field Actions
sk: Akcie poľa

en: Field Block
sk: Blok poľa

en: Field Clone
sk: Klonovanie poľa

en: Field Cloning
sk: Klonovanie poľa

en: Field Map
sk: Mapovanie polí

en: Field Mapping
sk: Mapovanie polí

en: Field Mappping
sk: Mapovanie polí

en: Field Style
sk: Štýl poľa

en: Field name cannot be empty
sk: Názov poľa nemôže byť prázdny

en: Fields
sk: Polia

en: Fields refresh failed
sk: Obnovenie polí zlyhalo

en: Fields refresh failed Cause:
sk: Obnovenie polí zlyhalo. Príčina:

en: Fields refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie polí zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Fields refresh failed. please try again
sk: Obnovenie polí zlyhalo. Skús to znova

en: Fields refresh successfully
sk: Polia boli úspešne obnovené

en: Fields refreshed
sk: Polia obnovené

en: File Exist Message
sk: Správa o existencii súboru

en: File Input
sk: Vstup súboru

en: File Select Status
sk: Stav výberu súboru

en: File Upload
sk: Nahrávanie súboru

en: File Upload Field Map
sk: Mapovanie poľa pre nahrávanie súborov

en: File not allowed by policy
sk: Súbor nie je povolený podľa pravidiel

en: File size is too large
sk: Veľkosť súboru je príliš veľká

en: File size is too large after sanitation
sk: Veľkosť súboru je príliš veľká po úprave

en: File size validation
sk: Overenie veľkosti súboru

en: File type is not allowed
sk: Typ súboru nie je povolený

en: File type is not supported
sk: Typ súboru nie je podporovaný

en: File type validation
sk: Overenie typu súboru

en: Filter Entries between Dates
sk: Filtrovať záznamy medzi dátumami

en: Finish & Save
sk: Dokončiť a uložiť

en: First Name
sk: Krstné meno

en: First Name:
sk: Krstné meno:

en: Fixed
sk: Pevná

en: Flags:
sk: Príznaky:

en: Fluent CRM Fields
sk: Fluent CRM polia

en: Fluent CRM List:
sk: Fluent CRM zoznam:

en: Fluent CRM Plugins not found
sk: Pluginy Fluent CRM neboli nájdené

en: Fluent CRM Tags:
sk: Fluent CRM značky:

en: Fluent CRM fields refresh failed. please try again
sk: Obnovenie Fluent CRM polí zlyhalo. Skús to znova

en: Fluent CRM fields refreshed
sk: Fluent CRM polia obnovené

en: FluentCRM list refresh failed Cause:
sk: Obnovenie FluentCRM zoznamu zlyhalo. Dôvod:

en: FluentCRM list refresh failed. please try again
sk: Obnovenie FluentCRM zoznamu zlyhalo. Skús to znova

en: FluentCRM list refreshed
sk: FluentCRM zoznam obnovený

en: Folders refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie priečinkov zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Folders refresh failed. please try again
sk: Obnovenie priečinkov zlyhalo. Skús to znova

en: Folders refreshed
sk: Priečinky obnovené

en: Font
sk: Písmo

en: Font Family
sk: Rodina písma

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Font Size (Pixels)
sk: Veľkosť písma (pixely)

en: Font Style
sk: Štýl písma

en: Font Weight
sk: Hrúbka písma

en: For
sk: Pre

en: For more details,
sk: Pre viac informácií,

en: For more details, please visit the
sk: Pre viac informácií navštív

en: Forgot Password Fields
sk: Polia pre zabudnuté heslo

en: Form Abandonment
sk: Opustenie formulára

en: Form Address Fields
sk: Polia adresy formulára

en: Form Background
sk: Pozadie formulára

en: Form Deleted Successfully
sk: Formulár bol úspešne odstránený

en: Form Entry Edit
sk: Úprava záznamu formulára

en: Form Field
sk: Pole formulára

en: Form Fields
sk: Polia formulára

en: Form ID cannot be empty
sk: ID formulára nemôže byť prázdne

en: Form Name
sk: Názov formulára

en: Form Name Should Be Within 50 Characters
sk: Názov formulára by mal mať maximálne 50 znakov

en: Form Saved successfully
sk: Formulár bol úspešne uložený

en: Form Settings
sk: Nastavenia formulára

en: Form Submitted
sk: Formulár odoslaný

en: Form Submitted Successfully
sk: Formulár bol úspešne odoslaný

en: Form Templates
sk: Šablóny formulárov

en: Form Width Modification
sk: Úprava šírky formulára

en: Form data is empty
sk: Údaje formulára sú prázdne

en: Form deleted successfully.
sk: Formulár bol úspešne odstránený.

en: Form does not exist
sk: Formulár neexistuje

en: Form does not exist.
sk: Formulár neexistuje.

en: Form does not exists
sk: Formulár neexistuje

en: Form does not exists.
sk: Formulár neexistuje.

en: Form duplicated successfully
sk: Formulár bol úspešne duplikovaný

en: Form entries does not exist.
sk: Záznamy formulára neexistujú.

en: Form entry deletion failed.
sk: Odstránenie záznamu formulára zlyhalo.

en: Form id is empty.
sk: ID formulára je prázdne.

en: Form id is invalid
sk: ID formulára je neplatné

en: Form id is invalid.
sk: ID formulára je neplatné.

en: Form id or entries id is invalid
sk: ID formulára alebo ID záznamov je neplatné

en: Form imported successfully.
sk: Formulár bol úspešne importovaný.

en: Form is available %s
sk: Formulár je dostupný %s

en: Form is available %s From %s
sk: Formulár je dostupný %s Od %s

en: Form is available on %s
sk: Formulár je dostupný dňa %s

en: Form is not exists.
sk: Formulár neexistuje.

en: Form settings
sk: Nastavenia formulára

en: Form status change failed.
sk: Zmena stavu formulára zlyhala.

en: Form status changed successfully
sk: Stav formulára bol úspešne zmenený

en: Form style
sk: Štýl formulára

en: Form update failed.
sk: Aktualizácia formulára zlyhala.

en: Form updated successfully.
sk: Formulár bol úspešne aktualizovaný.

en: Form:
sk: Formulár:

en: Formatter:
sk: Formátovač:

en: Forms
sk: Formuláre

en: Forms deleted successfully.
sk: Formuláre boli úspešne odstránené.

en: Forms refresh failed Cause:
sk: Obnovenie formulárov zlyhalo. Príčina:

en: Forms refresh failed. please try again
sk: Obnovenie formulárov zlyhalo. Skús to znova

en: Forms refreshed
sk: Formuláre obnovené

en: Friday
sk: Piatok

en: From
sk: Od

en: From Email Address
sk: E-mailová adresa odosielateľa

en: From Mail
sk: E-mail odosielateľa

en: From Name
sk: Meno odosielateľa

en: From:
sk: Od:

en: Full
sk: Celé

en: Full Name:
sk: Celé meno:

en: Full Width
sk: Plná šírka

en: Full page droppable
sk: Celá stránka na pretiahnutie

en: GDPR Agreement
sk: GDPR súhlas

en: General
sk: Všeobecné

en: Generate Token after page load to prevent conflict with cache plugins.
sk: Generovať token po načítaní stránky, aby sa zabránilo konfliktu s cache pluginmi.

en: Generate a default UI for managing this post type
sk: Generovať predvolené používateľské rozhranie na správu tohto typu príspevku

en: Generate a new API key or use an existing one (you can use test API key for testing purposes). This key is required for authenticating API requests.
sk: Vygeneruj nový API kľúč alebo použi existujúci (môžeš použiť testovací API kľúč na testovacie účely). Tento kľúč je potrebný na overenie API požiadaviek.

en: Generate new API key
sk: Vygenerovať nový API kľúč

en: Generate new ID
sk: Vygenerovať nové ID

en: Get $10 Cashback
sk: Získaj 10 $ cashback

en: Get Christmas Deal!
sk: Získaj vianočnú ponuku!

en: Get Year End Deal
sk: Získaj koncoročnú ponuku

en: Getgist API Console
sk: Getgist API konzolu

en: Gist Fields
sk: Gist polia

en: Global Settings
sk: Globálne nastavenia

en: Go Home
sk: Prejsť domov

en: Go to PDF Settings
sk: Prejsť na nastavenia PDF

en: Go to Payment Settings
sk: Prejsť na platobné nastavenia

en: Go to the Google reCaptcha V2 Admin Dashboard
sk: Prejdi na administrátorský panel google reCaptcha V2

en: Go to the Google reCaptcha V3 Admin Dashboard
sk: Prejdi na administrátorský panel google reCaptcha V3

en: Go to the Turnstile Admin Dashboard
sk: Prejdi na administrátorský panel turnstile

en: Go to the hCaptcha Admin Dashboard
sk: Prejdi na administrátorský panel hCaptcha

en: Go to your Mollie Dashboard
sk: Prejdi na svoj Mollie panel

en: Go to your PayPal Dashboard
sk: Prejdi na svoj PayPal panel

en: Go to your Razorpay Dashboard
sk: Prejdi na svoj Razorpay panel

en: Go to your Stripe Dashboard
sk: Prejdi na svoj Stripe panel

en: Gold
sk: Zlatá

en: Good
sk: Dobré

en: Google API Console
sk: Google API konzolu

en: Google Ads
sk: Google reklamy

en: Google Ads Information
sk: Informácie o Google reklame

en: Google Ads Manager Account
sk: Manažérsky účet Google reklám

en: Google Fields
sk: Google polia

en: Google Maps API
sk: Google maps API

en: Google Maps API Key
sk: Google maps API kľúč

en: Google reCAPTCHA Admin
sk: administráciu Google reCAPTCHA

en: Grayscale
sk: Odtiene šedej

en: Greater Than
sk: Väčšie ako

en: Greater Than or Equal
sk: Väčšie alebo rovné ako

en: Groundhogg Fields
sk: Groundhogg polia

en: Groundhogg Meta Fields
sk: Groundhogg meta polia

en: Groundhogg all tag fetched successfully
sk: Všetky Groundhogg značky úspešne načítané

en: Group Name
sk: Názov skupiny

en: Group fetch failed
sk: Načítanie skupiny zlyhalo

en: Group fetch successfully
sk: Skupina bola úspešne načítaná

en: Groups
sk: Skupiny

en: Header Row:
sk: Riadok hlavičky:

en: Height
sk: Výška

en: Helper Text
sk: Pomocný text

en: Helper Text is an optional text that appears beneath the field to provide additional information to the user. You can show or hide the helper text by toggling this option.
sk: Pomocný text je voliteľný text, ktorý sa zobrazuje pod poľom a poskytuje používateľovi dodatočné informácie. Pomocný text môžeš zobraziť alebo skryť prepnutím tejto možnosti.

en: Here Department, Salary and Country are Zoho Analytics table column name
sk: Tu sú Department, Salary a Country názvy stĺpcov tabuľky Zoho Analytics

en: Here Email is Zoho Creator Field link name. info:
sk: Tu je Email názov prepojenia poľa Zoho Creator. info:

en: Hidden
sk: Skryté

en: Hidden Field
sk: Skryté pole

en: Hide
sk: Skryť

en: Hide Calender
sk: Skryť kalendár

en: Hide Country List
sk: Skryť zoznam krajín

en: Hide Image Label
sk: Skryť štítok obrázka

en: Hide Integration Logs
sk: Skryť záznamy integrácie

en: Hide ReCaptcha Badge
sk: Skryť ReCaptcha odznak

en: Hides the calendar. By default, calendar is shown. If you want to hide the calendar, you need to enable this.
sk: Skryje kalendár. Predvolene sa kalendár zobrazuje. Ak chceš skryť kalendár, musíš to povoliť.

en: History Empty
sk: História je prázdna

en: Homepage URL:
sk: URL domovskej stránky:

en: Honeypot trap
sk: Honeypot pasca

en: Honeypot trap for bot
sk: Honeypot pasca pre boty

en: Horizontal
sk: Horizontálne

en: How many rows to export
sk: Koľko riadkov exportovať

en: How to Configure Conditional Logic
sk: Ako nakonfigurovať podmienkovú logiku

en: How to Configure Confirmation Message/Redirect page
sk: Ako nakonfigurovať potvrdzujúcu správu/presmerovanie na stránku

en: How to Configure Double Opt-In
sk: Ako nakonfigurovať dvojité potvrdenie

en: How to Configure Email Templates
sk: Ako nakonfigurovať šablóny e-mailov

en: How to Configure Form Abandonment
sk: Ako nakonfigurovať opustenie formulára

en: How to Configure PDF Template
sk: Ako nakonfigurovať PDF šablónu

en: How to Configure WP User Registration
sk: Ako nakonfigurovať registráciu používateľa WP

en: How to Setup ACF integration
sk: Ako nastaviť integráciu ACF

en: How to Setup ActiveCampaign integration
sk: Ako nastaviť integráciu ActiveCampaign

en: How to Setup Acumbamail integration
sk: Ako nastaviť integráciu Acumbamail

en: How to Setup Advanced Form Integration
sk: Ako nastaviť pokročilú integráciu formulára

en: How to Setup Automate Hub by Sperse.IO integration
sk: Ako nastaviť integráciu Automate Hub by Sperse.IO

en: How to Setup AutomatorWP integration
sk: Ako nastaviť integráciu AutomatorWP

en: How to Setup Autonami integration
sk: Ako nastaviť integráciu Autonami

en: How to Setup Brevo(SendinBlue) integration
sk: Ako nastaviť integráciu Brevo(SendinBlue)

en: How to Setup Dropbox integration
sk: Ako nastaviť integráciu Dropbox

en: How to Setup Elastic Email Integration
sk: Ako nastaviť integráciu elastic email

en: How to Setup Encharge integration
sk: Ako nastaviť integráciu Encharge

en: How to Setup FlowMattic integration
sk: Ako nastaviť integráciu FlowMattic

en: How to Setup Fluent-CRM integration
sk: Ako nastaviť integráciu Fluent-CRM

en: How to Setup Google Sheets integration
sk: Ako nastaviť integráciu Google Sheets

en: How to Setup IFTTT integration
sk: Ako nastaviť integráciu IFTTT

en: How to Setup Integrately integration
sk: Ako nastaviť integráciu Integrately

en: How to Setup Integrations
sk: Ako nastaviť integrácie

en: How to Setup Integromat integration
sk: Ako nastaviť integráciu Integromat

en: How to Setup MailChamp integration
sk: Ako nastaviť integráciu MailChamp

en: How to Setup MailPoet integration
sk: Ako nastaviť integráciu MailPoet

en: How to Setup MailerLite integration
sk: Ako nastaviť integráciu MailerLite

en: How to Setup MetaBox integration
sk: Ako nastaviť integráciu MetaBox

en: How to Setup Pabbly integration
sk: Ako nastaviť integráciu Pabbly

en: How to Setup Pods integration
sk: Ako nastaviť integráciu Pods

en: How to Setup Sure Triggers integration
sk: Ako nastaviť integráciu Sure Triggers

en: How to Setup Telegram integration
sk: Ako nastaviť integráciu Telegram

en: How to Setup Thrive Automator integration
sk: Ako nastaviť integráciu Thrive Automator

en: How to Setup Uncanny Automator integration
sk: Ako nastaviť integráciu Uncanny Automator

en: How to Setup WP Webhooks integration
sk: Ako nastaviť integráciu WP Webhooks

en: How to Setup WooCommerce integration
sk: Ako nastaviť integráciu WooCommerce

en: How to Setup Zapier integration
sk: Ako nastaviť integráciu Zapier

en: How to Setup Zoho Analytics integration
sk: Ako nastaviť integráciu Zoho Analytics

en: How to Setup Zoho Bigin integration
sk: Ako nastaviť integráciu Zoho Bigin

en: How to Setup Zoho Campaigns integration
sk: Ako nastaviť integráciu Zoho Campaigns

en: How to Setup Zoho Creator integration
sk: Ako nastaviť integráciu Zoho Creator

en: How to Setup Zoho Desk integration
sk: Ako nastaviť integráciu Zoho Desk

en: How to Setup Zoho Flow integration
sk: Ako nastaviť integráciu Zoho Flow

en: How to Setup Zoho Mail integration
sk: Ako nastaviť integráciu Zoho Mail

en: How to Setup Zoho Marketing Hub integration
sk: Ako nastaviť integráciu Zoho Marketing Hub

en: How to Setup Zoho Projects integration
sk: Ako nastaviť integráciu Zoho Projects

en: How to Setup Zoho Recruit integration
sk: Ako nastaviť integráciu Zoho Recruit

en: How to Setup Zoho Sheet integration
sk: Ako nastaviť integráciu Zoho Sheet

en: How to Setup Zoho Sign integration
sk: Ako nastaviť integráciu Zoho Sign

en: How to Setup Zoho Work Drive integration
sk: Ako nastaviť integráciu Zoho Work Drive

en: How to Setup Zoho-CRM integration
sk: Ako nastaviť integráciu Zoho-CRM

en: How to Setup n8n.io integration
sk: Ako nastaviť integráciu n8n.io

en: How to enable Conversational Form
sk: Ako povoliť konverzačný formulár

en: How to set up
sk: Ako nastaviť

en: How to set up Confirmation messages or Redirect page:
sk: Ako nastaviť potvrdzujúce správy alebo presmerovanie na stránku:

en: How to setup Conversational form:
sk: Ako nastaviť konverzačný formulár:

en: How to setup Double Opt-In & Send Email Notification:
sk: Ako nastaviť dvojité potvrdenie a odoslať e-mailové upozornenie:

en: How to setup Email Templates & Send Email Notification:
sk: Ako nastaviť šablóny e-mailov a odosielať e-mailové notifikácie:

en: How to setup Form Abandonment & save partial form progress:
sk: Ako nastaviť opustenie formulára a uložiť čiastočný pokrok formulára:

en: How to setup Integrations:
sk: Ako nastaviť integrácie:

en: How to setup Landinge Page
sk: Ako nastaviť cieľovú stránku

en: How to setup PDF Templates:
sk: Ako nastaviť PDF šablóny:

en: How to setup WP Authentication:
sk: Ako nastaviť WP autentifikáciu:

en: Hubspot API Console
sk: Hubspot API konzola

en: Hubspot Fields
sk: Hubspot polia

en: I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. Learn more in
sk: Súhlasím s tým, aby táto webová stránka uložila moje odoslané informácie, aby mohli reagovať na moju požiadavku. Dozviete sa viac v

en: IP address
sk: IP adresa

en: Icon Type:
sk: Typ ikony:

en: Icons
sk: Ikony

en: Idea
sk: Nápad

en: If the Username and Password fields are blank then the user will take the value of the email field as the field and the password will be auto-generated.
sk: Ak sú polia Používateľské meno a Heslo prázdne, používateľ použije hodnotu z poľa e-mail ako pole a heslo bude automaticky vygenerované.

en: If the user is logged in, the form will be repopulated with the previous partial entry from the database.
                        Otherwise, from the local storage of the browser.
sk: Ak je používateľ prihlásený, formulár bude znovu vyplnený predchádzajúcim čiastočným záznamom z databázy
    opačnom prípade z lokálneho úložiska prehliadača."

en: If turned off, the form will save draft when clicks on the save button or using conditional logic.
sk: Ak je vypnuté, formulár uloží koncept po kliknutí na tlačidlo uložiť alebo pomocou podmienkovej logiky.

en: If turned on, the empty form save as draft when leave page.
sk: Ak je zapnuté, prázdny formulár sa uloží ako koncept pri opustení stránky.

en: If you already have a Turnstile Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
sk: Ak už máš stránku Turnstile, klikni na názov stránky pre otvorenie Dashboardu stránky.

en: If you already have a hCaptcha Site, click on the Site Name to open the Site Dashboard.
sk: Ak už máš stránku hCaptcha, klikni na názov stránky pre otvorenie Dashboardu stránky.

en: If you haven't created a Turnstile Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
sk: Ak si ešte nevytvoril stránku Turnstile, klikni na tlačidlo „Pridať stránku“ a vyplň požadované polia.

en: If you haven't created a hCaptcha Site yet, click on the "Add Site" button and fill out the required fields.
sk: Ak si ešte nevytvoril stránku hCaptcha, klikni na tlačidlo „Pridať stránku“ a vyplň požadované polia.

en: If you haven't used PDFs yet, you'll need to click the "Save" button to apply these global PDF settings. You can also customize settings for a specific PDF template by accessing the PDF templates in your form settings.
sk: Ak si ešte nepoužil PDF, budeš musieť kliknúť na tlačidlo „Uložiť“ pre aplikovanie týchto globálnych nastavení PDF. Môžeš tiež prispôsobiť nastavenia pre konkrétnu PDF šablónu prístupom k PDF šablónam v nastaveniach formulára.

en: Image
sk: Obrázok

en: Image Alt Text
sk: Alternatívny text obrázka

en: Image Crop
sk: Orezanie obrázka

en: Image Link....
sk: Odkaz na obrázok...

en: Image Preview
sk: Náhľad obrázka

en: Image Resize
sk: Zmena veľkosti obrázka

en: Image Select
sk: Výber obrázka

en: Image Transform
sk: Transformácia obrázka

en: Image Type
sk: Typ obrázka

en: Image height
sk: Výška obrázka

en: Image validate size
sk: Overenie veľkosti obrázka

en: Image width
sk: Šírka obrázka

en: Import & Edit
sk: Importovať a upraviť

en: Import Form
sk: Importovať formulár

en: In Bit Apps, we provide all kind product support for any types of customer, it doesn't matter FREE or PRO user. We actively provide support through Email and Live Chat. Our support team is always ready to help you. We are here to answer your questions and help you with any issues you may have.
sk: V Bit Apps poskytujeme všetky druhy produktovej podpory pre všetky typy zákazníkov, nezáleží na tom, či ide o používateľa FREE alebo PRO. Aktívne poskytujeme podporu prostredníctvom e-mailu a živého chatu. Náš tím podpory je vždy pripravený pomôcť. Sme tu, aby sme odpovedali na tvoje otázky a pomohli ti s akýmikoľvek problémami, ktoré môžeš mať.

en: In Person Email
sk: E-mail osobne prítomného

en: In Person Email (Optional)
sk: E-mail osobne prítomného (voliteľné)

en: In Person Name
sk: Meno osobne prítomného

en: In order to repopulate form fields, it is necessary to store the submitted data in the database. Please make sure to turn off the "disable storing form submission data" option in the form settings.
sk: Aby bolo možné znovu vyplniť polia formulára, je potrebné uložiť odoslané údaje do databázy. Uisti sa, že si vypol možnosť „zakázať ukladanie údajov z odoslaného formulára“ v nastaveniach formulára.

en: Individual Field Styling
sk: Individuálne štýlovanie poľa

en: Individual Style
sk: Individuálny štýl

en: Input Format Option
sk: Možnosť formátu vstupu

en: Input Format Options
sk: Možnosti formátu vstupu

en: Input Icons
sk: Ikony vstupu

en: Input Mode
sk: Režim vstupu

en: Input Validation
sk: Validácia vstupu

en: Input does not match the required pattern
sk: Vstup nezodpovedá požadovanému vzoru

en: Input mode
sk: Režim vstupu

en: Inside
sk: Vnútorný

en: Integrate your form with your favorite apps and services.
sk: Integruj svoj formulár s tvojimi obľúbenými aplikáciami a službami.

en: Integration
sk: Integrácia

en: Integration API Key...
sk: Integračný API kľúč...

en: Integration Info
sk: Informácie o integrácii

en: Integration Name
sk: Názov integrácie

en: Integration Name...
sk: Názov integrácie...

en: Integration Name:
sk: Názov integrácie:

en: Integration Settings
sk: Nastavenia integrácie

en: Integration clone failed Cause
sk: Príčina zlyhania klonovania integrácie

en: Integration clone failed.
sk: Klonovanie integrácie zlyhalo.

en: Integration deleted
sk: Integrácia odstránená

en: Integration deletion failed Cause
sk: Zmazanie integrácie zlyhalo z dôvodu

en: Integration deletion failed. please try again
sk: Zmazanie integrácie zlyhalo. prosím skús to znova

en: Integration execution failed
sk: Vykonanie integrácie zlyhalo

en: Integration name
sk: Názov integrácie

en: Integration name cann't be empty
sk: Názov integrácie nemôže byť prázdny

en: Integrations
sk: Integrácie

en: Internal
sk: Interný

en: Invalid API Token
sk: Neplatný API token

en: Invalid Email
sk: Neplatný email

en: Invalid Form ID or Entries ID.
sk: Neplatné ID formulára alebo ID záznamov.

en: Invalid Form ID or entries ID.
sk: Neplatné ID formulára alebo ID záznamov.

en: Invalid Form id or entries id.
sk: Neplatné ID formulára alebo ID záznamov.

en: Invalid Number
sk: Neplatné číslo

en: Invalid Phone Number
sk: Neplatné telefónne číslo

en: Invalid SVG
sk: Neplatné SVG

en: Invalid URL
sk: Neplatná URL

en: Invalid activation key
sk: Neplatný aktivačný kľúč

en: Invalid file type
sk: Neplatný typ súboru

en: Invalid form id
sk: Neplatné ID formulára

en: Invalid redirect page:
sk: Neplatná stránka presmerovania:

en: Invert
sk: Invertovať

en: Invisible
sk: Neviditeľný

en: Is Not Null
sk: Nie je null

en: Is Null
sk: Je null

en: Issue
sk: Problém

en: Issue %s
sk: Problém %s

en: Issue Followers
sk: Sledovatelia problému

en: Item Size
sk: Veľkosť položky

en: Key
sk: Kľúč

en: Key :
sk: Kľúč:

en: Key:
sk: Kľúč:

en: LTR
sk: Zľava doprava

en: Label
sk: Štítok

en: Label Style
sk: Štýl popisku

en: Label is the title of the field that appears above or beside the field. You can show or hide the field label by toggling this option.
sk: Štítok je názov poľa, ktorý sa zobrazuje nad alebo vedľa poľa. Štítok poľa môžeš zobraziť alebo skryť prepnutím tejto možnosti.

en: Labels Customization
sk: Prispôsobenie popisov

en: Landing Form
sk: Vstupný formulár

en: Landing Page
sk: Cieľová stránka

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Language
sk: Jazyk

en: Language Direction
sk: Smer jazyka

en: Laptop View
sk: Zobrazenie na notebooku

en: Last 120 Days
sk: Posledných 120 dní

en: Last 30 Days
sk: Posledných 30 dní

en: Last 60 Days
sk: Posledných 60 dní

en: Last 7 Days
sk: Posledných 7 dní

en: Last 90 Days
sk: Posledných 90 dní

en: Last Month
sk: Minulý mesiac

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Last Name:
sk: Priezvisko:

en: Last Week
sk: Minulý týždeň

en: Last Year
sk: Minulý rok

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Layout:
sk: Rozloženie:

en: Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie rozložení zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Layouts refresh failed. please try again
sk: Obnovenie rozložení zlyhalo. Skús to znova

en: Layouts refreshed
sk: Rozloženia obnovené

en: Lead Status
sk: Stav leadu

en: Leading Icon
sk: Ikona na začiatku

en: Learn More
sk: Dozvedieť sa viac

en: Learn more about Bit Form API
sk: Dozvedieť sa viac o bit form API

en: Learn more about CPT Integration
sk: Dozvedieť sa viac o integrácii CPT

en: Learn more about Google Ads configuration
sk: Dozvedieť sa viac o konfigurácii Google reklám

en: Learn more about PDF Attachment
sk: Dozvedieť sa viac o prílohe PDF

en: Learn more about SMTP configuration
sk: Dozvedieť sa viac o konfigurácii SMTP

en: Leave a Note:
sk: Zanechať poznámku:

en: Left
sk: Vľavo

en: Left Currency
sk: Mena vľavo

en: Left Number
sk: Číslo vľavo

en: Left to Right
sk: Zľava doprava

en: Less Than
sk: Menšie ako

en: Less Than or Equal
sk: Menšie alebo rovné ako

en: Lifecycle Stage
sk: Fáza životného cyklu

en: Light
sk: Svetlá

en: Lighten
sk: Zosvetlenie

en: Limit By Per User
sk: Obmedziť na používateľa

en: Limit By Submission Count
sk: Obmedziť podľa počtu odoslaní

en: Limit Form Submission
sk: Obmedziť odosielanie formulára

en: Limit Form Submission Period
sk: Obmedziť obdobie odosielania formulára

en: Limit Password Length
sk: Obmedziť dĺžku hesla

en: Line 1:
sk: Riadok 1:

en: Line 2:
sk: Riadok 2:

en: Link:
sk: Odkaz:

en: List Height
sk: Výška zoznamu

en: List failed. please try again
sk: Zoznam zlyhal. Skúste to znova

en: List refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie zoznamu zlyhalo. Príčina: %s. Skúste to znova

en: List refreshed
sk: Zoznam obnovený

en: List:
sk: Zoznam:

en: Lists fetch failed. please try again
sk: Načítanie zoznamov zlyhalo. prosím skús to znova

en: Lists fetched successfully
sk: Zoznamy úspešne načítané

en: Lists refresh failed Cause:
sk: Obnovenie zoznamov zlyhalo. Príčina:

en: Lists refresh failed. please try again
sk: Obnovenie zoznamov zlyhalo. Skús to znova

en: Lists refreshed
sk: Zoznamy obnovené

en: Lists:
sk: Zoznamy:

en: Load Indicator
sk: Indikátor načítavania

en: Loading ACF Fields...
sk: Načítavanie ACF polí...

en: Loading ACF fields...
sk: Načítavajú sa ACF polia...

en: Loading Company...
sk: Načítavam spoločnosť...

en: Loading Contacts...
sk: Načítavam kontakty...

en: Loading Dropbox Folders List...
sk: Načítavam zoznam Dropbox priečinkov...

en: Loading Lists...
sk: Načítavam zoznamy...

en: Loading MetaBox Fields...
sk: Načítavanie polí MetaBox...

en: Loading OneDrive Folders List...
sk: Načítavanie zoznamu priečinkov OneDrive...

en: Loading Owners...
sk: Načítavam vlastníkov...

en: Loading Pipelines...
sk: Načítavam pipeline...

en: Loading Post Types...
sk: Načítavanie typov príspevkov...

en: Loading Posts...
sk: Načítavajú sa príspevky...

en: Loading Recipientslist...
sk: Načítavanie zoznamu príjemcov...

en: Loading Tags...
sk: Načítavam značky...

en: Loading Terms...
sk: Načítavajú sa termíny...

en: Loading Users...
sk: Načítavajú sa používatelia...

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Locale
sk: Jazyk

en: Logged In
sk: Prihlásený

en: Logged Out
sk: Odhlásený

en: Logic
sk: Logika

en: Login Fields
sk: Prihlasovacie polia

en: Login User
sk: Prihlásiť používateľa

en: Login to you Mollie account (or create on if you haven't already).
sk: Prihlás sa do svojho účtu Mollie (alebo si vytvor, ak ešte nemáš).

en: Login to you PayPal account (or create on if you haven't already).
sk: Prihlás sa do svojho účtu PayPal (alebo si vytvor, ak ešte nemáš).

en: Login to you Razorpay account (or create on if you haven't already).
sk: Prihlás sa do svojho účtu Razorpay (alebo si vytvor, ak ešte nemáš).

en: Login to you Stripe account (or create on if you haven't already).
sk: Prihlás sa do svojho účtu Stripe (alebo si vytvor, ak ešte nemáš).

en: Lost In Space
sk: Stratený vo vesmíre

en: Luminosity
sk: Svietivosť

en: Mail Chimp API Console
sk: Mail chimp API konzola

en: Mail Chimp Address Fields
sk: Mail chimp polia adresy

en: Mail Chimp Fields
sk: Mail chimp polia

en: Mail Test
sk: Test e-mailu

en: MailPoet Fields
sk: MailPoet polia

en: MailerLite API Token
sk: MailerLite API token

en: MailerLite Fields
sk: MailerLite polia

en: Mailpoet fields refresh failed. please try again
sk: Obnovenie Mailpoet polí zlyhalo. Skúste to znova

en: Mailpoet fields refreshed
sk: Mailpoet polia obnovené

en: Maintain Step History
sk: Zachovať históriu krokov

en: Map Attachments
sk: Mapovať prílohy

en: Map Fields
sk: Mapovať polia

en: Map File Upload Fields
sk: Mapovať polia pre nahrávanie súborov

en: Margin
sk: Okraj

en: Margin Bottom
sk: Dolný okraj

en: Margin Left
sk: Ľavý okraj

en: Margin Right
sk: Pravý okraj

en: Margin Top
sk: Horný okraj

en: Max File Size
sk: Max. veľkosť súboru

en: Max Total File Size
sk: Max. celková veľkosť súborov

en: Maximum ${field.maximum_file} file(s) allowed
sk: Povolené je maximálne ${field.maximum_file} súbor(ov)

en: Maximum ${field.maximum} is allowed
sk: Povolené je maximum ${field.maximum}

en: Maximum File Count
sk: Maximálny počet súborov

en: Maximum File Size
sk: Maximálna veľkosť súboru

en: Maximum Fraction Digit:
sk: Maximálny počet desatinných miest:

en: Maximum Option Count
sk: Maximálny počet možností

en: Maximum Option Validation
sk: Validácia maximálneho počtu možností

en: Maximum Row:
sk: Maximálny počet riadkov:

en: Maximum Value
sk: Maximálna hodnota

en: Maximum amount of ${field.maximum_amount} is allowed
sk: Povolená je maximálna suma ${field.maximum_amount}

en: Maximum amount:
sk: Maximálna suma:

en: Maximum file size exceeded. (Max: ${field.maximum_size}MB)
sk: Prekročená maximálna veľkosť súboru. (Max: ${field.maximum_size}MB)

en: Meanwhile do not close this window.
sk: Medzitým nezatváraj toto okno.

en: Menu Icon
sk: Ikona menu

en: Menu Icon *
sk: Ikona menu *

en: Menu Name *
sk: Názov v menu *

en: Merge with Previous Options
sk: Zlúčiť s predchádzajúcimi možnosťami

en: Message Styles
sk: Štýly správ

en: Message Type
sk: Typ správy

en: Message deleted
sk: Správa odstránená

en: Message:
sk: Správa:

en: Messages saved successfully.
sk: Správy úspešne uložené.

en: Messages:
sk: Správy:

en: Meta Box must be activated!
sk: Meta Box musí byť aktivovaný!

en: Meta Key
sk: Meta kľúč

en: Meta Value
sk: Meta hodnota

en: MetaBox Fields Mapping
sk: Mapovanie polí MetaBox

en: Metabox Fields
sk: Metabox polia

en: Metabox Fields Mapping
sk: Mapovanie polí Metabox

en: Metabox File Upload Fields Map
sk: Mapovanie polí pre nahrávanie súborov Metabox

en: Metaxbox Fields
sk: Metaxbox polia

en: Method:
sk: Metóda:

en: Migrating to V2
sk: Migrácia na V2

en: Migration Complete
sk: Migrácia dokončená

en: Migration Issue Detected
sk: Zistený problém s migráciou

en: Milestone:
sk: Míľnik:

en: Milestones refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie míľnikov zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Milestones refresh failed. please try again
sk: Obnovenie míľnikov zlyhalo. Skús to znova

en: Milestones refreshed
sk: Míľniky obnovené

en: Min File Size
sk: Min. veľkosť súboru

en: Minimum ${field.minimum_file} file(s) required
sk: Vyžaduje sa minimálne ${field.minimum_file} súbor(ov)

en: Minimum ${field.minimum} is required
sk: Vyžaduje sa minimum ${field.minimum}

en: Minimum File Count
sk: Minimálny počet súborov

en: Minimum Fraction Digit:
sk: Minimálny počet desatinných miest:

en: Minimum Option Count
sk: Minimálny počet možností

en: Minimum Option Validation
sk: Validácia minimálneho počtu možností

en: Minimum Row:
sk: Minimálny počet riadkov:

en: Minimum Value
sk: Minimálna hodnota

en: Minimum amount of ${field.minimum_amount} is required
sk: Vyžaduje sa minimálna suma ${field.minimum_amount}

en: Minimum amount:
sk: Minimálna suma:

en: Minimum and Maximum Option
sk: Minimálny a maximálny počet možností

en: Minimum and Maximum Option validation
sk: Validácia minimálneho a maximálneho počtu možností

en: Minimum and Maximum Value
sk: Minimálna a maximálna hodnota

en: Minimum and Maximum Value Validation
sk: Overenie minimálnej a maximálnej hodnoty

en: Missing a temporary folder.
sk: Chýba dočasný priečinok.

en: Modal Message
sk: Modálna správa

en: Mode :
sk: Režim:

en: Modern Form builder and database management  system
sk: Moderný tvorca formulárov a systém správy databáz

en: Modification of File Select Status
sk: Úprava stavu výberu súboru

en: Module:
sk: Modul:

en: Modules refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie modulov zlyhalo. Príčina: %s. Skúste to znova

en: Modules refresh failed. please try again
sk: Obnovenie modulov zlyhalo. Skúste to znova

en: Modules refreshed
sk: Moduly obnovené

en: Mollie API key is missing
sk: Chýba API kľúč Mollie

en: Mollie Developer Dashboard
sk: Vývojársky panel Mollie

en: Mollie Dynamic Amount Field is not Selected
sk: Pole dynamickej sumy pre Mollie nie je vybrané

en: Mollie Fixed Amount is not valid
sk: Pevná suma pre Mollie nie je platná

en: Mollie Minimum Amount is
sk: Minimálna suma pre Mollie je

en: Mollie Payment Field
sk: Pole pre platbu Mollie

en: Mollie Redirect Url is not Selected
sk: Nie je vybraná URL pre presmerovanie Mollie

en: Mollie Settings
sk: Nastavenia Mollie

en: Mollie provide a description for the payment. This option is required. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>learn more</a>. and also you add field value in this description. e.g: This Payment from Name: ${field_key}
sk: Mollie poskytuje popis platby. Táto možnosť je povinná. <a target='_blank' href='https://docs.mollie.com/reference/create-payment#:~:text=Body%20Params-,description,required,-The%20description%20of'>Dozvedieť sa viac</a>. a tiež môžeš pridať hodnotu poľa do tohto popisu. napr.: Táto platba od Meno: ${field_key}

en: Monday
sk: Pondelok

en: Month
sk: Mesiac

en: Month Input
sk: Vstup mesiaca

en: Monthly
sk: Mesačne

en: More Options
sk: Viac možností

en: Move
sk: Presunúť

en: Multi step settings
sk: Nastavenia viacerých krokov

en: Multi-Line Text
sk: Viacriadkový text

en: Multiline Text
sk: Viacriadkový text

en: Multiple
sk: Viacero

en: Multiple Option List
sk: Zoznam s viacerými možnosťami

en: Multiple Select:
sk: Viacnásobný výber:

en: Multiple file upload
sk: Nahrávanie viacerých súborov

en: Multiply
sk: Násobenie

en: Multisteps Settings
sk: Nastavenia viacerých krokov

en: Name
sk: Názov

en: Name :
sk: Meno:

en: Name Mode:
sk: Režim mena:

en: Name is the unique identifier for the field. It is used to reference the field in the form submission data.
sk: Názov je jedinečný identifikátor poľa. Používa sa na odkazovanie na pole v údajoch odoslaného formulára.

en: Navigation
sk: Navigácia

en: New
sk: Nové

en: New Record
sk: Nový záznam

en: New User Registration Request
sk: Žiadosť o registráciu nového používateľa

en: Newsletter list refresh failed Cause:
sk: Obnovenie zoznamu newsletterov zlyhalo. Príčina:

en: Newsletter list refresh failed. please try again
sk: Obnovenie zoznamu newsletterov zlyhalo. Skúste to znova

en: Newsletter list refreshed
sk: Zoznam newsletterov obnovený

en: Next
sk: Ďalej

en: Next 120 Days
sk: Nasledujúcich 120 dní

en: Next 30 Days
sk: Nasledujúcich 30 dní

en: Next 60 Days
sk: Nasledujúcich 60 dní

en: Next 7 Days
sk: Nasledujúcich 7 dní

en: Next 90 Days
sk: Nasledujúcich 90 dní

en: Next Billing Time
sk: Čas ďalšej fakturácie

en: Next Month
sk: Budúci mesiac

en: Next Step
sk: Ďalší krok

en: Next Week
sk: Budúci týždeň

en: Next Year
sk: Budúci rok

en: No
sk: Nie

en: No ActiveCampaign fields found. Try changing the header row number or try again
sk: Neboli nájdené žiadne polia ActiveCampaign. Skús zmeniť číslo riadku hlavičky alebo to skús znova

en: No ActiveCampaign lists found. Try changing the header row number or try again
sk: Neboli nájdené žiadne zoznamy ActiveCampaign. Skús zmeniť číslo riadku hlavičky alebo to skús znova

en: No ActiveCampaign tags found. Try changing the header row number or try again
sk: Neboli nájdené žiadne značky ActiveCampaign. Skús zmeniť číslo riadku hlavičky alebo to skús znova

en: No Autonami fields found. Try changing the header row number or try again
sk: Neboli nájdené žiadne polia Autonami. Skús zmeniť číslo riadku hlavičky alebo to skús znova

en: No Connected App Found
sk: Nebola nájdená žiadna pripojená aplikácia

en: No Encharge fields found. Try changing the header row number or try again
sk: Nenašli sa žiadne Encharge polia. Skús zmeniť číslo riadku hlavičky alebo to skús znova

en: No Entry Found.
sk: Nenašiel sa žiadny záznam.

en: No Fluent CRM fields found. Try changing the header row number or try again
sk: Nenašli sa žiadne Fluent CRM polia. Skús zmeniť číslo riadku hlavičky alebo to skús znova

en: No Integration Found
sk: Nebola nájdená žiadna integrácia

en: No Mailpoet fields found. Try changing the header row number or try again
sk: Neboli nájdené žiadne Mailpoet polia. Skúste zmeniť číslo riadku hlavičky alebo to skúste znova

en: No Milestone Found
sk: Nenašiel sa žiadny míľnik

en: No Owner Found
sk: Nebol nájdený žiadny vlastník

en: No PDF templates available
sk: Žiadne PDF šablóny nie sú k dispozícii

en: No Payment Info Found!
sk: Nenašli sa žiadne informácie o platbe!

en: No Portal Found
sk: Nenašiel sa žiadny portál

en: No Project Found
sk: Nenašiel sa žiadny projekt

en: No Project Group Found
sk: Nebola nájdená žiadna skupina projektov

en: No Sendinblue fields found. Try changing the header row number or try again
sk: Neboli nájdené žiadne Sendinblue polia. Skúste zmeniť číslo riadku hlavičky alebo to skúste znova

en: No Sub Folder Found
sk: Nenašli sa žiadne podpriečinky

en: No Tag Found
sk: Nebol nájdený žiadny štítok

en: No Task Found
sk: Nebola nájdená žiadna úloha

en: No Task Layout Found
sk: Nebolo nájdené žiadne rozloženie úloh

en: No Tasklist Found
sk: Nenašiel sa žiadny zoznam úloh

en: No Template Found
sk: Nenašla sa žiadna šablóna

en: No Worksheet headers found. Try changing the header row number or try again
sk: Nenašli sa žiadne hlavičky hárku. Skús zmeniť číslo riadku hlavičky alebo to skús znova

en: No field data change
sk: Žiadna zmena údajov poľa

en: No file was uploaded.
sk: Žiadny súbor nebol nahraný.

en: No form selected
sk: Žiadny formulár nie je vybraný

en: No response from the server
sk: Žiadna odpoveď zo servera

en: Non Billable
sk: Nefakturovateľné

en: None
sk: Žiadny

en: Normal
sk: Normálna

en: Not Contain
sk: Neobsahuje

en: Not End With
sk: Nekončí na

en: Not Equal
sk: Nerovná sa

en: Not Required
sk: Nie je povinné

en: Not Start With
sk: Nezačína na

en: Not contains
sk: Neobsahuje

en: Not empty
sk: Nie je prázdne

en: Not equal
sk: Nerovná sa

en: Note
sk: Poznámka

en: Note :
sk: Poznámka:

en: Note Added Successfully
sk: Poznámka úspešne pridaná

en: Note Content
sk: Obsah poznámky

en: Note Deleted Successfully
sk: Poznámka úspešne zmazaná

en: Note Title
sk: Názov poznámky

en: Note Types refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie typov poznámok zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Note Types refresh failed. please try again
sk: Obnovenie typov poznámok zlyhalo. Skús to znova

en: Note Types refreshed
sk: Typy poznámok obnovené

en: Note Updated Successfully
sk: Poznámka úspešne aktualizovaná

en: Note no change
sk: Žiadna zmena poznámky

en: Note:
sk: Poznámka:

en: Note: In the Conversational Form feature, certain fields such as Captcha, Payments, HTML, etc are currently not supported.
sk: Poznámka: Vo funkcii konverzačného formulára momentálne nie sú podporované niektoré polia ako Captcha, Platby, HTML atď.

en: Note: This feature is only available to BitForm Pro users.
sk: Poznámka: Táto funkcia je dostupná len pre používateľov BitForm Pro.

en: Note: This global message will be applied to all forms and fields unless a custom error message is set for an individual field. Also you can use the
sk: Poznámka: Táto globálna správa bude aplikovaná na všetky formuláre a polia, pokiaľ nie je pre jednotlivé pole nastavená vlastná chybová správa. Môžeš tiež použiť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Nothing to duplicate
sk: Nie je čo duplikovať

en: Nothing to update
sk: Nie je čo aktualizovať

en: Notify Users
sk: Upozorniť používateľov

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V2 field.
sk: Teraz prosím prejdi do svojho formulára a pridaj pole Google reCaptcha V2.

en: Now, Please go to your form and add a Google reCaptcha V3 field.
sk: Teraz prosím prejdi do svojho formulára a pridaj pole Google reCaptcha V3.

en: Now, Please go to your form and add a Turnstile field.
sk: Teraz prosím prejdi do svojho formulára a pridaj pole Turnstile.

en: Now, Please go to your form and add a hCaptcha field.
sk: Teraz prosím prejdi do svojho formulára a pridaj pole hCaptcha.

en: Np Repeat
sk: Neopakovať

en: Number
sk: Číslo

en: Number Format:
sk: Formát čísla:

en: OR
sk: ALEBO

en: On Click
sk: Pri kliknutí

en: On Field Input
sk: Pri vstupe do poľa

en: On Focus
sk: Pri zameraní

en: On Form Submit
sk: Pri odoslaní formulára

en: On Form Validate
sk: Pri overení formulára

en: On Load
sk: Pri načítaní

en: On Mouse Over
sk: Pri prejdení myšou

en: On Same Day
sk: V rovnaký deň

en: Once Every
sk: Raz za

en: OneDrive Client Id:
sk: OneDrive client id:

en: OneDrive Client Secret:
sk: OneDrive client secret:

en: Only Logged In User
sk: Iba prihlásení používatelia

en: Only on Field Input
sk: Iba pri zadávaní do poľa

en: Only on Form Load
sk: Iba pri načítaní formulára

en: Only on Form Submit
sk: Iba pri odoslaní formulára

en: Only on Form Validate
sk: Iba pri validácii formulára

en: Only valid JS object will work. for more details please check<a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer"> the documentation for available configuration options</a>
sk: Funguje len platný JS objekt. Pre viac informácií si pozri <a target="_blank" href="https://flatpickr.js.org/options/" rel="noreferrer">dokumentáciu dostupných možností konfigurácie</a>

en: Opacity
sk: Priehľadnosť

en: Opacity (0-100)
sk: Priehľadnosť (0-100)

en: Option 1
sk: Možnosť 1

en: Option 2
sk: Možnosť 2

en: Option 3
sk: Možnosť 3

en: Option 4
sk: Možnosť 4

en: Option Column
sk: Stĺpec možností

en: Option Flag Image
sk: Obrázok vlajky možnosti

en: Option Icon/Image
sk: Ikona/obrázok možnosti

en: Option Icon/Image:
sk: Ikona/obrázok možnosti:

en: Option List Height
sk: Výška zoznamu možností

en: Options
sk: Možnosti

en: Options 2
sk: Možnosti 2

en: Options Column
sk: Stĺpec možností

en: Order
sk: Objednávka

en: Orientation
sk: Orientácia

en: Other
sk: Iné

en: Other Option
sk: Iná možnosť

en: Other Option Required
sk: Vyžaduje sa iná možnosť

en: Other...
sk: Iné...

en: Our Privacy Policy.
sk: Našich zásadách ochrany osobných údajov.

en: Outside
sk: Vonkajší

en: Overlay
sk: Prekrytie

en: Override Default Settings
sk: Prepísať predvolené nastavenia

en: Overwrite existing field values in Zoho CRM with empty field values from Bit Form while upserting a record?
sk: Prepísať existujúce hodnoty polí v Zoho CRM prázdnymi hodnotami polí z Bit Form pri upserte záznamu?

en: Own Submitted Response
sk: Vlastné odoslané odpovede

en: Owner Email
sk: E-mail vlastníka

en: Owner ID
sk: ID vlastníka

en: Owner Name
sk: Meno vlastníka

en: Owner Name (Your Zoho Creator screen name):
sk: Meno vlastníka (Tvoje používateľské meno na Zoho Creator):

en: Owners refresh failed Cause:
sk: Obnovenie vlastníkov zlyhalo. Príčina:

en: Owners refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie vlastníkov zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Owners refresh failed. please try again
sk: Obnovenie vlastníkov zlyhalo. Skús to znova

en: Owners refreshed
sk: Vlastníci obnovení

en: PDF Attachment Template:
sk: Šablóna PDF prílohy:

en: PDF Downloads
sk: PDF na stiahnutie

en: PDF File Name
sk: Názov PDF súboru

en: PDF Global Setting
sk: Globálne nastavenie PDF

en: PDF Password
sk: Heslo PDF

en: PDF Password Shortcode
sk: Skrátený kód hesla PDF

en: PDF Setting
sk: Nastavenie PDF

en: PDF Template
sk: PDF šablóna

en: PDF Templates
sk: PDF šablóny

en: PHP extension is missing in your server. Please install it.
sk: Na tvojom serveri chýba PHP rozšírenie. Prosím, nainštaluj ho.

en: Padding
sk: Výplň

en: Padding Bottom
sk: Dolná výplň

en: Padding Left
sk: Ľavá výplň

en: Padding Right
sk: Pravá výplň

en: Padding Top
sk: Horná výplň

en: Page
sk: Strana

en: Page Select Box
sk: Pole výberu stránky

en: Page Title
sk: Názov stránky

en: Pagination Button
sk: Tlačidlo stránkovania

en: Panel Layout
sk: Rozloženie panela

en: Paper Size
sk: Veľkosť papiera

en: Parse Mode:
sk: Režim spracovania:

en: Passive
sk: Pasívny

en: Password
sk: Heslo

en: Password Field
sk: Pole pre heslo

en: Password can't be empty
sk: Heslo nemôže byť prázdne

en: Password reset email template
sk: Šablóna e-mailu na obnovenie hesla

en: Password...
sk: Heslo...

en: Password:
sk: Heslo:

en: Pay Button
sk: Tlačidlo platby

en: Pay Button Text
sk: Text platobného tlačidla

en: Pay now
sk: Zaplatiť teraz

en: Pay with Mollie
sk: Zaplatiť cez Mollie

en: Pay with Paypal
sk: Zaplatiť cez Paypal

en: Pay with Stripe
sk: Zaplatiť cez Stripe

en: PayPal Client ID is missing
sk: Chýba PayPal Client ID

en: PayPal Developer Dashboard
sk: Vývojársky panel PayPal

en: PayPal Dynamic Amount Field is not Selected
sk: Pole dynamickej sumy pre PayPal nie je vybrané

en: PayPal Fixed Amount is not valid
sk: Pevná suma pre PayPal nie je platná

en: PayPal Integrations Video
sk: Video o integráciách PayPal

en: PayPal Payment Field
sk: Pole pre platbu PayPal

en: PayPal Plan Id missing
sk: Chýba ID plánu PayPal

en: PayPal Settings
sk: Nastavenia PayPal

en: Payment
sk: Platba

en: Payment Method
sk: Spôsob platby

en: Payment Method Type
sk: Typ platobnej metódy

en: Payment setting saved successfully
sk: Nastavenie platieb bolo úspešne uložené

en: Payment setting updated successfully
sk: Nastavenie platieb bolo úspešne aktualizované

en: Payments
sk: Platby

en: Paypal Button Text
sk: Text tlačidla Paypal

en: Paypal Buy Now
sk: Paypal kúpiť teraz

en: Paypal Checkout
sk: Paypal pokladňa

en: Paypal Style
sk: Štýl Paypal

en: Pen Color
sk: Farba pera

en: Pen Width
sk: Šírka pera

en: Permissions Settings
sk: Nastavenia oprávnení

en: Phone Number
sk: Telefónne číslo

en: Phone Number...
sk: Telefónne číslo...

en: Phone Number:
sk: Telefónne číslo:

en: Phone View
sk: Zobrazenie na telefóne

en: Phone number can't be empty
sk: Telefónne číslo nemôže byť prázdne

en: Phone:
sk: Telefón:

en: Pick A Date
sk: Vyber dátum

en: Picture
sk: Obrázok

en: Picture Upload
sk: Nahratie obrázka

en: Pill
sk: Pilulka

en: Placeholder
sk: Zástupný text

en: Placeholder Color
sk: Farba zástupného textu

en: Placeholder is the text that appears inside the field before your user enters their own content. You can show or hide the field placeholder by toggling this option.
sk: Zástupný text je text, ktorý sa zobrazuje vo vnútri poľa predtým, než používateľ zadá svoj vlastný obsah. Zástupný text poľa môžeš zobraziť alebo skryť prepnutím tejto možnosti.

en: Placeholder...
sk: Zástupný text...

en: Places an admin-defined message below the form description, making your users aware that their field values are being saved before submission.
sk: Umiestni správu definovanú administrátorom pod popis formulára, aby používatelia vedeli, že ich hodnoty polí sa ukladajú pred odoslaním.

en: Plan ID
sk: ID plánu

en: Plan Id
sk: ID plánu

en: Please Select a Date
sk: Prosím, vyber dátum

en: Please add a submit button
sk: Pridaj tlačidlo odoslania

en: Please click on the available Captcha option for configuration.
sk: Prosím, klikni na dostupnú možnosť Captcha pre konfiguráciu.

en: Please click on the available payment gateway option for configuration.
sk: Klikni na dostupnú možnosť platobnej brány pre konfiguráciu.

en: Please configure PDF settings first.
sk: Najprv nakonfiguruj nastavenia PDF.

en: Please contact support for assistance at
sk: Prosím, kontaktuj podporu pre pomoc na

en: Please enter API key and API secret
sk: Zadaj API kľúč a API tajomstvo

en: Please fix the errors
sk: Oprav chyby

en: Please go to your form now and add a Mollie payment field.
sk: Teraz prejdi do svojho formulára a pridaj platobné pole Mollie.

en: Please go to your form now and add a PayPal payment field.
sk: Teraz prejdi do svojho formulára a pridaj platobné pole PayPal.

en: Please go to your form now and add a Razorpay payment field.
sk: Teraz prejdi do svojho formulára a pridaj platobné pole Razorpay.

en: Please go to your form now and add a Stripe payment field.
sk: Teraz prejdi do svojho formulára a pridaj platobné pole Stripe.

en: Please import a valid json.
sk: Prosím importujte platný json.

en: Please map mandatory fields
sk: Prosím, namapuj povinné polia

en: Please re-check your Client ID & Secret
sk: Prosím, skontrolujte svoje ID klienta a tajný kľúč

en: Please recheck your reCaptcha Configuration
sk: Prosím, skontroluj svoju konfiguráciu reCaptcha

en: Please select a form from the Form List available in the Bit Form element settings.
sk: Prosím, vyber formulár zo Zoznamu formulárov dostupných v nastaveniach prvku Bit Form.

en: Please select a ticket owner
sk: Prosím, vyber vlastníka tiketu

en: Please select file upload or signature field
sk: Prosím, vyberte pole pre nahrávanie súborov alebo podpis

en: Please select property you want to import with form
sk: Prosím, vyber vlastnosť, ktorú chceš importovať s formulárom

en: Please setup your
sk: Nastavte si svoje

en: Please setup your payment settings before using this template.
sk: Pred použitím tejto šablóny nastavte svoje platobné nastavenia.

en: Please submit form with valid fields
sk: Prosím, odošli formulár s platnými poliami

en: Please try to avoid any duplicate custom url, as it will conflict between the page and Bit Form.
sk: Prosím, snaž sa vyhnúť duplicitným vlastným URL, pretože to spôsobí konflikt medzi stránkou a Bit Form.

en: Please update your PHP version is 7.4 or higher.
sk: Aktualizuj svoju verziu PHP na 7.4 alebo vyššiu.

en: Please update your Pro Plugin to the latest version (
sk: Aktualizujte svoj Pro Plugin na najnovšiu verziu (

en: Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
sk: Aktualizujte na PRO plán, aby ste odomkli všetky tieto úžasné funkcie.

en: Please verify Cloudflare Turnstile Captcha
sk: Prosím, over Cloudflare Turnstile Captcha

en: Please verify hCaptcha
sk: Prosím, over hCaptcha

en: Please verify reCAPTCHA
sk: Prosím, over reCAPTCHA

en: Please wait while we migrate your data to V2
sk: Počkaj prosím, kým migrujeme tvoje dáta na V2

en: Please! Insatall Fluent CRM
sk: Prosím! Nainštalujte Fluent CRM

en: Please! Insatall MailPoet
sk: Prosím! Nainštalujte MailPoet

en: Please! Install MailPoet
sk: Prosím! Nainštalujte MailPoet

en: Please, enter a valid URL
sk: Prosím, zadaj platnú URL adresu

en: Please, enter a valid email address
sk: Prosím, zadaj platnú e-mailovú adresu

en: Please, enter a valid phone number
sk: Prosím, zadaj platné telefónne číslo

en: Please, enter only numbers
sk: Prosím, zadaj iba čísla

en: Please, select no more than ${field.maximum} option(s)
sk: Prosím, vyber najviac ${field.maximum} možnosť(i)

en: Pod Fields
sk: Pod polia

en: Pod cann't be empty
sk: Pod nemôže byť prázdne

en: Portal:
sk: Portál:

en: Portals refresh failed Cause:
sk: Obnovenie portálov zlyhalo. Príčina:

en: Portals refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie portálov zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Portals refresh failed. please try again
sk: Obnovenie portálov zlyhalo. Skús to znova

en: Portals refreshed
sk: Portály obnovené

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Position X
sk: Pozícia x

en: Position X (Units in millimeters)
sk: Pozícia X (jednotky v milimetroch)

en: Position Y
sk: Pozícia y

en: Position Y (Units in millimeters)
sk: Pozícia Y (jednotky v milimetroch)

en: Post Fields
sk: Polia príspevku

en: Post Status
sk: Stav príspevku

en: Post Status cann't be empty
sk: Stav príspevku nemôže byť prázdny

en: Post Type
sk: Typ príspevku

en: Post Type Slug *
sk: Slug typu príspevku *

en: Post Type cann't be empty
sk: Typ príspevku nemôže byť prázdny

en: Postal Code:
sk: PSČ:

en: Posts of this type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
sk: Príspevky tohto typu by sa mali zobrazovať v administrátorskom rozhraní a sú verejne dopytovateľné

en: Premium Feature
sk: Prémiová funkcia

en: Prevent Public View of Entries
sk: Zabrániť verejnému zobrazeniu záznamov

en: Prevent empty form submission
sk: Zabrániť odoslaniu prázdneho formulára

en: Preview
sk: Náhľad

en: Preview Data
sk: Náhľad údajov

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Previous Step
sk: Predchádzajúci krok

en: Print Report
sk: Vytlačiť správu

en: Printing...
sk: Tlačí sa...

en: Priority
sk: Priorita

en: Private Note
sk: Súkromná poznámka

en: Process Button
sk: Tlačidlo spracovania

en: Product Name
sk: Názov produktu

en: Products refresh failed Cause:
sk: Obnovenie produktov zlyhalo. Príčina:

en: Products refresh failed. please try again
sk: Obnovenie produktov zlyhalo. Skús to znova

en: Products refreshed
sk: Produkty obnovené

en: Professional & Easy To Use WordPress Form Builder
sk: Profesionálny a ľahko použiteľný tvorca formulárov pre WordPress

en: Progress Indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Project Group
sk: Skupina projektu

en: Project Groups refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie skupín projektov zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Project Groups refresh failed. please try again
sk: Obnovenie skupín projektov zlyhalo. Skús to znova

en: Project Groups refreshed
sk: Skupiny projektov obnovené

en: Project user
sk: Používateľ projektu

en: Projects refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie projektov zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Projects refresh failed. please try again
sk: Obnovenie projektov zlyhalo. Skús to znova

en: Projects refreshed
sk: Projekty obnovené

en: Public
sk: Verejné

en: Public Key can't be empty
sk: Verejný kľúč nemôže byť prázdny

en: Public Key...
sk: Verejný kľúč...

en: Public Key:
sk: Verejný kľúč:

en: Public Project
sk: Verejný projekt

en: Publicly Queryable
sk: Verejne dopytovateľné

en: Publish
sk: Publikovať

en: Publishable key:
sk: Publikovateľný kľúč:

en: Queries can be performed on the front end as part of parse_request()
sk: Dopyty je možné vykonávať na frontende ako súčasť parse_request()

en: Query Param
sk: Parameter dotazu

en: RTL
sk: Sprava doľava

en: Radio
sk: Prepínač

en: Radio Button
sk: Prepínač

en: Range
sk: Rozsah

en: Rapidmail Fields
sk: Rapidmail polia

en: Rate us on WordPress
sk: Ohodnoť nás na WordPress

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Rating Icon
sk: Ikona hodnotenia

en: Rating Message on Hover
sk: Správa hodnotenia pri prejdení myšou

en: Rating Message on Select
sk: Správa hodnotenia pri výbere

en: Rating Position
sk: Pozícia hodnotenia

en: Razorpay Accounts
sk: Účty Razorpay

en: Razorpay Client ID is missing
sk: Chýba Razorpay Client ID

en: Razorpay Dashboard
sk: Panel Razorpay

en: Razorpay Dyanmic Amount Field is not Selected
sk: Pole pre dynamickú sumu Razorpay nie je vybrané

en: Razorpay Fixed Amount is not valid
sk: Pevná suma Razorpay nie je platná

en: Razorpay Integrations Video
sk: Video o integráciách Razorpay

en: Razorpay Order ID Field is not Selected
sk: Pole pre ID objednávky Razorpay nie je vybrané

en: Razorpay Payment Field
sk: Pole pre platbu Razorpay

en: Razorpay Settings
sk: Nastavenia Razorpay

en: ReCaptcha validation failed.
sk: Overenie ReCaptcha zlyhalo.

en: Read More
sk: Čítať viac

en: Read Only
sk: Iba na čítanie

en: Read entries
sk: Prečítané záznamy

en: Read-only
sk: Iba na čítanie

en: Readonly
sk: Iba na čítanie

en: Readonly feature allows you to set a field as read-only, meaning that users will not be able to edit the content of that field. You can toggle this option to enable or disable the setting.
sk: Funkcia len na čítanie ti umožňuje nastaviť pole ako len na čítanie, čo znamená, že používatelia nebudú môcť upravovať obsah tohto poľa. Túto možnosť môžeš prepnúť na povolenie alebo zakázanie nastavenia.

en: Recipient Email
sk: E-mail príjemcu

en: Recipient List are required for rapidmail api
sk: Pre API rapidmail je potrebný zoznam príjemcov

en: Recipient Name
sk: Meno príjemcu

en: Recipient:
sk: Príjemca:

en: Recipients:
sk: Príjemcovia:

en: Record Create
sk: Vytvorenie záznamu

en: Record Create/Edit
sk: Vytvorenie/úprava záznamu

en: Record Delete
sk: Vymazanie záznamu

en: Record Edit
sk: Úprava záznamu

en: Record Owner
sk: Vlastník záznamu

en: Rectangle
sk: Obdĺžnik

en: Redirect Link
sk: Odkaz presmerovania

en: Redirect Page
sk: Presmerovanie na stránku

en: Redirect Page Url
sk: URL adresa presmerovaciej stránky

en: Redirect Page:
sk: Presmerovať na stránku:

en: Redirect URL
sk: URL presmerovanie

en: Redirect page (already activated):
sk: Presmerovať na stránku (už aktivovanú):

en: Redirecting Home in
sk: Presmerovanie domov za

en: Redirection url name cann't be empty
sk: Názov URL presmerovania nemôže byť prázdny

en: RedirectionUrl:
sk: URL presmerovania:

en: Redo
sk: Znovu

en: Redo Button
sk: Tlačidlo znovu

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Refresh ACF fields
sk: Obnoviť ACF polia

en: Refresh Activecapmaign Field
sk: Obnoviť pole activecapmaign

en: Refresh Activecapmaign Tags
sk: Obnoviť značky activecapmaign

en: Refresh Acumbamail Fields
sk: Obnoviť polia acumbamail

en: Refresh All oneDrive Folders
sk: Obnoviť všetky priečinky oneDrive

en: Refresh Analytics Table Headers
sk: Obnoviť hlavičky tabuliek analytics

en: Refresh Analytics Workspaces
sk: Obnoviť pracovné priestory analytics

en: Refresh Autonami Fields
sk: Obnoviť polia autonami

en: Refresh Autonami Lists And Tags
sk: Obnoviť zoznamy a značky autonami

en: Refresh Bigin Modules
sk: Obnoviť bigin moduly

en: Refresh Bigin Related Lists
sk: Obnoviť súvisiace zoznamy bigin

en: Refresh CRM Assignment Rules
sk: Obnoviť pravidlá priradenia CRM

en: Refresh CRM Layouts
sk: Obnoviť rozloženia CRM

en: Refresh CRM Modules
sk: Obnoviť moduly CRM

en: Refresh CRM Owners
sk: Obnoviť vlastníkov CRM

en: Refresh CRM Related Lists
sk: Obnoviť súvisiace zoznamy CRM

en: Refresh CRM Tags
sk: Obnoviť CRM značky

en: Refresh Campaigns Contact Fields
sk: Obnoviť kontaktné polia kampaní

en: Refresh Campaigns Lists
sk: Obnoviť zoznamy kampaní

en: Refresh Creator Fields
sk: Obnoviť polia Creator

en: Refresh Desk Departments
sk: Obnoviť oddelenia Desk

en: Refresh Desk Fields
sk: Obnoviť polia Desk

en: Refresh Desk Portals
sk: Obnoviť portály Desk

en: Refresh Fields
sk: Obnoviť polia

en: Refresh Fluent CRM List
sk: Obnoviť Fluent CRM zoznam

en: Refresh Groundhogg Tags
sk: Obnoviť groundhogg značky

en: Refresh Groups
sk: Obnoviť skupiny

en: Refresh MailChimp Tags
sk: Obnoviť MailChimp značky

en: Refresh MailPoet List
sk: Obnoviť zoznam MailPoet

en: Refresh MarketingHub Contact Fields
sk: Obnoviť kontaktné polia MarketingHub

en: Refresh MarketingHub Lists
sk: Obnoviť zoznamy MarketingHub

en: Refresh MetaBox List
sk: Obnoviť zoznam MetaBox

en: Refresh Milestones
sk: Obnoviť míľniky

en: Refresh Owners
sk: Obnoviť vlastníkov

en: Refresh Portal Users
sk: Obnoviť používateľov portálu

en: Refresh Post Types
sk: Obnoviť typy príspevkov

en: Refresh Project Groups
sk: Obnoviť skupiny projektu

en: Refresh Projects
sk: Obnoviť projekty

en: Refresh Projects Portals
sk: Obnoviť portály projektov

en: Refresh SendFox List
sk: Obnoviť SendFox zoznam

en: Refresh Sendinblue Lists
sk: Obnoviť sendinblue zoznamy

en: Refresh Sendinblue Templates
sk: Obnoviť sendinblue šablóny

en: Refresh Sign Templates
sk: Obnoviť šablóny podpisov

en: Refresh Sub Folders
sk: Obnoviť podpriečinky

en: Refresh Tags
sk: Obnoviť značky

en: Refresh Task Layouts
sk: Obnoviť rozloženia úloh

en: Refresh Telegram List
sk: Obnoviť telegram zoznam

en: Refresh Template Details
sk: Obnoviť detaily šablóny

en: Refresh WorkDrive Team Folders
sk: Obnoviť priečinky tímu WorkDrive

en: Refresh WorkDrive Teams
sk: Obnoviť tímy WorkDrive

en: RegEx Pattern
sk: RegEx vzor

en: Regex Pattern
sk: Vzor regex

en: Registration successfully done.
sk: Registrácia úspešne dokončená.

en: Reject Success Message
sk: Správa o úspešnom odmietnutí

en: Rejection Success redirect page:
sk: Stránka presmerovania po úspešnom odmietnutí:

en: Related Info
sk: Súvisiace informácie

en: Related List #
sk: Súvisiaci zoznam #

en: Related List:
sk: Súvisiaci zoznam:

en: RelatedList is empty
sk: RelatedList je prázdny

en: RelatedLists refresh failed Cause:
sk: Obnovenie súvisiacich zoznamov zlyhalo. Príčina:

en: RelatedLists refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie súvisiacich zoznamov zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: RelatedLists refresh failed. please try again
sk: Obnovenie súvisiacich zoznamov zlyhalo. Skúste to znova

en: RelatedLists refreshed
sk: Súvisiace zoznamy obnovené

en: Relative to Today (± Days)
sk: Relatívne k dnešku (± dni)

en: Remember,
sk: Nezabudni,

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove Button
sk: Tlačidlo odstrániť

en: Repeat
sk: Opakovať

en: Repeat-X
sk: Opakovať-x

en: Repeat-Y
sk: Opakovať-y

en: Repeater
sk: Opakovač

en: Replace Previous Options
sk: Nahradiť predchádzajúce možnosti

en: Reply To
sk: Odpoveď na

en: Reply-To Email Address
sk: E-mailová adresa pre odpoveď

en: Repopulate form fields with previous partial entry
sk: Znovu vyplniť polia formulára s predchádzajúcim čiastočným záznamom

en: Report preferrences saved successfully
sk: Predvoľby reportov boli úspešne uložené

en: Request parameter is empty
sk: Parameter požiadavky je prázdny

en: Requested parameter is empty
sk: Požadovaný parameter je prázdny

en: Require user to be logged in for submit form
sk: Vyžadovať, aby bol používateľ prihlásený pre odoslanie formulára

en: Required
sk: Povinné

en: Required Field
sk: Povinné pole

en: Required data not found.
sk: Požadované údaje neboli nájdené.

en: Reset Password Fields
sk: Polia na obnovenie hesla

en: Reset Style
sk: Resetovať štýl

en: Response:
sk: Odpoveď:

en: Responses
sk: Odpovede

en: Result is empty
sk: Výsledok je prázdny

en: Retain comments for subsequent recurrences
sk: Zachovať komentáre pre následné opakovania

en: Review us
sk: Ohodnoť nás

en: Right
sk: Vpravo

en: Right Currency
sk: Mena vpravo

en: Right Number
sk: Číslo vpravo

en: Right to Left
sk: Sprava doľava

en: Role
sk: Rola

en: Round
sk: Zaokrúhlenie

en: Round to Closest Fraction Digits:
sk: Zaokrúhliť na najbližšie desatinné miesta:

en: Round to Closest Integer:
sk: Zaokrúhliť na najbližšie celé číslo:

en: Row Gap
sk: Medzera medzi riadkami

en: Row Selected
sk: Vybraný riadok

en: SID, Auth Token,From Number and mapping fields are required for rapidmail api
sk: Pre API rapidmail sú potrebné SID, Auth Token, From Number a mapovacie polia

en: SMTP Authentication
sk: SMTP autentifikácia

en: SMTP Host
sk: SMTP hostiteľ

en: SMTP Password
sk: SMTP heslo

en: SMTP Port
sk: SMTP port

en: SMTP Username
sk: SMTP používateľské meno

en: SMTP config saved successfully.
sk: Konfigurácia SMTP bola úspešne uložená.

en: SVG file is not valid
sk: SVG súbor nie je platný

en: Satisfied
sk: Spokojný

en: Saturate
sk: Nasýtenie

en: Saturation
sk: Sýtosť

en: Saturday
sk: Sobota

en: Save
sk: Uložiť

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Save Draft
sk: Uložiť koncept

en: Save Draft Button available in Pro version of Bit Form.
sk: Tlačidlo Uložiť koncept je dostupné v Pro verzii Bit Form.

en: Save Step Progress
sk: Uložiť priebeh krokov

en: Save Template
sk: Uložiť šablónu

en: Save as Draft
sk: Uložiť ako koncept

en: Save draft only for logged in users
sk: Uložiť koncept len pre prihlásených používateľov

en: Save draft when user leaves the form page
sk: Uložiť koncept, keď používateľ opustí stránku formulára

en: Save only if email address or phone number is provided
sk: Uložiť len ak je poskytnutá e-mailová adresa alebo telefónne číslo

en: Saved successfully.
sk: Úspešne uložené.

en: Saving API key...
sk: Ukladám API kľúč...

en: Saving Generel Settings...
sk: Ukladajú sa všeobecné nastavenia...

en: Saving Payment Setting...
sk: Ukladanie nastavení platby...

en: Saving...
sk: Ukladám...

en: Screen
sk: Obrazovka

en: Search
sk: Hľadať

en: Search Box
sk: Vyhľadávacie pole

en: Search Clearable
sk: Vyhľadávanie sa dá vymazať

en: Search Clearable:
sk: Vyhľadávanie sa dá vymazať:

en: Search Placeholder
sk: Zástupný text vyhľadávania

en: Search Placeholder Modify
sk: Úprava zástupného textu vyhľadávania

en: Search Result
sk: Výsledok vyhľadávania

en: Secret Key
sk: Tajný kľúč

en: Secret Key:
sk: Tajný kľúč:

en: Secret key cann't be empty
sk: Tajný kľúč nemôže byť prázdny

en: Section
sk: Sekcia

en: See Demo
sk: Zobraziť ukážku

en: Select
sk: Vyber

en: Select A Page:
sk: Vyber stránku:

en: Select API
sk: Vyber API

en: Select Action
sk: Vyber akciu

en: Select Actions
sk: Vyber akcie

en: Select Amount Field
sk: Vyber pole sumy

en: Select Application
sk: Vyber aplikáciu

en: Select Assignment Rule
sk: Vyber pravidlo priradenia

en: Select Attachment
sk: Vybrať prílohu

en: Select Audience List
sk: Vyber zoznam publika

en: Select Author
sk: Vyber autora

en: Select Chat List
sk: Vybrať zoznam chatov

en: Select Currency
sk: Vyber menu

en: Select Date
sk: Vyber dátum

en: Select Date-Time
sk: Vyber dátum-čas

en: Select Department
sk: Vyber oddelenie

en: Select Email Field
sk: Vyber e-mailové pole

en: Select Email Template
sk: Vyber šablónu e-mailu

en: Select Event
sk: Vyber udalosť

en: Select Field
sk: Vyber pole

en: Select Fields
sk: Vybrať polia

en: Select Fields for Report:
sk: Vyber polia pre správu:

en: Select File Type
sk: Vyber typ súboru

en: Select File Upload Fields
sk: Vybrať polia pre nahrávanie súborov

en: Select Flag
sk: Vyber príznak

en: Select Fluent CRM list
sk: Vyber Fluent CRM zoznam

en: Select Folder
sk: Vyber priečinok

en: Select Form
sk: Vyber formulár

en: Select Form Field
sk: Vyber pole formulára

en: Select Forms
sk: Vyber formuláre

en: Select Frequency
sk: Vyber frekvenciu

en: Select Group
sk: Vyber skupinu

en: Select Hooks to Call
sk: Vyber hooky na volanie

en: Select Integation
sk: Vyber integráciu

en: Select Layout
sk: Vyber rozloženie

en: Select List
sk: Vyber zoznam

en: Select Locale
sk: Vyber jazyk

en: Select Message
sk: Vyber správu

en: Select Milestone
sk: Vyber míľnik

en: Select Module
sk: Vybrať modul

en: Select Note Type
sk: Vyber typ poznámky

en: Select One
sk: Vyber jeden

en: Select Order Id Field
sk: Vyber pole pre ID objednávky

en: Select Owner
sk: Vyber vlastníka

en: Select PDF Template
sk: Vyber PDF šablónu

en: Select Page
sk: Vyber stránku

en: Select Page To Redirect
sk: Vyber stránku na presmerovanie

en: Select Pipeline
sk: Vyber pipeline

en: Select Portal
sk: Vyber portál

en: Select Post Type
sk: Vyber typ príspevku

en: Select Product
sk: Vyber produkt

en: Select Project
sk: Vyber projekt

en: Select Recipients
sk: Vybrať príjemcov

en: Select Recurring Frequency
sk: Vyber frekvenciu opakovania

en: Select Related Module
sk: Vybrať súvisiaci modul

en: Select Reminder Type
sk: Vyber typ pripomienky

en: Select Shipping Amount Field
sk: Vyber pole sumy za dopravu

en: Select Spreadsheet
sk: Vyber tabuľku

en: Select Stage
sk: Vyber fázu

en: Select Status
sk: Vyber stav

en: Select Table
sk: Vybrať tabuľku

en: Select Task
sk: Vyber úlohu

en: Select Tasklist
sk: Vyber zoznam úloh

en: Select Tasklist Flag
sk: Vyber príznak zoznamu úloh

en: Select Team
sk: Vyber tím

en: Select Template
sk: Vybrať šablónu

en: Select Time
sk: Vyber čas

en: Select Transaction Mode (Live or Sandbox).
sk: Vyber režim transakcie (živý alebo sandbox).

en: Select Type
sk: Vyber typ

en: Select Type *
sk: Vyber typ *

en: Select User Type
sk: Vyber typ používateľa

en: Select Version:
sk: Vyberte verziu:

en: Select Week
sk: Vyber týždeň

en: Select Workbook
sk: Vyber zošit

en: Select Worksheet
sk: Vyber hárok

en: Select Workspace
sk: Vybrať pracovný priestor

en: Select a Bitform
sk: Vyber bitform

en: Select a Form
sk: Vyber formulár

en: Select a valid currency for the selected payment method types
sk: Vyber platnú menu pre vybrané typy platobných metód

en: Select an App
sk: Vyber aplikáciu

en: Select at least ${field.minimum} option(s)
sk: Vyber aspoň ${field.minimum} možnosť(i)

en: Select file upload fields
sk: Vybrať polia pre nahrávanie súborov

en: Select one of the defined WordPress post types Or custom post types for the post.
sk: Vyber jeden z definovaných typov príspevkov WordPress alebo vlastných typov príspevkov.

en: Select tag
sk: Vyber značku

en: Select the status for the post. If published status is selected and the post date is in the future, it will automatically be changed to scheduled
sk: Vyber stav príspevku. Ak je vybraný stav publikovaný a dátum príspevku je v budúcnosti, automaticky sa zmení na naplánovaný

en: Select the user to be assigned to the post.
sk: Vyber používateľa, ktorý bude priradený k príspevku.

en: Select type
sk: Vyber typ

en: Selected Country Clearable
sk: Vybraná krajina sa dá vymazať

en: Selected Currency Clearable
sk: Vybraná mena sa dá vymazať

en: Selected Option Clearable:
sk: Vybraná možnosť sa dá vymazať:

en: Selected Option Image
sk: Obrázok vybranej možnosti

en: Selected User
sk: Vybraný používateľ

en: Send
sk: Odoslať

en: Send Activation Email
sk: Poslať aktivačný e-mail

en: Send Email
sk: Poslať email

en: Send Notification Mail
sk: Poslať notifikačný e-mail

en: Send Test Mail
sk: Odoslať testovací e-mail

en: Send entries to CRM approval list.
sk: Poslať záznamy do zoznamu schvaľovania CRM.

en: Send entries to approval list in Zoho Bigin.
sk: Poslať záznamy do zoznamu schválení v Zoho Bigin.

en: Send entries to approval list in Zoho Recruit
sk: Poslať záznamy do zoznamu na schválenie v Zoho Recruit

en: SendFox Access Token
sk: SendFox prístupový token

en: SendFox Fields
sk: SendFox polia

en: SendFox List Fields
sk: SendFox polia zoznamu

en: SendFox Unsubscribe Fields
sk: SendFox polia pre odhlásenie

en: Sendinblue Fields
sk: Sendinblue polia

en: Sendinblue fields refresh failed. please try again
sk: Obnovenie Sendinblue polí zlyhalo. Skúste to znova

en: Sendinblue fields refreshed
sk: Sendinblue polia obnovené

en: Sending...
sk: Odosielanie...

en: Sends the click details of AdWords Ads to Zoho CRM.
sk: Posiela detaily kliknutí z reklám AdWords do Zoho CRM.

en: Sepia
sk: Sépia

en: Set Default Value
sk: Nastav predvolenú hodnotu

en: Set a regular expression pattern that the input value should match for the field.
sk: Nastav regulárny výraz, ktorému by mala zodpovedať vstupná hodnota poľa.

en: Set maximum number to be selected for dropdown option
sk: Nastav maximálny počet možností, ktoré je možné vybrať v rozbaľovacom menu

en: Set minimum number to be selected for dropdown option
sk: Nastav minimálny počet možností, ktoré je možné vybrať v rozbaľovacom menu

en: Set owner of current record
sk: Nastaviť vlastníka aktuálneho záznamu

en: Set to previous business day
sk: Nastaviť na predchádzajúci pracovný deň

en: Setting
sk: Nastavenie

en: Setting details is empty
sk: Podrobnosti nastavenia sú prázdne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Shadow
sk: Tieň

en: Shadow Color
sk: Farba tieňa

en: Shadow Style
sk: Štýl tieňa

en: Shape
sk: Tvar

en: Share Settings
sk: Nastavenia zdieľania

en: Share Table
sk: Zdieľať tabuľku

en: Share Table with users pushed to Zoho Analytics.
sk: Zdieľať tabuľku s používateľmi odoslanými do Zoho Analytics.

en: Share Workbook
sk: Zdieľať zošit

en: Share via Direct URL
sk: Zdieľať cez priamu URL

en: Share via Direct URL (Conversational Form)
sk: Zdieľať cez priamu URL (konverzačný formulár)

en: Share with users: (optional)
sk: Zdieľať s používateľmi: (voliteľné)

en: Share workbook with users pushed to Zoho Sheet.
sk: Zdieľať zošit s používateľmi odoslaný do Zoho Sheet.

en: Shipping
sk: Doručenie

en: Shipping Amount
sk: Suma za dopravu

en: Shipping Cost
sk: Náklady na dopravu

en: Short Code
sk: Krátky kód

en: Shortcode
sk: Skrátený kód

en: Shortcode patterns (Ex:
sk: Vzory skrátených kódov (napr.:

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show Asterisk Symbol
sk: Zobraziť symbol hviezdičky

en: Show Buttons
sk: Zobraziť tlačidlá

en: Show Error Message
sk: Zobraziť chybovú správu

en: Show File List
sk: Zobraziť zoznam súborov

en: Show File Preview
sk: Zobraziť náhľad súboru

en: Show File Size
sk: Zobraziť veľkosť súboru

en: Show Header Icon
sk: Zobraziť ikonu hlavičky

en: Show Header Label
sk: Zobraziť štítok hlavičky

en: Show Header Subtitle
sk: Zobraziť podnadpis hlavičky

en: Show Integration Logs
sk: Zobraziť záznamy integrácie

en: Show Less
sk: Zobraziť menej

en: Show Max Size
sk: Zobraziť maximálnu veľkosť

en: Show Maximum Size
sk: Zobraziť maximálnu veľkosť

en: Show Percentage
sk: Zobraziť percentá

en: Show Progress Bar
sk: Zobraziť indikátor priebehu

en: Show Rating Message On Selected
sk: Zobraziť správu hodnotenia pri výbere

en: Show Rating Message On hover
sk: Zobraziť správu hodnotenia pri prejdení myšou

en: Show Selected Flag Image
sk: Zobraziť obrázok vlajky vybranej krajiny

en: Show Selected Option Chip:
sk: Zobraziť čip vybranej možnosti:

en: Show Selected Option Image
sk: Zobraziť obrázok vybranej možnosti

en: Show Step Header
sk: Zobraziť hlavičku kroku

en: Show UI
sk: Zobraziť UI

en: Show in Menu
sk: Zobraziť v menu

en: Show in REST API
sk: Zobraziť v REST API

en: Show the user a readable date (as per altFormat), but return something totally different to the server. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Learn more</>
sk: Zobraziť používateľovi čitateľný dátum (podľa altFormat), ale serveru vrátiť niečo úplne iné. <a href="https://flatpickr.js.org/options/#:~:text=Description-,altFormat,-String" target="_blank">Dozvedieť sa viac</>

en: Show warning message below the form description
sk: Zobraziť varovnú správu pod popisom formulára

en: Show watermark behind the page content
sk: Zobraziť vodoznak za obsahom stránky

en: Showing Icon/Image in option
sk: Zobrazenie ikony/obrázku v možnosti

en: Showing Selected Option Image
sk: Zobrazenie obrázku vybranej možnosti

en: Signature
sk: Podpis

en: Signature Pad
sk: Podpisová plocha

en: Silver
sk: Strieborná

en: Single
sk: Jeden

en: Single Entry Details View
sk: Zobrazenie detailov jedného záznamu

en: Single Entry View
sk: Zobrazenie jedného záznamu

en: Single Entry for each IP
sk: Jeden záznam pre každú IP

en: Singular Label *
sk: Označenie v jednotnom čísle *

en: Site Key
sk: Kľúč stránky

en: Size
sk: Veľkosť

en: Skip
sk: Preskočiť

en: Skip exist Contact
sk: Preskočiť existujúci kontakt

en: Skip if contact already exist in Autonami
sk: Preskočiť, ak kontakt už existuje v Autonami

en: Skip if contact already exist in FluentCRM
sk: Preskočiť, ak kontakt už existuje vo FluentCRM

en: Slider
sk: Posúvač

en: Snackbar Message
sk: Správa v snackbare

en: Snippets
sk: Úryvky

en: Solid
sk: Plná

en: Some of the test fields are empty or an invalid email supplied
sk: Niektoré z testovacích polí sú prázdne alebo bol zadaný neplatný e-mail

en: Some servers block emails if "From Email" differs from the authenticated (login) email— use the same email to ensure delivery.
sk: Niektoré servery blokujú e-maily, ak sa „E-mail odosielateľa“ líši od autentifikovaného (prihláseného) e-mailu — použite rovnaký e-mail na zabezpečenie doručenia.

en: Something went wrong, Try again.
sk: Niečo sa pokazilo, skús to znova.

en: Sorry
sk: Prepáč

en: Sorry! Your URL Is Invalid!!
sk: Prepáč! Tvoja URL je neplatná!!

en: Sorry!! Entry limit exceeded
sk: Prepáč!! Limit záznamov prekročený

en: Sorry!! You have already submitted from this IP address
sk: Prepáč!! Z tejto IP adresy si už odoslal formulár

en: Sorry!! Your IP address is %s, Blocked from submitting the form
sk: Prepáč!! Tvoja IP adresa je %s, zablokovaná pre odosielanie formulára

en: Sorry, Error occured in saving form entry data
sk: Ľutujeme, pri ukladaní údajov záznamu formulára sa vyskytla chyba

en: Sorry, Error occured in updated form
sk: Ľutujeme, pri aktualizácii formulára sa vyskytla chyba

en: Sorry, Error occurred in saving form entry
sk: Ľutujeme, pri ukladaní záznamu formulára sa vyskytla chyba

en: Sorry, error occurred in logging form entry
sk: Ľutujeme, pri zaznamenávaní záznamu formulára sa vyskytla chyba

en: Sort Order
sk: Poradie zoradenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Space
sk: Medzera

en: Space Between
sk: Medzera medzi

en: Spacer
sk: Medzera

en: Spacing
sk: Rozostupy

en: Specify item's minimum size (in pixels)
sk: Zadaj minimálnu veľkosť položky (v pixeloch)

en: Specify the check position.
sk: Zadaj pozíciu zaškrtnutia.

en: Specify the number of columns to display the options in. Leave blank to display the options as needed space.
sk: Zadaj počet stĺpcov na zobrazenie možností. Nechaj prázdne pre zobrazenie možností podľa potrebného priestoru.

en: Split
sk: Rozdelené

en: Spreadsheet refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie tabuľky zlyhalo. Dôvod: %s. Skús to znova

en: Spreadsheet refresh failed. please try again
sk: Obnovenie tabuľky zlyhalo. Skús to znova

en: Spreadsheet refreshed
sk: Tabuľka obnovená

en: Spreadsheets:
sk: Tabuľky:

en: Stage:
sk: Fáza:

en: Standalone
sk: Samostatné

en: Start Time
sk: Čas začiatku

en: Start With
sk: Začína na

en: State:
sk: Štát:

en: Static
sk: Statický

en: Static Password
sk: Statické heslo

en: Status
sk: Stav

en: Step Header Switchable
sk: Hlavička kroku je prepínateľná

en: Step Label
sk: Označenie kroku

en: Step Settings
sk: Nastavenia kroku

en: Step Subtitle
sk: Podnadpis kroku

en: Step-
sk: Krok-

en: Step:
sk: Krok:

en: Stripe Developer Dashboard
sk: Stripe vývojársky panel

en: Stripe Dyanmic Amount Field is not Selected
sk: Pole pre dynamickú sumu Stripe nie je vybrané

en: Stripe Dynamic Amount Field is not Selected
sk: Pole pre dynamickú sumu Stripe nie je vybrané

en: Stripe Fixed Amount is not valid
sk: Pevná suma Stripe nie je platná

en: Stripe Integrations Video
sk: Video o integráciách Stripe

en: Stripe Minimum Amount is
sk: Minimálna suma pre Stripe je

en: Stripe Payment Field
sk: Pole pre platbu Stripe

en: Stripe Settings
sk: Nastavenia Stripe

en: Stripe provide a variety of themes for the payment form. You can choose the theme that best suits theme your payment form. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Learn more</a>
sk: Stripe poskytuje rôzne témy pre platobný formulár. Môžeš si vybrať tému, ktorá najlepšie vyhovuje tvojmu platobnému formuláru. <a target="_blank" href="https://stripe.com/docs/elements/appearance-api">Dozvedieť sa viac</a>

en: Stripe provide minimum or maximum amount for different payment method type and currency. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>learn more</a>
sk: Stripe poskytuje minimálnu alebo maximálnu sumu pre rôzne typy platobných metód a meny. <a target='_blank' href='https://stripe.com/docs/currencies#minimum-and-maximum-charge-amounts'>Dozvedieť sa viac</a>

en: Stripe publishable key is missing
sk: Chýba publikovateľný kľúč Stripe

en: Style
sk: Štýl

en: Sub Folders refresh failed. please try again
sk: Obnovenie podpriečinkov zlyhalo. Skúste to znova

en: Sub Folders refreshed
sk: Podpriečinky obnovené

en: Sub Title
sk: Podnadpis

en: Subject:
sk: Predmet:

en: Submit button cannot be removed
sk: Tlačidlo odoslania nemožno odstrániť

en: Subscription
sk: Predplatné

en: Subscription:
sk: Predplatné:

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Subtitle is an optional description that appears under the Field Label. You can show or hide the field subtitle by toggling this option.
sk: Podnadpis je voliteľný popis, ktorý sa zobrazuje pod štítkom poľa. Podnadpis poľa môžeš zobraziť alebo skryť prepnutím tejto možnosti.

en: Subtitle:
sk: Podnadpis:

en: Success Message
sk: Správa o úspechu

en: Success Message:
sk: Správa o úspechu:

en: Success Messages
sk: Správy o úspechu

en: Success redirect Page:
sk: Úspešné presmerovanie na stránku:

en: Success/Error Messages
sk: Správy o úspechu/chybe

en: Successfully Integrated
sk: Úspešne integrované

en: Suggestion
sk: Návrh

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: Suggestions allows you to add a custom suggestion list that will display suggestions as the user types in the input field.
sk: Návrhy ti umožňujú pridať vlastný zoznam návrhov, ktorý sa zobrazí, keď používateľ píše do vstupného poľa.

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: Support
sk: Podpora

en: Supported Arithmetic Operators: ( +, -, *, / ) and Supported Relational Operators: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )
sk: Podporované aritmetické operátory: ( +, -, *, / ) a podporované relačné operátory: ( =, !=, <, >, <=, >=, LIKE, NOT LIKE, IN, NOT IN, BETWEEN )

en: Symbol Position:
sk: Pozícia symbolu:

en: Table
sk: Tabuľka

en: Table Caption
sk: Nadpis tabuľky

en: Table Deleted Successfully
sk: Tabuľka bola úspešne odstránená

en: Table Even Row
sk: Párny riadok tabuľky

en: Table Headers refresh failed. please try again
sk: Obnovenie hlavičiek tabuliek zlyhalo. Skúste to znova

en: Table Headers refreshed
sk: Hlavičky tabuliek obnovené

en: Table Odd Row
sk: Nepárny riadok tabuľky

en: Table Rows
sk: Riadky tabuľky

en: Table Wrapper
sk: Obal tabuľky

en: Table:
sk: Tabuľka:

en: Tables refresh failed. please try again
sk: Obnovenie tabuliek zlyhalo. Skúste to znova

en: Tables refreshed
sk: Tabuľky obnovené

en: Tablet View
sk: Zobrazenie na tablete

en: Tag Name
sk: Názov značky

en: Tag Records
sk: Označiť záznamy

en: Tag is empty
sk: Tag je prázdny

en: Tags
sk: Značky

en: Tags Refreshed
sk: Značky obnovené

en: Tags refresh failed Cause:
sk: Obnovenie značiek zlyhalo. Príčina:

en: Tags refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie štítkov zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Tags refresh failed. please try again
sk: Obnovenie značiek zlyhalo. Skúste to znova

en: Tags refreshed
sk: Značky obnovené

en: Tags:
sk: Značky:

en: Task Layout
sk: Rozloženie úlohy

en: Task Layouts refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie rozložení úloh zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Task Layouts refresh failed. please try again
sk: Obnovenie rozložení úloh zlyhalo. Skús to znova

en: Task Layouts refreshed
sk: Rozloženia úloh obnovené

en: Task:
sk: Úloha:

en: Tasklist Flag:
sk: Príznak zoznamu úloh:

en: Tasklist:
sk: Zoznam úloh:

en: Tasklists refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie zoznamov úloh zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Tasklists refresh failed. please try again
sk: Obnovenie zoznamov úloh zlyhalo. Skús to znova

en: Tasklists refreshed
sk: Zoznamy úloh obnovené

en: Tasks refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie úloh zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Tasks refresh failed. please try again
sk: Obnovenie úloh zlyhalo. Skús to znova

en: Tasks refreshed
sk: Úlohy obnovené

en: Tax (%)
sk: Daň (%)

en: Tax Amount Type
sk: Typ sumy dane

en: Team:
sk: Tím:

en: Teams refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie tímov zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Teams refresh failed. please try again
sk: Obnovenie tímov zlyhalo. Skús to znova

en: Teams refreshed
sk: Tímy obnovené

en: Template Details refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie detailov šablóny zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Template Details refresh failed. please try again
sk: Obnovenie detailov šablóny zlyhalo. Skús to znova

en: Template Details refreshed
sk: Detaily šablóny obnovené

en: Template Name
sk: Názov šablóny

en: Template Name:
sk: Názov šablóny:

en: Template name cann't be empty
sk: Názov šablóny nemôže byť prázdny

en: Template not found, by this name:
sk: Šablóna s týmto názvom nebola nájdená:

en: Template:
sk: Šablóna:

en: Templates failed. please try again
sk: Šablóny zlyhali. Skúste to znova

en: Templates refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie šablón zlyhalo. Príčina: %s. Skúste to znova

en: Templates refresh failed. please try again
sk: Obnovenie šablón zlyhalo. Skús to znova

en: Templates refreshed
sk: Šablóny obnovené

en: Templates:
sk: Šablóny:

en: Temporary file not accessible
sk: Dočasný súbor nie je prístupný

en: Terrible
sk: Hrozné

en: Test Webhook
sk: Otestovať webhook

en: Text Align
sk: Zarovnanie textu

en: Text Color
sk: Farba textu

en: Thank you for installing Bit Form.
sk: Ďakujeme za inštaláciu Bit Form.

en: Thank you for using our product! We're sorry,
sk: Ďakujeme za používanie nášho produktu! Je nám ľúto,

en: The hide field feature allows you to hide the field from the user on the form. You can toggle this option to show or hide the field.
sk: Funkcia skrytia poľa ti umožňuje skryť pole pred používateľom vo formulári. Túto možnosť môžeš prepnúť na zobrazenie alebo skrytie poľa.

en: The record is updated if it already exists else it is inserted as a new record.
sk: Záznam sa aktualizuje, ak už existuje, inak sa vloží ako nový záznam.

en: The reverse button feature allows to reverse the clear and undo button. You can toggle this option to reverse clear and undo button.
sk: Funkcia obráteného tlačidla umožňuje obrátiť tlačidlá vymazať a späť. Túto možnosť môžeš prepnúť na obrátenie tlačidiel vymazať a späť.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
sk: Nahraný súbor prekračuje direktívu MAX_FILE_SIZE, ktorá bola špecifikovaná v HTML formulári.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
sk: Nahraný súbor prekračuje direktívu upload_max_filesize v php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
sk: Nahraný súbor bol nahraný iba čiastočne.

en: The webhook, email notification & integrations will trigger after the responder confirms their Opt-In.
sk: Webhook, e-mailové upozornenie a integrácie sa spustia po tom, ako respondent potvrdí svoje prihlásenie.

en: Theme
sk: Téma

en: Theme Color:
sk: Farba témy:

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy

en: Then click on the
sk: Potom klikni na tlačidlo

en: Then get the secret key. Go to the Profile → Settings and click the secret tab. You will find secret list or Generate New Secret.
sk: Potom získaj tajný kľúč. Prejdi do Profil → Nastavenia a klikni na kartu tajné. Nájdeš zoznam tajných kľúčov alebo Generovať nový tajný kľúč.

en: There is more than one paypal field in your form. please select the style icon
sk: Vo vašom formulári je viac ako jedno pole Paypal. Prosím, klikni na ikonu štýlu

en: There is no paypal field in your form.
sk: Vo vašom formulári nie je žiadne pole Paypal.

en: There may have been a problem during auto-migrating your Bit Forms from V1 to V2.
sk: Počas automatickej migrácie tvojich Bit Forms z V1 na V2 sa mohol vyskytnúť problém.

en: This Requested account has been rejected successfully.
sk: Táto požadovaná žiadosť o účet bola úspešne zamietnutá.

en: This action is required.
sk: Táto akcia je povinná.

en: This allows browser to display an appropriate virtual keyboard if needed. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Learn more</a>
sk: Toto umožňuje prehliadaču zobraziť vhodnú virtuálnu klávesnicu, ak je to potrebné. <a target='_blank' href='https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/inputmode'>Dozvedieť sa viac</a>

en: This allows to make the field mandatory for users to fill out before submitting the form. You can toggle this option to use or disable the required.
sk: Toto umožňuje nastaviť pole ako povinné pre používateľov pred odoslaním formulára. Túto možnosť môžeš prepnúť na použitie alebo zakázanie povinného poľa.

en: This allows to show the header icon. You can toggle this option to show or hide the header icon.
sk: Toto umožňuje zobraziť ikonu hlavičky. Túto možnosť môžeš prepnúť na zobrazenie alebo skrytie ikony hlavičky.

en: This allows to show the rating message on hover. You can toggle this option to show or hide the rating message on hover.
sk: Toto umožňuje zobraziť správu hodnotenia pri prejdení myšou. Túto možnosť môžeš prepnúť na zobrazenie alebo skrytie správy hodnotenia pri prejdení myšou.

en: This allows to show the rating message on rating selected. You can toggle this option to show or hide the rating message on rating selected.
sk: Toto umožňuje zobraziť správu hodnotenia pri výbere hodnotenia. Túto možnosť môžeš prepnúť na zobrazenie alebo skrytie správy hodnotenia pri výbere hodnotenia.

en: This allows to show the stem button settings. You can toggle this option to show or hide the stem button settings.
sk: Toto umožňuje zobraziť nastavenia tlačidla kroku. Túto možnosť môžeš prepnúť na zobrazenie alebo skrytie nastavení tlačidla kroku.

en: This allows to show the step label. You can toggle this option to show or hide the step label.
sk: Toto umožňuje zobraziť štítok kroku. Túto možnosť môžeš prepnúť na zobrazenie alebo skrytie štítku kroku.

en: This allows to show the step subtitle. You can toggle this option to show or hide the step subtitle.
sk: Toto umožňuje zobraziť podnadpis kroku. Túto možnosť môžeš prepnúť na zobrazenie alebo skrytie podnadpisu kroku.

en: This field is required
sk: Toto pole je povinné

en: This file type is not allowed
sk: Tento typ súboru nie je povolený

en: This global settings will be set as the default for any new PDF attachment generated from your forms.
sk: Tieto globálne nastavenia budú nastavené ako predvolené pre akúkoľvek novú PDF prílohu generovanú z tvojich formulárov.

en: This may take a few minutes...
sk: Môže to trvať niekoľko minút...

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu
sk: Toto zobrazí typ príspevku v administrátorskom menu a kde toto menu zobraziť

en: This show the post type in the admin menu and where to show that menu.
sk: Toto zobrazí typ príspevku v administrátorskom menu a kde toto menu zobraziť.

en: This type should be shown in the admin UI and is publicly queryable
sk: Tento typ by sa mal zobrazovať v administrátorskom rozhraní a je verejne dopytovateľný

en: This username or email is already registered. Please, use another.
sk: Toto používateľské meno alebo e-mail je už zaregistrovaný. Prosím, použi iné.

en: This value is already taken. Please, choose a different one.
sk: Táto hodnota je už obsadená. Prosím, vyber inú.

en: This will allow the specific IP address to submit the form.
sk: Toto umožní konkrétnej IP adrese odoslať formulár.

en: This will block the specific IP address from submitting the form.
sk: Toto zablokuje konkrétnu IP adresu pred odoslaním formulára.

en: This will disable storing the user entry in the database.
sk: Toto zakáže ukladanie záznamu používateľa do databázy.

en: This will enable Google Ads conversion tracking.
sk: Toto povolí sledovanie konverzií Google Ads.

en: This will enable reCAPTCHA v3.
sk: Toto povolí reCAPTCHA v3.

en: This will limit the number of entries.
sk: Toto obmedzí počet záznamov.

en: This will prevent empty form submission.
sk: Toto zabráni odoslaniu prázdneho formulára.

en: This will validate the field when the user leaves the field.
sk: Toto overí pole, keď používateľ opustí pole.

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Ticket Owner
sk: Vlastník tiketu

en: Till Today
sk: Do dnes

en: Till Yesterday
sk: Do včera

en: Time
sk: Čas

en: Time:
sk: Čas:

en: Timeline
sk: Časová os

en: Title
sk: Názov

en: To
sk: Do

en: To Get API token, Please Visit
sk: Pre získanie API tokenu navštívte

en: To Get Access Code, Please Visit
sk: Pre získanie prístupového kódu navštív

en: To Get Api Key & Secret, Please Visit
sk: Pre získanie API kľúča a tajomstva navštív

en: To Get Auth token, Please Visit
sk: Pre získanie Auth tokenu navštív

en: To Get Client Auth token, Please Visit
sk: Pre získanie Client Auth tokenu navštívte

en: To Get Client Id & Secret, Please Visit
sk: Pre získanie Client Id a Secret navštívte

en: To get API , Please Visit
sk: Pre získanie API navštív

en: To get API Key & Secret, Please Visit
sk: Pre získanie API kľúča a tajomstva navštív

en: To get API Key, Please Visit
sk: Pre získanie API kľúča navštív

en: To get API key, Please Visit
sk: Pre získanie API kľúča navštív

en: To get API, Please Visit
sk: Pre získanie API navštív

en: To get Account SID and Auth Token , Please Visit
sk: Pre získanie Account SID a Auth Token navštívte

en: To get Client ID & Secret, Please Visit
sk: Pre získanie ID klienta a tajného kľúča navštív

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit
sk: Pre získanie Client ID a SECRET navštív

en: To get Client ID and SECRET , Please Visit Google API Console
sk: Pre získanie Client ID a SECRET navštív Google API Console

en: To get Customer ID , Please Visit
sk: Pre získanie ID zákazníka navštív

en: To get Publishable key & Secret key, Please Visit
sk: Pre získanie Publikovateľného kľúča a Tajného kľúča navštívte

en: To get Site Key and SECRET , Please Visit
sk: Pre získanie kľúča stránky a TAJNÉHO kľúča navštív

en: To get Site Key and Secret, Please Visit
sk: Pre získanie kľúča stránky a tajného kľúča navštív

en: To get Username and Password , Please Visit
sk: Pre získanie používateľského mena a hesla navštívte

en: To got Webhook , Please Visit
sk: Pre získanie Webhooku navštív

en: To show this post type data in the WP REST API
sk: Na zobrazenie údajov tohto typu príspevku v REST API WP

en: To use Arabic, Chinese, Japanese and Korean languages, you need to install additional fonts! Please navigate to the
sk: Na použitie arabčiny, čínštiny, japončiny a kórejčiny potrebuješ nainštalovať dodatočné písma! Prejdi na kartu

en: To:
sk: Komu:

en: Today
sk: Dnes

en: Token expired
sk: Token vypršal

en: Token verification failed
sk: Overenie tokenu zlyhalo

en: Tomorrow
sk: Zajtra

en: Total Entries:
sk: Celkový počet záznamov:

en: Total File size is too large
sk: Celková veľkosť súboru je príliš veľká

en: Total Maximum Size
sk: Celková maximálna veľkosť

en: Total Paid
sk: Celková zaplatená suma

en: Trailing Icon
sk: Ikona na konci

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: Transaction Mode:
sk: Režim transakcie:

en: Transition
sk: Prechod

en: Transparant
sk: Priehľadný

en: Transparent
sk: Priehľadný

en: Trigger Assignment Rules in Zoho CRM.
sk: Spustiť pravidlá priradenia v Zoho CRM.

en: Trigger CRM Blueprint
sk: Spustiť blueprint CRM

en: Trigger CRM workflows
sk: Spustiť pracovné postupy CRM

en: Trigger workflows in Zoho Bigin.
sk: Spustiť workflow v Zoho Bigin.

en: Trigger workflows in Zoho Recruit.
sk: Spustiť pracovné postupy v Zoho Recruit.

en: Try Demo
sk: Vyskúšať demo

en: Try our free webhook test website:
sk: Vyskúšaj našu bezplatnú testovaciu webovú stránku pre webhook:

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Turnstile is a free service that protects your website from spam and abuse.
sk: Turnstile je bezplatná služba, ktorá chráni tvoju webovú stránku pred spamom a zneužitím.

en: Twilio Console
sk: Twilio konzolu

en: Twilio Fields
sk: Twilio polia

en: Type
sk: Typ

en: Type of Encryption
sk: Typ šifrovania

en: Type:
sk: Typ:

en: UNLIMITED
sk: NEOBMEDZENÉ

en: Unchecked Value
sk: Hodnota pri nezaškrtnutí

en: Unconfirmed entries
sk: Nepotvrdené záznamy

en: Undo
sk: Späť

en: Undo Button
sk: Tlačidlo späť

en: Unique Entry
sk: Jedinečný záznam

en: Unique Entry Value
sk: Jedinečná hodnota záznamu

en: Unique User
sk: Jedinečný používateľ

en: Unknown upload error
sk: Neznáma chyba nahrávania

en: Unread entries
sk: Neprečítané záznamy

en: Unsplash Images
sk: Unsplash obrázky

en: Untrusted upload source
sk: Nedôveryhodný zdroj nahrávania

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update ActiveCampaign
sk: Aktualizovať ActiveCampaign

en: Update Mail Chimp
sk: Aktualizovať Mail chimp

en: Update MailPoet
sk: Aktualizovať MailPoet

en: Update Post Type
sk: Aktualizovať typ príspevku

en: Update Preferance
sk: Preferencia aktualizácie

en: Update Record
sk: Aktualizovať záznam

en: Update Responses with ActiveCampaign existing email?
sk: Aktualizovať odpovede s existujúcim e-mailom ActiveCampaign?

en: Update Responses with Google Sheet?
sk: Aktualizovať odpovede s Google sheetom?

en: Update Responses with MailChimp exist Aduience?
sk: Aktualizovať odpovede s existujúcou MailChimp publikom?

en: Update Responses with MailerLite exist Subscriber?
sk: Aktualizovať odpovede s existujúcim odberateľom MailerLite?

en: Update Responses with Mailpoet exist Subscriber?
sk: Aktualizovať odpovede s existujúcim odberateľom Mailpoet?

en: Update Responses with Sendinblue existing email?
sk: Aktualizovať odpovede s existujúcim e-mailom Sendinblue?

en: Update Row
sk: Aktualizovať riadok

en: Update Sendinblue
sk: Aktualizovať sendinblue

en: Update Subscriber
sk: Aktualizovať odberateľa

en: Update Template
sk: Aktualizovať šablónu

en: Update google Sheet
sk: Aktualizovať Google Sheet

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Updating...
sk: Aktualizuje sa...

en: Upgrade now
sk: Aktualizuj teraz

en: Upgrade to Pro
sk: Prejsť na pro verziu

en: Upload
sk: Nahrať

en: Upload Button Text:
sk: Text tlačidla nahrávania:

en: Upload Files
sk: Nahrať súbory

en: Upload Photo
sk: Nahrať fotografiu

en: Upload failed
sk: Nahrávanie zlyhalo

en: Upload on select
sk: Nahrať pri výbere

en: Upsert Preferance
sk: Preferencia upsertu

en: Upsert Record
sk: Upsert záznam

en: Upsert Records
sk: Upsert záznamov

en: Upsert Using
sk: Upsert pomocou

en: Usage Reporting Opt In.
sk: Súhlas s hlásením o používaní.

en: Use Post Taxonomy Fields
sk: Použiť polia taxonómie príspevku

en: Use Template
sk: Použiť šablónu

en: User
sk: Používateľ

en: User Approval  Method:
sk: Metóda schválenia používateľa:

en: User Email Notification
sk: E-mailové upozornenie používateľa

en: User Fields
sk: Používateľské polia

en: User Meta Field Mappping
sk: Mapovanie meta polí používateľa

en: User Name:
sk: Používateľské meno:

en: User Type:
sk: Typ používateľa:

en: User Unique
sk: Jedinečný pre používateľa

en: User name...
sk: Používateľské meno...

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Username can't be empty
sk: Používateľské meno nemôže byť prázdne

en: Users
sk: Používatelia

en: Users Refreshed
sk: Používatelia obnovení

en: Users refresh failed Cause:
sk: Obnovenie používateľov zlyhalo. Príčina:

en: Users refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie používateľov zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Users refresh failed. please try again
sk: Obnovenie používateľov zlyhalo. Skúste to znova

en: Users refreshed
sk: Používatelia obnovení

en: Validate form input on focus lost
sk: Overiť vstup formulára pri strate zamerania

en: Validate on Step Change
sk: Overiť pri zmene kroku

en: Validation Error/Invalid Message
sk: Chyba overenia/neplatná správa

en: Validations
sk: Validácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Value :
sk: Hodnota:

en: Value Format
sk: Formát hodnoty

en: Value Format Option
sk: Možnosť formátu hodnoty

en: Value Format Options
sk: Možnosti formátu hodnoty

en: Vertical
sk: Vertikálne

en: Video/Pdf Preview
sk: Náhľad videa/PDF

en: View Analytics Report
sk: Zobraziť analytickú správu

en: View Button
sk: Tlačidlo zobrazenia

en: View Format
sk: Formát zobrazenia

en: View List
sk: Zoznam zobrazení

en: View Name
sk: Názov zobrazenia

en: View Repeater Data
sk: Zobraziť údaje opakovača

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Visibility Mode
sk: Režim viditeľnosti

en: Visible
sk: Viditeľný

en: WP Auth
sk: WP autentifikácia

en: WP Authentication
sk: WP autentifikácia

en: WP User Role
sk: Rola používateľa WP

en: Watermark
sk: Vodoznak

en: Watermark Image
sk: Obrázok vodoznaku

en: Watermark Text
sk: Text vodoznaku

en: We have e-mailed your password reset link!
sk: Poslali sme ti e-mail s odkazom na obnovenie hesla!

en: Web Hook
sk: Webový hook

en: Webhook tests failed. please try again
sk: Testy webhooku zlyhali. Skús to znova

en: Wednesday
sk: Streda

en: Week
sk: Týždeň

en: Weekley
sk: Týždenne

en: Welcome to Bit Form
sk: Vitaj v bit form

en: Welcome to Bit Form Views (Beta)
sk: Vitaj v zobrazeniach bit form (beta)

en: What we collect?
sk: Čo zbierame?

en: What's New
sk: Čo je nové

en: What's New?
sk: Čo je nové?

en: When the login, forgot password or reset password any of these feature enabled in the form, the entries will not be saved in the WP database.
sk: Keď je vo formulári povolené prihlásenie, zabudnuté heslo alebo obnovenie hesla, záznamy nebudú uložené v databáze WP.

en: When to save:
sk: Kedy uložiť:

en: Whether or not to generate a default UI for managing this post type
sk: Či generovať predvolené používateľské rozhranie na správu tohto typu príspevku

en: White
sk: Biela

en: Width
sk: Šírka

en: With Condition
sk: S podmienkou

en: WooCommerce Fields
sk: WooCommerce polia

en: WooCommerce must be activated!
sk: WooCommerce musí byť aktivovaný!

en: Workbook:
sk: Zošit:

en: Workbooks refresh failed Cause: %s. please try again
sk: Obnovenie zošitov zlyhalo. Príčina: %s. Skús to znova

en: Workbooks refresh failed. please try again
sk: Obnovenie zošitov zlyhalo. Skús to znova

en: Workbooks refreshed
sk: Zošity obnovené

en: Worksheet Headers refresh failed. please try again
sk: Obnovenie hlavičiek hárku zlyhalo. Skús to znova

en: Worksheet Headers refreshed
sk: Hlavičky hárku obnovené

en: Worksheets refresh failed. please try again
sk: Obnovenie hárkov zlyhalo. Skús to znova

en: Worksheets refreshed
sk: Hárky obnovené

en: Workspace:
sk: Pracovný priestor:

en: Workspaces refresh failed Cause:
sk: Obnovenie pracovných priestorov zlyhalo. Príčina:

en: Workspaces refresh failed. please try again
sk: Obnovenie pracovných priestorov zlyhalo. Skúste to znova

en: Workspaces refreshed
sk: Pracovné priestory obnovené

en: Writeable
sk: Zapisovateľný

en: Yearly
sk: Ročne

en: Yes
sk: Áno

en: Yesterday
sk: Včera

en: You are allowed to add maximum 2 workflows
sk: Môžete pridať maximálne 2 pracovné postupy

en: You are already logged in
sk: Už si prihlásený

en: You can add or remove Clear button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Clear button.
sk: Môžeš pridať alebo odstrániť tlačidlo Vymazať z poľa Podpis. Túto možnosť môžeš prepnúť na pridanie alebo odstránenie tlačidla Vymazať.

en: You can add or remove Undo button form Signature Field. You can toggle this option to add or remove the Undo button.
sk: Môžeš pridať alebo odstrániť tlačidlo Späť z poľa Podpis. Túto možnosť môžeš prepnúť na pridanie alebo odstránenie tlačidla Späť.

en: You can use either ReCaptcha-V2 or ReCaptcha-V3 in a form. to use ReCaptcha-V2 disable the ReCaptcha-V3 from the Form Settings.
sk: V jednom formulári môžeš použiť buď ReCaptcha-V2 alebo ReCaptcha-V3. Ak chceš použiť ReCaptcha-V2, deaktivuj ReCaptcha-V3 v nastaveniach formulára.

en: You cannot add
sk: Nemôžeš pridať

en: You cannot add more than one
sk: Nemôžeš pridať viac ako jeden

en: You have been successfully logged in.
sk: Úspešne si sa prihlásil.

en: You must be logged in.
sk: Musíš byť prihlásený.

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Google reCaptcha Settings to paste them into the corresponding
sk: Potom uvidíš kľúč stránky a tajný kľúč. Skopíruj oba kľúče a vráť sa do nastavení Bit form Google reCaptcha, aby si ich vložil do príslušných polí

en: You will then see the site key and secret key. Copy both keys and back to Bit form Turnstile Settings to paste them into the corresponding
sk: Potom uvidíš kľúč stránky a tajný kľúč. Skopíruj oba kľúče a vráť sa do nastavení Bit form Turnstile, aby si ich vložil do príslušných polí

en: You will then see the site. Copy
sk: Potom uvidíš stránku. Skopíruj

en: YouTube Video
sk: YouTube video

en: YouTube channel
sk: YouTube kanál

en: Your Domain Name:
sk: Tvoj názov domény:

en: Your Zoho Creator screen name...
sk: Tvoje používateľské meno na Zoho Creator...

en: Your account has been activated successfully.&nbsp;You can now login.
sk: Tvoj účet bol úspešne aktivovaný. Teraz sa môžeš prihlásiť.

en: Your account has been rejected.
sk: Tvoj účet bol zamietnutý.

en: Your account is already activated!
sk: Tvoj účet je už aktivovaný!

en: Your account is pending for admin approval.
sk: Tvoj účet čaká na schválenie administrátorom.

en: Your account is pending for admin approval. Please wait for admin approval.
sk: Tvoj účet čaká na schválenie administrátorom. Počkaj prosím na schválenie administrátorom.

en: Zoho API Console
sk: Zoho API konzola

en: Zoho Analytics Owner Email:
sk: E-mail vlastníka Zoho analytics:

en: Zoho Creator Criteria Guide
sk: Príručka kritérií Zoho Creator

en: Zoho Fields
sk: Zoho polia

en: Zoho didn't provide column names for this table
sk: Zoho neposkytlo názvy stĺpcov pre túto tabuľku

en: Zoho didn't provide fields names for this list
sk: Zoho neposkytlo názvy polí pre tento zoznam

en: and
sk: a

en: and back to Bit form hCaptcha Settings to paste in Site Key fields.
sk: a vráť sa do nastavení Bit form hCaptcha, aby si vložil Kľúč stránky do príslušných polí.

en: and find the API Key section.
sk: a nájdi sekciu API kľúčov.

en: and find the API section.
sk: a nájdi sekciu API.

en: and watch
sk: a pozri si

en: api key field is required for hubspot api
sk: Pre API hubspot je potrebné pole API kľúča

en: button to apply the settings.
sk: pre aplikovanie nastavení.

en: button to save the settings.
sk: pre uloženie nastavení.

en: by default, it is set as private project.
sk: predvolene je nastavený ako súkromný projekt.

en: cpt type update successfully, refresh your window
sk: Typ cpt úspešne aktualizovaný, obnov svoje okno

en: create a new milestone
sk: Vytvoriť nový míľnik

en: create a new project
sk: Vytvoriť nový projekt

en: create a new task
sk: Vytvoriť novú úlohu

en: create a new tasklist
sk: Vytvoriť nový zoznam úloh

en: create new note
sk: vytvoriť novú poznámku

en: created at:
sk: vytvorené:

en: documentation
sk: dokumentáciu

en: e.g. 123
sk: napr. 123

en: e.g. John Doe
sk: napr. Ján Novák

en: example@mail.com
sk: priklad@mail.com

en: field above (you can use Sandbox or Live mode).
sk: poľa vyššie (môžeš použiť režim Sandbox alebo Live).

en: field above (you can use test API key for testing purposes).
sk: poľa vyššie (môžeš použiť testovací API kľúč na testovacie účely).

en: field above.
sk: poľa vyššie.

en: fields.
sk: .

en: flag is required
sk: príznak je povinný

en: for Wordpress
sk: pre WordPress

en: from PayPal Dashboard and paste it in the Bit Form
sk: z PayPal panela a vlož ho do Bit Form

en: from Razorpay API Dashboard and paste it in the Bit Form
sk: z Razorpay API panela a vlož ho do Bit Form

en: from Stripe API Dashboard and paste it in the Bit Form
sk: zo Stripe API panela a vlož ho do Bit Form

en: g-ReCAPTCHA details is empty
sk: Údaje g-ReCAPTCHA sú prázdne

en: hCaptcha Admin Dashboard
sk: administrátorský panel hCaptcha

en: hCaptcha is a free service that protects your website from spam and abuse.
sk: hCaptcha je bezplatná služba, ktorá chráni tvoju webovú stránku pred spamom a zneužitím.

en: hCaptcha verification failed
sk: Overenie hCaptcha zlyhalo

en: here
sk: tu

en: https://www.example.com
sk: https://www.priklad.com

en: in paypal field to customize the style.
sk: v poli Paypal pre úpravu štýlu.

en: insert new record if the above criteria doesn&apos;t met?
sk: Vložiť nový záznam, ak vyššie uvedené kritériá nie sú splnené?

en: insert new row if the above criteria doesn't met?
sk: Vložiť nový riadok, ak vyššie uvedené kritériá nie sú splnené?

en: is not available in your plan.
sk: nie je dostupné vo vašom pláne.

en: is required for zoho marketing hub
sk: je potrebné pre zoho marketing hub

en: item
sk: položku

en: items
sk: položky

en: list are required for zoho campaigns api
sk: Pre API zoho campaigns je potrebný zoznam

en: list are required for zoho desk api
sk: Pre API zoho desk je potrebný zoznam

en: list are required for zoho marketingHub api
sk: Pre API zoho marketingHub je potrebný zoznam

en: list are required for zoho projects api
sk: Pre API zoho projects je potrebný zoznam

en: module and field map are required for woocommerce
sk: Pre woocommerce sú potrebné modul a mapovanie polí

en: module, fields are required for Acumbamail api
sk: Pre API Acumbamail sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for Autonami api
sk: Pre API Autonami sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for Elastic Email api
sk: Pre API Elastic Email sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for Encharge api
sk: Pre API Encharge sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for Fluent CRM api
sk: Pre API Fluent CRM sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for Gist api
sk: Pre API Gist sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for Google sheet api
sk: Pre API Google sheet sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for Mail Chimp api
sk: Pre API Mail Chimp sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for Mail Poet api
sk: Pre API Mail Poet sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for MailerLite api
sk: Pre API MailerLite sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for SendFox api
sk: Pre API SendFox sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for Sendinblue api
sk: Pre API Sendinblue sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for Telegram api
sk: Pre API Telegram sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for Trello api
sk: Pre API Trello sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for zoho bigin api
sk: Pre API zoho bigin sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for zoho mail api
sk: Pre API zoho mail sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for zoho recruit api
sk: Pre API zoho recruit sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for zoho sheet api
sk: Pre API zoho sheet sú potrebné modul a polia

en: module, fields are required for zoho sign api
sk: Pre API zoho sign sú potrebné modul a polia

en: module, layout are required for zoho crm relatedlist
sk: Pre zoho crm relatedlist sú potrebné modul a rozloženie

en: module, layout, fields are required for zoho crm api
sk: Pre API zoho crm sú potrebné modul, rozloženie a polia

en: no data found
sk: nenašli sa žiadne údaje

en: no response found
sk: nenašla sa žiadna odpoveď

en: of
sk: z

en: parent folder are required for zoho workdrive api
sk: Pre API zoho workdrive je potrebný nadradený priečinok

en: please fill up the required actions
sk: Prosím, vyplň požadované akcie

en: please map mandatory fields
sk: Prosím, namapuj povinné polia

en: please try again
sk: prosím skús to znova

en: prepared query is empty
sk: Pripravený dotaz je prázdny

en: provided form does not exists
sk: poskytnutý formulár neexistuje

en: provided form entries does not exists
sk: Poskytnuté záznamy formulára neexistujú

en: public
sk: verejné

en: pushed to Zoho Projects.
sk: odoslanému do Zoho Projects.

en: reCAPTCHA is a free service that protects your website from spam and abuse.
sk: reCAPTCHA je bezplatná služba, ktorá chráni tvoju webovú stránku pred spamom a zneužitím.

en: reCAPTCHA saved successfully
sk: reCAPTCHA bola úspešne uložená

en: reCAPTCHA updated successfully
sk: reCAPTCHA bola úspešne aktualizovaná

en: report name cann't be empty
sk: názov správy nemôže byť prázdny

en: save Successfully
sk: úspešne uložené

en: save failed Cause:
sk: uloženie zlyhalo z dôvodu:

en: save failed. please try again
sk: uloženie zlyhalo. prosím skús to znova

en: select approval method
sk: vyber metódu schválenia

en: set Form Field
sk: nastav pole formulára

en: set hours
sk: nastav hodiny

en: set start & end time
sk: nastav čas začiatku a konca

en: status
sk: stav

en: tab to proceed.
sk: pre pokračovanie.

en: task layout is required
sk: Rozloženie úlohy je povinné

en: this feature
sk: túto funkciu

en: this will limit the form submission for specific period.
sk: Toto obmedzí odosielanie formulára na konkrétne obdobie.

en: ticket owner is required
sk: Vlastník tiketu je povinný

en: to create a %s under milestone you must select a tasklist or create a new tasklist
sk: Pre vytvorenie %s pod míľnikom musíš vybrať zoznam úloh alebo vytvoriť nový zoznam úloh

en: to create a subtask you must select a task or create a new task
sk: Pre vytvorenie podúlohy musíš vybrať úlohu alebo vytvoriť novú úlohu

en: to dynamically replace field-specific labels/values.
sk: na dynamické nahradenie popisov/hodnôt špecifických pre pole.

en: to learn more about BitForm Pro.
sk: pre viac informácií o BitForm Pro.

en: to see what can you do with Pro version.
sk: aby ste videli, čo môžete robiť s Pro verziou.

en: to unlock it. Check out our
sk: pre jej odomknutie. Pozri našu

en: token can't be empty
sk: Token nemôže byť prázdny

en: tokenDetails error
sk: chyba tokenDetails

en: update row for first match only?
sk: Aktualizovať riadok len pre prvú zhodu?

en: updated on:
sk: aktualizované:

en: username, password, fields are required for rapidmail api
sk: Pre API rapidmail sú potrebné používateľské meno a heslo

en: webhook url is empty
sk: URL webhook je prázdna

en: within %s to %s
sk: v rozmedzí %s až %s

en: workflow deleted
sk: Pracovný postup odstránený

en: workspace, table, fields are required for zoho analytics api
sk: Pre API zoho analytics sú potrebné pracovný priestor, tabuľka a polia

en: you can select analytics users or select form fields value or even can input custom email address as well
sk: môžete vybrať používateľov analytics alebo vybrať hodnoty polí formulára, alebo dokonca zadať vlastnú e-mailovú adresu

en: zoho crm field %s's maximum length is %s, Given %s
sk: Maximálna dĺžka poľa zoho crm %s je %s, zadané %s
